Şimdi Ara

JETWAY F52W ECOMANI MINI PC 299$+KDV - Dual Atom D525,Nvidia ION-2 GPU,320 GB HDD,2 GB RAM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
1
Favori
5.533
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 22 Şubat günü incehesap.com'da fiyat 299$+KDV olacakmış.

http://www.incehesap.com/jetway_f52w_ecomani_mini-764-16091.html

Ürün taşınabilir medya player ve bilgisayar olarak güzel özelliklere sahip ve indirimli fiyatı çok iyi gibi duruyor.INTEL® Dual Atom D525 işlemci ve Nvidia ION-2 ekran kartı hakkında yorum yapabilecek olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freefalcon -- 12 Şubat 2011; 18:42:15 >

• Bunu normal Tüplü tvlerle kullansak herhangi bir problem yaşar mıyız?
    çözünürlük problem yaratır mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: reefted

Bunu normal Tüplü tvlerle kullansak herhangi bir problem yaşar mıyız?
    çözünürlük problem yaratır mı?

Sorun yaşamazsınız ama Tüplü televizyonların çözünürlüğü genelde 640*480 olduğu için HD kalite beklemeyin. Bir de televizyonunuzun uygun girişlere sahip olması gerekir. Yoksa uygun çevirici kullanmanız lazım.(HDMI ya da DVI'dan)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freefalcon -- 13 Şubat 2011; 12:13:45 >
  • 22 Şubatta indirim olacağını nereden duydunuz??
    bizde bekleyelim tiyo sağlamsa..
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaqx

22 Şubatta indirim olacağını nereden duydunuz??
    bizde bekleyelim tiyo sağlamsa..

http://www.incehesap.com/firsatlar/
  • Bu fiyata alabilirseniz nefis bir komple multimedya bilgisayarınız olur en hesaplısından. Boyutlarına bakmadım ama çok küçük olduğuna eminim.

Bu cihaz oyun için değil fakat oyunları da oynarsınız abartıya kaçmadan. En güçlü Atom işlemci, HT ile sanal 4 çekirdek kullanımı mümkün.

ION 2 ise dahili grafik yongaları içinde en iyilerinden biri. HDMI ile bilgisayara bağlayıp her türlü 1080p medyayı en ufak takılma olmadan oynatırsınız. Donanımsal hızlandırma desteği mevcut. Flash tabanlı video sitelerinde de sorunsuzca gezersiniz yine bu özellik sayesinde. GMA 3150'li netbooklar bu hususlarda çuvallıyorlar.

Sabit disk yeterli. RAM yeterli. Hiçbir şeye ihtiyacı yok cihazın. Ha tabi 64 bit işletim sistemi kurmak isteyenler 3-4 GB bellekle kullanırsalar daha iyi olur.

İşletim sistemi var mı bilmiyorum ama her şekilde Home Premium ya da Ultimate kurulmalı. Alt sürümlerde Windows'un eksiklikleri gereksiz programlarla kapatılmaya çalışılıyor ve berbat bir performans çıkıyor ortaya.

• Win7 derecelendirme olayında hafif bi çakallık var gibi :)
  • 10 ürün yaparlar ve site kilitlenir muhtemelen
    Bosuna zama nkaybi
  • quote:

Orijinalden alıntı: binner

10 ürün yaparlar ve site kilitlenir muhtemelen
    Bosuna zama nkaybi

Sözünde duran bir site 10'a düşürmez. İlk dakikaları hariç kilitlenme olmuyor.
  • Ürünü hiç tanımayanlar belki fiyatın avantajlı olup olmadığını test edemeyebilir ama ben bu ürünü biliyorum piyasa fiyatı 400 usd civarında. ve ürün bir kalem büyüklüğünde LCDTV si olan herkese tavsiye ederim. Maç arasında internete girersiniz :)
  • 299+KDV=353$
  • Mesajım bulunsun, iyi bir fırsat
  • Artık ofislerde buyuk kasa devri kapanıyor. Bir karış kasalar varken ayağının sürekli çarptığı bir kasayı kim isteyebilirki. Ve bu küçük pcler şuan kendi fiyatının iki katı fiyata alınan pclerin işini rahatlıkla yapıyor. Gerçekten kullanmadığınız teknolojiye fazla para ödemeyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: binner
    10 ürün yaparlar ve site kilitlenir muhtemelen
    Bosuna zama nkaybi

10 değil 20 urunmus
  • quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

İşletim sistemi var mı bilmiyorum ama her şekilde Home Premium ya da Ultimate kurulmalı. Alt sürümlerde Windows'un eksiklikleri gereksiz programlarla kapatılmaya çalışılıyor ve berbat bir performans çıkıyor ortaya.

işletim sistemi için free dos yazıyor.
  • normal bilgisayar gibi kullanabiliyoruz değil mi bunu?
  • 22 sinde saat kaçta başlıyor bilen varmı?
  • güzel fiyat
  • quote:

Orijinalden alıntı: MALİ MÜŞAVİR

22 sinde saat kaçta başlıyor bilen varmı?

13.00 da başlıyor hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

Win7 derecelendirme olayında hafif bi çakallık var gibi :)

Evet.

Min puan muhtemelen grafik kartından dolayıdır. T4 serisi işlemcili sistemde dahli grafik kartı vardır ondandır muhtemelen. Fiyat idare eder. Fırsat sıcak ta cihazın fiyatı biraz yüksek gerçi benzer özellikteki netbook lar milyara falan yaklaşan fiyata sahip o da ayrı bir nokta.

Kısacası film izlemek, nete girmek, torrent indirmek. Küçük eğlendirici oyunlar oynamak. Yeni kodekler için üretici yazılım çıkaracak mı diye düşünmemek için iyi bir cihaz.

Site de iyi bir sitedir. Zamanında çok önerdim hatta daha yeni işlemci ram klavye monitör falan aldım. ( Başkasına topladığım sistem bileşenlerinden bazıları. Anakart ve kasa yı sevgililer günü indirimi ile daha ucuza geliyor diye eksenden aldım. )

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.