Şimdi Ara

THQ, Metro 2034'e Daha Fazla Destek Verecek

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
2.755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  

Metro 2033'ün başarısından sonra devam oyunu olarak geliştirilen Metro 2034'ün çok daha iyi olacağının habercisi olan açıklamalar geldi. Oyunun dağıtımcısı olan THQ, geliştirme ve pazarlama açısından bir önceki oyuna nazaran daha büyük bir destek vereceğini açıkladı.

THQ, oyunun yapımcısı olan 4A Games'e daha büyük bir kaynak sağlayacak. Bu da daha iyi bir oyun için daha büyük bir bütçe anlamına geliyor. THQ adına konuşan Danny Bilson, Metro 2034'de Call of Duty serilerine kıyasla benzer kalitede vuruş hissiyatı ve mekanikleri olacağını söyledi. Bilson'a göre, Metro 2034 çok daha gösterişli olacak ve çılgın teknolojiler ile birlikte gelecek. Oyunun geliştirilmesinin yanı sıra daha büyük bir bütçe ile daha geniş çaplı pazarlama kampanyalarının yapılacağı da belirtiliyor.

• umarim dedikleri gibi olur.
  • sadece bu oyun için sistem yenilerim.
  • bu oyunda gene optimizasyon özürlü doğar.4-5 bin TL'lik sistem ister.geçiniz.metro benim için bitmiştir.
  • ben imzamdaki sistemimle 3d olarak 50 fps üstü alıyırsam demekki 2 binlik sistemde rahat oynanıyor demekki...
  • @atsuma,
    Abartmayın Dünya'da şu an 4-5 milyarlık sistem isteyen bir oyun yok.Ha hiç fps kaybına uğramadan full ayarlarda oynamak isterseniz tabii ki sorunlar olacaktır elbet.
    Metro 2034'e eğer doğru pazarlama stratejileri uygulanırsa THQ uzun zamandır kurtulamadığı kötü mali durumdan büyük ihtimalle iyi olacak bir diğer oyunu Homefront ile beraber kurtulabilir.
  • çok enteresan xbox 360 da çok daha iyi performans sunuyo bu oyun
  • hocam yapmayın metro 2033 bence çokta optimizasyonluydu, şu an ki sistemimle gayette güzel grafiklerde oynadım. güzel derken kaliteyi artırdığımı söylemiyorum ama oyunun düşük ayarları bile mükemmeldi bence.
  • Kitabının ikinci bir tanesi yok bildiğim kadarıyla, acaba hikayeyi kendileri mi devam ettirecekler?
  • metro 2033 bir harikaydın... 1.5tl sistemle rahat oynadım ama bu sefer daha az istersin umarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: atsuma

bu oyunda gene optimizasyon özürlü doğar.4-5 bin TL'lik sistem ister.geçiniz.metro benim için bitmiştir.

Şakasın sanırım?
  • PS3 desteğini de unutmazlar inşallah.

@Reishi

Metro 2034 çoktan çıktı ancak basılmadı yani dijital olarak okuyabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No-One -- 13 Şubat 2011; 17:59:17 >
  • Valla vuruş hissi düzelse çok sağlam bir oyun olurdu zaten ilk oyunun ender eksiklerinden biriydi grafikleri de bayağı beğenilmişti oyunun DX11'i gerçekten kullanan oyunlardan biri deniyordu forumdaki kullanıcılar tarafından vuruş hissi üzerinde çalışacağını açıklamış zaten çok iyi bir oyun geliyor demek bu..
  • Vuruş hissi sorununu halletsinler iş tamamdır. 2033'ün tadı hala damağımda.
  • homefront gibi bir saçmalığa o kadar reklam yapıp destek veren ama metro 2033 gibi inanılmaz güzel bir oyuna hiç destek vermeyen ve metro 2034 tede aynı tavrını devam ettiren thq yu kınıyorum. umarım reklam yapmamalarının nedeni tüm parayı oyunu geliştirmek için harcamalarıdır
  • cok güzel bir oyundu t oyun 1 vagon sahnesinde hata verince bi daha oynamadm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reishi

Kitabının ikinci bir tanesi yok bildiğim kadarıyla, acaba hikayeyi kendileri mi devam ettirecekler?

kitabın ikincisi var henüz türkçeye çevrilmedi!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.