Şimdi Ara

Samsung, MWC kapsamında 10.1 inç ekranlı ve Honeycomb destekli tablet mi tanıtacak?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Güney Kore'nin teknoloji devlerinden Samsung'un dünya çapında 10 milyondan fazla satışı gerçekleştirilen akıllı telefonu Galaxy S'in varisiyle bağlantılı spekülasyonlar ard arda internete sızdırılmaya devam ederken bu sefer Android tablet konusunda iddialar gelmeye başladı.

Pocket-Lint'in güvendiği kaynaklarına göre Samsung, pazar gecesi Mobil Dünya Kongresi'nde (MWC 2011) 10.1 inç (~25,6 cm) boyutunda dokunmatik ekrana sahip bir tabletle teknoloji meraklılarının karşısına çıkacak. Yeni cihazın, tıpkı Motorola Xoom'da olduğu gibi Google'ın tabletlere özel geliştirdiği mobil işletim sistemi Android 3.0 Honeycomb'u kullanacağı, çift çekirdekli Qualcomm işlemcinin (?) desteğini arkasına alacağı ve fotoğraf çekimi için konumlandırılan kameranın çözünürlüğünün 3.2 megapikselden 8 megapiksele yükseltildiği ifade edilmekte. Bunların yanısıra cihazın fiziksel olarak Apple iPad'den biraz daha ufak olacağı söylentiler arasında yer alıyor.

Barselona cephesinde yaşanacak gelişmeleri ilgiyle izliyoruz.

• evet bu haberde eğer gerçeği yansıtıyorsa sanırım exper için yapmış olduğum yorumlar malesef gerçeği yansıtıyor arkadaşlar...

ne diyelim geçmiş olsun.
    http://www.donanimhaber.com/tablet-pc/haberleri/On-inceleme-Turkiyedeki-en-guclu-tablet-bilgisayar-Exper-EasyPad.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: symbiat

evet bu haberde eğer gerçeği yansıtıyorsa sanırım exper için yapmış olduğum yorumlar malesef gerçeği yansıtıyor arkadaşlar...

ne diyelim geçmiş olsun.

http://www.donanimhaber.com/tablet-pc/haberleri/On-inceleme-Turkiyedeki-en-guclu-tablet-bilgisayar-Exper-EasyPad.htm

Yahu adam paranoyak olmuş o gelmeyecek bu gelmeyecek. 600Liraya tablet bu özelliklerde tablet sana adam kasasını vermez bu fiyata. Ne güzel yapılmış 600lirada satılıyor ve üstelik başka tabletlerden aşağı yanı yok sırf 720p şartı koyulursa zaten saçmalık olur. Keşke 1280*800 olsaydı en azından parmaklarımı yormaz olurdum. Android 3.0 gelmeyebilir ama ebedi olarak gelmeyecek değil. Bir yolu bulunur iyi bir romla iş biter.

Samsung 7 ve 10 inch tabletler yapar çok iyi olur. Bide SuperAmoled koydumu yemede yanında yat

• quote:

Orijinalden alıntı: Alper#

quote:

evet bu haberde eğer gerçeği yansıtıyorsa sanırım exper için yapmış olduğum yorumlar malesef gerçeği yansıtıyor arkadaşlar...

ne diyelim geçmiş olsun.

Yahu adam paranoyak olmuş o gelmeyecek bu gelmeyecek. 600Liraya tablet bu özelliklerde tablet sana adam kasasını vermez bu fiyata. Ne güzel yapılmış 600lirada satılıyor ve üstelik başka tabletlerden aşağı yanı yok sırf 720p şartı koyulursa zaten saçmalık olur. Keşke 1280*800 olsaydı en azından parmaklarımı yormaz olurdum. Android 3.0 gelmeyebilir ama ebedi olarak gelmeyecek değil. Bir yolu bulunur iyi bir romla iş biter.

Samsung 7 ve 10 inch tabletler yapar çok iyi olur. Bide SuperAmoled koydumu yemede yanında yat

bu yazdıklarımdan paranoya sahibi olduğumu çıkardığına göre benim piskoloğa verdiğim onca para boşa gitti demektir. kadın, senin huyun bozuk ne depresyondasın neden paranoyaksın demişti.... bende seans ücretini geri istemiştim ama havamı aldım tabi neyse,

malesef benimkisi senin beklentilerinin aksine felaket arzusu vb bişi değil aksine yapılan araştırma okunan bir çok makale sonrası varmış olduğum+başka yerlerdede görmüş olduğum bir sonuç.

Exper'in ürününe pahalı bu paraya alınmaz vb bişi demedim zaten, demek istediğim gerçek tablet deneyimi için android 3.0 şart bunu serettiğimiz videolar + yazılımı üreten firmanın mühendisleri söylüyor.

Ayrıca eğer bir değişiklik olmazsada piyasadaki sözde tabletlerin nerdeyse bir çoğu 3.0 a güncellenemeyecekler.

bugün exper e 600 lira veren adam 3 ay sonra 3.0 içeren atıyorum 700-800 liralık bir ürün gördüğünde pişman olacak.

exper in kendisi bile evet 3.0 gelecek diyemiyor nasıl desin samsung bile diyemiyorken.....

ayrıca dediğim gibi 3.0 gelse bile lite şekilde gelecek ki o bile söylentiden ibaret.

ha gönül isterki ben paranoyak sende haklı olasın.

saygılar.

• tablet konusunda biraz daha beklenmeli diye düşünüyorum şuana kadar açıkçası çok üst düzey bir tablet göremedim oturması lazım bu piyasanın
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Alper#

quote:

ne diyelim geçmiş olsun.

bu yazdıklarımdan paranoya sahibi olduğumu çıkardığına göre benim piskoloğa verdiğim onca para boşa gitti demektir. kadın, senin huyun bozuk ne depresyondasın neden paranoyaksın demişti.... bende seans ücretini geri istemiştim ama havamı aldım tabi neyse,

malesef benimkisi senin beklentilerinin aksine felaket arzusu vb bişi değil aksine yapılan araştırma okunan bir çok makale sonrası varmış olduğum+başka yerlerdede görmüş olduğum bir sonuç.

Exper'in ürününe pahalı bu paraya alınmaz vb bişi demedim zaten, demek istediğim gerçek tablet deneyimi için android 3.0 şart bunu serettiğimiz videolar + yazılımı üreten firmanın mühendisleri söylüyor.

Ayrıca eğer bir değişiklik olmazsada piyasadaki sözde tabletlerin nerdeyse bir çoğu 3.0 a güncellenemeyecekler.

bugün exper e 600 lira veren adam 3 ay sonra 3.0 içeren atıyorum 700-800 liralık bir ürün gördüğünde pişman olacak.

exper in kendisi bile evet 3.0 gelecek diyemiyor nasıl desin samsung bile diyemiyorken.....

ayrıca dediğim gibi 3.0 gelse bile lite şekilde gelecek ki o bile söylentiden ibaret.

ha gönül isterki ben paranoyak sende haklı olasın.

saygılar.

Sende haklısın ama bu kadar ucuz olması vede sonra Android 3.0 yüklenebilir. Hangi firma yapmıyor Android sürümlerini kullanarak satış. Tabi 3 ay sonra Android 3.0 olanını satınca bunu alana dokuncak ama bu fiyatada o kadar önemli olmaz gibime geliyor. Motorola Xoom 800$'dan satılıyor hadi onu alıp aynı duruma düşsen dokunur insana En iyimser şekliyle 1.500 liraya gelir oda 2.5 kat demek.

Bu sene yeni tablet bilgisayarlar sürülecek piyasaya. Bence iPad'in çıkışını beklemek en mantıklısı piyasaya geldiği gibi yine ortalığı karıştıracak.

• samsungun ilk tabletini kullanmıştım zaten incelemeside mevcut;internet sayfalasında aşşağı yukarı yaparken bile takılmalar oluyordu ve ipade rakip olamayacak düzeydeydi...Bir tablete 1.500 yani ortalama dizüstü alınabilecek kadar para vermem ama verseydim ilk tercihim motorola sonra ipad 2 olurdu...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.