Şimdi Ara

LG elmayı parçaladı! Transformers'ların başrolde olduğu tablet bilgisayar tanıtımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
6.824
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• 2011'e hızlı başlayan LG, Nvidia Tegra 2 platformunu kullanan akıllı telefonu Optimus 2X'ten sonra, uzun süredir üzerinde çalıştığı yeni nesil tablet bilgisayarını da pazara sunmaya hazırlanıyor. 14 Şubat'ta İspanya'da başlayacak Mobil Dünya Kongresi'nde tanıtılması beklenen Optimus Pad isimli tablet bilgisayarı için LG, yeni bir tanıtım videosu yayınladı.

Transformers teması üzerine kurgulanan videoda, Autobot'ların lideri Optimus Prime'a dönüşen LG Optimus Pad tablet bilgisayar, rakibini yerle bir ettikten sonra eline aldığı bir elmayı parçalayarak, şu an piyasanın lideri konumundaki Apple'a gözdağı vermeye çalışıyor. Peki LG'yi bu kadar iddialı kılan nedir? Android işletim sisteminin tablet bilgisayarlar için hazırlanan ilk sürümü olma özelliğine sahip Honeycomb kod adlı Android 3.0 ile gelen 8.9-inç büyüklüğündeki tablet, Nvidia Tegra 2 platformu ile yüksek performans vaad ediyor.

LG Optimus Pad'in en dikkat çekici noktalarından birisi de, sunduğu 3D görüntüleme teknolojisi. Arkasında yer alan çift kamera ile 1080p çözünürlüğünde 3D stereoskopik video kaydı yapabilen tablet bilgisayar, bu konuda sınıfındaki ilk model olma özelliğini de taşıyor. 32GB depolama kapasitesi sunan LG Optimus Pad'in, ilk olarak T-Mobile tarafından G-Slate adı altında Amerika'da pazara sunulması beklenirken, fiyatı ve diğer pazarlara ne zaman sunulacağı ise henüz bilinmiyor.

• İzleyip editleyim.

Edit: Reklam güzel olmuş ama sanırım LG yazmayı unutmuşlar reklamda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ShaoraN -- 11 Şubat 2011; 20:19:25 >
  • Bu nasıl bir kıskançlıktır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Furusato -- 11 Şubat 2011; 20:19:02 >
  • bu çocukça videoları çekerken harcanan paralara yazık...
  • iyi dalga gecilmis ,bakalım dedikleri kadar ,abarttıkları kadar varmı
  • video olmamış beğenmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: saintroyo

bu çocukça videoları çekerken harcanan paralara yazık...

bence hiçte çocukça değil reklam rekabeti gayet güzel tabi ülkemizde olmadığı için insannlarımız alışık değil(sizin için demiyorum)
  • Hahhaaaaaa.

Bekleyelim görelim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KKochaKK
    video olmamış beğenmedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • reklamı yapan adamın hayal gücü felaket genişmiş :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: KKochaKK

video olmamış beğenmedim.

Bu avatardan başka bişey beklenmez zaten
  • anlaşılan tabletlerde motorola ve LG savaşına tanık olcaz... lg bir adım önde gibi motorolada 3d kayıt özelliği yoktu yanlış hatırlamıyorsam... özellik özelliktir.. LG=1 Motorola=0 :)
  • Apple a taş.
  • Beklemedeyim .
  • reklam rekabeti güzel şey özellikle blekböri ve appleın rekabeti komikti
  • quote:

Orijinalden alıntı: Knight7Cydonia

quote:

bence hiçte çocukça değil reklam rekabeti gayet güzel tabi ülkemizde olmadığı için insannlarımız alışık değil(sizin için demiyorum)

verdim şukunu(harbiden verdim lan sağ tarafta oy var)
  • ahahahah :D güzel reklam olmuş ama her markanın apple'a sataşması bi kompleks fikri uyandırıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SellYourSoul

quote:

quote:

• quote:

Orijinalden alıntı: SellYourSoul

quote:

quote:

• valla her böyle apple reklamında diğer markalar farkında olmadan apple yi yüceltiyor bir gün apple siz reklam göreceksek o zamanlar apple gözden düşmüş demektir. valla reklam şart rekabet şart.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.