Şimdi Ara

Asus A3500E

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bu aletin üzerinde dahili webcam ve voice recorder var ama voice recorder'ı msn ve google talk gibi programlarla beraber kullanamıyorum. Zira Xp de görmüyor. Kamera driverını kurdum ama yine görmedi. ASUS'un sayfada başka driver da yok. Bu sorunun neden kaynaklanabileceğini bilen var mı?

• Sınıfımdan bir arkadaşta da aynı model dizüstü var, aynı sorunu o da yaşıyor, xp görmüyor webcam'i. O çözmüş mü bir sorayım, buraya yazarım.
    iyi çalışmalar.
  • senin sınıfında benden başka a3500e'si olan var mı ya kalpakçı...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Network KILLER

senin sınıfında benden başka a3500e'si olan var mı ya kalpakçı...

Senden başka a3500e'si olan yok, yine de konu başlığın yukarı çıksın maksadıyla bir cevap yazım.
  • Kesinlikle xp kamerayı görmüyor arkadaşlar. Sürücü olarak Bison kamera'nın sürücüsünü kullanıyorum. Ses kaydedicisi de kameraya entegre ama mikrofon olarak görmüyor xp. Çözüm önerisi olan var mı. ASUS'un sayfada ayrıca bir sürücü yok. Kendi driver cd'lerinde de bulamadım. Acaba bir xp güncellemesi mi kurmalıyız. Çünkü ses kartı ve modemi tanıtabilmek için önce 'KB888111' no'lu microsoft güncellemesini kurmam gerekti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TA2LSM -- 29 Kasım 2005, 21:02:31 >
  • benden başka bu aletten kullanan yok sanırım. ilginç bir hata bu diğer arkadaşlarım rahatça kullanıyorlar. Bende çalışmıyor ya hayret bişi....
  • sorun çözülmüştür. İlginize teşekkürler...
  • ben o aleti kullanıyorum ama hiçproblem yaşamadım :)

zira paketten cıkan recovery driver cd leri benim işimi fazlasıyla gördü :)

ama sp2 kurmam gerekti

quote:

Orjinalden alıntı: Network KILLER

arkadaşlar bu aletin üzerinde dahili webcam ve voice recorder var ama voice recorder'ı msn ve google talk gibi programlarla beraber kullanamıyorum. Zira Xp de görmüyor. Kamera driverını kurdum ama yine görmedi. ASUS'un sayfada başka driver da yok. Bu sorunun neden kaynaklanabileceğini bilen var mı?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.