Şimdi Ara

2001 Honda Civic 1,6 ies otomatik lpg en full

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.536
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  2001 Honda Civic 1,6 ies otomatik lpg en full

Aracımı tam bir sene önce Honda İkilerde expertiz yaptırarak aldım; onlar da bu kadar temiz olabilmesine şaşırmışlardı: Değişen yok, tamponları ben boyattım sol arka çamurlukta ve sağ arka kapıda lokal yüzeysel boya var. 10000 km de yağ ve filtreleri değişir, motor sübab ayarını, tüp filtrelerini ve depo temziliğini yaptırdım ve aküsünü değiştirdim garantilidir. Lpg kiti atiker ; şehir içi km de 18-22 krş yakıyor (kullanıma göre) Otomatik vites anlatmaya gerek yok çok seri ve kullanımı kolay bir araçtır. İçi ve motor aksamı çok temiz ve bakımlıdır. Yağı ve yağ filtresi 2500 km önce değişti. Modelinin en dolusudur. Muayenesi 2012 Şubat a kadar vardır. Jantlar iyi durumda 10000km sonra lastik değiştirilebilir. egsozt yeni garantili.
    Ev almak için satmak istiyorum.. 18250 tl. Resim takas istediğim zamandan kalmadır fiyat revizedir.
    Sahibinden İlanı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fxdanışmanlık -- 11 Şubat 2011; 17:30:38 >

• Merhabalar,

Plakayı nedne kapattığınızı sorabilir miyim ?
    Hayırlı satışlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: izmirlil35

Merhabalar,

Plakayı nedne kapattığınızı sorabilir miyim ?
    Hayırlı satışlar..

pm ile plakayı gönderdim. isteyenlere gönderebilirim.
  • araç satıldı mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: gagarin

araç satıldı mı

halen duruyor, bir arkadaş 1-2 hafta bekletti alcam diye ama kendi arabasını satamadığı için kısmet olmadı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.