Şimdi Ara

Ttnet yalın internet yeni kampanya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
0
Favori
5.847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar TTNET yeni çıkartmış olduğu TTNET Yalın İnternet 12 ay tahahüt vererek kablolu yada kablosuz modemi ücretsiz alıyorsunuz.
    Bunun yanında 12 ay boyunca ödüyeceğiniz internet ücreti sınırlı 6 gb için 39,99 lira sınırsız internet için ise 59,99 lira ödeyeceksiniz. Bir defaya mahsus 8 lira devre bağlantı ücreti alınacaktır.En Güzelyanı aylık erişim ücreti (15TL) ALINMAYACAKTIR.
    Sİzce Nasıl kampanya.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• bu verilen fiyatlar hangi hızlar için ?
  • 8192 olarak belirtildi.
  • Hatırlatmak da fayda var yalın adsl den mevcut aboneler faydalanamıyor. Sadece yeni abonelere özelmiş yalın adsl
  • quote:

Orijinalden alıntı: diciotto

Hatırlatmak da fayda var yalın adsl den mevcut aboneler faydalanamıyor. Sadece yeni abonelere özelmiş yalın adsl

Hayır bildiğiniz yanlış bağlı bulunduğunuz müdürlüğe giderek Yalın DSL ye geçiş yapabilirsiniz...
  • peki hangi servis saglayıcıda sınırsız 8 mb e kadar internet 59,90 da buna 15 tl dahil degil bal gibi dahil işte birazcık indirim var 12 baglamak için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: halilcc

peki hangi servis saglayıcıda sınırsız 8 mb e kadar internet 59,90 da buna 15 tl dahil degil bal gibi dahil işte birazcık indirim var 12 baglamak için.

Kardeşim şu zamana kadar yapılan en iyi kampanya bence hem 12 ay tahahüt hem de kablosuz modem hediye alabiliyorsun hemde sınırsız 59,99 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: GokhanAtas

quote:

Hatırlatmak da fayda var yalın adsl den mevcut aboneler faydalanamıyor. Sadece yeni abonelere özelmiş yalın adsl

Hayır bildiğiniz yanlış bağlı bulunduğunuz müdürlüğe giderek Yalın DSL ye geçiş yapabilirsiniz...

Dün gittim izmir çiğli de bir telekom bayisine sordum yok olmaz sadece yeni aboneler için dediler yetinmedim bağlı olduğum çiğli telekom müdürlüğüne gittim onlar da sadece yeni abonelere yalın adsl hizmeti verildiğini söylediler. Ben mevcut aboneliğim ile kullanıyorum başvurum kabul edildi diyen varsa buyursun göstersin yolunu.

• 12 ay indirmli 24 ay sözleşmeli smile adsl kullanıyorum 8 mb e kadar limitsiz.

12*24.5=294
    12*49=588
    24*20=480(sabit hat ücreti)

1362/24=56.75. aylık ödemem evet 3.25 tl hesaplı bana göre sizin bahsettiğiniz tarife.
  • quote:

quote:

quote:

Dün gittim izmir çiğli de bir telekom bayisine sordum yok olmaz sadece yeni aboneler için dediler yetinmedim bağlı olduğum çiğli telekom müdürlüğüne gittim onlar da sadece yeni abonelere yalın adsl hizmeti verildiğini söylediler. Ben mevcut aboneliğim ile kullanıyorum başvurum kabul edildi diyen varsa buyursun göstersin yolunu.

e ozaman kapatırız telefonuda internetide ertesi gün gider yalın alırız olmaz mı?

• Bu konuda Müşteri Hizmetlerini arayın bu konuyu sorun eğer olur diyorlarsa müdürlükten veya bayiden konuştuğunuz kişinin adını soyadını bildirin o konuda şikayet açın ve gereken yapılsın. Ama kesin çözüm istiyorsanız doğrudan TTNET e yazın internet üzerinden.
    Yani diyeceğim şuan bütün müdürlüklerden yalın Adsl e geçiş başlanmıştır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: halilcc

quote:

quote:

quote:

e ozaman kapatırız telefonuda internetide ertesi gün gider yalın alırız olmaz mı?

aynen öyle eğer herhangi bir sözleşmeniz yok ise iptal dilekçenizi verirken bile yalın internet başvurusunda bulunabilirsiniz.

• Şimdi müşteri hizmetlerini aradım mevcut abonelerin de kampanyadan faydalandığını söylediler ben de şikayet ettim bağlı olduğum telekom müdürlüğünü bakalım ne olacak.
  • Sınırsız 59,99TL olarak belirttiğiniz tarife 54,90 TL aylık ücreti olan Netlimitsiz mi, 109TL aylık ücreti olan 8Limitsiz tarifesi mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KLLAXON -- 11 Şubat 2011; 18:01:44 >
  • nasıl yani şimdi yalın adslde alınan 15tl yalın adsl ücreti alınmayacakmı?
  • Arkadaşlar milletin aklını karıştırmayalın yanlış ifadelerle o bahsi geçen kampanya yeni yani tamamen yeni abone olacaklar için geçerli telekom 7 milyon adsl abonesine böyle bir hizmet yapacak bir firma değil gerçekten öyle olsa az yukarda arkadaşın yazdığı gibi herkes abonelikleri iptal edip buna geçer
  • Müşteri hizmetleri ısrarla mevcut abonler de bu kampanyadan yararlanabilir diyor.
  • http://www.ttnet.com.tr/web/236-2495-1-1/tur/evde_ttnet/kampanyalar/yalin_internet_kampanyasi

Yukarıdaki linkte kampanya hakkındaki tüm bilgiler mevcut. Mevcut taahhütsüz aboneler de yararlanabiliyormuş. Ama bnm anlamadığım normal aylık ücreti 54,90TL olan netlimitsiz tarifesi bu kampnyada 12x59,99TL olarak fiyatlandırılmış. Ve sayfanın altındaki kampanya koşullarını okursanız şu maddelere dikaktinizi çekiyorum.

quote:

Kampanya Koşulları:

* Kampanya yukarıdaki tabloda belirtilen TTNET Yalın İnternet tarife paketleri için geçerlidir. Kampanyadan yeni abone olacak ve mevcut taahhütsüz tüm bireysel ve kurumsal müşterilerimiz yararlanabilecektir.
    * Kampanyadan yararlanabilmek için 12 ay taahhüt vermek gerekmektedir.
    * Yeni aboneliklerde 24 TL bağlantı ücreti ayda 2 TL taksitle 12 ay boyunca TTNET faturasına yansıtılır.
    * TTNET Yalın İnternet hizmeti başvurularında, sabit telefon hattı ve ADSL internet hizmeti aboneliği olmayan yeni abonelerden bir defaya mahsus 8 TL devre hazırlama ücreti alınır.
    * Kampanya tarifelerine Yalın İnternet aylık erişim ücreti dahildir.
    * TTNET Yalın İnternet hizmeti başvurularında, sabit telefon hattı olan ve ADSL internet hizmeti aboneliği bulunan mevcut abonelerden bir defaya mahsus 8 TL geçiş ücreti alınır.
    * Kampanya kapsamında TTNET satış noktalarındaki mevcut modemlerden (abonenin tercihine göre kablolu ya da kablosuz) ücretsiz verilecektir. Kampanyadan yararlanan abone en fazla 1 adet modem alabilir.
    * Limitli paketlerde kota aşım ücreti yürürlükteki tarifeye göre ücretlendirilecektir.
    * Paket ve kampanyadan doğacak damga vergileri TTNET faturasına yansıtılır.
    * Kampanya başlangıcından 12 aylık abonelik taahhütü sonuna kadar kampanyaya giriş yaptığınız tarife/hız paketinin aylık kullanım ücretinin altında bir tarife/hız paketine inmemek kaydıyla tarife değişikliği yapabilirsiniz.
    * Kampanyadan yararlanan müşterilere ileride oluşabilecek tarife değişiklikleri yansıtılacaktır.
    * Abonenin internet hattını veya kampanyasını iptal etmesi durumunda, abonelik iptaline kadar geçen süre boyunca yapılan TTNET Yalın İnternet indirimleri ve modem ücreti (kablolu modem için toplam 50 TL, kablosuz modem için toplam 125 TL) tahsil edilecektir.
    * Kampanya TTNET Yalın İnternet alt yapı olanaklarıyla sınırlıdır.
    * 8 Mbps hız fiziksel bağlantı koşulları nedeniyle, garanti edilen hız olmayıp ulaşılabilecek en yüksek hızı göstermektedir. Söz konusu hızın, mümkün olan en yüksek seviyede Türkiye genelinde sağlanabilmesi için altyapı geliştirme çalışmaları artarak devam etmektedir.

Şimdi bu kampanya ile abone olmaktansa 54,90TL aylık ücretli taahhüt vermeye gerek kalmadan netlimitsiz abonesi olmak daha avantajlı değil mi? Ben hiçbirşey anlamadım bu kampanyadan?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KLLAXON -- 12 Şubat 2011; 0:42:38 >

• quote:

Orijinalden alıntı: KLLAXON

http://www.ttnet.com.tr/web/236-2495-1-1/tur/evde_ttnet/kampanyalar/yalin_internet_kampanyasi

Yukarıdaki linkte kampanya hakkındaki tüm bilgiler mevcut. Mevcut taahhütsüz aboneler de yararlanabiliyormuş. Ama bnm anlamadığım normal aylık ücreti 54,90TL olan netlimitsiz tarifesi bu kampnyada 12x59,99TL olarak fiyatlandırılmış. Ve sayfanın altındaki kampanya koşullarını okursanız şu maddelere dikaktinizi çekiyorum.

quote:

Kampanya Koşulları:

* Kampanya yukarıdaki tabloda belirtilen TTNET Yalın İnternet tarife paketleri için geçerlidir. Kampanyadan yeni abone olacak ve mevcut taahhütsüz tüm bireysel ve kurumsal müşterilerimiz yararlanabilecektir.
    * Kampanyadan yararlanabilmek için 12 ay taahhüt vermek gerekmektedir.
    * Yeni aboneliklerde 24 TL bağlantı ücreti ayda 2 TL taksitle 12 ay boyunca TTNET faturasına yansıtılır.
    * TTNET Yalın İnternet hizmeti başvurularında, sabit telefon hattı ve ADSL internet hizmeti aboneliği olmayan yeni abonelerden bir defaya mahsus 8 TL devre hazırlama ücreti alınır.
    * Kampanya tarifelerine Yalın İnternet aylık erişim ücreti dahildir.
    * TTNET Yalın İnternet hizmeti başvurularında, sabit telefon hattı olan ve ADSL internet hizmeti aboneliği bulunan mevcut abonelerden bir defaya mahsus 8 TL geçiş ücreti alınır.
    * Kampanya kapsamında TTNET satış noktalarındaki mevcut modemlerden (abonenin tercihine göre kablolu ya da kablosuz) ücretsiz verilecektir. Kampanyadan yararlanan abone en fazla 1 adet modem alabilir.
    * Limitli paketlerde kota aşım ücreti yürürlükteki tarifeye göre ücretlendirilecektir.
    * Paket ve kampanyadan doğacak damga vergileri TTNET faturasına yansıtılır.
    * Kampanya başlangıcından 12 aylık abonelik taahhütü sonuna kadar kampanyaya giriş yaptığınız tarife/hız paketinin aylık kullanım ücretinin altında bir tarife/hız paketine inmemek kaydıyla tarife değişikliği yapabilirsiniz.
    * Kampanyadan yararlanan müşterilere ileride oluşabilecek tarife değişiklikleri yansıtılacaktır.
    * Abonenin internet hattını veya kampanyasını iptal etmesi durumunda, abonelik iptaline kadar geçen süre boyunca yapılan TTNET Yalın İnternet indirimleri ve modem ücreti (kablolu modem için toplam 50 TL, kablosuz modem için toplam 125 TL) tahsil edilecektir.
    * Kampanya TTNET Yalın İnternet alt yapı olanaklarıyla sınırlıdır.
    * 8 Mbps hız fiziksel bağlantı koşulları nedeniyle, garanti edilen hız olmayıp ulaşılabilecek en yüksek hızı göstermektedir. Söz konusu hızın, mümkün olan en yüksek seviyede Türkiye genelinde sağlanabilmesi için altyapı geliştirme çalışmaları artarak devam etmektedir.

Şimdi bu kampanya ile abone olmaktansa 54,90TL aylık ücretli taahhüt vermeye gerek kalmadan netlimitsiz abonesi olmak daha avantajlı değil mi? Ben hiçbirşey anlamadım bu kampanyadan?

Telefon hizmeti almadığın için telefon ücretinden karın var hocam. Port tahsis ücreti var normalde aylık 15 tl yalın adslde bu kampanyada aylık 5 lira fark ile o ücret tahsil ediliyor. Yani telefon ücretinden karın oluyor.

• 24 ay sonunda neredeyse aynı hesaba geliyor. 24 ayda 24TL az ödenmiş oluyor normal bir ADSL+Telefon bağlantısına göre. Fakat buna karşılık taahhüt verilmiş ve kampnaya bitiminden sonra 54,90TL+15TL=69,90TL netlimitsiz için ödenecek. Bu 24 aylık süreçte eğer tarifelerde bir değişiklik olursa "Kampanyadan yararlanan müşterilere ileride oluşabilecek tarife değişiklikleri yansıtılacaktır. " belirtildiği gibi fiyat farkı alınacak. Tabi değişiklik zam değilde bir indirim olursa ne alaa.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.