Şimdi Ara

EXPER EASYPAD (P10AN) TABLET PC KULLANICILARI (160. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.354
Cevap
19
Favori
714.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: anarsist

quote:

Orijinalden alıntı: design.CagdaS

quote:

Orijinalden alıntı: cem_onur

quote:

Orijinalden alıntı: agnaday3

Fiyatı da fene değilmiş 60 TL'ye iş bitiyor. Ama risk tabi denemiş kimse yok henüz. Birimiz gözünü karartıp getirtecek ve deneyecek artık :) Bize ulaştırmaları 1 ay sürmese ben denerdim.

bir türk sitesinde 20-30 lira gibi bişey görmüştüm bi eve gideyim tekrar kontrol edicem. buraya yazarım

Tabi o modülü alıp da işimiz bitmiyor ne yazıkki. onu çalıştırabilmemiz için gerekli bir aparata daha ihtiyacımız var. Sim kart modülü.
    3g modüle o da bağlanıyor.kullanım da o şekilde gerçekleşiyor.

hocam ram o alet. 3g modülü değil. ram eklemek için fikir yürütülüyor. ilgi ile takip ediyorum.

kusura bakmayın.
    3g modül linkini görünce....
    gerçi biraz heyecanlandımi. biraz modifikasyonlar yardımıyla üst seviyeye taşıyacağız inş.
    anakart üzerinde sadece bir adet mini PCIe mi var? ben göremedim. Öyle ise Ram taktığımızda 3g modül kullanamayacağız.

• üzülerek sölemek istiyorumki o parça sadece intel chipsetlerin desteklediği, netbookların falan daha rahat çalışmasını sağlamak için üretilmiş bir parçaymış intelin sitesinden baktım bizim aletin destekleyeceği gibi bişey değil malesef. Ama biri bir gün üretirse miniPci-e ram slotu onu kullanırız inş da biras yaş o iş :D Ancak yinede alete ssd disk takılma ihtimali war oradan :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cem_onur -- 25 Mayıs 2011; 19:57:27 >
  • biz bu gidisle o 3g modullerini de ruyamizda gorecegiz, exper sagolsun.....
  • Ürünü Türkiyeye exper adıyla satıyolar iyi hoş ama hiç bir destek gelmiyor. Dock istasyonu için araştırma yapmaktan sıkıldım doğrusu. Maillere cevap vermiolar,telefonlarda görüşemioalr bilgi veremiyolar. en iyisi gidip yüzyüze konuşmak.
  • Zaten olsa şaşardım. Öyle bir aletki hiç birşey uyduramıyoruz.
  • bir daha exper den birşey almak mı kesinlikle haaaaaayır
  • yurt dışından advent vega getirtmek daha mı doğru olurdu acaba?
  • Exper'i anlamak güç. Güzel bir atılımla bu cihazı Türkiye'ye getirdi ancak gerisini getiremedi maalesef. Altını dolduramadı. Neden yapmadı ya da yapmıyor anlamıyorum. Sadece şuradaki 50 küsür sayfa bile Exper'in yaptığının boş iş olmadığını gösterir.

Burada rom yayınlayan Kraaz veya Baki Eryiğit başta olmak üzere buradaki kullanıcıları bilgilendiren ve yardımcı olan arkadaşlar sayesinde aslında bu cihaz ciddi şekilde ipad ve başkalarının alternatifi haline gelebildi. Yoksa Exper'in romuna kalsak hangimiz bu kadar sevecektik cihazı? Özetle, Exper yanlış bir yolda, umarım düzeltip başladığı işi adam gibi devam ettirir.
  • evet. gerçekten öyle. Ben exper yetkilisi olsam direk bu forumda emeği geçen arkadaşları,özellikle baki ile kraaz ı işe alırdım

ipad veya herhangi bir kaliteli ürün seviyesine bu forum sayesinde ulaştı bu easypad. Bu konu olmasaydı ne yazk ki dediğin gibi halimiz duman.

Tamam. yazılımsal sorunları buradan çözüyoruz,fakat donanımsalları nasıl çözeceğiz? nerden parça alıp takacağız.bunları experin bize bildirmesi gerekiyor haberlerle. Örn: alet alınmadan önce android pazarı ile destek verilecek diye haber yayınlandı.
    İşte buna benzer bir haber yayınlanmasını bekliyoruz, daha hiç bir gelişme de yok.
  • Ya adamlara kızıyorum bende bir daha hiçbir şey almam diyordum ama p11'i görünce dayanamadım ama söz bu son :) O zamanlar seçenek yoktu ama şimdi bir sürü seçenek geldi piyasaya. İlk olmanın avantajlarını kullandılar zaten TR'de kaç insan onarın müşterisi ki. Bir bilgisayar alacak olsam ilk düşündüğüm 20 marka arasına kesinlikle girmez bile. Neden büyük marka olamıyoruz diye düşünüyorlarsa bu forumu okusunlar onlara en büyük ders burası olur. Danışmanlara fala büyük paralar ödeyerek anlamaya çalışmasınlar. Bedava hizmet. Donanım Haber ve bedavaya çalışan emekçileri...

quote:

Orijinalden alıntı: süülo

bir daha exper den birşey almak mı kesinlikle haaaaaayır

• 1.5.1 huzurlarınızada (az da olsa değişiklik var) adamlar uğrasıyor kardeşim:)

http://tabletroms.com/forums/showthread.php?453-ROM-VegaComb-by-newbe5-and-Corvus

patch leyin....

• quote:

Orijinalden alıntı: aras1805

1.5.1 huzurlarınızada (az da olsa değişiklik var) adamlar uğrasıyor kardeşim:)

http://tabletroms.com/forums/showthread.php?453-ROM-VegaComb-by-newbe5-and-Corvus

patch leyin....

Dun gece yukledim ama hala flash sorunu gitmemis. Gene ses var goruntu yok. Halledebilen varmi ya yoksa herkeste ayni sorun mu var?

• @belltolls FORUMDA DENİYORKİ...BASİT VİDOLARI OYNATIYOR... BEN DE DENEDİM BAZILARINI AÇIYOR BAZILARINI AÇMIYOR....
    O Bİ YANA DURSUN USB MODEMLERİ AÇILIŞTA SADECE TANITMA İŞİDE BİRAZ SOĞUTUYOR BENİ...ARTI ÇOK FAZLA FC YAPIYOR...NEYSE FAZLA BİŞEY İSTEMOZ..

3G
    FLASH
    WIRELESS
    VE DUZGUN ÇALIŞAN UYGULAMALAR :p
  • pach ne işe yarıyor bilen varmı
  • Smartbook MN10U resmen Honeycomb ile geliyor.

http://www.smartbook.de/index.php?id=18&tx_ttnews[tt_news]=5&cHash=75a9210480c5625ffafee1fcf024a82a

Yakında indirilebilir olarak da koyacaklarmış anladığım kadarıyla.
  • Ben bu alete uyacak orjinal bir Android 3 çıkacağını ümit ederek bekliyorum. Vega mesela. 3.0 için destek vereceğini söylemişti sitesinden.
  • patch demek... sisteme sonradan bazı şeylerin(yazılımsal oarak) eklenmesi demek türkçe karşılığı yama..

yani sistemde iyileşmeler mevcut...

ik önce apx modda 1.3 kur ardından recovery modda

1.3-1.4 yamasını sonra
    1.4-1.5-1 yamasını kullan

sonra istersen bir iki ufak değişikiğin oluğu 1.5-2 yamasını yap..

yamasını yap derken recovery modda wipe(süpürme-temizlik) etmeden yani formatlamadan direkt---- install zip from sd card(sd karttan yükle zip) seçeneği ile mevcut sürümün üzerine kuruyorsun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: blindness

Smartbook MN10U resmen Honeycomb ile geliyor.

http://www.smartbook.de/index.php?id=18&tx_ttnews[tt_news]=5&cHash=75a9210480c5625ffafee1fcf024a82a

Yakında indirilebilir olarak da koyacaklarmış anladığım kadarıyla.

Sanırım en erken bu vatandaşlardan çekeceğiz 3.0'ı

EXPER bizi mahfettin ama allahtan bir sürü muadilin var...

• merhaba bugünlerde tablet almayı düşünüyorum ve bu tabletin viewsonic markası adında ( aynı tablet ) olanını almayı düşünüyorum. viewsonic i düşünmemin sebebi dock station ı yanında vermeleri. Almamı etkiliycek tek şey bu tabletlerde android 3.0 ı tam anlamıyla kullanabilicek miyiz? rom larla yapıldığını son sayfalarda okudum. Cihaz bu şekliyle tam anlamıyla ( performans kaybı olmadan ) çalışabiliyor mu? yada ilerde orjinal rom çıkabilir mi? aynı özelliklere sahip acer iconia tab da andrpid 3.0 la gelmesi çıkabiliceğini düşündürdü bana. rek fark 3.0 la çıkan tabletlerde 1gb ram varken bu tablette 512 mb ram var bu bir dorun teşkil eder mi?
  • Bendeki 2.el satılık ürünü verebilirim. Sıfır gibi duruyor kullanmıyorum uzun zamandır.

quote:

Orijinalden alıntı: yucelsag

merhaba bugünlerde tablet almayı düşünüyorum ve bu tabletin viewsonic markası adında ( aynı tablet ) olanını almayı düşünüyorum. viewsonic i düşünmemin sebebi dock station ı yanında vermeleri. Almamı etkiliycek tek şey bu tabletlerde android 3.0 ı tam anlamıyla kullanabilicek miyiz? rom larla yapıldığını son sayfalarda okudum. Cihaz bu şekliyle tam anlamıyla ( performans kaybı olmadan ) çalışabiliyor mu? yada ilerde orjinal rom çıkabilir mi? aynı özelliklere sahip acer iconia tab da andrpid 3.0 la gelmesi çıkabiliceğini düşündürdü bana. rek fark 3.0 la çıkan tabletlerde 1gb ram varken bu tablette 512 mb ram var bu bir dorun teşkil eder mi?

• 
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.