- x
EXPER EASYPAD (P10AN) TABLET PC KULLANICILARI
8358 Cevap622380 Görüntüleme22 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: <<     49 [51] 53 54 55 56 57 58      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

367 Mesaj
16 Mayıs 2011; 13:57:42 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

Şimdi bu versiyonda aletin tüm parçaları tam olarak çalışıyormu. usb, hdmi, ntfs, wifi, vs. Deneyen var mı? Baki Bey nerelerdesiniz :)

1542 Mesaj
16 Mayıs 2011; 14:14:18 

http://www.bilisimport....s.aspx?productid=141992

arkadaşla böyle bir cihaz var nasıldır yani expermi bu mu desek ne olurdu cevabınız bu cihazla ilgili pek bilgi bulamadım

586 Mesaj
16 Mayıs 2011; 14:16:41 

Arkadaşlar VegaComb Beta1a deneyimimi yazıyorum:

Ram kullanımı artmış. Maksimum 269 MB. Artık orjinal Advent Vega romu üzerine ve clockwork ile yükleniyor. Çüzünürlüğü yüksek cihazlara göre olduğundan mı bilinmez ama 2.2 kadar net değil. Bulanık yani.

Ayrıca alpha4 den sonra 2.2 yedeğimi geri yüklediğimde boş ram'imin 360MB 'a yükseldiğini gördüm. Ama bu beta kurulumu advent romu üzerine kurulduğundan çok ram harcıyor. Bu da demek oluyor ki rom yüklemelerinden sonra ram boşaltılmıyor. Bunu nasıl çözeceğimizi bilmiyorum. Bir çok kısmını kullanamıyoruz bu durumda ram'in.

Hala çalışmayan uygulamalar var. İçerisine dahil edilen "Polaris Office" çalışmıyor. "Custom Locale" adlı yeni bir uygulama yüklenmiş. Diller arasında geçişe yarıyor. Ama kullanıcılar tarafından düzenlenmiş diller sanırım bunlar. Yani kendi düzenlediğimiz dil paketini kullanmak gibi.

Ses çıkışı halen düşük. Kapanış çok hızlı, açılış aynı hızda. 2.2 de çalışan bir çok uygulama çalışıyor. RockPlayer, Documents to Go, Taskiller...

Genel itibariyle beğenmedim.

General Mobile Discovery (siyah), LG Optimus L9 (Beyaz), Samsung Galaxy Y (Beyaz)Masaüstü: Gigabyte 990XA-UD3 anakart, AMD FX6100 Black Edition, XFX Çift fanlı HD6850 256bit 1GB, CORSAIR Xms3 4GB 1600mhz, Cooler Master Glite 430 500W black kasa, LG GH24 DVD-RW 24x, WD 320GB SATA2 HDD, FUJITSU L20T-2 20" Led monitor 1600x900

586 Mesaj
16 Mayıs 2011; 14:35:19 

quote:

Orijinalden alıntı: marjinaltr

http://www.bilisimport....s.aspx?productid=141992

arkadaşla böyle bir cihaz var nasıldır yani expermi bu mu desek ne olurdu cevabınız bu cihazla ilgili pek bilgi bulamadım

Genel itabariyle güzel bir cihaz. Yalnız ramini yazmamışlar. Yanlış hatırlamıyorsam 256MB rami var. İşlemci şu an için yeterli olsada uzun vadede yapacağınız işe bağlı olarak yetersiz kalabilir. Artıları easypad'den daha hafif olması ve inceliği. Ayrıca serbest geliştiricilerden aldığı rom desteği az diye biliyorum. Aslında easypad'e neredeyse hiç destek yok ama, advent vega gibi bir kaç ikizi var. Şuanda Advent vega için geliştirilen VegaComb beta1 adlı kişisel rom ile 3.0 geliştirmeleri hızlı bir şeklide sürüyor. Bunun haricinde exper'inde 3.0 için çalışmalar yaptığı söyleniyor.

Ben exper derim. Hem ram, hem işlemci açısından daha iyi exper. Ama taşınabilirlik adına archos daha başarılı. Ben olsam 10" tablet almam. şu an pişmanım 7" veya 8" almadığıma.

Aslında burada asıl etken ihtiyaçlarınız. En mantıklısı en iyisini almak değil, işinizi en iyi ve en hasaplı görendir. Atıyorum; ekitap okumak için 7" ve uygun fiyatlı Mobee Nett 7" (1.2ghz işlemci) yeterli olabilir.

Yalnız archos un şarj süresi bundan yüksek. Exper maksimum 7.5 saat vaadediyor. Ama internet kullanımı sadece 1 saat etkiliyor süreyi. Genel olarak düşük gibi görünse de kullandığımda ne kadar uzun gidiyor demiştim. Bekleme konumuna aldığınızda neredeyse kapalıymış gibi enerji harcıyor easypad.

General Mobile Discovery (siyah), LG Optimus L9 (Beyaz), Samsung Galaxy Y (Beyaz)Masaüstü: Gigabyte 990XA-UD3 anakart, AMD FX6100 Black Edition, XFX Çift fanlı HD6850 256bit 1GB, CORSAIR Xms3 4GB 1600mhz, Cooler Master Glite 430 500W black kasa, LG GH24 DVD-RW 24x, WD 320GB SATA2 HDD, FUJITSU L20T-2 20" Led monitor 1600x900

586 Mesaj
16 Mayıs 2011; 15:12:09 

Arkadaşlar yeni keşfettim; Tablete rom yükledikten sonra yedeğini alıp tekrar yüklerseniz boş RAM miktarı 100MB'a kadar artıyor. Yedeklemek programı:

http://android.modaco.c...-and-restore-win-linux/

3302 Mesaj
16 Mayıs 2011; 15:13:17 

ntfs desteklemiyor,usb de sıkıntı yok (fat 32 olduğu sürece) hdmi, tak çalıştır son derece basit wifi ipad e göre az biraz zayıf rom ile ilgili olabilir ama pek etkilemiyor

quote:

Orijinalden alıntı: agnaday3

Şimdi bu versiyonda aletin tüm parçaları tam olarak çalışıyormu. usb, hdmi, ntfs, wifi, vs. Deneyen var mı? Baki Bey nerelerdesiniz :)

3302 Mesaj
16 Mayıs 2011; 15:23:16 

ToisAndro "Çüzünürlüğü yüksek cihazlara göre olduğundan mı bilinmez ama 2.2 kadar net değil. Bulanık yani." demişsiniz bu cihazın çözünürlüğü 1024*600 yanılmıyorsam 2.2 ve 2.3 maksimum 800*480 destekliyordu (cep telefonlarına uygun olarak) şimdi honeycomb tabletler için olduğuna bu cihaz yani experde klasik tablet çözünürlüğne yakın olduğuna göre tam tersine görüntünün daha net olması gerekmezmi?

21 Mesaj
16 Mayıs 2011; 15:34:38 

Üstad hangi yöntemle yükledin vegacomb beta'yı bende indirdim ama denemeden önce bir bilene sorayım dedim, yüklemeden öncesinde ve sonrasında yapmamız gerekenleri kısaca yazarsanız bir çok arkadaşı aydınlatmış olursunuz, Şuan Eryiğit rom yüklü benim cihazda... Şimdiden Teşekkürler...

quote:

Orijinalden alıntı: ToisAndro

Arkadaşlar VegaComb Beta1a deneyimimi yazıyorum:

Ram kullanımı artmış. Maksimum 269 MB. Artık orjinal Advent Vega romu üzerine ve clockwork ile yükleniyor. Çüzünürlüğü yüksek cihazlara göre olduğundan mı bilinmez ama 2.2 kadar net değil. Bulanık yani.

Ayrıca alpha4 den sonra 2.2 yedeğimi geri yüklediğimde boş ram'imin 360MB 'a yükseldiğini gördüm. Ama bu beta kurulumu advent romu üzerine kurulduğundan çok ram harcıyor. Bu da demek oluyor ki rom yüklemelerinden sonra ram boşaltılmıyor. Bunu nasıl çözeceğimizi bilmiyorum. Bir çok kısmını kullanamıyoruz bu durumda ram'in.

Hala çalışmayan uygulamalar var. İçerisine dahil edilen "Polaris Office" çalışmıyor. "Custom Locale" adlı yeni bir uygulama yüklenmiş. Diller arasında geçişe yarıyor. Ama kullanıcılar tarafından düzenlenmiş diller sanırım bunlar. Yani kendi düzenlediğimiz dil paketini kullanmak gibi.

Ses çıkışı halen düşük. Kapanış çok hızlı, açılış aynı hızda. 2.2 de çalışan bir çok uygulama çalışıyor. RockPlayer, Documents to Go, Taskiller...

Genel itibariyle beğenmedim.

409 Mesaj
16 Mayıs 2011; 15:51:23 

quote:

Arkadaşlar yeni keşfettim; Tablete rom yükledikten sonra yedeğini alıp tekrar yüklerseniz boş RAM miktarı 100MB'a kadar artıyor. Yedeklemek programı:

http://android.modaco.c...-and-restore-win-linux/

yedek derken sistem yedeği mi? açıklama lütfen
sistem üstüne sistem kurma işlemi mi?

586 Mesaj
16 Mayıs 2011; 16:18:50 

quote:

Orijinalden alıntı: design.CagdaS

yedek derken sistem yedeği mi? açıklama lütfen
sistem üstüne sistem kurma işlemi mi?

Hayır. Android işletim sisteminin tamamını yedekliyor. Mesela denemek için bir rom yüklemek istiyorsun. Öncelikle bu programla sistemi yedekliyorsun -sistemindeki herşeyi yüklenebilir rom haline getiriyor- başka romu denedikten sonra bu yedeği yeni bir rom gibi apx modda tekrar yüklediğinde eski haline geri dönüyor. Ancak bu geri dönüşle beraber boş ram 360MB'a çıktı bende. Hem de emin olmak için bir iki kez denedim. Hatta VegaComb beta1'i yedekleyip tekrar yüklediğimde boş ram 320 MB oldu. Ama advent romunu yükleyip üzerine yüklediğimde 220 MB'a çıkıyordu en fazla.

Yani var olan sistemini yedeğini ADB(Hata ayıklama) modunda yedekliyorsun, apx modda geri yüklüyorsun ve boş ramin eskisinden 100MB daha fazla ram'e sahip oluyorsun.

Neden böyle birşey olduğunu anlamadım açıkçası. Yani neden normal olarak 360 değilde bu yöntemle 360 oluyor anlamadım. Vegacomb'da 100 MB arttı, Kraaz romda 70 MB.

586 Mesaj
16 Mayıs 2011; 16:24:14 

quote:

Orijinalden alıntı: khaos

ToisAndro "Çüzünürlüğü yüksek cihazlara göre olduğundan mı bilinmez ama 2.2 kadar net değil. Bulanık yani." demişsiniz bu cihazın çözünürlüğü 1024*600 yanılmıyorsam 2.2 ve 2.3 maksimum 800*480 destekliyordu (cep telefonlarına uygun olarak) şimdi honeycomb tabletler için olduğuna bu cihaz yani experde klasik tablet çözünürlüğne yakın olduğuna göre tam tersine görüntünün daha net olması gerekmezmi?

Demek istediğim; 1280 x 800 çözünürlüklü tabletler için olan arayüzü 1024x600 de kullanınca normalde iki pixel kalınlığındaki yazılar bir pixele düşmüş ve bulanıklaşmış gibi geldi bana. 2.2 daha canlı. Ayrıca 2.2 de 32bit olmayışının belirtileri az iken, honeycombda açıkça beklli oluyor.

586 Mesaj
16 Mayıs 2011; 16:30:34 

quote:

Orijinalden alıntı: cekörüm
Üstad hangi yöntemle yükledin vegacomb beta'yı bende indirdim ama denemeden önce bir bilene sorayım dedim, yüklemeden öncesinde ve sonrasında yapmamız gerekenleri kısaca yazarsanız bir çok arkadaşı aydınlatmış olursunuz, Şuan Eryiğit rom yüklü benim cihazda... Şimdiden Teşekkürler...

İndirdiğin VegaComb beta1'i hafıza kartına zip olarak olduğu gibi atıyorsun. Önce Advent Vega 1.09 orjinal romu kuruyorsun. Daha sonra VegaTools 3.0 ile Clockwork kurtarma sistemini yüklüyorsun. Daha sonra menüye gelen recovery simgesine tıklıyorsun. Cihaz kapanıp açılınca clockwork recovery (kurtarma) açılacak. Önce "Wipe data/factory reset" seçip verileri siliyorsun.Daha sonra "install zip from sdcard" 'ı seçip karta attığın zipi seçiyorsun.

80 Mesaj
16 Mayıs 2011; 17:27:09 

umarım calısır.. :/ bide 3g sticklerle uyumlu hali olsa tadından yenmez :)

Easypad (p10AN kullanıcı)- Samsung s3 - ps3 320gb

9 Mesaj
16 Mayıs 2011; 17:58:25 

arkadaşlar epey zamandır exper easypad i inceliyorum ve özelliklerini gerçekten beğeniyorum, ancak bazı sebeplerden dolayı mobee nett7 t1200 ile exper arasında kararsız kaldım, ve experi kullanan olarak sizden yardım istiyorum. mobee yi incelememin sebebi de fiyatının uygun olması.

tabletteki amaçlarım:
pdf uzantılı e kitaplarımı yolda yada pcden bağımsız şekilde okuyabilmek,
word, excel kullanıp, excelde hesap yapabilmek.
gerektiğinde internete bağlanıp araştırma yapabilmek,
nadiren de olsa pdf formatında yada autocad çizim programında basit çizimleri incelemek.
tabi müzik resim ve oyun arka planda.

tereddüttüm, mobee nin 7" olması. daha önce hiç tablet kullanmadım ve çizim işi ile uğraştığım için hep büyük ekran monitöre gereksinim duydum ve onlara alıştım. 7 inç bir ekran benim ihtiyaçlarımı görebilir mi?

mobee android 2.3 sürümü ile geliyor. bu sürümü gören yada inceleyen var mı? 2.2 froyodan iyi mi? mobee için rom çalışması var mı?

kısa da olsa bilgilendirmelerini rica ediyorum. iyi akşamlar.

125 Mesaj
16 Mayıs 2011; 20:01:10 

quote:

Hayır. Android işletim sisteminin tamamını yedekliyor. Mesela denemek için bir rom yüklemek istiyorsun. Öncelikle bu programla sistemi yedekliyorsun -sistemindeki herşeyi yüklenebilir rom haline getiriyor- başka romu denedikten sonra bu yedeği yeni bir rom gibi apx modda tekrar yüklediğinde eski haline geri dönüyor. Ancak bu geri dönüşle beraber boş ram 360MB'a çıktı bende. Hem de emin olmak için bir iki kez denedim. Hatta VegaComb beta1'i yedekleyip tekrar yüklediğimde boş ram 320 MB oldu. Ama advent romunu yükleyip üzerine yüklediğimde 220 MB'a çıkıyordu en fazla.

Yani var olan sistemini yedeğini ADB(Hata ayıklama) modunda yedekliyorsun, apx modda geri yüklüyorsun ve boş ramin eskisinden 100MB daha fazla ram'e sahip oluyorsun.

Neden böyle birşey olduğunu anlamadım açıkçası. Yani neden normal olarak 360 değilde bu yöntemle 360 oluyor anlamadım. Vegacomb'da 100 MB arttı, Kraaz romda 70 MB.

Zahmet olmayacaksa ayrıntılı şekilde anlatabilirmisin yedeklemeyi ve tekrar kurmayı Verdiğin linkten dosyayı indirdim ADB mod aldım ama yedekleyemedim .Saygılarımla

586 Mesaj
16 Mayıs 2011; 20:10:24 

quote:

Orijinalden alıntı: skam89

arkadaşlar epey zamandır exper easypad i inceliyorum ve özelliklerini gerçekten beğeniyorum, ancak bazı sebeplerden dolayı mobee nett7 t1200 ile exper arasında kararsız kaldım, ve experi kullanan olarak sizden yardım istiyorum. mobee yi incelememin sebebi de fiyatının uygun olması.

tabletteki amaçlarım:
pdf uzantılı e kitaplarımı yolda yada pcden bağımsız şekilde okuyabilmek,
word, excel kullanıp, excelde hesap yapabilmek.
gerektiğinde internete bağlanıp araştırma yapabilmek,
nadiren de olsa pdf formatında yada autocad çizim programında basit çizimleri incelemek.
tabi müzik resim ve oyun arka planda.

tereddüttüm, mobee nin 7" olması. daha önce hiç tablet kullanmadım ve çizim işi ile uğraştığım için hep büyük ekran monitöre gereksinim duydum ve onlara alıştım. 7 inç bir ekran benim ihtiyaçlarımı görebilir mi?

mobee android 2.3 sürümü ile geliyor. bu sürümü gören yada inceleyen var mı? 2.2 froyodan iyi mi? mobee için rom çalışması var mı?

kısa da olsa bilgilendirmelerini rica ediyorum. iyi akşamlar.

Öncelikle Mobee ile aynı özelliklere sahip ürünler bulmalısın. Yada Mobee ile ilgili çalışmalar var mı? Onu bulmalısın. Bildiğim kadarıla Mobee bir Türk firması ve Rom geliştiren Türk bulmak çok zor. Bu nedenle aynı özelliklere sahip -donanım marka ve modelleri dahil- farklı cihazlar bulmalı ve o cihazlarla ilgili rom geliştiren var mı onu bulmalısın. Sonuçta bu ürün Çin'li bir şirkete yaptırılıyor ve aynı ürünü farklı firmalara satıyorlar. İlgili veb sayfasında "5 saate kadar (Bekleme süresi)" denilmiş. Bu çok düşük bir süre. Bizimki 7.5 saat diyor ama dediği kadar da gidiyor. İnternete bile girsek 1 saat oynuyor belirtilen süre.

http://www.mobee.com.tr/nett7-T1200.php

Bizim tablette en kararlı sürüm 2.2'dir. Cyanogen Mod, Android 2.3.4 sürümüyle geliyor ve hala nightly aşamasında. HoneyComb ise Beta1 aşamasında. Ama bunlar Advent Vega için geçerli. Bizim tabletin aynısı olduğundan tüm nimetlerinden yararlanıyoruz. Yoksa sanmıyorum ki bir Türk'ün çıkıpta honeycomb geliştirme, 3G cihaz desteği ekleme, USB Host ve Slave özelliklerini eklesin.

Mobee Nett T1200, söylediklerinin hepsini yapabilir. Öncelikle hem taşınabilirlik hemde büyük ekran istiyorsan 8" veya 8.9" modellere bakmalısın. Çünkü bizim tablet ayakta kullanımda insanı yoruyor ve büyük geliyor. Mobee firması keşke 8" 'lik modelini hızlandırsaydı. Exper yüzünden 10" model çıkarmıyor zaten. Ayrıca Mobee micro-USB kullanıyor. Yaklaşık 5cm'lik bir dönüştürücü kabloyla usb disk takabiliyorsun. Tüm 7" cihazlarda bu böyle. 10" cihazlarda normal USB girişi buluyor.

Mobee firması yapsaydı keşke bizim tabletleri. Çünkü adamlar tüm aksesuarları beraberinde getiriyorlar. İşlemcisi Cortex A8 tabanlı. Bizimki ise Cortex A9 tabanlı ve çift çekirdekli meşur nVidia Tegra 2. Ama Cortex A8 de şu anda Galaxy Tab 7" modelinde kullanılıyor. Ama geliştiricileri farklı tabi. Gayet iyi iş görür mimarisi. Ama Telechips firmasını bilemem.

Gördüşüm kadarıyla opsiyonel olarak bile özellikler arasına 3G desteği yazılmamış. 3G'siz model alman senin için çok sorun çıkaracaktır. Bizim tablettede yok 3G.3G'li modeli var ama fiyatı aşırı fazla. 700 TL üzeri bir fiyatı var. Ama akılli bir telefonla wifi üzerinden benim gibi paylaşabilirsin tabletine.

Sonuç: 8" veya 8.9" lik bir model daha iyi diye düşünüyorum. Çünkü bunun yerine netbook daha iyiydi dedirtebiliyor. Android henüz istenileni tam veremiyor. Fazla teknik yeterlilik istemezsen söylediklerini gayet rahat yapabilen ücretsiz yazılımlar var. Ücret ödersen Pro sürümüne yükseliyorlar. İkisi arasında tercih yap dersen yapamam. Çünkü ikisi de şu anda çok güçlü alternatif.

586 Mesaj
16 Mayıs 2011; 20:21:38 

quote:

Orijinalden alıntı: udogan44
Zahmet olmayacaksa ayrıntılı şekilde anlatabilirmisin yedeklemeyi ve tekrar kurmayı Verdiğin linkten dosyayı indirdim ADB mod aldım ama yedekleyemedim .Saygılarımla

Anlatayım.

1) İndirdiğin arşivi çıkart.

2) Tablet "USB Slave" modundayken Ayarlar>Uygulamalar>Geliştirme kısmından Hata ayıklamayı aç.

3) İki ucu erkek usb kabloyla tableti bilgisayara bağla.

4) Çıkarttığın arşivin içindeki "MakeRestorer_Windows.bat" dosyasını çalıştır. Yedek almaya başlayacak, bitince kapanacak. Yedeği hem restorer içine hemde hafıza kartına atıyor. Yedeği saklamak istiyorsan "restorer" klasörünü saklaman yeterli. Geri yükleyecek dosya onun içinde çünkü.

5) Tableti kapat. Şarj cihazını tak. (APX moda geçişte bilgisayarın daha çabuk görmesi için.) Geri ve Power tuşlarına bilgisayardan ses gelinceye kadar basılı tut. (Yaklaşık 2sn)

6) Geri yüklemek için çıkardığın arşivdeki restorer klasöründeki "Restore_Windows.bat" dosyasını çalıştır.

Not: Bu işlem sırasında hafıza kartın takılı olmasın. Hafıza kartına yüklediğin programlar için hafıza kartınında yedeğini (sadece gerekli sistem dosyalarının) almayı unutma. Eğer sadece ram artışı için denemek istiyorsan hafıza kartı yedeği almana gerek yok. Sonuçta aynı romla kullanacaksın.

20 Mesaj
16 Mayıs 2011; 22:06:39 

quote:

İndirdiğin VegaComb beta1'i hafıza kartına zip olarak olduğu gibi atıyorsun. Önce Advent Vega 1.09 orjinal romu kuruyorsun. Daha sonra VegaTools 3.0 ile Clockwork kurtarma sistemini yüklüyorsun. Daha sonra menüye gelen recovery simgesine tıklıyorsun. Cihaz kapanıp açılınca clockwork recovery (kurtarma) açılacak. Önce "Wipe data/factory reset" seçip verileri siliyorsun.Daha sonra "install zip from sdcard" 'ı seçip karta attığın zipi seçiyorsun.

orjınal vega romun uzerıne degılde bakı beyın romun uzerıne anlattıgınız gıbı kurdum.wifi calısmıyor. :S bunu nasıl sılıp tekrar kurulum yapıcam ?

409 Mesaj
16 Mayıs 2011; 22:11:58 

Arkadaşlar . Vega için uygun olan 3G modülller : http://shop.ebay.co.uk/i.html?_nkw=Ericsson+F3307

125 Mesaj
16 Mayıs 2011; 22:26:15 

quote:

Anlatayım.

2) Tablet "USB Slave" modundayken Ayarlar>Uygulamalar>Geliştirme kısmından Hata ayıklamayı aç.

4) Çıkarttığın arşivin içindeki "MakeRestorer_Windows.bat" dosyasını çalıştır. Yedek almaya başlayacak, bitince kapanacak. Yedeği hem restorer içine hemde hafıza kartına atıyor. Yedeği saklamak istiyorsan "restorer" klasörünü saklaman yeterli. Geri yükleyecek dosya onun içinde çünkü.

5) Tableti kapat. Şarj cihazını tak. (APX moda geçişte bilgisayarın daha çabuk görmesi için.) Geri ve Power tuşlarına bilgisayardan ses gelinceye kadar basılı tut. (Yaklaşık 2sn)

6) Geri yüklemek için çıkardığın arşivdeki restorer klasöründeki "Restore_Windows.bat" dosyasını çalıştır.

Not: Bu işlem sırasında hafıza kartın takılı olmasın. Hafıza kartına yüklediğin programlar için hafıza kartınında yedeğini (sadece gerekli sistem dosyalarının) almayı unutma. Eğer sadece ram artışı için denemek istiyorsan hafıza kartı yedeği almana gerek yok. Sonuçta aynı romla kullanacaksın.

Dostum
Öncelikle çok teşekkürler
harbiden 70mb kazandım.İlginç bir olay . (Not.Rar'dan çıkan dosyayı c: altına atın ve advent olarak klasör ismini değiştirim "c:\advent" yoksa çalışmıyor.)saygılarımla

20 Mesaj
17 Mayıs 2011; 0:27:29 

quote:

Orijinalden alıntı: discodj

orjınal vega romun uzerıne degılde bakı beyın romun uzerıne anlattıgınız gıbı kurdum.wifi calısmıyor. :S bunu nasıl sılıp tekrar kurulum yapıcam ?

wifi duzeldı usb mode yi yukledım reset attı acılısda bootıng yazdı yazı gıttı ole kaldı acılmıyor sımdıde hıc bı sekılde kafayı yıcem varmı bı cozumu

edit : baki beyin romunu tekrar yukleyerek sorunu hallettım. demekkı bize gore degıl android3 :D olay tam oturana kadar ve turkce olana kadar beklemek en guzeli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi discodj -- 17 Mayıs 2011; 1:01:23 >

47 Mesaj
17 Mayıs 2011; 1:25:56 

Bende yüklesem mi diye düşünüyordum bu gece vazgeçtim. Olay bi otursun dimi

268 Mesaj
17 Mayıs 2011; 10:27:43 

Genç arkadaşlarım merhabalar,
Dün bende bir EasyPad e sahip oldum.Daha once Çin malı Flytouch2 yle android sistemiyle tanışmıştım.O yüzden Baki Eryiğit arkadaşın ROM unu kolayca yükleyebileceğimi sandım ama yanılmışım.Cihaz Experin son ROMu yüklü olarak geldi.Rom yüklemek için gerekli bağlantıları yaptım ,belirtilen adımları uyguladım lakin, cihazı laptopuma tanıtamadım.Tuş basma işlemlerinden sonra benim cihaz aygıt yöneticisinde ''apx'' olarak değilde ''unknown device'' olarak görünüyor ve usb sürücüsünü yüklemiyor.Tabii bu durumda rom.exe işlemine geçemiyorum.Acilen yardımlarınızı bekliyorum.Daha önce bu konuda yazılmış olan yani apx moda geçme ile ilgili herşeyi yaptım faydası olmadı.Başka bir yöntemle de yüklesem mutlaka cihazı pc me tanıtmak zorundayım sanırım.Herkese şimdiden teşekkürler.

3549 Mesaj
17 Mayıs 2011; 10:47:39 

quote:

Arkadaşlar . Vega için uygun olan 3G modülller : http://shop.ebay.co.uk/i.html?_nkw=Ericsson+F3307

0

Bu modemlerden alırsak modem+kargo 60 70 dolara gelecek,buraya geldikten sonra imei numarasını y.dışına girip çıkmış vede daha önce(2 sene) cep telefonu kaydettirmemiş kişiye yada ortalama 100 tl karşılıgında satın alıp kaydettirmek lazım sadece modülü almak yetmiyor sim kart yuvası yok yanında anteni varmı oda belli degil bu iş ortalama zaten modül+kayıt 200 tl civarına geliyor,içinde 3g için anten vede sim kart bağlantısı yok,bunlarıda araştırıp bulup almak lazım,bunlarla uğraşmaya açıkçası risk'e girecek kişi pek yoktur,exper servislerinden ücretli almak en mantıklısı tabi kendileri parçayı satıyorlar ise

Öte yandan android 3.0 için daha erken olduğunu düşünüyorum vede kurmaktan vazgeçtim,daha detaylı türkçe daha oturmuş sürüm çıkana kadarda geçmeyi düşünmüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NIKEmRe -- 17 Mayıs 2011; 10:49:36 >

209 Mesaj
17 Mayıs 2011; 12:10:15 

quote:

Orijinalden alıntı: cunkurd

Dün bende bir EasyPad e sahip oldum.Daha once Çin malı Flytouch2 yle android sistemiyle tanışmıştım.O yüzden Baki Eryiğit arkadaşın ROM unu kolayca yükleyebileceğimi sandım ama yanılmışım.Cihaz Experin son ROMu yüklü olarak geldi.Rom yüklemek için gerekli bağlantıları yaptım ,belirtilen adımları uyguladım lakin, cihazı laptopuma tanıtamadım.Tuş basma işlemlerinden sonra benim cihaz aygıt yöneticisinde ''apx'' olarak değilde ''unknown device'' olarak görünüyor ve usb sürücüsünü yüklemiyor.Tabii bu durumda rom.exe işlemine geçemiyorum.Acilen yardımlarınızı bekliyorum.Daha önce bu konuda yazılmış olan yani apx moda geçme ile ilgili herşeyi yaptım faydası olmadı.Başka bir yöntemle de yüklesem mutlaka cihazı pc me tanıtmak zorundayım sanırım.Herkese şimdiden teşekkürler.

Daha önce yazılanları yaptıyanız ve yine de olmuyorsa tablet ile pc'yi bağlamak için farklı bir kablo deneyin. Benim ilk aldığım minik mouse'ların makarasına dolanabilenler gibi daha ince bir kabloydu. Onunla tanıtamamıştım ne yaptıysam. Standart kalınlıkta farklı bir usb kablo ile deneyin...

1880 Mesaj
17 Mayıs 2011; 12:51:12 

quote:

Orijinalden alıntı: cunkurd

Muhtemelen kablonuzda sorun var. Bazı usb kabloları içindeki tellerin inceliği ve bakır olmayışı yüzünden iletişim sorunu yaratmakta. İşin garip yanı o kablo USB mouse çalıştırabilirken USB wirlesi çalıştırmaz gibi düşünebilirsiniz. Çok ilginçtir bazı cihazların veri iletişiminde, hattın temizliğide çok önem arz ediyor. USB kabloları aynı TV antenleri gibi kablonuzun çevresi taamen tellerle sarılıdır. Ben ek yapmaya kalktığımda temas sorunu olmamasına rağmen hatta parazit arttığından USB cihazlarının bir kısmı çalışmamaya başlamıştı.

Gerçekten USB kablo olayı başlı başına bir sorun. Uzunluk ayrı bir dert, kablonun kalitesi ayrı bir dert. Uzunluk arttıkçada sorunlar çok artıyor. Cihaz tanımıyor vs...

CPU= INTEL 166 MMX 'den P4 modellerine kadar >> AMD Athlon serileri >> INTEL C2D serileri >> AMD Phenom/Athlon/Sempron II serileri >> INTEL i serileri >> AMD Phenom II X4 3.2 GHz
AGP= S3 2MB >> Savage S4 16MB >> Nvidia Fx5 serileri >> ATI X850XT >> X1800XT >> Nvidia 8 serileri >> ATI HD4870 >> Nvidia GTX260 >> ATI HD5 serileri >> ATI HD6870 >> HD6950 >> HD7750 ile yola devam...

21 Mesaj
17 Mayıs 2011; 15:11:32 

Vegacomb Beat 1a hakkında...

Arkadaşlar diğer arkadaşların görüşlerine saygı duyuyorum ama Honeycamb deneyimi bir başka, cihaz baki arkadaşın romuyla kimlik değiştirmişti HC ile bambaşka bir cihaz oldu, wifi a bağlanma gibi bir sorunu yok(kurulumdan sonraki ilk açılışta conc.error veriyor fakat bir sonraki açılıştan sonra böyle bir probleminiz yok, advent in forumunda da aynı şey yazıyor zaten), bana göre dokunmatik hassasiyeti tamamen farklı, daha önceki romda randıman alamadığım için oynayamadığım Backbreaker THD oyunu hareket sensörünün süper uyumu ile şimdi oynayabiliyorum, 3-5 program ve oyun indirdim sorun yok... ve cihaz inanılmaz hızlı elinizin altında bir hız canavarı olduğunu farkediyorsunuz bunda da etken bu versiyonda cihazın overclock ile 1.5 gh çalışmsı olsa gerek...daha önce arkadaşlarında bahsettiği düşük çözünürlülük sorunu bazı işlevlerde kendini gösterebiliyor; ana menüdeki görüntü beni rahatsız etmedi fakat klavye açıldığında klavyenin birazcık flu görüntüsü insanı şaşırtıyor, kamerası çalışmıyor(çamur gibi foto çeken kamerayı zaten kullanmıyordum)

Sonuç olarak wi-fi ile nete giren oyun oynayan arada dökümanlarını okuyup müzik dinleyen biri olarak Android 3.0.1 i keşfetmek için bu romla devam edeceğim, sorunlarla ve memnuniyetlerle ilgili daha fazla paylaşımı diğer kullanan veya deneyen arkadaşlardanda bekliyoruz...

268 Mesaj
17 Mayıs 2011; 15:25:18 

Selamlar,
Wireless adb yöntemiyle Baki Eryigit dostumuzun ROM unu yüklemeyi başardım , ancak şimdi de Wifi dan internete giremiyorum ,ayarlar bölümünde kablosuz ayarlarında hata kelimesi var ve kablosuzu etkinleştirme kutucuğu çalışmıyor.Nasıl çözeğim bu sorunu lütfen yardım eder misiniz ?

79 Mesaj
17 Mayıs 2011; 15:34:38 

Arkadaşlar şu android 3.0 tam olarak nasıl kuruluyor. Anlatacak yokmu? Şimdiye kadar sadece apx ve adb modda rom kurdum.

268 Mesaj
17 Mayıs 2011; 16:41:38 

Sorunu çözdüm.USB mod switch yazılımıyla sorun çözüldü.

105 Mesaj
17 Mayıs 2011; 21:33:40 

ben 3.0 yükledim sonra bir süre kullandıktan sonra açıp kapatınca açılış ekranında kaldı bende de. şimdi romda yükleyemiyorum. yüklediğim her rom açılış ekranında kalıyor ekran kararıyor sora tekrar animasyona devam ediyor. bir arkadaş da da aynısı olmuş ama bende custom romu yükledim sonuç aynı :( M:(:(:(:(

20 Mesaj
18 Mayıs 2011; 0:15:13 

quote:

Orijinalden alıntı: amonra33

ben 3.0 yükledim sonra bir süre kullandıktan sonra açıp kapatınca açılış ekranında kaldı bende de. şimdi romda yükleyemiyorum. yüklediğim her rom açılış ekranında kalıyor ekran kararıyor sora tekrar animasyona devam ediyor. bir arkadaş da da aynısı olmuş ama bende custom romu yükledim sonuç aynı :( M:(:(:(:(

kardesım bendede aynı sorun oldu şöyle yap.bakı beyın romunu yuklemeyı bılıorsan eger sorun cozuluor.

367 Mesaj
18 Mayıs 2011; 0:21:48 

Exper hazretleri acaba bu Android 3.0 için orjinal bir güncelleme çıkartmayı düşünüyorlarmı. Yoksa biz gene burada kendi imkanlarımızla başımızın çaresine mi bakacağız. Bilgisi olan var mı? Yada Vega orjinal bir güncelleme yapar mı? Sözünü vermişti ama zamanı nedir acaba?

576 Mesaj
18 Mayıs 2011; 1:50:59 

quote:

Anlatayım.

Bir türlü gösteremedim cihazı waiting for the device diyor sadece. USB slave moduna almak için yapılması gereken birşey mi var? Honeycomb romundayım.

Acaba elindeki yedekleme klasörünü bizimle paylaşırmısın, bende senin yedeğinden restore yapsam acaba ram artarmı? HC de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi belltolls -- 18 Mayıs 2011; 2:19:17 >

586 Mesaj
18 Mayıs 2011; 8:26:48 

quote:

Orijinalden alıntı: amonra33

Eğer clockwork ile yükleme veya adb mod da yükleme yapıyorsan devamlı cihazı fabrika ayarlarına döndürmelisin.

586 Mesaj
18 Mayıs 2011; 8:31:55 

quote:

Orijinalden alıntı: belltolls

Bir türlü gösteremedim cihazı waiting for the device diyor sadece. USB slave moduna almak için yapılması gereken birşey mi var? Honeycomb romundayım.

Acaba elindeki yedekleme klasörünü bizimle paylaşırmısın, bende senin yedeğinden restore yapsam acaba ram artarmı? HC de

Ayarlar uygulamalar kısmından usb debuging seçeneğini açmalısın.

Bugün yada yarın kendi yedeğimi paylaşacağım.

576 Mesaj
18 Mayıs 2011; 14:27:06 

quote:

Ayarlar uygulamalar kısmından usb debuging seçeneğini açmalısın.

Bugün yada yarın kendi yedeğimi paylaşacağım.

Usb hata ayiklama aktif durumda bagalandi sesi geliyor bilgisayardan fakat gormuyor. Ama apx modunda goruyor ve rom yuklemesi yapabiliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

586 Mesaj
18 Mayıs 2011; 15:33:58 

Paylaşım alanında VegaComb Beta1a 'yı paylaşıyorum. İsteyen oradan indirsin. Doğrudan APX modda kurulum yapabileceksiniz.

168 Mesaj
18 Mayıs 2011; 22:29:34 

teşekkürler.
indiriyorum şimdi.
gelen yorumlara göre kurmaya karar vericem :)

125 Mesaj
18 Mayıs 2011; 22:54:55 

quote:

Paylaşım alanında VegaComb Beta1a 'yı paylaşıyorum. İsteyen oradan indirsin. Doğrudan APX modda kurulum yapabileceksiniz.

Dostum öncelikle eline sağlık;

3.0 Denedim. 3.0 tabletimde görmek bile beni rahatlattı (Tableti aldıktan sonra 3.0 gelmeyecek diyip bayağı soğutmuşlardı)
Biraz uğraştım gerçekten güzel dokunmatiğini 2.2 daha istikrarlı buldum (yada bana öyle geldi)
Hız konusunda hiçbir sorun yaşamadım nerdeyse 2.2 kadar hızlı
ama alınması gereken bayağı yol var (uğraşırken bir-iki takılma oldu)
İngilizce olması nedeniyle kaldırmak zorunda kaldım (Eşimde tableti kullandığı için)

Birde seni yormayacaksa bizim tablete uyumlu cyanogen romu linkini verebilirmisinç Çıkalı bayağı oldu ama deneyemedim (tabledin nasıl yedekleyeceğini bilmediğimden tembelliğime geldi denemedim .O bilgiler içinde ayrıca tekrar teşekkürler) birde 2.3 deneyelim
Saygılarımla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi udogan44 -- 18 Mayıs 2011; 22:57:16 >

724 Mesaj
18 Mayıs 2011; 23:50:51 

e hani 3.0 google kaynak kodlarını açmadan olmuyordu? bu HC romlar neyin nesi? birşey mi kaçırdım acep?

Twitter: @mertasim

428 Mesaj
19 Mayıs 2011; 0:23:52 

arkadaşlar konuda baya bi araştırma yaptım custom romlarla neredeyse her istediğinizi yapıyorsunuz... peki sormak istediğim

ben bu ay alacağım tablet kendime sizce hala bu cihaz alınırmı...

374 Mesaj
19 Mayıs 2011; 0:31:49 

selam arkadaşlar bugün itibariyle bende sizdenim artık yalnız usb kablosu almadan hiçbirşey yapamıyorum şuan yarın kadıköy yazıcıpğluna gidicem kablo için ama nasıl bir kablo bakmalıyım??yani usb kablosunun iyi yada kötü olduğunu nasıl anlayabilirim??yardımınızı bekliyorum acemi bir tabletci olaraktan

409 Mesaj
19 Mayıs 2011; 1:01:53 

quote:

Orijinalden alıntı: psyko91

selam arkadaşlar bugün itibariyle bende sizdenim artık yalnız usb kablosu almadan hiçbirşey yapamıyorum şuan yarın kadıköy yazıcıpğluna gidicem kablo için ama nasıl bir kablo bakmalıyım??yani usb kablosunun iyi yada kötü olduğunu nasıl anlayabilirim??yardımınızı bekliyorum acemi bir tabletci olaraktan

gri renkli sert kablodan alma yeter.
bende gri vardı bozuluyor nedense. bu gün gittim yazıcıoğlundan siyah aldım. 5 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi design.CagdaS -- 19 Mayıs 2011; 1:02:50 >

1310 Mesaj
19 Mayıs 2011; 1:54:04 

quote:

paylasım ıcın tesekkurler.
bu aksam yenı rom'u test ettım .
oldukca şık gorunumlu ve kullanıslı menulere sahıp.
ayrıca turkce de kullanılabılıyor...
bırkac hata mesajı vermesı sanırım beta asamasında oldugu ıcın.
gercekten muhtesem olmus dıyebılırım.
ekran klavyesı de muthıs ılk defa zevk alarak harflere dokundum...
dokunmatıgı de mukemmel.
denemek ısteyenlere tavsıye ederım.

1310 Mesaj
19 Mayıs 2011; 1:56:40 

quote:

gri renkli sert kablodan alma yeter.
bende gri vardı bozuluyor nedense. bu gün gittim yazıcıoğlundan siyah aldım. 5 TL

kablonun rengını bılmem ama mumkunse uzunlugu 30 cm yı gecmesın.
cunku ıcındekı teller cok ınce oldugu ıcın uzunluk arttıkca sorun oluyor.
bu yuzden kabloyu kendım kısaltmak zorunda kaldım...

428 Mesaj
19 Mayıs 2011; 8:01:12 

konu hala aynı hızda devam ettiğine göre ettiğine göre alına bilir bir cihaz bir mani cıkmadığı sürece alacağım sizin cevap vermemeniz önemli değil...

peki son bi soru daha gerci kimsenin cevap vermeyeceği kesin ama bursada peşin en uygun olarak alabileceğim bi yer biliyor musunuz...

586 Mesaj
19 Mayıs 2011; 9:03:20 

quote:

Orijinalden alıntı: bilonemsi

konu hala aynı hızda devam ettiğine göre ettiğine göre alına bilir bir cihaz bir mani cıkmadığı sürece alacağım sizin cevap vermemeniz önemli değil...

peki son bi soru daha gerci kimsenin cevap vermeyeceği kesin ama bursada peşin en uygun olarak alabileceğim bi yer biliyor musunuz...

Neden sinirleniyorsun ki? Senin sorduklarını soran o kadar çok kişi var ki gına geldi millete.

Eğer 10" tablet almayı düşünüyorsan en iyi tercih easpad olacaktır. Ama android tabletler için benim önerim 7-8.9" arasıdır. Çünkü exper bu cihazlar için adam gibi bir kılıf getirmediği için çantayla netbooktan farksız oluyor. Mesela kapaklı kılıflarla ajanda gibi kullanmak isterdim. Mesela kalem de olsa fena olmaz.

586 Mesaj
19 Mayıs 2011; 9:11:42 

Arkadaşlar honeycomb beta 3 (vegacomb) çıkmış. İsteyen indirebilir.

http://tabletroms.com/f...mNewCo-and-TeamVillain!

428 Mesaj
19 Mayıs 2011; 9:12:27 

yok sakın yanlış anlamayın sinirlenmedim. sadece alacağım için sevindim... :D eğer yanlış anlaşıldıysa ve bu sizi üzdüyse gerçekten özür dilerim... :S

374 Mesaj
19 Mayıs 2011; 10:59:44 

quote:

Orijinalden alıntı: bilonemsi

hocam en uygun kangurum.com yada darty nin internet sitesinden alabilirsin 549 lira ben darty i seçtim kangurumda kalmamıştı ama ilgisizler satışda..pazar akşamı sipariş verdim normalde p.tesi sabah faturası kesilip akşamına kargoya verilip salı günü elime geçmesi gerekirken salı sabahı fatura kestiler akşam kargoya verdiler fakat kargo takip numarası felan hiçbirşey vermiyorlar kargoda kayıt bulunamadı diyor neyseki yurtiçi kargoyla çalışıyorlar ve tanıdık olması nedeniyle kargoya gidip alıcı ismiyle takip edebildim..çarşamba akşamı anca alabildim peşinden koşmasam perşembe akşamına gelicekti..yani darty de siparişiniz geç geliyor kangurum da da stok yok belki gelmiştir bakabilirsiniz..

79 Mesaj
19 Mayıs 2011; 11:31:09 

@bilonemsi pm e bakarmısın

1 Mesaj
19 Mayıs 2011; 12:32:08 

Yeni uye oldugumdan basaramadim.

Benim bir Easypad'im var, P10AN, aldigimdan beri duzgun kullanamadim. Surekli kullanim sirasinda kilitleniyor, iki defa Exper'e gitti, isletim sistemi bozulmus diye yeniden Exper ROM'u yuklediler, bir sure yine calisip sonra kilitlendi.

Ben de en az uc kere yeni ROM kurdum, buna Eryigit ROM'u da dahil, her seferinde calisiyor sonra da ekran donuyor ve ekrandan islem yapamiyorum.

Benzer bir deneyimi olan ve cozume ulasmis olan var mi?

Tesekkurlerimle;

559 Mesaj
19 Mayıs 2011; 13:52:53 

Arkadaşlar easypad ile ilgili genel kanı nasıl , memnunmusunuz , çin üretimi bir tablet ararken çıtayı birazdaha yükselttim ve öylr birşey yerine ikinci el sıfıra yakın bir easypad alayım diyorum...multitouch varmı , uygulama , program , tema çeşitliliği diğer android işletim sistemli cihazlara göre ne durumda?android marketten her programı ücretsiz indirebiliyormuyuz?iphone daki jb gibi birşeye gerek varmı?

özette tavsiye edermisiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saraçoğlu -- 19 Mayıs 2011; 13:54:46 >

http://www.dizayn-studyo.com
http://www.facebook.com/DizaynStudyo
http://twitter.com/#!/DizaynStudyo

39 Mesaj
19 Mayıs 2011; 14:39:20 

Arkadaslar benim soyle bir sıkıntım var, cihazla mp3 dinlerken ornek olarak bir album calarken, winamp yada baska bir playerda farketmiyor, player kapanip aciliyor, yani mp3 calarken uygulama kapanip aciliyor ve mp3 calma kesiliyor, ben tekrar balstmak zorunda kaliyorum, bu problemi yasayan bir arkadasim var mi yada cozumu ne olabilir ?

409 Mesaj
19 Mayıs 2011; 14:54:37 

quote:

Orijinalden alıntı: Saraçoğlu

Arkadaşlar easypad ile ilgili genel kanı nasıl , memnunmusunuz , çin üretimi bir tablet ararken çıtayı birazdaha yükselttim ve öylr birşey yerine ikinci el sıfıra yakın bir easypad alayım diyorum...multitouch varmı , uygulama , program , tema çeşitliliği diğer android işletim sistemli cihazlara göre ne durumda?android marketten her programı ücretsiz indirebiliyormuyuz?iphone daki jb gibi birşeye gerek varmı?

özette tavsiye edermisiniz?

çin üretimi diğer kalitesiz tabletler alanıcağına bu alet alınabilir.
bu ürünün en büyük avantajı advent vega v.b. diğer tabletlerle aynı yapım olması. yani advent vega için yapılan tüm yazılımsal ile gelen özellikleri bu tablette de görmek mümkün. Örn: Vega için Honeycomb betayı, hiç bir şeyden haberi olmayan exper servislerine bağlı kalmadan, kendimiz yükleyebiliyoruz. ve ben kullanıoyrum şu anda.
multi touch var, randımanlı bir şekilde takılma yapmadan kullanabiliyorsunuz fakat : 2 noktalı. (yani iki parmak kullanabiliyorsunuz, 3. parmak işlemiyor)
istedğiniz kadar uygulama,tema,oyun desteği snuluyor forumlarda. ayrıca Android market , applanet v.b. uygulama merkezi de kolayca tabletinize program yükleyebiliyorsnz.

559 Mesaj
19 Mayıs 2011; 18:55:38 

quote:

çin üretimi diğer kalitesiz tabletler alanıcağına bu alet alınabilir.
bu ürünün en büyük avantajı advent vega v.b. diğer tabletlerle aynı yapım olması. yani advent vega için yapılan tüm yazılımsal ile gelen özellikleri bu tablette de görmek mümkün. Örn: Vega için Honeycomb betayı, hiç bir şeyden haberi olmayan exper servislerine bağlı kalmadan, kendimiz yükleyebiliyoruz. ve ben kullanıoyrum şu anda.
multi touch var, randımanlı bir şekilde takılma yapmadan kullanabiliyorsunuz fakat : 2 noktalı. (yani iki parmak kullanabiliyorsunuz, 3. parmak işlemiyor)
istedğiniz kadar uygulama,tema,oyun desteği snuluyor forumlarda. ayrıca Android market , applanet v.b. uygulama merkezi de kolayca tabletinize program yükleyebiliyorsnz.

Aldım:D:D ,, migrostan taksitle aldım şimdi , peşin fiyata 12 taksit yaptılar ,,, eve geçip bi kafamı toplayayım , soracağım çok şey olucak...normal tema çok boş...

Bu arada ana menüde yatay dikey ekran olayı olmuyor , diğer menülerde (şuan ilk deneyebildiğim wireless listesi ve internet browser ında ) oluyor...yada detaylı ayar açamadım bileiyorum(ayarlardan sensör sekmesi açılı)
Bu normalmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

http://www.dizayn-studyo.com
http://www.facebook.com/DizaynStudyo
http://twitter.com/#!/DizaynStudyo

9 Mesaj