Şimdi Ara

EXPER EASYPAD (P10AN) TABLET PC KULLANICILARI (100. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.354
Cevap
19
Favori
714.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar modladıktan sonra 3d launcher gitti bulacağım bir yer varmı teşekkür ederim
  • arkadaşlar şu en son market uygulaması var dı xoom un kullandığı 3d olanı bulabilirmiyiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: süülo

arkadaşlar modladıktan sonra 3d launcher gitti bulacağım bir yer varmı teşekkür ederim

http://rapidshare.com/files/456188463/3DDesktopPlugin.zip al kardeş adb modda yükliceksin bunu....****** ların yerine rapid felan yazıcan anla işte :)))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thorismund -- 6 Nisan 2011; 20:12:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thorismund

quote:

Orijinalden alıntı: süülo

arkadaşlar modladıktan sonra 3d launcher gitti bulacağım bir yer varmı teşekkür ederim

http://****.com/files/456188463/3DDesktopPlugin.zip al kardeş adb modda yükliceksin bunu....****** ların yerine rapid felan yazıcan anla işte :)))

teşekkür ederim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yhae

şu an android 3.0 sümünü çıktı. bu easypadlere android 3.0 ı yükleyebilecekmiyiz?

Şuan için hayır beklemedeyiz, ilerde ne olur bakıcaz...

Android 3.0 için min konfigrasyon gibi birseyler açıkladılar mi? Bu cihazın desteklememe şansı varmi? Ram mı yetersiz kalıyor sadece? Bu konuda net birseyler varmi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marmarali -- 6 Nisan 2011; 20:51:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marmarali

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yhae

şu an android 3.0 sümünü çıktı. bu easypadlere android 3.0 ı yükleyebilecekmiyiz?

Şuan için hayır beklemedeyiz, ilerde ne olur bakıcaz...

Android 3.0 için min konfigrasyon gibi birseyler açıkladılar mi? Bu cihazın desteklememe şansı varmi? Ram mı yetersiz kalıyor sadece? Bu konuda net birseyler varmi?

Desteklememe gibi bir durum yok :) , google şimdilik android 3.0 in kaynak kodlarını yayınlamama kararı aldı. yani bedavaya sunmayacaklar piyasaya sistemi. ama illaki bu ürüne 3.0 çıkacaktır , merak etmeyin. belki biraz süreç uzar o kadar. muadili 1-2 firma android 3.0 sürümünü çıkaracagını duyurdu zaten.

• Hocam şimdi iPhone 4 kullanıyorum. Bir tablete ihtiyacım var. Bilgisayara bagimligimi azaltacak bir ürün arıyorum. iOS işletim sistemini çok başarılı buluyorum. İpadle uyumuda çok iyi. Bugün arkadasımda htc desire HD vardı. İnceledim biraz androide hiç isinamadim. Ama aklimdada bu ürün var. Fanboy olmayan her iki ürünüde kullanmış arkadaslar yorumlayabilirmi? Ürünün performansı ve kullanımı nasıl? Dokunmatik ekranı ve multitouch özelliği nasıl. Ekran kalitesi çok mu kötü? Şarjı nasıl gidiyor? İphonenun internetini bu urunle paylaşabilimiyim? Flash destegi sorunsuz mu? Hafıza kartından okurken cihaz yavaşlıyor mu? Rami yeterlimi? Oyun çok var mı? Android market bu cihazda kullanıyor mu?

Android cihaz konusunda cahilim ama arkadasım mutlaka Android al çok memnun kalırsın dedi. Sizler ne diyorsunuz kullanıcılar olarak değerli yorumlarınızı bekliyorum. Birde bu cihaza alternatif tavsiye edebileceğiniz bir ürün varmi?

Şimdiden teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: agnaday3

Şimdiden hayırlı olsun. Aslında öncelikli olarak bu aleti ne için kullanacaksınız. video için rock player. İnternet için dolphin HD ve sky fire, kitap okumak için Alkido reader yüklemekle başlaya bilirsiniz. Ama bence bütün bunlardan önce Android için olmazsa olmaz tek şey Market i kullanabilmek için yani bu tarz programları rahatça yükleyebilmek için. Romunuzu değiştirin. Nasıl yapılacağı forumda yazıyor. MoDaCo romu öneririm ben. Veya karaaz arkadaşımızın romunu da kullanabilirsiniz.

Bu dolphin HD gerçekten süper, hatta Full Screen Add-On u var applanet te, onunla daha bir güzel oluyor... sayfaları tam sayfa görüntülüyoruz

yalnız şöyle bir sıkıntım var, 1-2 sn parmak ekrana fazla basılı kalınca hemen sağ tuşla tıklamış gib menü açılıyor... devamlı olunca da bayıyo

bu sağ tuş efektini kaldırma yolu var mı?? belki android'in kendi ayarlarından fln yapmak gerekebilir??

veya o basılı tutma süresini uzatma ihtimali.. yani 3-4 sn. basınca algılasa da olur...

• quote:

Orijinalden alıntı: ozi84

quote:

Şimdiden hayırlı olsun. Aslında öncelikli olarak bu aleti ne için kullanacaksınız. video için rock player. İnternet için dolphin HD ve sky fire, kitap okumak için Alkido reader yüklemekle başlaya bilirsiniz. Ama bence bütün bunlardan önce Android için olmazsa olmaz tek şey Market i kullanabilmek için yani bu tarz programları rahatça yükleyebilmek için. Romunuzu değiştirin. Nasıl yapılacağı forumda yazıyor. MoDaCo romu öneririm ben. Veya karaaz arkadaşımızın romunu da kullanabilirsiniz.

Bu dolphin HD gerçekten süper, hatta Full Screen Add-On u var applanet te, onunla daha bir güzel oluyor... sayfaları tam sayfa görüntülüyoruz

yalnız şöyle bir sıkıntım var, 1-2 sn parmak ekrana fazla basılı kalınca hemen sağ tuşla tıklamış gib menü açılıyor... devamlı olunca da bayıyo

bu sağ tuş efektini kaldırma yolu var mı?? belki android'in kendi ayarlarından fln yapmak gerekebilir??

veya o basılı tutma süresini uzatma ihtimali.. yani 3-4 sn. basınca algılasa da olur...

Forever opera :)))

• quote:

Hocam şimdi iPhone 4 kullanıyorum. Bir tablete ihtiyacım var. Bilgisayara bagimligimi azaltacak bir ürün arıyorum. iOS işletim sistemini çok başarılı buluyorum. İpadle uyumuda çok iyi. Bugün arkadasımda htc desire HD vardı. İnceledim biraz androide hiç isinamadim. Ama aklimdada bu ürün var. Fanboy olmayan her iki ürünüde kullanmış arkadaslar yorumlayabilirmi? Ürünün performansı ve kullanımı nasıl? Dokunmatik ekranı ve multitouch özelliği nasıl. Ekran kalitesi çok mu kötü? Şarjı nasıl gidiyor? İphonenun internetini bu urunle paylaşabilimiyim? Flash destegi sorunsuz mu? Hafıza kartından okurken cihaz yavaşlıyor mu? Rami yeterlimi? Oyun çok var mı? Android market bu cihazda kullanıyor mu?

Android cihaz konusunda cahilim ama arkadasım mutlaka Android al çok memnun kalırsın dedi. Sizler ne diyorsunuz kullanıcılar olarak değerli yorumlarınızı bekliyorum. Birde bu cihaza alternatif tavsiye edebileceğiniz bir ürün varmi?

Şimdiden teşekkürler.

Ürünün performansı bence çok iyi daha önce ipadde kullandım performans oalrak zaten tegra 2 işlemciler kullanılıyor, motorola xoom ve galaxy tab 10.1 de de oldugunu düşünelim...Güzel bir rom bulursan ekran dokunmatiği gayet iyi bazen dokunmadan algılıyor hissi veriyor :)))Multitouch özelliği de ona göre güzel, ekrana alttan baktıgında biraz kararma oluyor, diğer taraflardan bakınca bir sorun yok ama ipaddeki ekran da ekran yani
    ŞArzı kullanıma göre 4-5-6-7 arası değişiyor, diğer android telefonların paylasılıyor, iphone da paylaşılır diye düşünüyorum, Flash desteği gayet güzel sitelerde ekran akıcı şekilde kullanılıyor yağ hissi veriyor :) Hafıza kartından okurken bir yavaşlama söz konusu değil cihazı sadece usb ile bagladıgında 20-30 sn kadar bekliyorsun sd yi okuması için pc nin class 4 hafıza kartları mevcut sen class 10 al rahatına bak...Ramin yetmediği bir nokta görmedim ben daha, Oyun yeterince var merak etme, evet android markette kullanılıyor, ayrıca applanet cakma marketimiz var eksik bişi yok :)))Bunlar için kendinme uygun bir rom yüklemen gerekir stabil çalışan piyasada çok rom var...Exper fiyat performans ürünü diyebilirim, ha şu da var bazen ellerin hafif terliyorsa ekranda kaydırmada sorun oluyor ve bazen sapıtıyor kalibrasyon ve çok sıkıcı bir durum bu, Şu anda benim tek sıkıntı çektiğim nokta ekran kalibrasyonu.....

Bu arada galaxy taba honeycomb yüklenmiş ama dandik işlemcisi oldugu için fazla kaldırmıyor :)))

Buyrun link; http://www.youtube.com/watch?v=vexQ49Iz7Ec]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thorismund -- 6 Nisan 2011; 22:58:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: bakieryigit

tablet pc de tam ekran kullanmak için ingilizce sürümü kullanmak lazımmış :) destekleyen ekran çözünürlüklerini buldum zaten uygulama henüz beta aşamasında dogal olarak türkçede ekrana tam oturmuyordur.Tam sürümü beklemek gerekiyor , ekran çözünürlüklerini alta ekliyorum. Hayret birşey ingilizce sürümü bile uk kullansan geniş ekranda sorun veriyor var mı? böyle birşey Amerikalı olunca
    ayrıcalığın oluyor

baki hocam, tablette swype'ın tam ekran olması iyi birşey değil ki? tam tersi küçük olsun ki kullanışlı olsun. Şu anda slideme klavye kullanıyorum, dikey olmazsa çok zor.

siz küçük olanı gömün roma boşverin

• @thorismund
    Hocam teşekkür ederim. Android nasıl peki iOS kadar başarılımı sorunsuzmu? Başka kullanıcı arkadaşlarında yorumlarını bekliyorum. Bu cihazı inşallah 3.0 update edebiliriz. 3.0 çok daha güzel sanırım. Su işletim sistemine ısınırsam sorun kalmayacak sanırım. 3.0 çok fark varmi?
  • quote:

@thorismund
    Hocam teşekkür ederim. Android nasıl peki iOS kadar başarılımı sorunsuzmu? Başka kullanıcı arkadaşlarında yorumlarını bekliyorum. Bu cihazı inşallah 3.0 update edebiliriz. 3.0 çok daha güzel sanırım. Su işletim sistemine ısınırsam sorun kalmayacak sanırım. 3.0 çok fark varmi?

@Marmarali

Amacim tartisma yaratmak degil ama; eminim burda exper'i tercih eden pek cok arkadas eger ipad2'yi de 600 liraya alma sansina sahip olsalardi easypad'i dusunmezlerdi bile. Eger paraniz varsa ipad tercih etmelisiniz. iOS sonrasi android'de her acidan zorlanirsiniz. iOS urunlerinin forumlarini takip ediyorsaniz, genelde bahsi gecen konu jailbreak'tir. Kimse kalibrasyon tutmadi su rom iyiydi ona donecegim demiyordur ya da asphalt cektim oynayamiyorum demiyor. Apple hakikaten o manada bence lider. Siz neden exper aldiniz derseniz; Ipod touch'taki retina sonrasi ipad2'de retina olsa kesinlikle ipad2 alacaktim ancak olmadigindan bir sonraki nesli bekliyorum. Telefonum da samsung i5700 bu arada. Apple'ci gorunmek istemem...

• @bakieryigit modaco roma görsellik katmak güzel olur ama ekstra program gömmek iyi olmaz. Tabi root explorer ve visionary gibi herkesin ihtiyaç duyacağı şeyler olabilir. Ama operamı olsun dolphinmi olsun denilerse bence ikiside olmasın. İsteyen sevdiğini yüklesin. Geçmiş sayfalarda telefon özelliğini kapatmakla alakalı birşeyler vardı. Yapabiliyorsan onu yap. Şarjada faydası dokunuyormuş. Joikuspot için wpa_supplicant dosyasını göm. O yeşil olan boot ekranı yakışır bu arada.
  • quote:

quote:

quote:

Opera'da ful ekran var mı? yani hiç bir tab'in yukarda gözükmediği bir full screen?

öyleyse ve bu sağ tuş belası yoksa hemen indiriyim ya

• Menü Düzenlemesini de bitirdim sayılır. statusbardaki iconları photoshopla yeşil renge çevirdim , yine photoshop üzerinde birkaç resimde degişiklik yaptım. Standart gelen launcher'ı komple degiştirdim.

20 yeni wallpaper ( Duvar kagıdıyla ) beraber gelecek. ekran çözünürlüklerini bizim tablete göre 1024x600 olarak sıfırdan düzenledim tabi entegre işi falanda var. Şimdilik birkaç resim ekleyim, Standart duvar kagıtlarını hiç sevmiyordum iyi oldu , baya ugraştırdı ama degdigini düşünüyorum. örnek resimler....

EXPER EASYPAD (P10AN) TABLET PC KULLANICILARI

Tıklayarak Büyük ekran bakmak isteyenler için linkler:

https://store.donanimhaber.com/a7/28/1c/a7281c0c873f0f45aecae9bbd8e4261a.png

http://img232.imageshack.us/img232/7079/53543885.png

https://store.donanimhaber.com/d6/33/3b/d6333b1449d2594fd4a90a81bcda9304.png

https://store.donanimhaber.com/09/66/d1/0966d1d7c225e463a812ea6a8bfef35c.png

http://img220.imageshack.us/img220/6994/36464115.png

http://img64.imageshack.us/img64/8694/66484074.png

http://img132.imageshack.us/img132/4396/36976262.png

https://store.donanimhaber.com/02/7f/f7/027ff74d3fc37eaad660bfa44eb96f39.png

https://store.donanimhaber.com/14/1b/ba/141bba666e0d56f44060582372b58830.png

https://store.donanimhaber.com/2f/12/ce/2f12ce14f6324b529b9b3b790afc4059.png

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bakieryigit -- 6 Nisan 2011; 23:53:36 >

• hayır android kesinlikle ios kadar pratik değil :
    1- iphone :güncelleme için bilgisayara bağlarsın ve güncelle dersin biter,
    exper : buradaki uzun yazılarda anlatıldığı şekilde yapıyorsun :)
    2-iphone: uygulama yüklemek için appstore dan yükle dersin biter
    exper: buradaki uzun yazılarda anlatıldığı şekilde marketleri kurup, tıklıyorsun...%80 yükler, olmazsa internetten indirirsin %80 çalışır :)
  • 3-experin ekranı ipad e gôre hem renkleri soluk hem izleme açıları kötü
    4-notebook/netbook ta yaptığın herşeyi experle yapabilirsin,ipadle yapamazsın
    5-bu fiyata alınırmı : kesinlikle evet :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kego

quote:

Orijinalden alıntı: bakieryigit

tablet pc de tam ekran kullanmak için ingilizce sürümü kullanmak lazımmış :) destekleyen ekran çözünürlüklerini buldum zaten uygulama henüz beta aşamasında dogal olarak türkçede ekrana tam oturmuyordur.Tam sürümü beklemek gerekiyor , ekran çözünürlüklerini alta ekliyorum. Hayret birşey ingilizce sürümü bile uk kullansan geniş ekranda sorun veriyor var mı? böyle birşey Amerikalı olunca
    ayrıcalığın oluyor

baki hocam, tablette swype'ın tam ekran olması iyi birşey değil ki? tam tersi küçük olsun ki kullanışlı olsun. Şu anda slideme klavye kullanıyorum, dikey olmazsa çok zor.

siz küçük olanı gömün roma boşverin

Bu tarz programları çok fazla kişi kullanmadıgı için sorun olabilir diye düşünüyorum, istemeyenler sonradan silmeye çalışacak falan herkesin kesin kuracagı bazı programlarla yine benim seçtigim 1-2 programın otomatik kurulu gelmesini saglayacagım.

Benim için görsellik ve stabilite önemli eminim birçok kişide öyle düşünüyordur. Yine dokunmatik ekranın işlevi falan bakalım yarın bitirirsem , belki sunarım yada ertesi güne kalır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bakieryigit -- 7 Nisan 2011; 0:04:25 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Opera'da ful ekran var mı? yani hiç bir tab'in yukarda gözükmediği bir full screen?

öyleyse ve bu sağ tuş belası yoksa hemen indiriyim ya

Benim dolphinde öyle basılı tutp bekleyince birşey çıkmıyor. Bence sizin rom ile alakalı birşey. Artık yeni bir rom yukleme zamanınız geldi bence. Dophin hd nin lısa yollarıda kullanın hani sol alttaki. Biraz alışınca başka tarayıcı kullanamazsınız. Opera bunun kadar komplike değil. Tek sorun arada saçmalıyor. Komple kapatıp açıyorum. Ama haftada bir iki seferi geçmiyor oda. Ayrıcabolphindeki bookmarks olayıda süper

• 
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.