Şimdi Ara

EXPER EASYPAD (P10AN) TABLET PC KULLANICILARI (415. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.353
Cevap
19
Favori
714.347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 413414415416417
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • exper tablet aldım google play dan 5-6 oyun indirdim daha sonrasında indirmeye devam ederken hafızada yer yok diyor ancak 3gb dan fazla yer boş. Boş olan kısma nasıl indirebilirm.? Tşkler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: isyanimvar

exper tablet aldım google play dan 5-6 oyun indirdim daha sonrasında indirmeye devam ederken hafızada yer yok diyor ancak 3gb dan fazla yer boş. Boş olan kısma nasıl indirebilirm.? Tşkler.

App2sd programını yükleyin daha sonra taşınabilir uygulamaları sd karta taşıyın, daha sonra telefon hafızası yer açılır, maalesef androidlerde böyle bir sorun var geçici olarak sizi idare eder.
    Sd kartı ext4 yapıp program atılıyor yanlış bilmiyorsam ama fazla bilgim yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar tablete andriod 4.0.4 versiyonun yüklettim fakat tablet acıldıktan bir kaç dakika sonra donuyor hiç bir şey çalışmıyor power tuşuna uzun süre basılı tutarak kapata biliyorum.Yardımlarınızı bekliyorum başınına gelen oldumu.
  • Forumdaki bir sürü mesajı inceledikten sonra expere p10anr02 vegacream rc2 romu yüklemeyi başardım
    performans yönüyle gayet başarılı ancak mikrofonu çalışmıyor çözüm önerisi olan bir arkadaş varmıdır
    Teşekkür ederim
  • Vega Cream RC2 romu exper p10anr02 tabletime yükledim ancak mikrofon çalışmıyor bu sorunu nasıl çözebilirim
    Teşekkür ederim.
  • arkadaşlar vega beende loding diyip kalıyor çözümü varmı acaba .sd kartı çıkartığımda açılıyor
  • arkadaşlar vega been romlarda açılışta sd kart takılı iken looding yazısında takılıp kalıyor sd kartı çıkardığımda bu problem kalkıyor acaba bu sorun için çözüm varmı
  • Arkadaşlar bende de Exper easypad P10AN 3Gli tablet var android sürümünü güncelleştirmek istiyorum daha garantisi var servisine versem onlar güncelleştirme yaparlar mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crv92 -- 26 Mart 2013; 18:48:29 >
  • Yardimci olcak yok mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bykursat42

Forumdaki bir sürü mesajı inceledikten sonra expere p10anr02 vegacream rc2 romu yüklemeyi başardım
    performans yönüyle gayet başarılı ancak mikrofonu çalışmıyor çözüm önerisi olan bir arkadaş varmıdır
    Teşekkür ederim

Başına gelen yokmu yoksa benim tabletın ekranındamı problem var bilemedim.Olmadı başka rum yükleyecam önerisi olan varmı acaba stabil olduktan sonra 3'de olur.
  • Arkadaşlar bende de Exper easypad P10AN 3Gli tablet var android sürümünü güncelleştirmek istiyorum daha garantisi var servisine versem onlar güncelleştirme yaparlar mı?
  • !!!!!!!! ARKADAŞLAR HERKESE MERHABA.EXPER EASY PAD P10AN02 CİHAZIM.ROM ATTIM TABLETE. VEGABEAN YÜKLEDİM AYNEN DEDİKLERİ GİBİ HARFİYEN YERİNE GETİRDİM HERŞEYİ.KAPANDI TEKRAR AÇTIM EKRANA VEGABEAN YAZISI GELİYOR ORDA KALIYOR.BUNU NASIL DÜZELTEBİLİRİM ÇOK ACİL YARDIM İSTİYORUM
  • quote:

Orijinalden alıntı: alcndurge

!!!!!!!! ARKADAŞLAR HERKESE MERHABA.EXPER EASY PAD P10AN02 CİHAZIM.ROM ATTIM TABLETE. VEGABEAN YÜKLEDİM AYNEN DEDİKLERİ GİBİ HARFİYEN YERİNE GETİRDİM HERŞEYİ.KAPANDI TEKRAR AÇTIM EKRANA VEGABEAN YAZISI GELİYOR ORDA KALIYOR.BUNU NASIL DÜZELTEBİLİRİM ÇOK ACİL YARDIM İSTİYORUM

Vegabean tavsiye etmiyorum.vegacream beta 3 kur eger dokunmatik sorunu olursa eryigit rom kur.ama benim tavsiyem eryigit cok sorunsuz digerleri sorunlu tek eksi biraz eski

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Vegabean'in ilk yüklemesi 15 dakikayı buluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: supersonicbluepearl

Vegabean'in ilk yüklemesi 15 dakikayı buluyor.

hocam nasıl yükleniyor ben hiç bir zaman yükleyemedim adımları nelerdir ?
  • Eğer çok bi tecrüben yoksa bu konularda bence servis ya da çağrı merkeziyle iletişime geç, kendin kurcalama:) 216 645 85 85 experin çağrı merkezi, aklnda olsun
  • Yeni tablet alıp kurtuldum sizede tavsiye ederim
  • hocam merhabalar ben daha forumda yeniyim de kusura bakma rahatsız ediyorum bilgisayarlardan anlarmısın ? anlarsan bana yardımcı olman mümkün mü? beğendiklerim 250-350 tl arasında birde sizce 100 liraya değecek bir fak mı malum öğrenciyim limitleri zorluyorum aslında max limit 300 ama eger begendiklerim çok kötüyse bir tanesi 350 lik olan fena değil gbi yada sizin bir öneriniz varmı şimdiden teşekkürler.

http://www.urlji.com/di99s6http://www.urlji.com/5fa8x9http://www.urlji.com/5rgbcihttp://www.urlji.com/qw3615

• yeni rom attım apx modda şimdi dokunmatik çalışmıyor 3-4 rom denedim en iyi ihtimal sapıtıyor yardımcı olursanız sevinirim
  • Merhaba. Tabletimde Vega ICS Beta 2.1 kullanıyorum. Bluettoth ile kullandığım klavyem Wifi açtığım anda devre dışı oluyor. Eğer 10-15 cm. yakınlıkta isem devrede kalıyor. Çözüm konusunda bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum. Saygılar.
  • 
Sayfa: önceki 413414415416417
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.