Şimdi Ara

EXPER EASYPAD (P10AN) TABLET PC KULLANICILARI (412. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.354
Cevap
19
Favori
714.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 410411412413414
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar sorunsuz sekilde görüntülü olarak skype kullanacagım rom hangisi?
  • Arkadaslar ben bitane easypad p10ang aldim androiden pek anlamam ondan bi kac sorum olcak sizlere

1.Arama yapamiyormuyuz?
    2.Mesaj Atamiyormuyuz?
    3.Ben orjinalm rom exper ftpden indirgimi kullaniyorum daha hizli ve yuklemesi basit var midir?
    4.buna Google Play yuklenmiyor kapanmak zorunda kaldi diyor acmaya calisinca.
    Cevaplarinizi bekliyorum hepinize tesekurler simdiden.

Bide baana bu konularda yardimci olabilicek rom yuklemeyi filan birisi varsa ulasirsa sevinirim
  • Arkadaşlar merhaba.

Geçen sene bu aleti baya kurcalamıştım. En son yeni bir rom yükledim ve bu rom ile birlikte dokunmatiğinin yazılımıda değişti. Şimdi aylar sonra aletin yazılımını tekrar exper sayfasındaki orjinal yazılıma çevirdim fakat dokunmatiği düzelmedi. Sebep yazılımsal mıdır yoksa donanımda bir problem mi vardır? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Not: Eminim bu kadar forum sayfasında bu sorunu cevabı vardır ama malüm bu kadar sayfada arayınca bulmak çok zor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: agnaday3

Arkadaşlar merhaba.

Geçen sene bu aleti baya kurcalamıştım. En son yeni bir rom yükledim ve bu rom ile birlikte dokunmatiğinin yazılımıda değişti. Şimdi aylar sonra aletin yazılımını tekrar exper sayfasındaki orjinal yazılıma çevirdim fakat dokunmatiği düzelmedi. Sebep yazılımsal mıdır yoksa donanımda bir problem mi vardır? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Not: Eminim bu kadar forum sayfasında bu sorunu cevabı vardır ama malüm bu kadar sayfada arayınca bulmak çok zor.

Burcuva, Hakan_a arkadaşımızın yorumlarını okursan geriye dönük olarak bu konu ile ilgili bayağı bir çözüm önerileri olmuştu.İstersen konunun 137. sayfasından geriye gidecek şekilde hakan arkadaşımızın yazılarına teker teker bir bak. Faydası olacaktır umarım. ctrl + f ile hakan_a yazıp aratırsan kolayca konuya ulaşabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: agnaday3

Arkadaşlar merhaba.

bende de aynı sorun oldu, bir yerde anlatılan bir yöntemle biraz olsun düzeltmeyi başarabildim. bulursam linkini göndereyim.

Güncel: linki bulmayı başardım ama ingilizce. vaktim olursa çeviririm, ya da gönüllü varsa çevirebilir :)
    https://www.evernote.com/shard/s42/sh/45adf81a-3533-4215-baaf-df8da7ec7db7/335bd36f4d858a3217999f0f5004fc36

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boo -- 6 Kasım 2012; 9:06:10 >

• Kendi sorunumu kendim çözdüm.

Fakat verdikleri cevaplar için nevruz.ahmet ve boo arkadaşlarda teşekkür ederim. Ama verdiğiniz linkdeli kalibrasyon programı nedense benim makinama yüklenmedi.
    Exper orjinal romunda zaten kalibrasyon programı varmış. Mouse yardımıyla onu çalıştırdım 5 saniye içinde sorun çözüldü.
    programlar arasında TP Utility oradan da recalibrationa basıyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agnaday3 -- 11 Kasım 2012; 15:11:28 >
  • Hocalar selam,

Birisinden bu tablete Windows 8 kurulabileceğini duydum, var mıdır bir gerçeklik payı, yoksa beni mi yediler ayaküstü ? :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzsimsekk

Hocalar selam,

Birisinden bu tablete Windows 8 kurulabileceğini duydum, var mıdır bir gerçeklik payı, yoksa beni mi yediler ayaküstü ? :)

Malesef win8 yüklenmesi mümkün değil.
  • Acil Easypad P10ang Modelinin Sorunlarindan Anlayan Birisi Bana Yardimci Olabilirmi Cok Yardima İhtiyacim Var Lutfen Mesaj Veya Yorum Atinn

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: devrimsahm

Acil Easypad P10ang Modelinin Sorunlarindan Anlayan Birisi Bana Yardimci Olabilirmi Cok Yardima İhtiyacim Var Lutfen Mesaj Veya Yorum Atinn

sandevrimsahm, sorununuzu buraya yazarsanız belki bilen bir arkadaş vardır ve size yardım edebilir.Ancak son sayfadan başa doğru giderseniz büyük oranda sorunuzun daha önce cevaplandığını göreceksiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nevruz.ahmet

quote:

Acil Easypad P10ang Modelinin Sorunlarindan Anlayan Birisi Bana Yardimci Olabilirmi Cok Yardima İhtiyacim Var Lutfen Mesaj Veya Yorum Atinn

sandevrimsahm, sorununuzu buraya yazarsanız belki bilen bir arkadaş vardır ve size yardım edebilir.Ancak son sayfadan başa doğru giderseniz büyük oranda sorunuzun daha önce cevaplandığını göreceksiniz.

baktım ama bulamadım sorunum tabletim olan exper easypad p10angime bir türlü goog play yükleyemiyorum bu cıldırtıyor beni :S
  • quote:

quote:

sorunum google play yüklenmiyorum cözümüde bulamadımmm
  • Rpmlarla beraber geliyor google play, yeni bir rom yükleseniz?
  • quote:

Güncel rom'lardan birisini yüklemekten başka çareniz yok arkadaşlarımın da dediği gibi. Yeni rom, yeni tablet demek. Biraz abartılı gibi oldu ama android 2.X sürümünden 4.X sürümüne geçince hak vreceksiniz.
  • quote:

quote:

Güncel rom'lardan birisini yüklemekten başka çareniz yok arkadaşlarımın da dediği gibi. Yeni rom, yeni tablet demek. Biraz abartılı gibi oldu ama android 2.X sürümünden 4.X sürümüne geçince hak vreceksiniz.

Experin orjinal romlarinin disinda baska rom.yukleyince garanti disi duydum ve rom yuklemeden pek anlamiyorum onerdiginiz rom varsa linkini atin ama bide soyle bi ricam olcak tarif ederseniz nasi yapilcagini sevinirimm
  • Beyler sağlam bi rom linki atarmısınız jb olursa çok iyi olur ics beta2 kullanıyordum.Sorulu biraz.
  • quote:

Experin orjinal romlarinin disinda baska rom.yukleyince garanti disi duydum ve rom yuklemeden pek anlamiyorum onerdiginiz rom varsa linkini atin ama bide soyle bi ricam olcak tarif ederseniz nasi yapilcagini sevinirimm

Dizüstüne linux yada başka bir işletim sistemi yükleyince garanti dışı kalır mı? Elbette hayır.Bu yüzden firmalar, (Apple hariç) donanım garantisi verirler tablet için, yada dizüstü için. Tablete ne yüklediğin onları ilgilendirmez. Sadece, yeni rom kurmaya çalışıpta tablet kurulum hatası sebebiyle açılmaz hale getirince ister istemez onlar ücret talep edeceklerdir. Ama bu garanti uygulamasının dışında bir olay. İstediğin bir rom kurabilirsin.

http://forum.donanimhaber.com/m_56133604/mpage_1/f_/key_//tm.htm#56133604 bu adreste kurulum nasıl yapılır, açıklaması var. Ben VegaCream kullanıyorum. Betasını. Hiç bir sorunum olmadı. İsterseniz bir deneyin. Bende sorun olmaması başkalarında da olmayacak anlamına gelmez elbette. Denemeden, yanılmadan öğrenme gerçekleşmez. Kolay gelsin.

http://www.tabletroms.com/forums/vega-rom-development/4843-%5Brom%5D-vegacream-advent-vega-pov-mobii-tegra.html

• Uzun süredir easypad kullanıyorum yayınlanan bütün romlarıda denedim nasıl yüklenir vs. bunları bilmekteyim. Fakat bir çoğu romda karşılaştığım bir sorun var ve ne yaptıysam bu sorunun önüne geçemedim. Romu kurduktan sonra kullanabiliyorum markete girip istediğim uygulamayı indirip kullanabiliyorum fakat tableti kapatıp tekrar açtığım zaman açılış ekranı geliyor fakat açılmıyor. Herhangi bir donma olmuyor loading kısmında dönüp duruyor.
    Sorun olan romlar: vegabean, vegacream, Vegacomb (eskiden olmuyordu şimdi olmaya başladı) bunlardır. Exper orjinal rom ve eryiğit romda bu sorunla karşılaşmadım. Sd karta format atmayı denedim ama bir değişiklik olmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozan411 -- 30 Kasım 2012; 15:37:52 >
  • Dostlar selamlar... Viewpad 10s tabletim var honeycomb 3.2 (wegacomb) sürümü var programlar bazen crash oluyor genel de de oyunlar.. film izlerken sorun yok, bu model için nispeten sorunsuz bir mod-rom önerebilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozan411

Uzun süredir easypad kullanıyorum yayınlanan bütün romlarıda denedim nasıl yüklenir vs. bunları bilmekteyim. Fakat bir çoğu romda karşılaştığım bir sorun var ve ne yaptıysam bu sorunun önüne geçemedim. Romu kurduktan sonra kullanabiliyorum markete girip istediğim uygulamayı indirip kullanabiliyorum fakat tableti kapatıp tekrar açtığım zaman açılış ekranı geliyor fakat açılmıyor. Herhangi bir donma olmuyor loading kısmında dönüp duruyor.
    Sorun olan romlar: vegabean, vegacream, Vegacomb (eskiden olmuyordu şimdi olmaya başladı) bunlardır. Exper orjinal rom ve eryiğit romda bu sorunla karşılaşmadım. Sd karta format atmayı denedim ama bir değişiklik olmadı.

kimse bu sorunu yaşamadı mı hala aynı durumda :s

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozan411 -- 6 Aralık 2012; 21:19:55 >
  • 
Sayfa: önceki 410411412413414
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.