Şimdi Ara

EXPER EASYPAD (P10AN) TABLET PC KULLANICILARI (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.353
Cevap
19
Favori
714.342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ustad 480 avi ise sorun olmuyor ama mkv 480p de sikintii oldu rock dahil denedim. Belki rom kaynakli.
  • Arızalı çıkan sd kartımı hala degistirip yollamadılar 3 kere telefon ettim 2 tane iletisim formu doldurdum.... kıytırık bir sd kardi bile değiştiremeyen exper servisi bu cihazlar arızalanınca ne yapacak bakalım.
  • yxplayer 720p mkv sorunsuz oynattı arkadaslar
  • 1080p filmleri de oynatır mı acaba ?
    Bir de ram arttırılabilir mi ilerleyen günlerde. Tanıtımda Ecevit Bıktım 512 mb ram android 3 için az demiş. Arttırılabilir olması müthiş olurdu.
    3g için sim girişi var. Belki içini açsak takılabilecek yeride çıkar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nonameless -- 23 Şubat 2011; 12:07:20 >
  • Arkadaşlar olan oldu. Hafif bir düşmeyle easypad araba camı gibi patladı. çok ilginçtir. cam parçalandı ama alet dokunmatiği dahil gayet iyi çalışıyor. Bu gün servise göndereceğim. Demek dıştaki cam parçalandı ve dokunmatik özelliği o camın altındaki bir tabaka.

Bakalım servis ne kadar isteyecek ve ne kadar bekletecek buradan sonuçları sizinle paylaşırım. inşallah alet çöp olmaz. :(

ekran çalışırken çekilen resim kötü ama görünkü kırıklar hariç sorunsuz. Yani bu şekilde bile kullanıla bilir.

Resim ekleyemiyorum ecript var diyor becerebilirsem yollayacağım.

Bu arada servise gönderirken orjinal romu mu yüklesem? Problem ederler mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: agnaday3

Arkadaşlar olan oldu. Hafif bir düşmeyle easypad araba camı gibi patladı. çok ilginçtir. cam parçalandı ama alet dokunmatiği dahil gayet iyi çalışıyor. Bu gün servise göndereceğim. Demek dıştaki cam parçalandı ve dokunmatik özelliği o camın altındaki bir tabaka.

Bakalım servis ne kadar isteyecek ve ne kadar bekletecek buradan sonuçları sizinle paylaşırım. inşallah alet çöp olmaz. :(

ekran çalışırken çekilen resim kötü ama görünkü kırıklar hariç sorunsuz. Yani bu şekilde bile kullanıla bilir.

Resim ekleyemiyorum ecript var diyor becerebilirsem yollayacağım.

Bu arada servise gönderirken orjinal romu mu yüklesem? Problem ederler mi?

Geçmiş olsun.İnşallah fazla tuzlu olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi udogan44 -- 23 Şubat 2011; 14:39:12 >

• Teşekkürler. Bakalım 600 Tl lik aletin dış camı için kaç tl isteyecekler ve ne kadar zamanda teslim edecekler. Merak ediyorum. Ellerinde parça vardır umarım.
  • Arkadaşlar çalışan uygulamalar arası geçişi nasıl yapıyoruz bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: recep kaya

Arkadaşlar çalışan uygulamalar arası geçişi nasıl yapıyoruz bilen var mı?

O olayı bende çok merak ediyorum arka plandaki programlar arası geçiş kısayolu vede bugun okuduğum habere göre android market artık türkiyede kullanıma açılmış bundan sonra ne olacak ......
  • quote:

banada lazım bu cevap..
  • Ben taskkiler üzerinden yapıyorum programı seçip display diyorum.saygılarımla
  • Ben bu exper markasından soğudum bu nasıl bir iş anlamadım. Aldığım gün aradım bize yollayin migrosa vermeyin dediler bozuk sd karti simdi ariyorum sistemde gozukmuyor diyor sonra seri nosu soruyor, micro sd kartin seri nosunu ben nerden bileyim, elimize geçmiş ama sistemde yok diyor, 30 iş günü icinde sonuclanir diyorlar , bu yerli firmalar hala 1980 lerde yasiyor anlasilan değiseceği falan yok sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asparuh

quote:

banada lazım bu cevap..

Multitask için en kolay yol Button Savior programı. Bu program ekranın sağ ya da soluna sanal home back ve özellikler tuşu ekler. Button Saviorda home tuşuna 1 saniye basılı tutunca son açılan 6 program arasından geçiş yapabiliyorsunuz.
  • Arkadaşlar merhaba

ftp.exper.com.tr adresinde bugün 1.10 versiyon rom çıkmış ben vaktim olursa akşam deneyeceğim.

Sizlerde denerseniz bilgileri paylaşalım.

Sevgilerle
  • arkadaşlar çok ilginçtir.. şarj konusunda sorun yaşamaktayım..
    % 66 ile kapattığım cihaz açtığımda % 23 'ü gösteriyordu..
    beklemeye almadım eminim.. özellikle dikkat edip kapat yaptım..
    sanırım bı ıkı arkadas da bu sorunu dıle getirmişti..
    bunu yaşayan başka arkadaş var mı acaba?
    tesekkurler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: doganreis

Günaydın Arkadaşlar,

@bakieryigit'in verdiği linkten Hawx'ı indirip kurdum ama g-sensorle oynayamıyorum. Oyun tam ekran açılıyor ancak sola yatırdığım zaman uçak aşağı gidiyor sağa yatırdığım zaman yukarı çıkıyor..

Benzer durum Armageddon Squadron oyununda da var. Bu oyunda uçağı hiç kontrol edemiyorum. Sürekli sola doğru gidiyor..

Kurup oynayan arkadaşlar, sizde durum nasıl? VirtualPad seçeneği ile mi oynuyorsunuz? Yardımcı olur musunuz?

Pinball sevenler, 3 farklı masanın olduğu tam ekran çalışan bir pinball oyunu buldum. Basit ve eğlenceli bir oyun. Pinball Deluxe v1.1.2

http://www.filesonic.com/file/105808602

XDA-Developer sitesinde 3G Modemler için çalışma sonuçlanmış sanırım. http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=914350 Bu linkte gerekli sürücülerin olduğu update dosyası var. Pek fazla ingilizcem olmadığı için nasıl yapılacağını tam olarak anlamadım. İngilizcesi iyi olan bir arkadaş yardımcı olabilir mi?

* Vodafone K3765-H
    * Vodafone K3715
    * Vodafone K3565 / Huawei E160
    * Huawei E173
    * Huawei E1550

Bu model modemler sorunsuz çalışıyormuş, aşağıdaki yazılı model modem çalışmıyormuş.

* Vodafone K3765-Z

Vodafone hat ve Huawei E160E model vodem ile deneme imkanım oldu ve çalıştı. Nete giriş yapabildim

• Bu yeni romu kurarken eski programları nasıl yedekliyeceğiz ? herşeyi tekrar baştanmı kurmamız gerekiyor illaki kurulu olanları saklamanın yolu yokmudur ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: atillaca

Arkadaşlar merhaba

ftp.exper.com.tr adresinde bugün 1.10 versiyon rom çıkmış ben vaktim olursa akşam deneyeceğim.

Sizlerde denerseniz bilgileri paylaşalım.

Sevgilerle

Zaten point geçmeyi planlıyordum iyi oldu kurmaya başladım bakalım nasıl bu exper v1.10 versiyonu .Saygılarımla
  • Android Market Türkiye’de!

EXPER EASYPAD (P10AN) TABLET PC KULLANICILARI

Uzun bir süredir beklenen müjdeli haberi veriyoruz! Android Market artık Türkiye’de kullanılabilecek. Yaklaşık iki yıldır resmi olarak satışa sunulan cihazlar üzerinde Türkiye’de Android Market kullanılamıyordu. Geçtiğimiz hafta alınan sürpriz karar ile bu tarihten itibaren Türkiye pazarı için üretilen cihazlar Android Market yüklü olarak satışa sunulacak.

Kaynak: http://www.log.com.tr/android-market-turkiyede/

• Bi güzel haberde benden 3.0 SDK'nın tamamlanmış final sürümü yayınlandı, xda den yakında bir port haberi duyabiliriz.
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.