Şimdi Ara

Person of Interest (2011 - 2016) (283. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.503
Cevap
106
Favori
320.486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Grace Hendricks şimdiye kadar 5 bölümde oynamış imdb'den baktım da. Bakalım 6 olacak mı.
  • son bölümü yeni izledim çok iyiydi seviyorum bu diziyi ya
  • İlk bölümden itibaren hafta hafta takip ettiğim dizi, hiç kendini bozmadı be, hiç de pişman etmedi, son bölüm ayrı güzeldi, hele sonda çalan şarkı !
    Devam !
  • samaritan ne lan google gibi aratcanda bulcak ohooo bizim makina leb demeden tuzlu leblebiyi anlıyo harold yüz vermiyor o başka
    kongre üyesinin ölmesini isteseydi haroldu yollamazdı makine sonuçta öldürmeyeceğini biliyor ilerde o adam işe yarayacak kesin john un öldürelim demesi gaz gibi geldi bana
    Ayrıca dizi bu sene işkence çektirdi resmen ara ara nereye kadar sezon finalinde samaritanı bizim makina tokatlayıp yeni sezona yeni konuyla başlayabilirler yoksa okadar aradan sonra eylüle kadar makina kapışmasını bekletmek rootun kurtardığı adamların olayla bağlantısını bekletmek yada en heyecanlı yerde sezon finali yapmak seyirciye ayıp olur

• Her zaman üstüne koyarak ilerleyen bir dizi de olsa çıtanın bu kadar yükseleceğini beklemiyordum.
    Söylenebilecek hiç birşey yok efsane bölümdü.

Finch'in makineye müdahale etmesi gerekiyor artık.
    Umarım sezon sonunda Samaritan iptal edilir,her ne kadar mükemmel senaryo olsa da gelecek sezon sıkacağını düşünüyorum ikinci bir makinenin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scarlet.

Her zaman üstüne koyarak ilerleyen bir dizi de olsa çıtanın bu kadar yükseleceğini beklemiyordum.
    Söylenebilecek hiç birşey yok efsane bölümdü.

Finch'in makineye müdahale etmesi gerekiyor artık.
    Umarım sezon sonunda Samaritan iptal edilir,her ne kadar mükemmel senaryo olsa da gelecek sezon sıkacağını düşünüyorum ikinci bir makinenin.

Bence sezon sonunda Samaritan'ın Greer'in kontrolünden çıkıp tamamen başına buyruk bir düşman olmasını sağlarlarsa heyecan dozu artabilir. (Kötü niyetli de olsa) bir insanın kontrol ettiği bir makine, özgür ve Finch'in makinesinin aksine herhangi bir etik kaygısı olmayan bir AI kadar korkutucu gelmiyor bana.

• 1.Sezon 7. bölümdeyim. Şimdilik yavaş yavaş hızlanyor gibi. İleride birşeyler olacakmış gibi. İzlemeye devam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bölüm ayın 29'undaymış herhalde hazırlamıştım ben kendimi ya yarın izlerim diye. Bazı yerlerde de Carrie Preston (Grace Hendricks) bölüm oyuncularından olacak diye yazıyor. Tahminlerimiz doğru çıkacak muhtemelen.
  • 2. sezon, 14. bölümde kaldım.Hung girdi araya.Onu bitirdim.Zaten kısa sürdü ama izleyesim gelmiyor.Oyundan vakit bulamıyorum Bi ara toptan sömürürüm
  • 2.Sezon finaline kadar gelemeyen arkadaşlar lütfen spoileri okumasınlar :)

Arkadaşlar, diziyi yeniden izlemeye başladığımda farkettim.Harold Finch'in ölen arkadaşı Nathan Ingram ile ilgili bir spoiler.1.sezon 2.bölümde Finch'in kendini gizlemek için kullandığı şirketin kurucusu bölümün sonunda "The Founder: 1962-2010 In Loving Memory" yazısı üstünde Nathan'ın heykeli duruyor.İlk izlerken dikkatimi çekmemişti.

• müthiş bir bölümdü ama gözlerde fuscoyu aramadı değil.Sezon finalini iple çekiyorum kesinlikle olağanüstü bir bölüm olacak

shaw'ın
    bacağından vurulduğu sırada donup kaldım bir an ölecek sandım seviyorum ne yapayım

bu arada bi elias vardı ne oldu ona

bu samaritan işini çözerse ancak root çözer
  • Fragmana koşun.
  • Yeni bölüm bugün değil miydi ya?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheHeaven

Yeni bölüm bugün değil miydi ya?

Size bölüm yok alın fragman dediler ya.
  • yeni bölüm yok mu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2. sezon başında bırakmıştım izlemeyi.Nasıl şuanda.Devam etmeye değer mi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: goncerivoo

müthiş bir bölümdü ama gözlerde fuscoyu aramadı değil.Sezon finalini iple çekiyorum kesinlikle olağanüstü bir bölüm olacak

shaw'ın
    bacağından vurulduğu sırada donup kaldım bir an ölecek sandım seviyorum ne yapayım

bu arada bi elias vardı ne oldu ona

bu samaritan işini çözerse ancak root çözer

abi bunu yazmışın 2 saattir beri yeni bölüm arıyorum. sonradan dank etti yeni bölüm olmadığı :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Wayne

2. sezon başında bırakmıştım izlemeyi.Nasıl şuanda.Devam etmeye değer mi.

Kesinlikle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yine mi yeni bölüm yok ya
  • Yeni bölüm yok sanırım.Biraz sıkıldım bu işe ama dizi sezon sonuna doğru yine çıtayı yükseltiyor.Kalan bölümlerin hepsi mükemmel olabilir.
  • 
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.