Şimdi Ara

Person of Interest (2011 - 2016) (277. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.503
Cevap
106
Favori
320.486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 275276277278279
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Person of Interest (2011 - 2016)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dwdark -- 26 Mart 2014; 18:52:29 >

• Güzel bölümdü. Şu 2. makine işini nasıl bağlayacaklar çok merak ediyorum.
  • Shaw geldi geleli reese in replikleri ve olaya katkisi azaldi. Ayip ediyorlar reise.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • habur gate ilk başta bi kod yada program sandım ama görünce şok oldum orda diyarbakır ve akçaabatı goruncede sasırdım reese bi ara istanbula geleceğidi jeneratörlerin izini sürmeleri için bekliyorum türkiyeye
  • İlk başta geçiş bölümü sandım ama konuya bağladılar yine güzel bölüm oldu
  • Iraklı'ları terörist ilan edip kendilerini kahraman yapan bir diğer amerikan yapımı daha...
    Dizi güzeldi bölüm de güzeldi ama şu emperyalist kafadan çıkamadıkça bir yanda amerikanlar diğer yanda fransızlar; bunlardan bi halt olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi #define -- 27 Mart 2014; 2:00:36 >
  • biriksin bakalım en son 2.sezon finalindeydim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

CBS kanalı JJ Abrams'tan yeni dizi denemesi sipariş etti; Person of Interest. Suç draması tarzında olacak bu yeni yapımın yazar koltuğunda "The Dark Knight"tan tanıdığımız Jonah Nolan oturuyor.

Dizinin konusuna gelince; Eski bir kiralık katil ve bir bilim adamının oluşturduğu takımın amacı cinayetleri daha gerçekleşmeden önlemektir.

Alcatraz'dan sonra Abrams'ın Bad Robot'tan sipariş edilen ikinci projesi bu Person of Interest.

22Dakika

Cok cok gec gelen bir alinti ama izlemeye deger mi hocam

• Yine mükemmel bir bölümdü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fıransız

fuatavni root galiba

5 dkdır aralıksız gülüyorum ya

• Jeneratörleri aldığını söylemedi mi yaşlı adam sona yakın bir yerlerde? Root gördü ya hani. Birine para verdiler öldürdüler. O sebeple Türkiye'ye gelmezler herhalde.
  • bu dizi ekibi birgün buraya gelecek.. ilk sezondan beri gösterip gösterip vermiyorlar 2-3yıl sonra finali istanbulda bekliyoruz sürekli olta atılmaz
  • Root'a baştan çok sinir olurdum yalan yok hiç sevmezdim ama son bölümlerde çok tatlı gözükmeye başladı bana bi sevmeye başladım sanki ama shaw sevgimin önüne geçemez

reese eskiden daha fazla diyaloğa sahipti artık azaltmışlar gibi, şimdi önümüzde 2 tane konu var 2 makine onun savaşını izleyeceğiz kısaca.
  • goncerivoo kullanıcısına yanıt
    Yine psikopat psikopat konuşuyor sesi falan öyle hâlen. Forever Shaw. Reese'in önüne geçti Shaw bu sezon.
  • Bir bakıyorsunuz sezon finali Türkiye'de ?

• Recharged kullanıcısına yanıt
    2-3 kere fake attılar gelmediler şimdi gelirlerse üzülürüm.
  • vay be :D akçaabat yazısını görünce geri sardım tekrar baktım :D Bence konu hazırlanıyor ilerde istanbul da vs olabilir.
  • yine dolaylı yoldan türkiye'ye müslümanlara terörist muamelesi neyse alıştık
  • Çok iyi bir bölümdü,
    özellikle Reese bm binasında bıcak çeken adamı silahla vurdugu sahnede kahkaha attım.

Person of Interest (2011 - 2016)
     Person of Interest (2011 - 2016)

• Dizinin senaryo ekibindekiler twitterda Türkiyeye kimin gelmesini istersiniz diye bir şey yazılmış.Hadi bakalım merakla bekliyoruz.Umarım hepsi gelir..
  • 
Sayfa: önceki 275276277278279
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.