Şimdi Ara

Person of Interest (2011 - 2016) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.503
Cevap
106
Favori
320.486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4.üncü bölümünü de izledim ve süper devam ediyor dizi çok beğendim
    ve son vermezseler (amerikanların sağı solu belli olmaz (flashworvard)(visitors 2009))
    ben bu dizinin bağımlısı olurum

yalnız 4.bölümde üzüldüğüm birşey oldu

o tevavüzcü manyağı neden öldürmedi bizim usta ben onu anlamadım
    elimde fırsat olsa dünyaya bu iyiliği seve seve yapardım ve dönüp arkama bile bakmazdım
  • bu dizinin 7inci bölümü ne zaman çıkacak ?
    ve sezonlar kaç bölüm sürecek ?
  • 7. bölümü zaten çıktı ama altyazısı şuan yok yinede izlicem diyorsanız dizimag.com da var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CyberSheyTaN

7. bölümü zaten çıktı ama altyazısı şuan yok yinede izlicem diyorsanız dizimag.com da var.

adresi her türlü bulurum
    arşivciyim çünkü
    sağolasın bilgi için
  • Yok boyle bir bolum Harika bir bolumdu bence.

Elias olayi bitirdi beni ya. Ve sonunda hikaye ana hatlarina baglaniyor gibi.

Bu Elias'dan cekecegimiz var
  • Altyazı bekliyoruz bakalım :)
  • 7.bölümü izledim harika olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SoldaTr -- 5 Kasım 2011; 10:51:57 >
  • Yine süper bir bölümdü. İnşallah bozmadan uzun süre devam eder.
  • çok iyi bir bölüm daha JJ işi biliyor
  • başlayacagım bende,okula gidince indireyim bakalım.
    aksiyon gerilim ağırlıklı mı ? yoksa supernatural gibi şeytan avı gibi birşey mi tam olarak ne dönüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: beytepeli06

başlayacagım bende,okula gidince indireyim bakalım.
    aksiyon gerilim ağırlıklı mı ? yoksa supernatural gibi şeytan avı gibi birşey mi tam olarak ne dönüyor.

supernatural tarzı yok, burada önceden ıslenecek sucları gören bır sıstem ve bu ınsanları korumaya calısan 2 ınsan var ben begenerek ızlıyorum
  • Her zamanki gibi mükemmeldi.

Sonunda Elias'ın kim olduğunu da öğrendik
  • quote:

Orijinalden alıntı: beytepeli06

başlayacagım bende,okula gidince indireyim bakalım.

supernaturel gibi saçmalık üzerine kurulu değil tamamen gerçekçi bir aksiyon
    karakterlerde gayet doğal ve üst düzey karakterler
    herkese tavsiye ederim
  • 7. Bölüm

Tek kelime süperdi! Sol gösterip sağ vurdu. İlerki bölümler çok güzel olucak belli şimdiden.

• Elias daha karizmatik biri olabilirdi bence yani ilerde potansiyel düşmanımız :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zendagi Migzara

Elias daha karizmatik biri olabilirdi bence yani ilerde potansiyel düşmanımız :)

O yardımcısı olan polis olsaydı tipinden belliydi iyi bir adam olmadığı hem de öğretmen olduğu için karizmatik olması saçma olurdu.
  • harika bi bölümdü. şu ana kadarki en iyi bölümdü 7. bölüm
  • dizi çok güzel ilerliyor gerçekten.

7 bölümde harikaydı
  • dizi harika devam ediyor gerçekten müthiş
  • Bu bölüm çok çok iyiydi be. Dizi gerçekten güzel ilerliyor.

Elias rolünde diziye giren Enrico Calentoni'nin tek bölümlük bir oyuncu olması haksızlık olurdu zaten ama Elias olması cidden büyük sürpriz oldu benim için. Yukarıda bazı arkadaşlar daha karizmatik biri olabilirdi vs demişler. Bu karizma kelimesine gerçek anlamıyla mı yoksa argo anlamıyla mı baktığınıza göre değişir. Gerçi bana göre her iki şekilde de iyi bir seçim olmuş. Calentoni'nin dizi kadrosuna girmesine sevindim.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.