Şimdi Ara

Person of Interest (2011 - 2016) (544. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.503
Cevap
106
Favori
320.486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 542543544545546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İzmirliMurat

15 -20 yaş arası, günün çoğunu pc basında geçiren, oturduğun yerden teknoloji falan çok önemli şeyler deyip facebookda mesajlajan bir isen izlenir

Aksi takdirde izlenmez

Senin izlediğin şeye kafan basmamış demek ki.
  • Nedense önceden blokladığım tiplerin mesajları hala saçma sapan,demek ki zamanında iyi karar vermişim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

quote:

15 -20 yaş arası, günün çoğunu pc basında geçiren, oturduğun yerden teknoloji falan çok önemli şeyler deyip facebookda mesajlajan bir isen izlenir

Aksi takdirde izlenmez

Kesinlikle öyle hocam, bu dizinin kıymetini bilemediler maalesef. Yorumlara bak...

• Fusco için spin off isterük

Person of Interest (2011 - 2016)

• Diziyi bitirenlere bir sorum var ama spoiler sadece 2x7 ile alakalı
    Doktoru eşini öldürmekle tehdit eden Alistair Wesley bölümün sonuna doğru John'a yine görüşeceğiz gibisinden bir şeyler söylüyor. Biz bu adamı bir daha gördük mü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ION

Diziyi bitirenlere bir sorum var ama spoiler sadece 2x7 ile alakalı
    Doktoru eşini öldürmekle tehdit eden Alistair Wesley bölümün sonuna doğru John'a yine görüşeceğiz gibisinden bir şeyler söylüyor. Biz bu adamı bir daha gördük mü?

Başka bölümlerde gözükmüyor.

• Arkadaşlar, Shaw ekibe nasıl ve neden katılmıştı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Norain

Arkadaşlar, Shaw ekibe nasıl ve neden katılmıştı?

2x16'da ortağı Cole ile numarası çıkmıştı onlar devlet adına relevant bir numarayla uğraşırken ve onu kurtarma amaçlı Reese arkasını kollamıştı, Shaw'a Harold bizimle çalış diye teklif götürmüştü. Bu teklifi başta reddetmişti Shaw ama Cole'un intikamını aldıktan sonra Hersh tarafından iğne ile kalbi durdurulunca ve onu bunu durumdan çılgın alakasızımız Leon Tao ile birlikte kurtarınca ekip, Harold'ın numarasını almayı kabul etmişti sonrasında Shaw, Root ile yaşadığı ütülü sahne sonrasında Root'un resmini Harold'ın kütüphanesinde bulunca bir bakıma katılmaya karar vermişti. Asıl ekibe girişi Harold'ın Root tarafından alıkonulmasıyla 2. sezonun sondan 2. bölümünde oluyordu, efsanevi sarı Ferrarili bölüm

Bugün izledim de o bölümlerin hepsini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ION -- 17 Temmuz 2016; 1:34:23 >

• ION kullanıcısına yanıt
    izleyesim geldi, sen böyle anlatınca. teşekkürler hocam.
  • quote:

Geçenlerde sezon 1'i bitirdim ama atlayarak gittim bugün dedim 2'ye başlayayım onu da atlayarak bitirdim zaman yok diye. O 5. sezonun heyecanını havasını güzelliğini belki bulamıyorsun o kadar ama Leon Tao'lu bölümlerin komikliği, 2 Pi R bölümünün kalitesi, Kara'nın son görevi, Shaw'ın diziye katılışı, Reese'in god mode olayı falan hâlâ hoş geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ION -- 17 Temmuz 2016; 1:33:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ION

quote:

Geçenlerde sezon 1'i bitirdim ama atlayarak gittim bugün dedim 2'ye başlayayım onu da atlayarak bitirdim zaman yok diye. O 5. sezonun heyecanını havasını güzelliğini belki bulamıyorsun o kadar ama Leon Tao'lu bölümlerin komikliği, 2 Pi R bölümünün kalitesi, Kara'nın son görevi, Shaw'ın diziye katılışı, Reese'in god mode olayı falan hâlâ hoş geliyor.

ben daha 3.sezon 20. bölümdeyim bakalım.

• Dizideki favorim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AdiqeCaLe -- 17 Temmuz 2016; 21:17:05 >
  • Diziye 2.ye tekrar baslicam yarin

• quote:

quote:

Aksi takdirde izlenmez

Geldi pc de sabahlayan, sosyal hayatı dizi,film olanlardan birisi. Üsluba bakılınca yazdıklarım harfi harfine çıkıyor zaten. Sorsan mr robot gibi dizleride izler bu bunu gibiler.

blok
  • quote:

quote:

quote:

Aksi takdirde izlenmez

Geldi pc de sabahlayan, sosyal hayatı dizi,film olanlardan birisi. Üsluba bakılınca yazdıklarım harfi harfine çıkıyor zaten. Sorsan mr robot gibi dizleride izler bu bunu gibiler.

blok

Anlaşıldı mr.robot izleyince beyin devrelerin yanmış senin. Sen bu kafayla nefes aldığınına şükür et, dizi falan izleme.

• quote:

Orijinalden alıntı: AdiqeCaLe

Dizideki favorim

Dizide en beğendiğim kadın aktristi. Adı da Paloma Guzman, hani ilgisini çeken olur.

• john mclane kullanıcısına yanıt

Reese çatıda anlatana kadar makineden haberi yoktu bilgi ajanlıktan teşkilatlardan filan geliyor bir bilgisayardan geldiğini bilmiyordu o yüzden makine onu beyaz çerçeve ile gösteriyordu makinenin varlığını öğrenince ekiptekiler gibi sarı çerçeve başladı.

• Dagmara Domincyzk
    Bu mesaja eklenen görseller:

• quote:

Orijinalden alıntı: QuexSeeL

Reese çatıda anlatana kadar makineden haberi yoktu bilgi ajanlıktan teşkilatlardan filan geliyor bir bilgisayardan geldiğini bilmiyordu o yüzden makine onu beyaz çerçeve ile gösteriyordu makinenin varlığını öğrenince ekiptekiler gibi sarı çerçeve başladı.

diziyi ilk başladığı günden beri an be an takip ederim.
    yani sonradan falan başlamadım, sadece son sezon bitecek diye, ağırdan aldım.
    Ama fusco'nun makineden haberi olmadığını daha yeni farkediyorum :)
    Halbuki her detayı her her bağlantıyı hatırlamama rağmen

• 
Sayfa: önceki 542543544545546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.