Şimdi Ara

Person of Interest (2011 - 2016) (454. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.504
Cevap
106
Favori
320.486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 452453454455456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu sezon ne zaman başlayacak ve kaç bölüm olacak belli oldu mu?
  •  Person of Interest (2011 - 2016)

• mcake± kullanıcısına yanıt
    Başlama tarihi belli değil. 13 bölüm olacak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son bölümün isim "Return 0" anlaşılan kodun/dizinin sonuna geldik
     Person of Interest (2011 - 2016)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Merc With a Mouth

Son bölümün isim "Return 0" anlaşılan kodun/dizinin sonuna geldik
     Person of Interest (2011 - 2016)

Makine c dilinde yazılmış

Belki de bir fonksiyonun sonudur fonksiyon false dönüyordur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ya bu kadın yaşlanınca kendine has bir çekiciliği oluştu. Angel ve Buffy'deyken hiç sevmezdim.

Bu arada Netflix ve Amazon var babalar gibi bu diziyi sırtlar. Paniğe gerek yok
  • Yazılım dillerine aşina olanlara gönderme yapmışlar. Tahminim yazarlardan birinin kod tecrubesi var. Dizi final bölümü geliyor anlaşılan.

Return 0 demek çalışan bir fonksiyonun hata vererek(false) çalışmayı durdurması demektir.

Dizi finalinin nasıl olacağını merak edenler varsa onceki sayfalarda yazdım spoiler arasına merak eden tıklasın okusun. %100 eminim dizi finali nasıl olacağından
  • Bitiyor sonunda

• quote:

Orijinalden alıntı: saimertug

https://twitter.com/POIFUSCO/status/677588333380411394

başka kanala geçecek galiba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lemansky

quote:

Orijinalden alıntı: saimertug

https://twitter.com/POIFUSCO/status/677588333380411394

başka kanala geçecek galiba?

Galiba kesin bir şey yok. Reytinglere göre şekillenir olay bence.
  • Özledik be harold reis

• @Merc With a Mouth

Bölüm ismi çok orijinal olmuş

Ama Return 0 gibi bir isim verdikten sonra dizi devam etmez gibime geliyor. Yine de belli olmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uyeismi

Yazılım dillerine aşina olanlara gönderme yapmışlar. Tahminim yazarlardan birinin kod tecrubesi var. Dizi final bölümü geliyor anlaşılan.

Return 0 demek çalışan bir fonksiyonun hata vererek(false) çalışmayı durdurması demektir.

Dizi finalinin nasıl olacağını merak edenler varsa onceki sayfalarda yazdım spoiler arasına merak eden tıklasın okusun. %100 eminim dizi finali nasıl olacağından

tam aksine 0 basari durumunda dondurulur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÖmerI

quote:

Yazılım dillerine aşina olanlara gönderme yapmışlar. Tahminim yazarlardan birinin kod tecrubesi var. Dizi final bölümü geliyor anlaşılan.

+1

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

0 false değil mi ben mi yanlış biliyorum C de main bloğunun sonunda başarılı durumda kullanılıyor bi tek yanlış bilmiyorsam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vicdan Azabı

quote:

quote:

0 false değil mi ben mi yanlış biliyorum C de main bloğunun sonunda başarılı durumda kullanılıyor bi tek yanlış bilmiyorsam.

Doğrudur, if bloğunun içi 0 sa false, 0 dan farklı bir değerse true kabul edilir ama sistem seviyesinde(kernel) 0 sucess için , negatif sayılar hatalar için, pozitif sayılarda gerekirse return değeri olarak kullanılabilir. Bu tamamen dizayn aşamasında alınmış bir karar tabi. Sen kendi projeni farklı standartlarla yazabilirsin. Fakat kabul görmüş bir standarta göre yazmak her zaman senden sonra kodu inceleyecekler için daha iyidir, kafa karışıklığını azaltır..

• return 0 belki de üstüne C'den yorum yapacağımız bir anlam taşıyordur ama dizide makinenin bilinen programlama dilleriyle yazılmadığı, bu yüzden samaritan'ın makineyi bulamadığı konu edilmişti
    C'den düşük seviyeli bir kullanmış olması ne kadar gerçekçi orası tartışılır
  • quote:

Orijinalden alıntı: daikataNa~

Bugün efsane bölümün son sahnesinin 2. yıl dönümü. Saygılarla :)

şu alt yazıyı otomatik şekilde gösterimini bi türlü ayarlayamamıştım walla bende özledim ne diyeyim

• 
Sayfa: önceki 452453454455456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.