Şimdi Ara

Person of Interest (2011 - 2016) (418. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.504
Cevap
106
Favori
320.486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 416417418419420
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: daikataNa~

quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

quote:

quote:

Amy Acker'in film beyler romantikli

http://www.imdb.com/title/tt3783746/

zorrent linki varda Türkçe altyazı bulamadım.

Altyazı henüz çevrilmemiş,yeni film diye sanırım umarım çevirirler.

@ouzqan
    Fragmanı izlerken zaten her an bir aksiyona girecekmiş gibi geldi

3 ay olmuş ingilizce altyazı geleli. Umarım yapılırda izleriz. aslında nothingbutnet e mail mi atsak belki yapar bi güzellik.

Sinema veya altyazı sitelerinin hiçbirinde film ile ilgili bilgi bile yazmamışlar pek ilgi görmedi sanırım,o yüzden çevirmeyebilirler

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

@ouzqan

3 ay olmuş ingilizce altyazı geleli. Umarım yapılırda izleriz. aslında nothingbutnet e mail mi atsak belki yapar bi güzellik.

Sinema veya altyazı sitelerinin hiçbirinde film ile ilgili bilgi bile yazmamışlar pek ilgi görmedi sanırım,o yüzden çevirmeyebilirler

Önyargılı olmak istemem ama filmin pek albenisi yok. sırf amy acker var dierekten izleyecektim ben. :D

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

@ouzqan

Önyargılı olmak istemem ama filmin pek albenisi yok. sırf amy acker var dierekten izleyecektim ben. :D

Bende o yüzden izlicektim zaten

• tek kelimeyle MU-AZ-ZAM.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

yalnız finale geldik hala 5.sezon onayı almadı dizi

6 Mayısta belli olacak diyordu IMDbde bazı arkadaşlar
  • Dizi dört sezon boyunca hep üzerine koyarak ilerledi.Zaman zaman temposu arttı,zaman zaman azaldı ama hiç sıkmadı.Senaryo,oyunculuklar,hikaye oldukça başarılı.Müthiş bir sezon finali bizleri bekliyor.Tadını çıkarmak lazım.

Bu arada dizi büyük ihtimalle 5. sezon onayını alacaktır çünkü henüz işlenmesi gereken konular var.
  • Westworld (2015– )
    TV Series | 60 min | Sci-Fi, Western

Series Directed by Jonathan Nolan ... (1 episode, 2015)
    Series Writing Credits Jonathan Nolan ... (creator) (8 episodes, 2015)
    Series Produced by J.J. Abrams ... executive producer (unknown episodes)

Person of interest'in yaratıcıları yeni bir proje yapıyor. İlk bölüm 2015 içinde yayımlanacak. Bunun Person of interest'e bir etkisi olur mu bilmiyorum.

http://www.imdb.com/title/tt0475784/

https://eksisozluk.com/westworld--72276

• Bu dizi nasıl ilerliyor arkadaşlar konusu yok mu bu dizinin ? Her bölüm makina isim veriyor bunlar gidip kurtarıyor bu mudur olay ? Hep böyle ilerliyorsa boşuna zaman harcamayayım .
  • quote:

Orijinalden alıntı: MALTHAEL

Bu dizi nasıl ilerliyor arkadaşlar konusu yok mu bu dizinin ? Her bölüm makina isim veriyor bunlar gidip kurtarıyor bu mudur olay ? Hep böyle ilerliyorsa boşuna zaman harcamayayım .

ilk sezon öyle, var konusu.
  • Sezon finali hakkında ultra atarlı tahminler.

1 - Control, Grice'i ve belki diğer ajanı Brooks u da alarak, en son bölümde öldürdüğü kadının evini aratacak. (Fragman)
    2 - Şehire çok büyük bir silahlı saldırı olacak ya da teknolojik bir kesinti. Ama elektrikler gitmeyecek. Sonra samaritan Şehri kurtarmış gibi görünecek. Burada devreye Garrison giriyor. Bölümde o da yer alıyor. Ama bizimkiler bunları engellemeye çalışacak.
    3 - Elias vs Dominic savaşı son bulacak. Elias da ölebilir Dominic de.
    4 - Ya samaritanın çoğu üyesi ölecek ve Greer hayatta kalacak, ya da Greer ölecek. İki halükarda da Greer'in patronunun kim olduğunu öğreneceğiz (GÖSTER KENDİNİ NATHAN!)
    5 - Yine Zachary var. Grace'in kaçırıldığı bölümde de vardı. Bu sefer ölecek bence.
    6 - Reese enfeksiyondan öbür tarafa gidecek.

IMDb'de bir üyenin imzasında da dediği gibi; I reserve the rights of being %100 wrong, yani ''%100 yanılmış olma hakkımı saklı tutuyorum''

• quote:

Orijinalden alıntı: msmmsm

Westworld (2015– )
    TV Series | 60 min | Sci-Fi, Western

Series Directed by Jonathan Nolan ... (1 episode, 2015)
    Series Writing Credits Jonathan Nolan ... (creator) (8 episodes, 2015)
    Series Produced by J.J. Abrams ... executive producer (unknown episodes)

Person of interest'in yaratıcıları yeni bir proje yapıyor. İlk bölüm 2015 içinde yayımlanacak. Bunun Person of interest'e bir etkisi olur mu bilmiyorum.

http://www.imdb.com/title/tt0475784/

https://eksisozluk.com/westworld--72276

Ed Harris diyor, Man In Black diyor, ben de oha diyorum.

Bir park varmış, bu park tamamen robotların yaşam yeriymiş. Burada amaç Vahşi Batı'yı yeniden, bir simülasyon olarak yaşamakmış.
    Sonra klasik hikaye işte, robotlar kontrolü ele geçirir...bla bla.

Dizi eğer yıl olarak çok ileride geçerse, teknoloji olarak makineye gönderme yapabilirler ama fazlası olacağını sanmam.

• *Meteora* kullanıcısına yanıt

Eğer Reese'e basit bir enfeksiyondan diğer tarafı boylatırlarsa,adamın oynadığı onca bölüme,dövdüğü adamlara yazık olur. Yapmasınlar öyle şeyler..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: barisarock13

Eğer Reese'e basit bir enfeksiyondan diğer tarafı boylatırlarsa,adamın oynadığı onca bölüme,dövdüğü adamlara yazık olur. Yapmasınlar öyle şeyler..

Khal Drogo gibi boku bokuna ölmüş olur aynen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daikataNa~ -- 3 Mayıs 2015; 20:12:05 >

• quote:

Orijinalden alıntı: *Meteora*

Sezon finali hakkında ultra atarlı tahminler.

1 - Control, Grice'i ve belki diğer ajanı Brooks u da alarak, en son bölümde öldürdüğü kadının evini aratacak. (Fragman)
    2 - Şehire çok büyük bir silahlı saldırı olacak ya da teknolojik bir kesinti. Ama elektrikler gitmeyecek. Sonra samaritan Şehri kurtarmış gibi görünecek. Burada devreye Garrison giriyor. Bölümde o da yer alıyor. Ama bizimkiler bunları engellemeye çalışacak.
    3 - Elias vs Dominic savaşı son bulacak. Elias da ölebilir Dominic de.
    4 - Ya samaritanın çoğu üyesi ölecek ve Greer hayatta kalacak, ya da Greer ölecek. İki halükarda da Greer'in patronunun kim olduğunu öğreneceğiz (GÖSTER KENDİNİ NATHAN!)
    5 - Yine Zachary var. Grace'in kaçırıldığı bölümde de vardı. Bu sefer ölecek bence.
    6 - Reese enfeksiyondan öbür tarafa gidecek.

IMDb'de bir üyenin imzasında da dediği gibi; I reserve the rights of being %100 wrong, yani ''%100 yanılmış olma hakkımı saklı tutuyorum''

Reese'in sonu öyle olursa batırırlar finali

• daikataNa~ kullanıcısına yanıt
    Aynen. Öldüreceklerse adam gibi öldürsünler, değsin. Ama bu sezon finali olmasın,dizi ne zaman biterse,son bölümü uygundur. :)

• barisarock13 kullanıcısına yanıt
    Dizi finalinde illaki birini öldürmek zorunda değiller. Bunlara hiç gerek yok.
  • daikataNa~ kullanıcısına yanıt
    Yıllardır kötü sonlar moda oldu. Sanki birileri ölmek zorunda gibi final yapıyorlar.

• Reese çıkarsa yerini doldurmak için birisini hazırlamaları gerekirdi. Sallamayın iddiayı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Merc With a Mouth

Yıllardır kötü sonlar moda oldu. Sanki birileri ölmek zorunda gibi final yapıyorlar.

Bu dizi için kötü son bence ihtimaller dahiline bile almak istemiyorum. Çünkü bunca zamandır kendilerini adadıkları bir amaçları var. Carter, boşu boşuna ölmüş olamaz yoksa. Ve 3. sezon finalinde ki ;

Her şey bittiğinde, en kötü gerçekleştiğinde hala Pandora'nın Kutusu'nda kalan bir şey vardır: UMUT. Shaw ın yaptığı bu konuşma boşa gitmiş olur. İllaki bir ölüm filan olacaksa Greer filan ölsün. Controll ölsün.

Dahada karıştıracaklarsa makine ve samaritan ın olmadığı bir dünya fena fikir değil. Makine nin kaybettiği dünyayı kabullenmiyorum :D

• Bizi şaşırtmaya çalışıyorlar belki aniden biri çıkabilir. @mcake±

Bence bizi hiç beklemediğimiz bir yerden vurmaya çalışacaklar finalde. Ya birisi dönecek ya da birileri ölecek. @barisarock13 @-Bane @daikataNa~
  • 
Sayfa: önceki 416417418419420
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.