Şimdi Ara

Person of Interest (2011 - 2016) (400. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.503
Cevap
106
Favori
320.486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 398399400401402
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    @-Bane bugünkü bölümden
    Bu bölümden sonra fikrin tekrar değişecektir. Eski gıcık Root geri gelmiş resmen.

4x18
    Reyiz bu bölüm boş geçmedi sarışın gidiyor kızıl geliyor, kızıl gidiyor sarışın geliyor Reese'in de gönlünü hoş ettiler bu bölüm

Root da herkese sarkıyor böyle olmaz. Fusco'yu öperse 1-2 bölüm içinde şaşırmam.
    Harold yine yapacağını yaptı. Kendisi hayatta kalsın diye kadının ölmesine izin vermedi.

Swan kim beyler bu arada

• quote:

Orijinalden alıntı: Merc With a Mouth

@-Bane bugünkü bölümden
    Bu bölümden sonra fikrin tekrar değişecektir. Eski gıcık Root geri gelmiş resmen.

4x18
    Reyiz bu bölüm boş geçmedi sarışın gidiyor kızıl geliyor, kızıl gidiyor sarışın geliyor Reese'in de gönlünü hoş ettiler bu bölüm

Root da herkese sarkıyor böyle olmaz. Fusco'yu öperse 1-2 bölüm içinde şaşırmam.
    Harold yine yapacağını yaptı. Kendisi hayatta kalsın diye kadının ölmesine izin vermedi.

Swan kim beyler bu arada

Shaw olacak orası.

• Samaritan'a sızılacak,tam ellerine koz geçecek derken Root içine etti olayın.
    Harold'ın da yüzü gülmedi bi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Merc With a Mouth

@-Bane bugünkü bölümden

4x18

Swan kim beyler bu arada

Umutluydum Shawdan demek yine kezban olacak

• john reis hangi hatunu öpse,sanki ben öpmüşüm gibi heyecanlanıyorum
  • 4x18

Reyiz birini bırakıyor öbürüne geçiyor, bir Zoe eksikti o da gelecek nasıl olsa yakında. Katheryn Winnick bu diziye yakışırmış aslında, Johnny () ile iyi ikili oldular. Harper'ı da ileride gene göreceğiz kesin yalnız cidden makineden mesaj alıyorsa makinenin bu kızla ne işi olabilir ki. Ayrıca makine birine mesaj gönderdiğine göre bu sadece tek kişiden ibaret olmayabilir de. Sağlam karışıyor ortalık.

Root Harold'ı seviyor, Samantha Groves Shaw'ı, tam sorunlu bir rolde aslında bu Amy Acker. Ama sürekli psikopat modda kalsa -aşırıya kaçmadan, bu bölüm iyi gibiydi- ve Harold ile bir şeyler yaşasalar değişik olabilirdi yani ne biliyim. Böyle bir durumda tek sorun prensipleri zıt kalır işte Harold'la, Root çevremdekilere zarar gelmesin de geri kalanı vurun gitsin havasında Harold ise kimsenin hiçbir sebepten dolayı ölmemesinden yana. Yalnız truva atının aktivasyon cihazını Root almıştır kullanacaktır kesin. Yani belki de bu son sezonu olabilir Root'un.

Shaw'sız iyi gidiyor aslında dizi ama aksiyonu pek kalmadı şu sıralar, sanki bütün aksiyonu Shaw yaşatıyormuş gibi diyeceğim gerçi öyleydi de, reyizi görmemeye başlamıştık bi ara. Şimdi de görmemeyi istediğim kişi Iris oldu, hep Samaritan ajanı mı diye düşünüp durdum onun hakkında hâlen de düşünüyorum. Terapilerde onun hakkında bir şeyler öğrendi, biraz da ona yakınmış gibi görünerek -hatta malesef sevgili oldular denebilir- daha çok bilgiye ulaşabilir. Düzgün bir kadın karakter ekleseler diziye olmaz sanki.

Sonraki bölüm ne zaman 2 hafta mı ara?

• 4x18

Root Harold'u hangi anlamda seviyor anlayamadım.Root problemli arkadaş.
    Reese reyizide her önüne gelen öpüyor.Psikolog kadının uzun cümleler sonunda neyse s**tir et der gibi reyizi öpmesi fenaydı.Öpüşme sahnesinde mutlu oldum sanki ben öpüyormuşum gibi oldu kadını
  • Az önce TV'de Volkswagen Golf reklamını izlerken Iris'i gördüm ama emin de olamadım o mu diye.

https://www.youtube.com/watch?v=wFWZ2QLG6QY

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Charles Bartowski -- 25 Mart 2015; 23:35:02 >

• quote:

Orijinalden alıntı: emre1393

4x18 reyizi gelen öptü giden öptü , sonraki bölümde silahlar çarşı karışacak.

4x19 promo

Harold'ın gördüğü şey ne acaba çok merak ettim. İşin yoksa 2 hafta bekle şimdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 83'lü olmasın
  • ferhax F kullanıcısına yanıt
    Doğum tarihi hiçbir kaynakta yazmıyor ama google'a Wrenn Schmidt yazınca 1993 çıkıyor. 83 olması daha mantıklı aslında ama hiçbir yerde aksi yazmıyor.
  • vikipedi Türkçe'de 93 yazıyor ingilizcede üniden 2005te mezun oldu yazıyor ama . 12 yaşında mı bitirmiş yani üniversiteyi
  • iyi bölümdü iyi ah lagertha ah
  • Reyis yapma etme eylemee dedim ama neyse hiç yoktan iyidir

Frankie diziye çok yakışmış Katheryn aşkım gayet iyi oynadı rolünü Vikings'den ayrılırsa falan çok vikinglerin tarihini bilmiyorum ölecekmi kalacakmı ama bu diziye transfer olabilir belki zemin hazırladılar bi yönden bence. Irıs ablayı severim gerçi abla dediğim 2 yaş büyükmüş benden 23 yaşında hatun sanki 35 yaşında gibi duruyor bi değişik cidden Jim abi durdu durdu kendinden 25 yaş küçük kızla öpüştü ama arada Katheryn'i götürdü tabi Bu bölüm gayet sürükleyiciydi bence dizide Shaw'ın ani ayrılmasından sonra dizide biraz iniş çıkış olması doğal son bölümlerde iyice toparlayacaktır. Son olarak Reese'in gücünü kısmayın yeter

• Katheryn Winnick çok güzel bir renk katmış bölüme. Keşke Shaw'ın yerine kadroya o dahil olsa.
  • 4x18

Bir sorum var.

Şimdi Finch'in onca planı boşa gitti ve bu sadece Root'un Finch'i kaybetme korkusundan mı? Root nasıl oldu da makineye güvenmedi? ( ki Root'tan bahsediyoruz) 4x11'de makinenin hesapladığı olasılıkları göz önüne alarak söylüyorum ki bu konuda makine Root'a kadını(Beth) öldür dememiş,yani belki de Finch'in planın işe yarama olasılığı yüksekti. Bu yüzden Root neye güvendi de böyle bir karar aldı,anlamadım. Onun için bugünkü Root'a bayağı şaşırdım,önceki bölümlerin tersi bir kişiydi resmen. Oysa kendi her zaman Samaritan ile savaşalım diyen taraftı.

Genel olarak biraz şaşırsam da yine de kötü bir bölümdü demeyeceğim,demem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barisarock13 -- 26 Mart 2015; 0:48:02 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 4x18 - Root candır.

Katheryn keşke kalıcı olsaydı dizide,kızıldan daha güzelmiş la Çok iyi ikili oldular bölümde.Root ve Finch konusunda Root bence akıllıca davrandı,sonuçta intahar etmek gibi birşey olacaktı o truvayı aktif etse.Son sahnede Root ile arasındaki konuşma da dramın dibini gördük;''Artık arkadaş olmak istemezsen seni anlarım.Hayatta olman bana yeter.''Bence Root kesinlikle ölmemeli her bölüm daha da seviyorum bu kadını.Finch kendini feda ederek herşeyi kurtarmaya çalışıyor.Makine de o zaman Finch'in kendini feda etmesinde sakınca görmedi,çünkü root ben istemedim makine değil gibi bişeyler söyledi.Harper'in Thornhill'den mesaj almasına şaşırdım.Makine neden onla irtibata geçsin ki?

Şunu da ekleyelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 26 Mart 2015; 1:37:40 >

• 4x18 Reese'i de gelen öptü geçen öptü. Ne şanslı adamlar var ya. Vikings'teki hatunu (Katheryn Winnick) bu bölümde görünce sevindim. Umarım devam bölümlerinde kendisini görürüz içimde öyle bir his var ama bilemedim şimdi. Güzel bölümdü.
  • Lagertha'yı Fenerin ileri ucuna koy yine oynar sırıtmaz yani
  • 4x18

reyiz aktı, lagertha vikings'de yanlış yollara sapıyor belki orda ölüp buraya gelir. iyi olur
  • 
Sayfa: önceki 398399400401402
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.