Şimdi Ara

Person of Interest (2011 - 2016) (373. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.504
Cevap
106
Favori
320.486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 371372373374375
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ilhan3535

Bence davam etmelisin.

Hocam bir şey daha soracağım. Şimdi ilk iki sezonda ilk bölümler hep bağımsız konuları işliyorlardı. Son bölümlerde de bir konuya yoğunlaşıyorlardı. Aynı durum bu sezonlarda devam ediyor mu?
  • s4e13 promo
  • 4*12

Samaritan artık devlete de baş kaldırmaya başlıyor. Kontrol'ü saf dışı etmeye çalıştı. Şimdi direkt başkanla görüşecek ve baya baya tehdit edecek muhtemelen.
    Shaw'ın ölmediği kesinleşti gibi bu bölümde. Bi kaç bölüm Shaw'ı aramakla geçer sanırım.
    Kontrol olayı farketti ve Samaritan'a karşı gelebilecek bir şeyler yapacak muhtemelen önümüzdeki bölümlerde.

• o son ses tam asansörün kapanma anına denk geldi onun kilitlenmesi olabilir ve her zaman ceset yoksa ölümde yoktur

4x12

şimdilik beklediğim gibi ilerliyor zaten borsaya saldırı samaritan ın bu bölümde yapotıklarına bi ipucuydu kontrolün olayları ele alışı bundan sonra daha da önem kazanacak birde en çok merak ettiğim samaritan devlete karşı hamlelerini yaparken bu shaw u arama bu duygusallık içinde ekip nasıl cevap verecek buna şuana kadar trailerlar filan shaw un üstüne ama samaritan durmuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wrong_Story -- 14 Ocak 2015; 13:36:28 >

• 4x12

Güzel bir bölümdü bence. Daha sakin, akıl oyunlarıyla geçti. Kontrol dönen dolapları anladı gibi duruyor. Samaritan onu aradan çıkaralı çok olmuş.

Bölümde tek rahatsız eden şey, depodaki çatışmalardı sanırım, hiç öyle bir çatışma sahnesi koymasalar daha güzel olurdu bence. Root 1 dakika öncesine kadar ateş altındayken, hop diye çıkıyorlar birlikte depodan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oliver_

quote:

Bence davam etmelisin.

Hocam bir şey daha soracağım. Şimdi ilk iki sezonda ilk bölümler hep bağımsız konuları işliyorlardı. Son bölümlerde de bir konuya yoğunlaşıyorlardı. Aynı durum bu sezonlarda devam ediyor mu?

Artık pek ana konudan bağımsız bölümler olmuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: X@ndeR

quote:

Orijinalden alıntı: Oliver_

quote:

Bence davam etmelisin.

Artık pek ana konudan bağımsız bölümler olmuyor.

Hocam başladım zaten. İlk iki bölümü izledim, çok özlemişim.

• Kontrol'ün bana yalan söylemezler diretmesinin son sahnede son bulmuş ve artık bir şeylerin değiştiğini anlaması güzel oldu. Shaw yaşasa bile göstereceklerini sanmıyorum. 13.bölümün fragmanında sandalyede sorguya çektikleri kız evet yaşıyor diyor hatta biri taşıyor onu fakat sadece bu kadar başka bir şey yok 3-5 bölüm böyle geçecek. Devletin, Samaritan dan soyutlanma bölümleri olabilir ya da savaşma. 21 gün çok fazla hazır finaller bitmişken ve tatil başlamışken neden ?

Güzel bölümdü

• S04E12

Bölüm güzeldi. Kontrol fazla inanmış ama gerçekleri görecek gibi. Shaw'ı uzun bir süre göreceğimizi sanmıyorum.
  • şuan aklıma geldi ve indirmeye başladım 4 şubata kadar kim bekliyecek şimdi ya
    edit:çok iyi bölümdü

geçiş bölümüydü gibi artık samaritan vs machine den samaritan vs usa kısmına geçildi
    bir sonraki bölümün açılımı:http://en.wikipedia.org/wiki/Missing_in_action

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mhcd -- 14 Ocak 2015; 18:35:24 >

• Yeni bölüm gelmiş
  • yine hareketli bi bölümdü 4x12

Control artık bişeylerin farkına vardı zaten ajanlardan tekide Shaw'ın arkadaşı büyük ihtimalle ilerleyen bölümlerde Control ve Finch ittifak yapacaklar Samaritan'a karşı
  • S04E14

Bölümün adını haftalar önce ilk gördüğümde ilk tahminim Harold'ın makineyle konuşacağı bölüm olacağıydı, ikincisi de Control ile ilgili bir bölümdür diye düşünmüştüm. İkincisi tuttu.

Önceki bölüme göre temposu düşüktü ama her bölümün %100 tempolu geçmesini de bekleyemezsiniz. Control'e Samaritan seni uyutuyor mesajı verse de kadının endamından geçilmiyor, karşısındaki doğru söylese de benim dediğim doğru diyor ama bölümün sonunda biraz uyandı gibi. Root'un bölüm boyu yüzündeki ifade beni bile duygulandırdı ama Control'e falan psikopatça sırıtmadan bakmasıyla falan bu hâli daha cana yakın geldi bana. Trilogy bitmiş oldu. Yine beklemeye başladık hadi bakalım. Bu arada M.I.A'de çok büyük ihtimalle Shaw var.

• Wrong_Story kullanıcısına yanıt

Hocam su sarisin bebeye de gicik olmaya basladim Ben de merak ediyorum sizinle beraber. Bunlar isi gucu birakti Shaw'a yogunlasti. Bi ordu salinsa tamamdir zaten Shaw'siz oranlari %3du

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Root-Shaw

quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

quote:

Yeni bölüme son 1 gün

Person of Interest (2011 - 2016)

batman senin işini bitirmedi mi daha

Bıkmamış dayak yemekten.

• Bölümdeki şarkımız kıvrılsın buraya.

• Yine çok güzel bir bölüm olmuş.

Control durumu çakana kadar Samaritan dünyayı ele geçirir.

• son anda edilen ateş asansöreydi shaw'a değil. shawın ölmediğini de makine sayesinde biliyorlar çünkü kameraları gözetliyordu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackh4wk

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

quote:

Yeni bölüme son 1 gün

Person of Interest (2011 - 2016)

batman senin işini bitirmedi mi daha

Bıkmamış dayak yemekten.

Yav hehe Reese pro

Güzel bölümdü ama mühim bir sorum var;

Control'un ev içinde yakaladığı terörist Notilus isminde bir yarışmayı kazandığını söylüyordu.Bu yarışmayı bi ara kız kazanmıştı yine nünük simgeleri filan vardı aynı yarışma mı?Samaritan işine benziyor eğer aynı yarışmaysa samaritan neden kendi adamlarının peşine düşsün ki?Umarım 2 yıl boyunca tüm bölümler ''where is she'' olarak geçmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 14 Ocak 2015; 22:43:49 >

• -Bane kullanıcısına yanıt

adama bir kod işi vermişler sonrada bittiği için temizliyor uyruklarından dolayı da terörist süsü vererek hallediyorlar
  • 
Sayfa: önceki 371372373374375
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.