Şimdi Ara

Person of Interest (2011 - 2016) (352. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.504
Cevap
106
Favori
320.478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 350351352353354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Belki vardır wiki sayfasında gördüm oradan koydum
  • -Bane kullanıcısına yanıt

Bence en olmadık zamanda getirip koyacaklar. Hatta bizimkiler çok zor durumda olduklarından arada yardım getirmek için kullanabilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nasozby -- 28 Kasım 2014; 19:13:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

quote:

Orijinalden alıntı: OZYMANDIAS

konuyu uzunca gezdim. spoiler veren herkesi şikayet ettim. dizi hakkında bir yorum yaparken spoiler kullanın, önceki bölümleri izleyip bir sonraki bölümlere tahmin yaparken de kullanın. adam okuyor tahmini diyor ki ulan demek ki böyle bi şey olmuş.. dikkatli olalım herkes izlemedi bizim gibi.

Güncel bölüme gelmemiş birçok kişi zaten gelip bu konuya girmiyor,özellikle de arka sayfaları karıştırmıyor ''acaba burda ne yazıyor'' diye.Ben tüm bölümleri tamamlayıp gelmiştim size gelecek olursak konuyu uzunca gezmeye kalkıp tek tek şikayet etmeye harcadığınız zamanınızı keşke eksik bölümleri tamamlamaya ayırsaydınız.1 hafta oldu güncel bölümü yakalayıp konuyu takip edeli kimsenin geri sayfalar hakkında şikayetçi olduğunu görmedim çünkü daikataNa'nın dediği gibi akıllarına takılan soru olursa direk son sayfaya yazıyolar.

quote:

Orijinalden alıntı: daikataNa~

quote:

Orijinalden alıntı: OZYMANDIAS

konuyu uzunca gezdim. spoiler veren herkesi şikayet ettim. dizi hakkında bir yorum yaparken spoiler kullanın, önceki bölümleri izleyip bir sonraki bölümlere tahmin yaparken de kullanın. adam okuyor tahmini diyor ki ulan demek ki böyle bi şey olmuş.. dikkatli olalım herkes izlemedi bizim gibi.

Diziyi izlemeyen bir zahmet gidipte geçmiş mesajlarda ne yazmışlar diye bakmasın. Varsa soracağı,istediği bir şey son sayfada sorar.

Böyle bir düşüncenin mantıklı olması mümkün değil. Spoiler butonunun oraya koyulmasının bir sebebi var. Kullanmak da forum kuralları içerisinde. İsteyen kullanıcı, istediği sayfada özgürce gezebilir. Burada sadece bölümlerle ilgili konuşmalar olmuyor, birçok farklı şey için konuya girmiş olabilir.

Uzun lafın kısası kimsenin son sayfaya inme mecburiyeti yok fakat bizlerin "spoiler" butonunu kullanmaya mecburiyetimiz var.
    Lütfen duyarlı olalım ve lütfen konu uzamasın/dağılmasın.

Sevgiler.

• şuan 3. sezon finalini bitirdim çok iyiydi
    4. sezona başlayacağım ama 9 bölüm sonra her hafta beklemek çok kötü olacak
    edit:4x1 de bitti çok iyiydi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mhcd -- 29 Kasım 2014; 23:19:46 >
  • şu dizide Root'u sevdiğim kadar kimseyi sevmiyorum Abi bu kadarmı tatlı bu kadarmı güzel oynar karakteri çok iyi ya
  • X@ndeR kullanıcısına yanıt
    Fark etmemişim
  • Root Shaw arasında yakınlaşma arayanlara titreme gelmiştir herhalde kamyon sahnesinde
  • Diziye başlayayım mı hocam ne diyorsun?
  • 4x07

Dizi hergün üstüne kata kata gidiyor eskiye yönelik verdiği mesajlar çok hoşuma gidiyor birde bu Shaw ne biçim bi hatun ya bayılıyorum ilik gibi karı maşallah. Bu bölümdeki Finch'in Samaritan'la ilgili son söyledikleri kafamı karıştırdı
  • 4x08
    Shaw'ın biletini kesmeye geldiler dizi iyice kızışıyor. Bu arada bu Elias'ın hedef gösterilmesi ayrı bi heyecan kattı diziye ama Elias'ı yedirmeyiz umarım birşey olmaz o kadar iyiliği dokundu adamın
  • kkratoss kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle başlamalısın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Final Getsuga Tenshou

Kesinlikle başlamalısın.

İndirmeye başlıyorum öyleyse.Teşekkür ettim.
  • 4x09 göstermiş yine bu dizideki karakterlerin ne kadar iyi yazıldığını, mükemmel bölümdü.
    yalnız yeni bölüm daha 16'nda çıkıcak
  • 4x09
    Scarface'in ölmesine çok üzüldüm ya çok baba karakterdi dosta güven düşmana korku veren bi tipi vardı. Bu bizim Root lezbiyen herhalde paso Shaw'a yazılıp duruyor. Olaylar sarpa sardı işin içinden nasıl çıkılacak merak ediyorum sağlam senaryo lazım.
  • 2 hafta ara verilmiş diyorlar , doğru mu ?
  • geçen hafta şükran günü diye çoğu dizi yayınlanmadı önümüzdeki haftada sanırım tatil..ondan sonra noel tatili okul yarı yıl tatili derken yeni bölümler şubatta çıkar..maalesef abd de diziler bu şekilde yayınlanıyor..nisan ayındada game of thrones baslıyor zaten..
  • quote:

Orijinalden alıntı: reko

geçen hafta şükran günü diye çoğu dizi yayınlanmadı önümüzdeki haftada sanırım tatil..ondan sonra noel tatili okul yarı yıl tatili derken yeni bölümler şubatta çıkar..maalesef abd de diziler bu şekilde yayınlanıyor..nisan ayındada game of thrones baslıyor zaten..

Teşekkürler

• Adam karizmaydı seni unutmayacağız scarface

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Helgin -- 1 Aralık 2014; 22:39:57 >
  • Öyle Scarface mi olur
    Where is the scar

Bu arada Spoiler içine alırsan daha doğru olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Charles Bartowski -- 2 Aralık 2014; 3:33:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Apollon

Adam karizmaydı seni unutmayacağız scarface

Verdin bana spoileri, eyvallah.
  • 
Sayfa: önceki 350351352353354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.