Şimdi Ara

Person of Interest (2011 - 2016) (349. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.503
Cevap
106
Favori
320.486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 347348349350351
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    "Onlarda salı bizde çarşamba yayınlanıyor" hatasının bir sonucu daha. Bu cümleyi kim çıkardıysa bulmak lazım.
    Onlarda onların saatine göre salı akşamı yayınlanıyor ki bu bizde yarın 4-5 gibi bir saate denk geliyor. Yabancı malum kaynaklar bazen fake dosya yüklüyor hatta dizi araya girdiğinde bile o hafta bölüm yüklüyorlar.
  • şuan 3x15 bitti ama 3. sezonda 1 ve 2. sezonda yakaladığımı yakalayamadım bakalım nasıl olacak 3. sezonun devamı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Apollon

Şuan 2.sezondayım dizide hiç sevişme sahnesi olmadı gerçekten çok garip Oyuncuların günlük yaşamına bakıyorum baya free takılan insanlar ama hiç hareket yok.

Harbi bu dizide hiç öyle bir şey olmadı
  • S04E09

Beklentilerinizi düşük tutun bölümü daha çok seversiniz.

Morior Invictus!
  • quote:

Orijinalden alıntı: yekialem

S04E09

Beklentilerinizi düşük tutun bölümü daha çok seversiniz.

Morior Invictus!

4. sezonun en iyi bölümü geliyor dedik o kadar. olacak iş değil :D

• Yine efsane bi bölümdü. Her ne kadar kasanın bomba olduğunu anlasam da yine de güzel bölümdü (Anthony please boss diyince anladım, anthony asla please demez :D)

..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheYips -- 26 Kasım 2014; 14:07:15 >

• elise ve bruce konuşurken arkalarında anthony'in güneş gözlüğü ile yürüyüşü hareketleri çok iyidi ya

14.bölüm de blair blown (nina sharp - fringe) geliyormuş konuk oyuncu olarak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 26 Kasım 2014; 14:12:17 >

• Bu arada dominic'in 2.adamının ölmemesi saçma geldi bana tamam kaçtı ama nasıl kurtuldu hala aklım ermiyo 5 snde kaçamazsın o bombadan
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhcd

şuan 3x15 bitti ama 3. sezonda 1 ve 2. sezonda yakaladığımı yakalayamadım bakalım nasıl olacak 3. sezonun devamı

3. sezon efsodur hele de sonları

Bugün yeni bölüm var değil mi?
  • s4e9
    anthony dizideki en esaslı ve saygı duyduğum adamlardandı helal olsun bir an bile yalnız bırakmadı patronunu samaritan ekibi gün geçtikçe güçleniyor samaritan ajanı da tam bir afet önümüzdeki birkaç bölüm mafya-çete hesaplaşmalarını bir kenara bırakıp the machine vs samaritan ağırlıklı bölümlere devam edeceklerdir arada zoe'yi de görsek hiç fena olmayacak... bu sezon sonuna doğru bizim ekipten birisi ölecek gibi root veya shaw diyorum

haftaya yeni bölüm çıkacak mı yoksa ara mı verdiler?

• quote:

Orijinalden alıntı: Barristan the Bold

bence dominic'in sağ kolu da aslında elias'ın adamı.

Elias bilerek mi güçsüz görünüyor.
  • S04E09

Anthony'nin ölümü ve Elias'ın numaraları üzüntüden söyleyemeyişi üzdü ya o ara bi hüzünlendim. Elias'ın kasayı neden ilk girdiklerinde açmaya çalıştığını çözemedim ben bi iki rakam eksik bırakıp onlar bi ara karıştırdıklarında patlatsınlar diye mi düşündü acaba aklımı kurcaladı orası. Shaw'ı nasıl zaptedecekler acaba zor o iş. Dominic fazla akıllı bence her şeyden bir şey çıkarıyor Harold gibi birinin var olduğunu bile düşünüyor elinde ipucu olmadan bilmiyorum biraz abartılı gibi bence bu durum. Bu bölüm kızların hepsi bi ara Shaw'la Root arasında bir şey olacak sandım kamyonda falan.

Yeni bölüm 16 Aralık'ta çıkacak 17'sine kadar bekleyeceğiz biz. Geldi gene felaket bi ara.

• ION kullanıcısına yanıt

aynen bende bekledim kamyonda birşey

Person of Interest (2011 - 2016)

• Onu nerde okudunuz hocam ve diğer bölümlere kimler gelecek bakma imkanımız var mı öyle?

• scarface'e yazık oldu. delikanlı adamdı. dominic denen herif de kasılmaktan çatlayacak neredeyse. keşke daha iyi bir oyuncu bulsalarmış.
    shaw uyanınca ortalığı mahveder benden söylemesi
  • Yine çok güzel bölümdü.

• scarface'in ölmesi kötü oldu.Gelecek bölümlerde Samaritan'ın ajanları ve Dominic bizimkilerin başına baya bela olacak gibi duruyor
  • 4x9

Bölüm güzeldi gene. Scarface in gitmesi çok kötü oldu. Bir o kadar da Latince kelime oyunları çok şahaneydi.

O kozmetikçide ki çatışma sahneleri çok yavandı nedense. Shaw kaç senedir beri ajan, attığını vuran birisi. Ama elinde otomatik makineyle vuramadı bi türlü, kaldı ki yakın mesafe olmasına rağmen.

Kamyonun içindeki sahnelerde bir an heyecanlanmadım değil. Dedim bi ara Root dayadı herhalde shaw a jsdıghdfhgfd. Ama gene fos çıktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daikataNa~ -- 26 Kasım 2014; 20:36:59 >
  • Güzel bölümdü şimdi nasıl bekleyelim yeni bölümü
    Shaw ile Martine (Samaritan ajanı hatun . Farkımız olsun diye ismini yazdım) arasındaki çatışma abartı olmuş ikisi de attığını vuran kişiler çatışma kısa kesilseydi daha mantıklı olurdu. New York sokaklarında çatışma sonrası elini kolunu sallayarak gitmeleri de kötü olmuş.
    İlk kısım hariç bölüm gayet güzeldi. Fusco'yu Samaritan bile alt edemedi adam işini biliyor
    Dominic kasadan konuşmaya başlayınca direk aklıma kasada tuzak olabileceği geldi Elias da kasayı bilerek açıp gitti ama bu sırada da Anthony vuruldu. Kasaya daha erken yönelip Anthony vurulmadan kaçabilirlerdi aslında. Bomba patlarken Dominic'in adamı kurtulurken Anthony'nin ölmesi biraz saçma olmuş.
    Elias ne nankör adammış ya John senin neticeni kurtarsın o kadar sen "yoluma çıkmayın diye atar yap"

• 
Sayfa: önceki 347348349350351
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.