Şimdi Ara

Person of Interest (2011 - 2016) (337. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.504
Cevap
106
Favori
320.486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 335336337338339
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • samaritan türkiyeyi izlemiyor ama tayyip onun boşluğunu dolduruyor elhamdülillah

• Harold birşeyler karıştırıyor ya hadi hayırlısı bu arada herkes birbirinin arkasından iş çeviriyor neler olacak çok merak ediyorum
  • bizim makina kendini saklamamışmıydı. kamera görüntüleri kesilmemişmiydi. geçen bölümde ortaya çıktı ama samaritan izleyemiyor mu. bi arkadaş makina belki samaritanın içinde bile çalışıyor olabilir dedi bu bana çok mantıklı gelmeye başladı. çünkü bu sezonun başında kamera görüntüleri hep samaritan ekranındandı bu bölümde ise bizim makinadan.

shaw bu bölümde müthiş ti onun sahneleri olduğunda için bi kıpır kıpır ediyor.
    finch 5. bölümde makina'ya artık konuşmamız lazım demişti sonrasında dünyanın öbür tarafına uçtu o kadının bilgisayarına o programını koymasını makine istemiştir bakalım aradan dönüşleri nasıl olacak

• ulan her bölümün sonunda yardır finch diye bağırıyorum artık
  • Sezon 4 bölüm 6 hakkında:

Ortalama seviyede bir bölümdü. Bu bölümde Root'u görmemek ilginçti, belli ki arka planda bir işler gelişiyor.
    Finch'in arka tarafta bir işler çevirdiği aşikar, Samaritan'ı ele geçirme konusunda adım adım ilerliyor, daha önce makinenin iletişimini kendisine sadece kimlik numaraları olarak sağlayacağını söylemişken şuan Root ile iletişimden itibaren bir değişiklik olduğu belli. Yanlış hatırlamıyorsam makinenin kayıtları da her gece sıfırlanıyordu, şuan bu durum olmuyor gibi. Umarım bu durumu senaristler mantıksal bir biçimde nasıl işlediğini açıklayacak şekilde açığa kavuştururlar.
    Mesela Finch'in zamanında makinenin bir kopyasını saklamış olup şuan o makinenin diğerinin yerine geçip çalıştığı gibi bir şey olabilir.

@Felina.:

Şehirde kusursuz huzuru sağlamak zor, bu durumda en iyi yol kendine en yakın kişiyle iş birliği yapmak. Elias bu konuda yeterince iyi, yani çıkar-çıkar ilişkisi. Aynı zamanda Finch ile olan "satranç" ilişkisi de ayrı bir konu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgehankalkan -- 30 Ekim 2014; 0:09:14 >

• Finch makineyle konuşsaydı iyiydi bölümün sonuna kadar o anı bekledim
  • civilbugra kullanıcısına yanıt

biraz dikkatli izlersen önceki bölümlerde de makina nın görüntülerini görürsün

• Güzel bölümdü. Finch'i hong kong'a yollayan büyük ihtimal makineydi geçen bölümün son sahnesine göre
    Dizide en sevdiğim karakterler elias ve yardımcısı scarface adamlar çok karizma Walter'ı aşırı derecede neil patrick harris'e benzettim nedense ek olarak kıyafet ve ismiyle breaking bade bir selam verdiler sankiBeth'i görünce bi duygulandım friends izleyenler hatırlamıştır + breaking bad'de de oynamıştı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• bu bölüm baya iyidi bana göre.
  • Su anda samaritani alt etmek bence imkansiz gibi gozukuyor samaritan alt edildiginde dizinin bitirecegini onguruyorum.

Bence 1~2 bölüm sonra samaritan haroldu taniyacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4x06

Geçen haftaki süper bölümden sonra biraz tempoyu düşürürler demiştim fakat yine aynı güzellikte bir bölüm daha izledik. 4. sezon çok güzel gidiyor.
  • Yine çok güzel bölümdü.
    Finchin amacı ne merak ettim doğrusu.
  • arkadaşlar diziyi büyük bir inatla digiturkte yayınlanmasını bekliyorum. halen yeni sezon bölümlerini yayınlmaya başlamadılar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: D4rkBB

arkadaşlar 4.sezonu en başından en sonli bölümüne kadar internette nerede izleyebilirim ?

yaz google bisürü cıkıyor

• Ee hani makineyle konusacakti? Farkli bir şey mi bekledik biz acep?
  • bilgehankalkan kullanıcısına yanıt

2.sezon finalinde (god mode) makine özgür kaldı artık hafızasını silmiyor diye biliyorum

• bugün başladım s1e1 e hayırlı olsun bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Surfing with the Alien

Ee hani makineyle konusacakti? Farkli bir şey mi bekledik biz acep?

Root önceki bolümde söylemişti direk konuşursa samaritan görür diye makina harold'a birşeyler yaptıracak bence

• Root nerede acep, bu sefer roketatarlari mi topluyo.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Surfing with the Alien

Root nerede acep, bu sefer roketatarlari mi topluyo.

Oda yine geçen bölüm vurulmuştu ya makine tam iyileşene kadar yeni görev yok demişti ondan gözükmemiştir diye saçma bi tahminde bulundum

• 
Sayfa: önceki 335336337338339
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.