Şimdi Ara

Person of Interest (2011 - 2016) (331. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.504
Cevap
106
Favori
320.478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 329330331332333
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Surfing with the Alien

quote:

Orijinalden alıntı: Brendan Rodgers

Oha 4.sezon baslamis,neyse mobilden seyredebilecegim bir yer var mi? Bilgisayara erisimim yok

DiziTVHD, mavi bi logosu var.

Tesekkurler hocam deneyeyim bakalim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Mini'nin Dominic çıkması gerçekten şaşırttı
  • quote:

Orijinalden alıntı: L@STREVENGE

quote:

Orijinalden alıntı: S. Hawking

quote:

Orijinalden alıntı: L@STREVENGE

quote:

Orijinalden alıntı: S. Hawking

Üniversite kütüphanesindeki kitapların numarasını veriyor.

İleride makinenin olasi bir tehtid durumunda kendi numarasini vermesi mumkun olur mu bunu merak ediyorum aslinda.

Numarayi neye gore verdigini o yuzden ogrenmem lazim.Sosyal guvenlik numarasina goreyse, makineyi temsili bir insan veya robot gerekiyor bu durumda.

Kendi numarasını değil, kendine tehdit oluşturan kişinin numarasını verir.Geçen sezonda senatörün fail olarak numarasını verdiği gibi.

Biliyorum biliyorum da.Bu durum da neden olmasın? Makine kendi numarasını verebilir mi acaba teknik olarak? Diyelim ki Samaritan dünyayı rezalet bir hale getirdi, makine tüm her şeyi denedi ve Samaritan'a karşı koyamadı.Makine artık bu oyunda olmak istemiyor ve kendi numarasını vererek kurtarılmak, bu işten çıkmak istiyor.Teknik olarak mümkün mü o yüzden öğrenmem gerekiyor bu durumu.Önemli bir konu benim için.

Hocam soru senin için de geçerli :) @Mezarc1

Makine soyut olarak varlık değil hocam, yapay zeka. En fazla yapacağı şey serverları ya kapatır ya da kendini bombalatır gibi. Numara verme olayı olmaz kendisine.

• cnbc-e ve E2 kaldırdı sanırım diziyi? göremiyorum yayın akışında offf desenize şimdi ne olduğu belirsiz sitelerin eline düştük.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre1393

Eleman kim acaba makineden haberi var adamın.
  • Geçen haftaki bölümü de izleyip güncele yetiştim. Yapımı heyecanla bekliyorum. Jim caviezel'in sesi nasıl bir şeydir ya öyle gelsin konussun bütün gün isterse küfretsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni bölüm süper olacak gibi root ve yanılmıyorsam samaritan için çalışan sarışın hatun bu bölümü domine edecekler, sabırsızlıkla bekliyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • senin canını yiyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uhtred Ragnarson -- 22 Ekim 2014; 0:47:45 >
  • 4x05

Efsane bir bölümdü. Flashbackler çok güzeldi. Ve yine güzel bir sonla bitti. Root O değilde şu yeni psikolog da Root gibi sonradan başka biri çıkmasın.
  • Bugün bölümü izlemeyi unuttu herhalde herkes.

• Gerçentek müthiş bölümde kendimden geçtim resmen Rootun konuşmalarindan gidici sandım bi an üzüldüm

bölümde çalan şarkı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zorbey27 -- 22 Ekim 2014; 14:55:55 >

• bölümün son kısmı heyecanlandırdı, bir hafta nasıl gececek

haftaya ipleri koparacak şeyler olacak herhalde, 4x05 arkadaş yine çok kaliteli bir bölümdü, ağzım açık izledim, 4. sezon efsane bir sezon olacak bu gidişle. makineyi bulabilecekler mi acaba?

4x05 in son 2 dk sı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre1393 -- 22 Ekim 2014; 15:41:10 >

• Sonunda ya cidden Harold sinirlendirmiştin ama sonunda.

Machine vs Samaritan.

Harold ikisi arasinda

Glory to God! (Root)

• Harika bir bölüm daha izledik. Ne heyecanlıydı ama Root'a bir şey olacak diye fena tırstım ama neyse ki sağlam Flashbacklerde makine ile ilgili vurgular güzeldi. Bu arada Root'un Shaw'a iletmek istediği mesaj neydi? Düşündüğüm şey değildir umarım
  • barisarock13 kullanıcısına yanıt
    Evet oydu.
  • Indiriyorum şu an bitsede izlesek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Surfing with the Alien

Evet oydu.

• Müthiş bölümdü.
  • 
Sayfa: önceki 329330331332333
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.