Şimdi Ara

Person of Interest (2011 - 2016) (310. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.504
Cevap
106
Favori
320.486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 308309310311312
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: John Citizen

Bu torrentler ne iş ?

1080p var 22 gb, 720p var 22 gb, 720p var 8 gb kalite değişir mi ? Sıkıştırma yapıyorlar galiba? Çok fark yoksa indirmeyeceğim.

mutlaka fark vardir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Deli_Yaban kullanıcısına yanıt
    Değer mi hocam o kadar farka yani vays mükemmel oldu artık der miyim yoksa sadece ufak mı oynar ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Değer mi hocam o kadar farka yani vays mükemmel oldu artık der miyim yoksa sadece ufak mı oynar ?

bende 720 ve 1080 olarak var poi gozle gorulur fark var hocam ama 720 de kotu degil guzel bi FHD tvde cok iyi goruntu alirsiniz ama bide 1080 i dusunun

• Bir de 1080p ve 720p aynı gb var o nasıl oluyor anlamadım.

• quote:

Bir de 1080p ve 720p aynı gb var o nasıl oluyor anlamadım.

Gercek 1080p degil o.Gercek goruntuyu alip ripliyorlar hocam.Boyutu azaltmak icin ses kalitesi vs dusuruyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: qwedxz

quote:

Gercek 1080p degil o.Gercek goruntuyu alip ripliyorlar hocam.Boyutu azaltmak icin ses kalitesi vs dusuruyorlar.

720p yi mi indireyim ? Gerçi ben akk dolmamışsa küçük olan 720p yi indirmeyi planlıyorum öyle çok dizi izlemişliğim yok bu kalitede görüntüler bile beni tatmin etmekte yeterli ama farklı bir boyut kazanmaya da açığım.

• Oo az kalmıs bayagı. 3. sezon finalinde ters kose yapmıslardı, merakla bekliyorum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: qwedxz

quote:

720p yi mi indireyim ? Gerçi ben akk dolmamışsa küçük olan 720p yi indirmeyi planlıyorum öyle çok dizi izlemişliğim yok bu kalitede görüntüler bile beni tatmin etmekte yeterli ama farklı bir boyut kazanmaya da açığım.

Tamamen size kalmis hocam.ancak 8gb olan digerlerine gore biraz kalite olarak geride kalir.Tabi boyuttan daha ziyade bitrate onemli videoda.Egerki zaman,akk ve depolama sorunu yoksa ve kalite takintiniz varsa 22 gblik olani indirin derim.Tabi onemli olan diger unsur İzleyeceginiz televizyon.

• 7 bölüm izledim sarmadı bıraktım
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheBearGrylls

7 bölüm izledim sarmadı bıraktım

Keşke devam etseydiniz. Sonra çok güzel oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oliver_

quote:

çok daha güzel diziler bulduğum için devam edesim gelmedi
  • quote:

quote:

quote:

Neymiş onlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Surfing with the Alien

quote:

quote:

quote:

Neymiş onlar?

hannibal game of thrones ve shameless

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheBearGrylls -- 8 Eylül 2014; 2:16:04 >

• EWn yakın zamanda başlamayı düşünüyorum
  • Çok iyi başlıyor ama devamı için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. İlk 2 sezonun gideri var ama.
  • İlk bölümünden sarmıştı beni dizi.
    sonrasında da seviyesini hiç düşürmeyen ara ara zirve yapan ender bi dizi benim gözümde.ilk bölümlerinden sarmayanlar boşuna zorlamasın bence ilerde bağlantıları kuramaz

• quote:

Orijinalden alıntı: -Mudvayne-

İlk bölümünden sarmıştı beni dizi.
    sonrasında da seviyesini hiç düşürmeyen ara ara zirve yapan ender bi dizi benim gözümde.ilk bölümlerinden sarmayanlar boşuna zorlamasın bence ilerde bağlantıları kuramaz

İlk bölümde içine çekmişti benide aynen. Geçmişini arkada bırakığ, yeni birisi olmaya çalışan insanlara hayranlık duyuyorum hep :D
  • quote:

İlk bölümde içine çekmişti benide aynen. Geçmişini arkada bırakığ, yeni birisi olmaya çalışan insanlara hayranlık duyuyorum hep :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: daikataNa~

quote:

Bence girişi çok güzel yapmışlar diziyi merak edenler kesinlikle ortadan dalmasın bence. bu ne saçma sey diyen çok oluyor

• Baştan yazmıştım ilk sezon çok sıkıyor,7-8 bölüm izleyip bırakırdım da, başka dizi yok el mecbur baktık.
    Asıl konu 2.sezonda ortaya çıkıyor. Ve yine bebek adımlarıyla ilerliyor.Ona yardım, buna yardım bölüm sonu 5-10 dk asıl entrika oluyor genelde
    3.sezon ise güzel.Aksiyon heyecan bol bol, ancak ben bu güzel 3. sezonu izlemek için, eziyet olan 20 küsür bölüm (1.sezon) izlemek zorunda mıyım?
    Dizi resmen şekil değiştirdi.
    İlk hali (1.sezon) 'leverage' gibi her bölüm başkasına, yardım şeklinde devamlılık yok. 20 küsür bölüm nasıl izledim bilmiyorum?
    İlk sezon ilk 2 bölüm, ve son 2 bölüm izlenip 2.ssezondan başlanabilir. Bir bölüm 60 dk'dan olsa 1. sezon eziyet.

• 
Sayfa: önceki 308309310311312
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.