Şimdi Ara

Samsung, Galaxy ailesinden Ace, Gio ve Mini'yi Almanya'da satışa sunmaya hazırlanıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
10.964
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• (Soldan sağa: Galaxy Ace, Galaxy Gio, Galaxy Mini)

Samsung, Galaxy serisinin en yeni üyelerinden Galaxy Ace, Galaxy Gio ve Galaxy Mini'yi Almanya'da satışa sunmaya hazırlanıyor.

Google'ın mobil işletim sistemi Android'in 2.2 ''Froyo'' versiyonuyla gelen telefonlardan Galaxy Ace ile Galaxy Mini bu ay içinde, Galaxy Gio ise mart ayından itibaren teknoloji mağazalarının vitrinleri süslemeye başlayacak. Galaxy Ace, Galaxy Gio ve Galaxy Mini'nin önerilen satış fiyatlarının ise sırayla 399 Euro, 329 Euro ve 299 Euro olması bekleniyor. Yeni telefonların teknik özellikleri şu şekilde;

Samsung Galaxy Ace - Teknik özellikler

• 112.4 x 59.9 x 11.5 mm

boyutlarında monoblok tasarım

• Dört band (850, 900, 1800, 1900 MHz) GSM ve HSDPA (7.2 Mbps) desteği

• 800 MHz frekansında çalışan işlemci

• Android 2.2 ''Froyo'' işletim sistemi

• TouchWIZ arayüzü

• 3.5 mm kulaklık girişi

• 3.5 inç boyutunda 320 x 480 piksel (HVGA) çözünürlüğünde dokunmatik TFT-LCD ekran

• İvme sensörü

• 158 MB dahili bellek + 32 GB'a kadar microSD kart desteği

• 5.0 megapiksel kamera, otomatik odaklama

• QVGA video kaydı

• RDS destekli FM radyo

• Wi-Fi 802.11b/g/n

• Bluetooth 2.1

• A-GPS

• 1350 mAh batarya

Samsung Galaxy Gio - Teknik özellikler

• 110.5 x 57.5 x 12.15 mm boyutlarında monoblok tasarım

• 800 MHz frekansında çalışan işlemci

• TouchWIZ arayüzü

• 3.5 mm kulaklık girişi

• 3.2 inç boyutunda 320 x 480 piksel (HVGA) çözünürlüğünde dokunmatik TFT-LCD ekran

• İvme ve mesafe sensörleri

• 158 MB dahili bellek + 32 GB'a kadar microSD kart desteği

• 3 megapiksel kamera, otomatik odaklama

• QVGA video kaydı

• RDS destekli FM radyo

• Wi-Fi 802.11b/g/n

• Bluetooth 2.1

• A-GPS

• 1350 mAh batarya

Samsung Galaxy Mini - Teknik özellikler

• 110.4 x 60.6 x 12.1 mm boyutlarında monoblok tasarım

• 600 MHz frekansında çalışan işlemci

• TouchWIZ arayüzü

• 3.5 mm kulaklık girişi

• 3.14 inç boyutunda 240 x 320 piksel (QVGA) çözünürlüğünde dokunmatik TFT-LCD ekran

• İvme ve mesafe sensörleri

• 160 MB dahili bellek + 32 GB'a kadar microSD kart desteği

• 3 megapiksel kamera

• QVGA video kaydı

• RDS destekli FM radyo

• Wi-Fi 802.11b/g/n

• Bluetooth 2.1

• A-GPS

• 1200 mAh batarya

• Mini bile 750TL yi bulacak arkadaş şu telefonların fiyatlarını indirin artık yaaa!!
  • beyler bu telefonlarla ugrasmanıza beklemenıze gerek yok turkıyede satılan ve media markette bıle bıtme noktasına gelen lg optimus one p500 duruken sacmalık olur en dusugu 750 tl olması bır baska ben aldım samsung galaxy s i9000 almaktan vazgecıren bır telefon ve fıyatıda 595 tl 3.2 ınc ekran ve 150 amp baatarya arastırın saygılar herkese...
  • gio biraz daha ucuz olsaydı ( 270-300 euro arası ) iyi satardı , çok "cuk oturmuş" bi konfigurasyona sahip aslında .
  • ace'i almayı düşünüyordum ama vazgeçtim. 800 mHz işlemciye o kadar para vermem. üstelik süperamoled bekliyordum ekranı :) çok mu şey bekliyordum acaba :)
  • RAM miktarları?
  • Bunların hepsi tft-lcd Olmadı...
  • 769 dan satışa çıkmış ace media markta :(
  • Yaza kadar telefon alınmaz kardeşim :) Nokia'nın atılımlarının sonucunu beklemek lazım. Amoled+8mpxel camera+3.2İnç ekran+Wifi+3G+windows7 :) bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: sportifsan

Yaza kadar telefon alınmaz kardeşim :) Nokia'nın atılımlarının sonucunu beklemek lazım. Amoled+8mpxel camera+3.2İnç ekran+Wifi+3G+windows7 :) bekliyorum

bende androidli bir modelini bekliyorum
  • galaxy mini hepsiburadada 500 tl ve galaxy ace mediamarkta 769 tl ye satılıyor
  • eminsiniz değilmi arkadaşlar bu telefonlar satışta şuanda?

eğer öyleyse fiyat arama motorlarında ve google da neden fiyat çıkmıyor?
  • Media mark'ın online satışı yok. Hepsiburada sitesine bakarsanız Mini modelini bulabilirsiniz.
  • fiyatlar belli olsun birini almaya niyetliyim .
    mini- 450-500
    fit 500-550-
    gio 600-650
    ace 650-700 fiyatlar böyle olursa baya ii satabilir
  • Ace'i merak ediyorum preview ve unboxing videoları var ama telefonun fiyatı hakkında bilgisi olan var mı?

Edit: Soruyu sorduktan hemen sonra denk geldim hepsiburada da varmış. Merak eden varsa fiyatı 769 TL 05.03.2011'de stoklarda olacaktır demişler bir de...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi break99 -- 24 Şubat 2011; 0:35:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: break99

Ace'i merak ediyorum preview ve unboxing videoları var ama telefonun fiyatı hakkında bilgisi olan var mı?

Edit: Soruyu sorduktan hemen sonra denk geldim hepsiburada da varmış. Merak eden varsa fiyatı 769 TL 05.03.2011'de stoklarda olacaktır demişler bir de...

stoklara girene kadarki sürede media markt ta dostum telefon ;)
  • Galaxy Fit ile bir bilgi yok mu acaba.500-550 arasında olursa çok iyi olur.
  • Samsung galaxy ace guzele benziyor gorunuş olarak iphone tarzı yapmışlar yanlarda sanırım metal şerit şekilinde arka taraf plastik ama kalitesi nasıl gormek gerek tabii fiyat/ozelik olarak guzel telefonlar bu fiyatta bazı arakdaşların beklentileri biraz aşırı olmuş sanırım bu uyanık firmalar o özelikleri koyarmı telefonlara.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cılgın-x -- 25 Şubat 2011; 2:06:33 >
  • 4 modeli araştırdım fiyatlar şöyle
    ace-769
    fit-599
    gio-549
    mini-499
    ace ve mini çıktı mini alacaktım gio ve fit aklım onlarda mini nin batarya sorun olurmu acaba yoksa gio ve fit i beklesemmi
  • ben gio aldım çok memnunum ama fiyatını heryere baktım 600 ve yukarısıydı ben 580 e aldım ...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.