Şimdi Ara

Leyla ile Mecnun (2011) | 3.Sezon | TRT1 (1324. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.982
Cevap
107
Favori
834.868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13221323132413251326
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 0je

Burak aksak yazdi

Vaaay süper o zaman

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oooo Bylerr hadi bakalim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Burak aksak yazdi

Yeni sezon mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Burak aksak yazdi

quote:

@burakaksak
    gel vicdansız, gel insafsız, çağırmazdım acil olmasa @netflix

Bu tweetten bunu mu çıkardın? Boş yere milleti gaza getirmeyin.

Gerçekten çok üzülüyorum söylemeye ama kusura bakmayın beyler, ekip dağıldı. Ali Atay ve Burak Aksak'ın bir araya gelmesi bundan sonra zor. Araları iyi değil. Birazcık takip edenler biliyodur zaten.
  • Ya oyuncular rolleriyle o kadar bütünleşmişler ki ismail abiyi başka dizide gördüğüm zaman izleyesim gelmiyor. Ciddi ciddi konuşuyor falan böyle. Bu aralar boşluktayım tekrardan başlayayım bari.
  • Ya Leyla o hayat benim diye bir dizide oynuyor geri donsun

• beyler bu diziyi hiç izlemedim, daha çok dram agırlıklı mı yoksa komedi mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: funky-nd

beyler bu diziyi hiç izlemedim, daha çok dram agırlıklı mı yoksa komedi mi

İçinde herşey var. Ama komedi.

• funky-nd kullanıcısına yanıt
    Absürt komedi. Ayrıca filmlere, edebiyata, tarihi ve güncel olaylara ince göndermeler var. Yine de dozaj çok iyi ayarlandığı icin tarih, edebiyat ve sinemayla zerre alakası olmayan insanlar da keyifle izleyebiliyor. O göndermelerin farkina varmadan tabi. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Nautilus- -- 12 Eylül 2016; 21:25:02 >
  • Baştan tekrar başladım, az önce 52. bölümü bitirdim. Paralel evren bölümü. Bölümün genelinde İnception veya Fringe göndermesi mi var yoksa Burak Aksak'ın kendi senaryosu mu acaba hatırlayan var mı?
  • Taze fotolar:

Ağaçlar birbirine çok yakınmış, geniş açılı kamerada mesafe uzun gibi görünüyordu. Zor buldum.

• Erdal Bakkal'ın önünü bir kere boş görmedim. Ne zaman gitsem bir araba oluyor, bilerek mi yapıyorlar anlamadım ki.

• o mahalleye kentsel dönüşüm gelecek diyorlar, en çok koyanda o kadar hatıranın olduğu yer yıkılıp gidecek

• Burak Aksak'ın Netflix ile ilgili attığı twitten sonra böyle bir twit gelince insan heyecanlanıyor

• Şenol Güneş kullanıcısına yanıt
    Leyla ile Mecnun konusunda ciddi heyecan uyandıracak tek firma ve potansiyeli olan da tek firma. Eğer dizi tekrar gelirse baş tacı yaparım netflixi.

• Bir taraftan köprünün altından çok sular geçti, artık zor diyorum ama şöyle de bir şey var; adamlar 1995'te biten Full House dizisini 21 yıl sonra tek oyuncu eksikle 2016'da yeniden topladılar. İnşallah ileride "çekilmiş 3 sezonu yayınlamaya başladığımızı kastettik" gibi ortaya çıkmazlar.
  • inşallah tekrar başlar :(
  • Netflix mutlaka bir Türk dizisi yapacaktır, bunun L&M olması mükemmel olur.

• Lionel Fusco kullanıcısına yanıt
    Ocaktan itibaren Türk dizilerine başlayacaklarını açıklamışlardı. Böyle bir ilk adım atmaları onlar için de mükemmel olur. Ben bile abone olurum mesela. :)
  • Cengiz Bozkurt bir twitinde "Lm ekibinde birbirleriyle çalışmak istemeyen çok insan var" demişti yani başlarsa nasıl olur bilmiyorum oyuncuların çoğu farklı bir dizide e haliyle sözleşmeleri vardır o dizileri bırakamazlar yani Erdal bakkal, İskender, falan olmadan lm olur mu ki?

• 
Sayfa: önceki 13221323132413251326
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.