Şimdi Ara

Leyla ile Mecnun (2011) | 3.Sezon | TRT1 (1312. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.983
Cevap
107
Favori
834.816
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13101311131213131314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 18_Eren

An itibariyle bakkalımız.. #Kireçburnu #Erdal #Baggal

Gittiniz demek hocam.Sahile gittiniz mi?

Bu arada 90.bölümdeyim 14 bölümüm kaldı gülemiyorum artık bitecek diye.

• Sahile bu sefer gidemedim. Vakit olmadı.

Dostum 103. bölümde ağlayacağına kesinlikle eminim. Hele ki benim gibi birkaç acı çekmiş biriysen o bölümde gözyaşlarına hakim olamayacağını anlayacaksın. 3. sezon kötü diye düşünüyordum ama finali izleyince yanlış düşündüğümü anladım. :(

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Sahile bu sefer gidemedim. Vakit olmadı.

Dostum 103. bölümde ağlayacağına kesinlikle eminim. Hele ki benim gibi birkaç acı çekmiş biriysen o bölümde gözyaşlarına hakim olamayacağını anlayacaksın. 3. sezon kötü diye düşünüyordum ama finali izleyince yanlış düşündüğümü anladım. :(

İnşallah en kısa sürede bende gidebilirim.Evet spoiler yedim biraz.
  • Mecnunun eve gittin mi? Nasıl dediğim gibi adam almadı mı içeri?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mortuuus kullanıcısına yanıt
    Sen öyle dediğin için hiç gitmeyim dedim hocam. Madem almayacaklarsa gitmenin manası yok. :) Yalnız adresini öğrendim; Erdal Bakkaldan yukarı çıkılıyor, sol tarafta dar bir merdiven yolu var, merdiveni çıkınca görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dreameren -- 23 Temmuz 2015; 23:24:31 >
  • Yakın zaten ben gidersin diye düşündün

• Bu diziyi omrum boyunca twkrar tekrar izleyebilirim
    Trtde cikan en iyi ve tek guzel dizi bu abi en cok gulduren diziydi benim izledigim

• quote:

Diziden sonra neden kimse oraya bakkal açmadı merak ettim. İyide iş yapardı bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: daikataNa~

quote:

Diziden sonra neden kimse oraya bakkal açmadı merak ettim. İyide iş yapardı bence.

Hocam inanır mısın bu soruyu dizi bittiğinden beri düşünüyorum. Benimde çok aklıma takıldı. Birde o ev ve bakkalın sahibi yok mu? Neden oturmuyorlar acaba?

• Arkadaşlar Leyla ile Mecnun'un öpüştü sırada ve öncesinde çalan müziğin linkini atabilecek biri ve mı(27. bölüm sonu)?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bilal0

Arkadaşlar Leyla ile Mecnun'un öpüştü sırada ve öncesinde çalan müziğin linkini atabilecek biri ve mı(27. bölüm sonu)?

Ali Atay - İstersen yaz cikar hocam. Vallahi bi bakayim dedim neymis diye ,cok tanidik geliyor da cikaramiyorum. Yataktan kalkip arastirdim bu saatte. 1-2 sahne de izleyiverdim hemen ozlemisiz cok be. Tutmuyor hicbir sey yerini.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Deniz manzaralı bakkal olur orası be o camı kim kırdı hangi Allahsız =(
  • Beyler Nurten'in siyah giyinmesini Erdal'ın tuzluk olmasına bağlıyorum. Karabiber yapmış olabilirler mi? Tuzluk-karabiber ilişkisi yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: Schwimmer

quote:

Arkadaşlar Leyla ile Mecnun'un öpüştü sırada ve öncesinde çalan müziğin linkini atabilecek biri ve mı(27. bölüm sonu)?

Ali Atay - İstersen yaz cikar hocam. Vallahi bi bakayim dedim neymis diye ,cok tanidik geliyor da cikaramiyorum. Yataktan kalkip arastirdim bu saatte. 1-2 sahne de izleyiverdim hemen ozlemisiz cok be. Tutmuyor hicbir sey yerini.

Hocam bunun sözsüz hali daha güzel ama bununla idare edeceğiz, sağolun.

• quote:

quote:

quote:

Usta aradığın müzik bu değil mi?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Usta aradığın müzik bu değil mi?

Evet hocam, teşekkür ederim.

• Bilal0 kullanıcısına yanıt
    Rica ederim.
  • quote:

Beyler Nurten'in siyah giyinmesini Erdal'ın tuzluk olmasına bağlıyorum. Karabiber yapmış olabilirler mi? Tuzluk-karabiber ilişkisi yani.

Bu bizim nasil aklimiza gelmedi? Bak sen su ise
    , oyle miymis?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tuz + biber = yumurta. Demek Erdal Bakkal'ın yavrisi bu yüzden yumurta. Bu mantığa göre hareket edersek Yavuz'un siyah giyinmesinin sebebi ise ağaç dallarının gölgesinin siyah olması mı?

• quote:

Tuz + biber = yumurta. Demek Erdal Bakkal'ın yavrisi bu yüzden yumurta. Bu mantığa göre hareket edersek Yavuz'un siyah giyinmesinin sebebi ise ağaç dallarının gölgesinin siyah olması mı?

Şu yazdıklarını spoiler içerisine al da sen gibi sonradan izleyenler spoiler yemesin durduk yere!
  • 
Sayfa: önceki 13101311131213131314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.