En az yer kaplayan video formatı
1 Cevap3338 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

139 Mesaj
10 Şubat 2011; 16:24:47 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

Benim elimde çok sayıda video dosyası var,çektiklerim,indridiğim klipler fln
Ben bunların boyutunu azaltmak istiyorum(Mb olarak)
En az görüntü kaybıyla en çok sıkıştırma yapan video formatı hangisi.Videolar avi ve mp4 şeklinde bulunuyor çoğu.
Ayrıca böyle çeviri yapan en iyi program hangisi,bende birçok program var,çok sayıda dönüşüm fln yaptırıyorum,ama bu işlem için hangisini önerirsiniz?
MKV olabilir sanırım internetteki filmlerde yarı yarıya indiriyor
başka format ya da program öneriniz var mı?
teşekkürler şimdiden arkadaşlar.

4903 Mesaj
10 Şubat 2011; 16:29:11 

Mkv zaten mp4'ün paketlenmiş hali. Yani mp4 sadece video ise mkv'de alt yazı, çeşitli ses kanalları (türkçe, ingilizce) vs. gibi şeyler var.

Avi ve Mp4 oldukça iyi sıkıştırma yapar zaten. Genelde internetten indirdiyseniz dosyalar iyi sıkıştırılmış olarak gelecektir.

Phenom II X4 940, Asus M3A78T (790GX), 2x2 GB DDR2-800 ,Samsung 2333SW 23"", Sapphire Ati HD6870 1GB, 160 Gb Intel X25-M SSD ve SCYTHE Silent Box içinde 3,5" Western Digital 750 Gb 5400 rpm sessiz HDD, 16 Mb önbellek , Lian-li PC-C32 Fanları kısılmış Kasa, Be-Queit 450 Watt güç kaynağı, Samsung DVD-RW Gümüş ön yüz, Microsoft Sidewinder X6, Cyber Snippa Intelliscope fare, SONY KDF-E50A11E 50" 3LCD HDTV, 2x Saitek P3000 Gamepad Scythe Zipang soğutucu
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Teknik Yardım » En az yer kaplayan video formatı
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.188