- x
7554444 Konbara puan kazandınız
90 Cevap97250 Görüntüleme3 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş
Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
10 Şubat 2011; 14:51:25 

http://www.mobiletisim....konbara-puan-kazandiniz
7554444 Konbara puan kazandınız
Turkcell’in iş ortağı olan bir firma tarafından gönderilen kısa mesajda, 250 konbara kazandığınız ve bunu hattınıza yüklemek için ücretsiz olarak 755 44 44 nolu telefonu aramanız gerektiği söyleniyor. Şimdi bu mesajın ne anlama geldiğini açıklayalım:

755 44 44, Turkcell’in izin verdiği kredi kartı ile TL yüklemesi yapan bir firmadır. Bu hattı aramak ve kredi yüklemek ücretsizdir.

Hattınıza kredi yükleyebilmek için kredi kartı bilgilerinizi vermeniz gerekmektedir. “Rakamların tamamını almıyoruz.” deselerde size hangi kredi kartını kullandığınızı soruyorlar. Kartların ilk dört hanesi zaten buradan anlaşılıyor.

250 Konbara puan en az 30 TL yüklediğinizde hediye bakiyenize ekleniyor. Hediye bakiyenizde biriken konbaraları da 1.000’e ulaştığında kullanabiliyorsunuz.

30 TL yüklediğinizde 100 konbara, 50 TL yüklediğinizde 150 Konbara hediye veriliyor. Yani 1.000 konbaraya ulaşabilmek için 9 kere 30 TL yüklemeniz gerekli.

Biriken Konbaraları da konuşma veya SMS olarak alabiliyorsunuz.

Sizden kredi kartı bilgilerinizle birlikte doğum tarihi bilgilerinizi de istiyorlar. Yani kritik olan tüm bilgileri firma ile paylaşmış oluyorsunuz.

Kredi kartı bilgilerini telefonda paylaşmak tehlikeli
Müşteri hizmetleri çalışanları size bu durumun çok mantıklı olduğunu anlatmak için iş bitirici konuşmalar yapıyorlar. Ve siz bilgi almak için sorular sorsanız da onlar her cümlenin sonunda sizden “Kredi kartı bilgilerinizi, Doğum tarihinizi, hangi kartları kullandığınızı” istiyorlar. Turkcell izinli çalışan bir firma olmasına karşın, yaşadığınız herhangi bir sorunda Turkcell kesinlikle bir sorumluluk kabul etmiyor. Mesela kredi kartınızdan izinsiz bir çekim olsa bu durumda Turkcell’i arayıp bir hak iddia edemezsiniz.

Fiyatlar belli
Siz yine yüklemelerinizi bildiğiniz yerlerden yapmaya devam ediniz. Zaten kim “bedava, ücretsiz, avantajlı” diyorsa bilinki onda bir sıkıntı vardır. Kredi fiyatları belli. 20 TL’lik krediyi kimse 15 TL’ye satamaz. Bu krediyi satan firma zaten 19 TL’ye alıyor.

Gelen mesaj:
Turkcell TL Yukleme Hattindan 250 KONBARAPUAN kazandiniz. Puanlarinizi Yuklemek Icin UCRETSIZ 7554444 Turkcell TL Yukleme Hattini arayiniz.

1011 Mesaj
10 Şubat 2011; 17:29:40 

tam tuzak kurmuslar, cakallar

2905 Mesaj
12 Şubat 2011; 0:38:10 

ben onu aradım. bi adam çıktı. kontör falanda gitmedi. ama durduk yere niye gelsinki bu mesaj

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

149 Mesaj
12 Şubat 2011; 15:31:41 

quote:

Orijinalden alıntı: target4u

tam tuzak kurmuslar, cakallar

bizim bi arkadaşa yaptılar 66tl kredi kartından para çekmişler

992 Mesaj
15 Şubat 2011; 11:26:16 

Banda bikere oldu aradım alo kontor falan filan bişey diyodu çocukmu kandırıyonuz o mesajın bna ulaşmasında emeği geçen herkezin... diyip kapatmıştm telfonu suratına...

1308 Mesaj
8 Haziran 2011; 23:26:16 

kontörlü hattıma 755 44 44 nolu turkcell hattından mesaj geldi konbaranız 900 olmuştur aktive etmek için lütfen ücretsiz 755 44 44 nolu telefonu arayın. diyordu turkcell olduğu için aradım. telefondaki arkadas adımı soyadımı doğum tarihi mi sordu. ve uyeliği aktive etmek için kredi kartı no mu istedi. bende şüphelendim. hayır edim. eger kabul etseydim 79 tl filan çekeceklerdi hesaptan.

http://www.turkcell.com...eysel/...yukleyebilirim

Speak TL Yükleme Hattıymış amman dikkat

<<<<OTO HABER>>>>

2908 Mesaj
9 Haziran 2011; 13:57:57 

işin enterasan tarafı benim turkcell görünümlü vodafone hattıma da mesaj gönderdiler

"BU MESAJDA ANLATILAN KİŞİ, KURUM VE OLAYLAR TAMAMEN HAYAL ÜRÜNÜDÜR."

387 Mesaj
9 Haziran 2011; 14:45:41 

mesaj geliyor ama ben hiç aramadım bi gün onlar aradı bi kaç bilgi sordular falan yani insan Turkcell sanıp güveniyor en son kart numarası diyince işler değişti,yok dedim başkasında da mı yok dedi eş dost akrabandan ver dedi o kadar da değil veremem konbaralar yüklendi mi dedim yok kart vermediğiniz için yüklenmedi dedi

3838 Mesaj
10 Haziran 2011; 0:57:22 

Banada geliyor arada bir hafta saat kazanıyoz bir hafta kontorlerimizi geri veriyorlar keşke bu kadar şanşlı olsak

Ölmeye hazır değilsen, kılıç takıp dolaşmayacaksın.

1468 Mesaj
19 Ağustos 2011; 16:43:08 

benimde 900 birikmiş bendende doğum tarihi il ilçe hangi kart dediler mastercard mı visa mı diye sordu güvenlik teyidiymiş kredi kartım olup olmadığına bakıcaklarmıs ulan zaten yolda elini sllasan herkeste var neyin teyidiyse

kredi kartının önündeki rakamları istediler 16 haneli dedim bunlarıda verirsem ceker kullanırsın yok efendim tl yükleme hattındaymısız kampanya kredi kartları olanlara özelmiş...

eskidende kombara vardı mesajla cekip kullanıyorduk simdi bu 900 konbora çöp oldu zaten....birde 2 gün boyunca 24 tl lik konusma olucakmıs hediye olarak ya da 200 mesaj istedigin gibi zaten kullanamıyorsun

1749 Mesaj
19 Ağustos 2011; 19:03:03 

Beni 2 defa aradılar . ikincisinde de kredi kartı kullanmadığımı ama isterlerse hediyeyi hattıma yükleyebileceklerini bu durumda onlara teşekkür edeceğimi söyledim.
öyle olmaz deyip telefonu kapattılar
bir daha aramadılar.
oh be rahatlık varmış,
iyiki kredi kartım yok demişim.

1468 Mesaj
19 Ağustos 2011; 19:19:14 

dolandırıcı adiler işte allah belalarını versin ... kredi kartı kullanıcılarına özel kampanya imiş birde

54 Mesaj
19 Ağustos 2011; 21:12:02 

banada bugün geldi

1749 Mesaj
19 Ağustos 2011; 22:44:50 

Kredi kartından çekmek daha kolay.

2370 Mesaj
21 Eylül 2011; 22:05:13 

tam dolandırıclık aman kanmayın arkadaşlar

4467 Mesaj
23 Eylül 2011; 2:42:01 

Bana da aynı mesaj gelmişti 20 gün önce. Dedim ne iş, bi aradım kart mart zırvaladı, yok dedim kalsın. Peki dedi iyi günler dedim kapattım.
Sanal Kart var gerçi istesem şimdide yapabilirim. Ekstra zerre ücret alamaz ama gerek yok. Mesajıda kaybettim zaten. 250 miydi neydi.

952 Mesaj
25 Eylül 2011; 18:49:36 

Bizede gelmişti.Bende aramıştım 20 tl felan yükleyin deyince kapattım.

244 Mesaj
7 Ekim 2011; 18:23:59 

kredi kartı numaranızı alana kadar sizi rahat bırakmayacak şirket. aman diyip kaptırmayın kart numaranızı.

517 Mesaj
24 Ekim 2011; 21:27:48 

kanmayın arkadaşlar bu dolandırıcılara.. geçen sene saf anıma denk gelip 66 liramı kaptırmıştım(ne uğruna hiçbişey) mahkemeye vermekle tehdit ederek anca geri almıştım paramı.. allahın kulunu sevindirmek için önce eşeğini kaybettirip sonra buldurması misali:) ama ne karın oldu derseniz bunlar gibi afedersiniz şerefsizlere karşı daha dikkatli olmamı sağladı.. ayrıca turkcell destekliyomuş bunları.. şikayetvar ve ekşide bir tane olumlu yorumu olmayan bu şirket turkcell gibi bir kurumdan nasıl destek alıyor hala anlamış değilim.. saygılar

Nintendo 3DS Friend Code: 0576-4093-6918

1319 Mesaj
25 Ekim 2011; 21:12:51 

quote:

Orijinalden alıntı: zizazu

kanmayın arkadaşlar bu dolandırıcılara.. geçen sene saf anıma denk gelip 66 liramı kaptırmıştım(ne uğruna hiçbişey) mahkemeye vermekle tehdit ederek anca geri almıştım paramı.. allahın kulunu sevindirmek için önce eşeğini kaybettirip sonra buldurması misali:) ama ne karın oldu derseniz bunlar gibi afedersiniz şerefsizlere karşı daha dikkatli olmamı sağladı.. ayrıca turkcell destekliyomuş bunları.. şikayetvar ve ekşide bir tane olumlu yorumu olmayan bu şirket turkcell gibi bir kurumdan nasıl destek alıyor hala anlamış değilim.. saygılar

bence tüm sorumluluk turkcelde.birkaç gün once aynı olayla ilgili konu açmıitım.uzak durun.

97 COROLLA 1.6 XEİ ATİKER FAST

2461 Mesaj
13 Kasım 2011; 1:46:41 

gecen anneme de gelmiş bu mesaj anında sildim bedava diye birsey yok artık

İmza Yok

1 Mesaj
16 Aralık 2011; 17:19:05 

Arkadaşlar 05327554444 numarasından turkcell adı altında konbara puanımın 100e ulastığını ve bu numarayı ücretsiz arayarak aktifleştirebileceğimi söylediler.
Aradım doğum tarihimi, bulunduğum ili ve ilçeyi sorduktan sonra konbara puanlarımın aktif hale geldiğini söyledi. Ancak sonrasında buna dair bir mesaj gelmedi. Ayrıca bana kredi kartım olup olmadığını da sordu ve olomadığını söyledim. Kapattıkltan sonra şüpheye düştüm. İnternette yazılanlara baktım dolandırıcılık yapıldığını yazanlar var. Kredi kartından para çekiyorlarmış. Ancak ben kredikartı bilgisi vermedim. Benim için herhangi bir zararı olur mu? Aynı numarayı tekrar arayarak iptal etmek istediğimi söyledim karşımdaki kişi uzun süre sessiz kaldı tekrar tekrar söyledim ve bana zaten iptal edilmiş dediler sesinde bir kuşku hissetim nolur bilmiyorum. Bilginiz varsa öğrenmek isterim yoksa şikayet için turkcell e başvurucam.

33 Mesaj
26 Ocak 2012; 15:07:55 

evet Turkcell WINN yazıyor. meil attım düzelttiler teşekkür ettiler. :) Sorun yok ben halen yüklüyorum anındada geliyor kontör.

561 Mesaj
31 Ocak 2012; 14:24:36 

Nasıl bir şeyse faturalılara da gönderiyorlar. Ben faturalıyım ama bana da mesaj geldi. Faturalı da Konbara puan falan yok diye biliyorum. Ama tabiki aramadım.

I <3 Apple
iPhone 5 White / iMac Late 2013 ME086TU/A

38 Mesaj
2 Şubat 2012; 20:21:56 

Aynı mesaj bana da geldi, bugün aradım hatta kredi kartımı verdim diğer bilgileri de isteyince dank etti bu kadar bilgiyi veremem dedim yuh ya. Allahtan limit yok. Turkcell e mail atcam şimdi. Bu bilgilerle ordan burdan alışveriş yapar, sonra uraş ki ben almadım bunları.

66 Mesaj
11 Şubat 2012; 14:16:41 

Arkadaşlar sakın Bu speak Tl para tuzağına aldanmayın Turkcell artık bu çakallıklar'da uzman olmuş bir firma Daha önceleride gasteden oyun üyeliği adı altında kontor sömürüyorlardı ve telefonlar kendiliğinden kontor atıyordu.. Turkcellden 800.000 kişi boşa çıkmamış arkadaşlar bu çakallıklarını sürdürdüğü sürecede Vatandaş hattını değiştirerek tepkisini kpyacaktır..

Spek tlye üye oldum Halbuki salak kafam bunlar millete bedava bişey verirmi hiç..Keriz gibi kart numaramı verdim extre geldiğinde bir adet 46 tl 1 adet 24 tl ve bir adet 89 tllik tutarın kartımdan speak tl adı altında çekildiğini gördüm e küplere bindin...Hattımı kapattım ve Annelerine güzel cezvedici mesajlar gönderdim...Allah belanı versin Turkcell

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratkurt677 -- 11 Şubat 2012; 14:17:30 >

1329 Mesaj
12 Şubat 2012; 8:06:24 

bu gelen mesajlar baydı beni iyice..
kontor istesem alır yüklerim.
bedava işi yok zaten. kredi kartı ile para kazanma işindelermiş. biraz araştırmak lazım.

40 Mesaj
12 Şubat 2012; 8:32:34 

taki ediliyor

DONANIM HABER PLAYSTATION 3
ORİJİNAL OYUN DESTEKÇİLERİ KULÜBÜ

129 Mesaj
12 Şubat 2012; 14:20:46 

Standart Tarifeli olan Turkcell kullanıcılarına geliyor o mesajlar, ben genç tarifeliyim şu ana kadar hiç bir numaradan konbaradan para kazandınız mesajı almadım bir ara iki üç kere o verdiğiniz numaradan aradılar ondada telefonum kapalı olduğu için açmamıştım tesadüfen.neyse sizden bunu öğrendiğim iyi oldu en azından dolandırılmaktan kurtuldum sağolun verdiğiniz bilgi için..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The_Ugur -- 12 Şubat 2012; 14:21:20 >

T.Ü.R.K.İ.Y.E 1923

Ayyıldızın Olduğu Yerde Gök Kırmızı Yer Beyaz Olur!..

1749 Mesaj
13 Şubat 2012; 13:23:41 

kredi kartımla yüklüyorum hem bonus kazanıyorum hem bedava konuşma gerisi hava civa
Bir ara aramışlardı telefonu yüzlerine kapattım bir daha aramadılar.

119 Mesaj
15 Şubat 2012; 19:23:21 

valla bu dh yi seviyorum ne ararsan var :) banada dun geldi bu mesajdan bi araştirayim dedim direk burasi cikti :)

731 Mesaj
18 Şubat 2012; 10:26:00 

beyler bu 7554444 tam bir dolandırıcı dikkatli olun bu aralar herkese konbaranız var die mesaj gönderiolarlar kesinlikle inanmayın

Eğitim Birliği 15'İNCİ P.EĞT.TUG.KH. VE KH.BL./AMASYA MERKEZ

Esas Birliği 7'NCİ KOR. 107'NCİ TOP.A. ÖLÇME VE HEDEF TESPİT BL./ŞANLIURFA SİVEREK

1678 Mesaj
18 Şubat 2012; 12:12:50 

Faturalıya geçtim kurtuldum bu kontör dolandırıcılığından. Umarım faturalıda bu ve buna benzer oyunlar yapmaz turkcell.

"Galatasaray"

1704 Mesaj
5 Mart 2012; 0:42:13 

banada mesaj geldi ve aradım bu noyu kredi kartı nosu isteyince yanımda değil kart diyip kapattım

OCEAN CITY RACING $3.99'a satışta.. Open World PC Driving Game Powered by Unreal Engine 3
Samsung 32B530 Full HD | Xbox 360 Elite | PS3 120gb | iPhone 4S | PC: i5 2400 - Asus DirectCU II GTX 670 - 16GB DDR3 1600 mhz ram - Win7 64bit | Samsung 226CW
Gaming Since Forever®

2 Mesaj
24 Mart 2012; 2:27:11 

slm arkadaşlar 755 44 44 servısınde çalıştım ve bu işin icerığını bılen bırıyım belkı hepınız tepkı gosterıceksınız haklı olarak ama ınanınkı vıcdanım hep ağır bastırıyo unutmıcam bı donemdı çok ınsanın ahını bedduasını aldık ve daha fazla dayanamayıp çıktım eğer arayark işlem yaptığım bı arkadasım kardesım varsa aff buyura ozur dılerım herkezden

eeb

2 Mesaj
24 Mart 2012; 2:40:01 

faturalı hattlar işlem yaptırabılıyo sadece konbara puanlarını faturanıza yansımadan kulanabılıyosun ve o konbara puanların brıkmesı içinde knturlu bı hatta kntur yukledıkce bırıkıyo yanı çok işinıze yaramıyo boşuna para vermış oluyosunuz

eeb

511 Mesaj
24 Nisan 2012; 18:24:27 

Beyler 89 lira girdi bana. Polise gitsemmi diye düşünüyorum adamları aradım sonuçta onay verdiniz diyor ben ona onay vermedim k.

1749 Mesaj
25 Nisan 2012; 10:47:32 

quote:

Orijinalden alıntı: SoruSorcam

Beyler 89 lira girdi bana. Polise gitsemmi diye düşünüyorum adamları aradım sonuçta onay verdiniz diyor ben ona onay vermedim k.

89 liralık kontör yüklenmişolmalı.
burada kasıt dolanırıcılık değil aldatma özkonusu yani otomatik olarak sana haftalık yükleme yaparlar .
yani sana o ücret karşılığı yüklenmiş olması lazım.
incelenmesi için tüketici hakem heyetine başvurabilirsin

517 Mesaj
25 Nisan 2012; 11:17:04 

quote:

hocam aynı durum benim de başıma geldi.. baktım tatlı tatlı konuşarak olmuyo babamın çok iyi avukat tanıdıkları var mahkemeye vericem sizi dedim ok geri yatırıyoruz paranı dediler.. özet olarak tehdit et paranı geri al:)

Nintendo 3DS Friend Code: 0576-4093-6918

2 Mesaj
14 Mayıs 2012; 16:20:22 

.nanmayın beyler su katılmamış dolandırıcı bunlar bende bi 30 tl kaptırdım geri aldım aman dikkat

2415 Mesaj
17 Mayıs 2012; 21:11:03 

Bana geçen mesaj geldi konparada 100 TL birikmiş. TURKCELL zannettim.Hatta yüklemek için aradım. Müşteri hizmetlerine bağlanmadan kapatıverdim.

94 Mesaj
18 Mayıs 2012; 17:30:45 

bana da bir ara mesaj gelmişti bunlardan, dikkate almadım.

2370 Mesaj
18 Mayıs 2012; 20:13:06 

bana da geçen geldi dikkat almadım bende

2646 Mesaj
19 Mayıs 2012; 10:08:30 

quote:

Orijinalden alıntı: cerenoztrk0

slm arkadaşlar 755 44 44 servısınde çalıştım ve bu işin icerığını bılen bırıyım belkı hepınız tepkı gosterıceksınız haklı olarak ama ınanınkı vıcdanım hep ağır bastırıyo unutmıcam bı donemdı çok ınsanın ahını bedduasını aldık ve daha fazla dayanamayıp çıktım eğer arayark işlem yaptığım bı arkadasım kardesım varsa aff buyura ozur dılerım herkezden

zor bir durum gerçekten

Uzaklaştırılmış
22 Mayıs 2012; 22:33:31 

babamı dolandırmışlar ne yapmam gerekiyor arkadaşlar

647 Mesaj
23 Mayıs 2012; 12:22:59 

İsin ilginc tarafi, Turkcell'in bu arkadaslara destek saglamasi.. Nasil bir cikarlari var acaba

Uzaklaştırılmış
23 Mayıs 2012; 12:29:52 

quote:

Orijinalden alıntı: Kendōka

İsin ilginc tarafi, Turkcell'in bu arkadaslara destek saglamasi.. Nasil bir cikarlari var acaba

bende çok merak ediyorum

511 Mesaj
27 Mayıs 2012; 14:00:40 

quote:

Orijinalden alıntı: zizazu

Aynen öyle yaptım dedim polise gidip şikayet edicem sizi ben onay fln vermedim dedim aynı gün arayıp paramı 2 iş günü içinde geri yatıracaklarını söylediler ve yatırdılar. Bir daha asla...

quote:

Orijinalden alıntı: ilkadım52

quote:

89 liralık kontör yüklenmişolmalı.
burada kasıt dolanırıcılık değil aldatma özkonusu yani otomatik olarak sana haftalık yükleme yaparlar .
yani sana o ücret karşılığı yüklenmiş olması lazım.
incelenmesi için tüketici hakem heyetine başvurabilirsin

Benim parayı kartımdan çektiklerinden haberim yoktu. 1 ay sonra haberim oldu, hiçbirşey de yüklemediler sözüm ona 2 senelik üyelik ücretiymiş.

331 Mesaj
8 Temmuz 2012; 13:25:05 

bu sabah bende aynı tufaya düşecekken daha ısım soyisim isterken kıllandım baktım iş doğum tarihine felan gidiyo dedim boşver güzelim vazgeçtim dedim kapattım iyi ki kapatmışım.

NIEB #2267

4 Mesaj
20 Temmuz 2012; 15:25:00 

arkadaşlar ltfn yardım! bugün beni aradıklarında kart numaramı verdim ama son kullanma tarihini falan istediklerinde şüphelenip kapattım telefonumu. kredi kartı babamın üzerine doğum tarihi olarak kendi doğum tarihimi söyledim sadece kart numarasını kullanarak işlem yapabilirler mi?

141 Mesaj
22 Temmuz 2012; 18:51:57 

quote:

Orijinalden alıntı: ankara09

arkadaşlar ltfn yardım! bugün beni aradıklarında kart numaramı verdim ama son kullanma tarihini falan istediklerinde şüphelenip kapattım telefonumu. kredi kartı babamın üzerine doğum tarihi olarak kendi doğum tarihimi söyledim sadece kart numarasını kullanarak işlem yapabilirler mi?

merak etme birşey yapamazlar

2-hydroxypropane-1,2,3-tricarboxylic acid

C6H8O7

4 Mesaj
23 Temmuz 2012; 15:16:11 

quote:

Orijinalden alıntı: Asitliği Düzenleyici

merak etme birşey yapamazlar

teşekkürler yüreğime su serptiniz:)

816 Mesaj
31 Temmuz 2012; 22:35:17 

aynı meletten bende müzdaribim ama kredi kartımı kapattırdıgım için ortada bir zararım yok ama isim soyisim dogum tarihi ve semt sordu onları söyledim sadece herhangi bir işlem uygulayabilirlermi benim adıma yani başım ağrırmı ve iptal etmem gereken birşey varmı ortada kredi kartı kullanmıyorum dedim, kredi kartınız oldugunda bizi tekrar arayın teyit edip işleminizi yaparız dedi, bence toplanıp birileri kallavi bir dava açılsa kesin kazanılır ortada dolaylı yoldan dolandırıcılık sözkonusu, kartından izinsiz para çekmek ne demek beyler. hemde türkcell şirketi adı altında...

1468 Mesaj
31 Temmuz 2012; 23:23:24 

quote:

Orijinalden alıntı: Xlargest

aynı meletten bende müzdaribim ama kredi kartımı kapattırdıgım için ortada bir zararım yok ama isim soyisim dogum tarihi ve semt sordu onları söyledim sadece herhangi bir işlem uygulayabilirlermi benim adıma yani başım ağrırmı ve iptal etmem gereken birşey varmı ortada kredi kartı kullanmıyorum dedim, kredi kartınız oldugunda bizi tekrar arayın teyit edip işleminizi yaparız dedi, bence toplanıp birileri kallavi bir dava açılsa kesin kazanılır ortada dolaylı yoldan dolandırıcılık sözkonusu, kartından izinsiz para çekmek ne demek beyler. hemde türkcell şirketi adı altında...

isim soyisim filan birşey olmaz onlardan, olsaydı mantıken birşekilde onları bizde elde ederdik senden kullanabilirdik zaten...

onların amacı para çekmek karttan, karşılığında da birşeyler veriyorlar tabi yoksa başları çok ağırıırdı şikayet edenlerin derdi bunu laf arasında millete satmaya çalışmaları çakal satıcı yani adamlar

816 Mesaj
1 Ağustos 2012; 0:00:27 

quote:

Orijinalden alıntı: Dehşetengiz

isim soyisim filan birşey olmaz onlardan, olsaydı mantıken birşekilde onları bizde elde ederdik senden kullanabilirdik zaten...

onların amacı para çekmek karttan, karşılığında da birşeyler veriyorlar tabi yoksa başları çok ağırıırdı şikayet edenlerin derdi bunu laf arasında millete satmaya çalışmaları çakal satıcı yani adamlar

teşekkür ederim verdiğin bilgi için, bu mesajın tek inandırıcı tarafı numaranın türkcelle ait olması ve işin pislik tarafı türkcellin hiç bir sorumluluk kabul etmemesi... elektrik faturalarındaki kk dan dahada betermiş. tongaya basan arkadaşlara geçmiş olsun geri almanız dileğiyle.

105 Mesaj
12 Ağustos 2012; 2:57:33 

bende kandım arkadaşlar sakın siz kanmayın daha olay taze iptal etmeye çalışıyorum. iptal edersem 50 lira geri ödeyip 39 u bana takacaklarmış.

CANON EOS 600D KULLANICILARI KULÜBÜ