Şimdi Ara

.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.446
Cevap
577
Favori
1.152.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • "Yatağına yakın priz varsa ve tuvalette wifi çekiyorsa, sen seçilmiş kişisin dostum."

"13 yaşındaki kız 'hayatımı kararttın' diye tweet atmış. Babası odasının ışığını söndürdü heralde."

Bir kadın size “Ne istiyorsan onu yap.” diyorsa her şeyi yapın ama o istediğiniz şeyi yapmayının.

Şu hayatta gülmemi isteyen tek kişi fotografçıydı. O da parasını istedi zaten.

Şarkıya bak, “ölürsem kabrime gelme istemem” diyor. Öldün hala trip peşindesin.

Evde böcek görmek sorun değil. Asıl sorun böceği aynı yerde görmeyince başlıyor.

Bugün internet gitti. 2 saat evdekilerle konuştuk, güldük falan. İyi insanlarmış.

Erken kalkan yol alır mı bilmiyorum ama bizim evde erken kalkan ekmek almaya gider.

Türk kadını olmak; eve temizlikçi çağırmadan önce temizlikçiye rezil olmamak için evi temizlemek demektir.

Mutluluktan havaya uçsam kesin üst geçide falan denk gelirim, çarpar geri düşer arabaların altında kalırım. Şanssızlık bizde ata sporu..

Sen hiç parmak arası terlikle yokuş aşağı koştun mu da bana acıdan bahsediyorsun?
    300 kişilik bir düğünde kimin ne takı taktığını unutmayan bir kadından, yaptığın yanlışı unutmasını bekliyorsun. Kıyamam sana.

Heyecanla konuşan arkadaşın tükürüğünün bir damlasının suratına gelmesi ve senin bozuntuya vermeden onu dinlemen. Al sana gerçek dostluk.

Al sana romantik evlenme teklifi. Anana sor bakayım damat lazım mıymış?

Bazı kızlara küpe diye avize satmışlar. Ziyagil yalısının salonu gibi ortalıkta dolaşıyolar.

Dedemin ahıra girerken kullandığı çizmeleri nasıl da kızlara moda diye itelediler aklım almıyor.

3-5 yıl sonra evleneceğim hatun şu an zengin, mavi gözlü, kaslı biriyle evleneceğini düşünüyordur belkide. Yazık lan kıza.

Ben mükemmeliyetçi bir insanım. Bir işin ya en iyisini yaparım, ya da hiç yapmam. Genelde hiç yapmam.

Gecenin vakti tuvalete giderken oda parfümü pıstt demiyor mu, o an en baba ateist bile şehadet getirip imana gelmezse bende insan değilim.

Telefonu ilk aldığı gün 16 saat kurcalamadan şarj eden birini bulursanız evlenin. Kurallara uyar o, aldatma dersen aldatmaz.

Dişini fırçalayan erkeği bulmuş da, macunu ortadan sıkmayanını istiyor. Bak bak lükse bak.

"Kapatıp açarak tamir etme,Türklerin en önemli genetik özellklernden biridir.Atalarımız da çağı kapatıp açarak dünyayı tamir ederdi..."

"ıslak mendille önce yüzünü sonra elini sonra masayı en son da ayakkabısını silen tek milletiz.. "

Allah’ım çok paranın beni değiştirip değiştirmeyeceğini öğrenmem için bana bir şans ver lütfen.

120 kilo olan sevgilisine ‘minik kuşum’ diyeni de gördükten sonra anladım ki aşkın gözü gerçekten körmüş.

Birine derdini anlatırken anlayamadığın bir şekilde onun derdini dinlemeye başlamışsan, sen eşittir ben demektir.

Kızlara '9. senfoniyi senin için besteledim' desen 'ilk sekizi kime besteledin' diye sorar.

"Bir kadına 'işim var' deyip ne işiniz olduğunu söylemezseniz, tebrikler! artık bir işiniz daha var.. "

Kadınların alışveriş mantığı; Ceket almaya çıktım çok güzel bir elbise gördüm o yüzden bu ayakkabıları aldım.

Kapıyı açan anneme o "Geldin mi?" diye sormadan ondan önce davranıp "Evde misin?" diye sordum. Şimdi o düşünsün.

Anneme göre dışardaki bütün insanlar katil, sapık, tinerci. Hepsinin tek bir hedefi var; ben.

Binlerce takipçiniz olmasını istiyorsanız arı kovanına tekme atın.

a4 diyince aklına audi değil de kağıt geliyorsa sen de bendensin. Fakirliğin gözü kör olsun.

Eve gelen misafirin “Tuvalet var mı” deyişine ayar oluyorum. Yok biz poşete yapıp karşı apartmanın damına atıyoruz.

Aşk acısı değil de perde takarken “oğlum düğme atlamışsın” sözü yıkar adamı.

Cafeden ayrılırken masada kalan yarım su şişesini de alıp çıkan kızla evlenin beyler. Ama sakın ayrılmayın donunuza kadar alır valla.

Sen üçlü arkadaş grubuyla yolda yürürken yola sığmayıp arkadan yürümek nedir bilir misin?

Neticede mavi leğende yıkanıp, gerektiğinde kafasına tasla vurulmuş bir nesil olduğumuz halde bu özgüvenin kaynağı nedir çok merak ediyorum.

Ben kumanda uzakta kaldı diye kanalı değiştirmeye üşenip 6 saat Cartoon Network izlemiş adamım. Benden çok bi şey beklemeyin..

Hadi ben iyilik yapar denize atarım da, Ankaralı nereye atacak? Çorumlu nereye atacak?

Annemle kavgamız 30 saniye, kavga bittikten sonra kendi kendine konuşması 5 saat.

Facebook profiline vesikalık koyan amcayla dalga geçiyosunuz da; adam napsın, 55 yaşında aynadan foto mu çeksin? Ben anlıyorum seni amca.

'Babamın 1 atı olsa binse de gelse. Annemin yelkeni olsa açsa da gelse.Kardeşlerim yollarımı bilse de gelse' kızı nereye götürmüşler acaba? -

• ÜNLÜ İNGİLİZ TARİHÇİ ARNOLD TOYNBEE'NİN YILLAR ÖNCE

İnsanlık Müslümanlığa muhtaç
    Ünlü İngiliz tarihçi Arnold Toynbee'nin yıllar önce "Eğer şimdiden, çok ciddi tedbirler alınmazsa insanlık üç hastalıktan kendini kurtaramayarak batacaktır. Bu üç hastalık ırkçılık, alkol ve ailesizliktir. Bu üç müthiş hastalığın ilacını Hz. Muhammed (S.A.V) bulmuş ve uygulamıştır. Bu yüzden Müslümanlar, bu hastalıklardan daha emin durumdadır. Eğer batı medeniyeti bu üç hastalığa çözüm bulamazsa, insanlık ya batacak, bitecek ya da batmamak için Muhammedi (yani Müslüman) olacaktır" dediğini aktaran Vakkasoğlu, bu üç hastalığa karşı önlem alınmadığı için artık aynı ırklar arasında bile savaşlar yaşandığını söylüyor.
  • ''Öldü bayrak tutan komutan , meclise girdi asker kanı akıtan''
  • Şiddet gören kadınlar için Kadın Sığınma Evleri yapılacağına, şiddet uygulayan erkekler için hayvan barınakları yapılsa çok daha iyi olur.

Mesela tipine güvenmeyip kıçını başını açan kızla, arabasına güvenerek ego tatmini yapan erkek birlikte olsun. Tencere kapak olurlar.

Türkler, tuvalette en uzun süre kalan milletlerin başında geliyormuş. E normal çünkü biz içerde sadece sı çmıyoruz düşünüyoruz da.

Kızin boy 1.50 facebook profiline manken yazmış. Hayrola bebek bezi reklamlarinda mi oynuyosun ?

Patronum kovunca sen beni kovamazsın ben istifa ediyorum dedim, tazminat alamazsın deyince o zaman sen kov dedim, artisliğin lüzumu yok.

"Herşey çok güzel olacak" cümlesindeki ç kılığına bürünmüş b’yi bulunuz.

Türk dediğin ; Taksiye bindiğinde yolu değil, taksimetreyi takip eder.

Kız olmuş 110 kilo, hala facede, tivitırda eski sevgilisine
    laf sokma çabasında.
    Neymiş, intikam soğuk yenen bi yemekmiş.
    Bi o kaldı yemediğin, ye onu da ye :)

Camiye terlikle gittim, adidasla geri döndüm. İbadet güzel şey arkadaşlar herkes gitsin nike falanda var.

Hatun 1.50 boyunda ..Kaslı karizmatik erkek istiyomuş , Daha sensörlü apartman lambaları bile seni farkedemiyor sen neyin peşindesin.

Sen mesaj atarsn , beklersin , beklersin sonra o sana mesaj atar ve sen hemen cevap verirsin yine beklersin,beklersin . Yazk lan :)

Sınavdan 90 alıp ağlayan öğrenciden daha itici, sınavdan 15 alıp gülen öğrenciden de daha sevimlisi yoktur.

Gemi Kaptanı Olsaydım Hiç Konuşmazdım. Çünkü ; Konuştukça Batıyorum Ben.

Birbirini tanımayan iki insanın asansörle çıkarken takındığı ciddiyeti,ne bayrak töreninde, ne bir toplantıda ne de cenazede bulamadım hacı.

Erkekler göbeği için 'Türk kası o ya' diyebiliyosa, kızlarda selülitleri için 'bacak gamzesi' diyebilmeli. Eşitlikten yanayım.:)

Elektrik kesilince "acaba sırf bizim ki mi kesildi" diye camdan bakan insandan zarar gelmez.

Çakmak doğada 300 yılda, arkadaşlarımın yanında 10 dakikada kayboluyor.

Bende suç yok. Notlarımın yükseklik korkusu var..

Yatağa girdikten sonra su içmeye, çişe gitmeye üşenen insanlar olarak bir araya gelsek dünyayı ele geçirebiliriz ama ÜŞENİYORUZ.

Kaşarla mutlu olan tek şey faredir

"Almanya’da bir hayvanat bahçesinde; dünyanın en tehlikeli türü diye yazan bir bölüm vardır. İçeriye girdiğinizde sadece 'ayna' vardır."

Türklerin en meşhur yalanları TOP3:
    1- Rehberim silindi yaaa
    2- Burda olsa yüzüne de söylerim :S
    3- Ben de tam seni arıyordum kardşm

Konuşup konuşup muhabbetin sonu geldikten sonra, ''amaaan boşver dedikodu yapmış olmayalım'' diyen kadın, Türk kadınıdır

Mutlu bir olayınıza sizden daha çok sevinmiş gibi görünüp içten içe düşmanınızdan daha çok fesatlanan kişiye AKRABA denir

3 kız bir araya geldiğinde konuşulan 3 mühim şey ;
    - Edebiyat
    - Siyaset
    - Voleybol finalleri
    Yemediniz dimi ?
    - Eski sevgililer
    - Eski sevgililerin yeni sevgilileri
    - Yeni sevgililerin eski sevgilileri
    Evet simdi oldu.

Kız Recep ivedik 4 e gitmiş çıkıştada ya çok küfürlüydü bilseydim gitmezdim diyor. Sanki ilk 3 filminde ilahi okuyordu adam.

Karışık çerez gibidir hayat! Önce bütün fındıkları kırar, bütün fıstıkları yersin, sonra gider bi kabak çekirdeğiyle evlenirsin.

Sınavda kopya vermemek için nazi kampında evladına sarılır gibi sınav kağıdına sarılan mal arkadaşım, seni de unutmadım.

Bütün otobüs şoförlerine sesleniyorum. Arkada 500 dönümlük arazi mi var lan. Hep arka tarafa ilerle diyorsunuz.

Eski sevgilini geri istiyorsan, “hala seni seviyorum” diye mesaj gönder. Dönerse senindir. Dönmezse ‘halama göndermiştim’ dersin..

Laftan Anlamayan İnsanların, Üstüne Basıp “BAK ÜSTÜNE BASA BASA SÖYLÜYORUM” Diyesim Var.

Kız iki ayda faceden 24 kez ilişki degişikliği yaptı, en son durumuna ”benim aşka inancım kalmadı yazmış. Hemen ümidini kesme, daha 6 milyar insan var.

Bir insanın yılda ortaIama 8 sevgilisi oluyormuş, bu duruma göre ben insan değilim.

Millet deri mont giyince Brad Pitt’e benziyo.. Ben giyiyorum bildiğin çiçek abbas

Lütfen sevgililerinizi sokağa atmayın sonra facebook'a gelip kendilerini şair zannediyorlar

Bence kardeşler bakkala göndermek ve çeşitIi ayak işlerinde kullanmak için var. Ara sıra dövüp stress atma oIayı zaten bambaşka güzel.

Adamın telefonu çalıyo, yanımızdan bi uzaklaşmalar, bi şekiller faIan. lan baban arıyo işte gelirken ekmek al diyecek. neyin tribindesin.

KadınIarın kuaförde saç yıkatma olayı çok güzel. Arkaya yaslanıp keyfini çıkarıyoyolar. Berber bizim kafamızı lavaboya sokuyor nefes alamıyoruz lan.

KONU CANLANMALI.

• "otogara arkadasi karsilamaya gittim. otogarda bagiran adam beni ikna etti, diyarbakir'a gidiyorum su an."
  • Tamam belki extra emici tanecikli sızdırmaz yan bantlı kotex ultra gece pedi değildik ama bizde çoğu şeyi içimize hapsettik be kardeşim
  • :)
  • "şu markalar israil malı, almayalım" diyorsun ya sevgili kardeşim heh işte o satırları yazdığın facebook'un sahibi mark zuckerberg de bir yahudi...hatta bi sır daha vereyim mi sana o arama yaptığın google var ya heh işte onun kurucuları sergey brain ve larry page de bir yahudi...yani adamları protesto ederken bile onların ürettikleriyle yapıyorsun eylemini...acı gerçek bu !!!
    son 100 yılda 104 yahudi nobel almış, hem de bilim alanında...su uyuyor düşman uyumuyor işte...
    biz hala "oruçluyken bizim yeğen ağzıma osurdu acaba orucum bozulmuş mudur" diye tartışırken adamlar üretiyor, üretiyoorr, üretiyooorrr....
    o yüzden şu protestoculuk oyununu bir kenara bırakıp herkes çocuğunu iyi Türk gibi yetiştirmeye çalışsın...belki o zaman 50 yıl sonra israil'i durdurabilecek bir yaptırım gücümüz olabilir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jason Becker

Forumun en seviyesi düşük konusu

Konunun ne kadarına göz gezdirdin de seviyesinin düşük olduğunu söylüyorsun acaba?
  • ÜNLÜ İNGİLİZ TARİHÇİ ARNOLD TOYNBEE'NİN YILLAR ÖNCE

İnsanlık Müslümanlığa muhtaç
    Ünlü İngiliz tarihçi Arnold Toynbee'nin yıllar önce "Eğer şimdiden, çok ciddi tedbirler alınmazsa insanlık üç hastalıktan kendini kurtaramayarak batacaktır. Bu üç hastalık ırkçılık, alkol ve ailesizliktir. Bu üç müthiş hastalığın ilacını Hz. Muhammed (S.A.V) bulmuş ve uygulamıştır. Bu yüzden Müslümanlar, bu hastalıklardan daha emin durumdadır. Eğer batı medeniyeti bu üç hastalığa çözüm bulamazsa, insanlık ya batacak, bitecek ya da batmamak için Muhammedi (yani Müslüman) olacaktır" dediğini aktaran Vakkasoğlu, bu üç hastalığa karşı önlem alınmadığı için artık aynı ırklar arasında bile savaşlar yaşandığını söylüyor.
  • “Sıkmadığı üzümün şarabını içen millete yazık.
    İşlemediği pamuğun kumaşını giyen millete yazık.
    Bin parçaya bölünmüş, her parçası kendisini millet sanan millete yazık.
    Kılıçla kütük arasına sıkışmadan, başını kaldırmayan millete yazık”
  • okadar iyi sevişmelisinki alt komşun bile sigara yakmalı
  • hangimiz kalabalıklar içinde elimizi cebimize sokup düzeltmedik ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bertsinay

en cok begenılen buydu 50 beğeni vardı.

Otobüs durağında beklerken yerde 5 kuruş gördüm ve o parayı yerden aldığımı görenler şaşkın gözlerle bana baktılar.''Bu kadarcık parayla ne yapacaksın''dercesine.Ama bilmiyorlardı ki benim o parayı üzerinde ''Atatürk''resmi olduğu için saygıdan aldığımı

Ak troller eksilemis
  • sevmek bir ömür sürer de, sevişmek bir dakika sürmez be kardeş. bi doktora görün istersen.
  • Adam 2 yıldır konuya girmiyor. Bir girecek "Bir konunuza 3.000 yeni mesaj geldi" uyarısı gelecek.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-72DCCDBDF -- 12 Nisan 2021; 22:29:9 >
  • Ülkemizde 31 herhangi bir sayı,saksafon ise herhangi bir müzik aleti olarak algılanmaya başladığında AB'ye girebiliriz.
  • eskiden nereye baksam sendin, şimdi suriyeli...
  • Ben ölünce bir elimi tabutumun dışına atın. İnsanlar görsünler ki, padişah olan Kanuni bile bu dünyadan eli boş gitmiştir.

[Kanuni Sultan Süleyman]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patronage -- 31 Ekim 2014; 1:54:52 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.