Facebook'da bol beğeni toplayan duvar yazılarımız
9325 Cevap1031141 Görüntüleme754 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: <<     21 [23] 25 26 27 28 29 30      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

41 Mesaj
31 Mayıs 2011; 22:12:53 

Kadınların facebook fotoğraf yorumlarındaki kolektif dayanışmaları Barcelona'da bile yok. Bugün Xavi fotoğraf yüklese, Iniesta o kadar övmez..

208 Mesaj
31 Mayıs 2011; 22:42:44 

Yok be sevgilim unutamıyorum seni.. Tam unuttum diyorum sokaktan biri geçiyor yanımdan , senin kokun etrafa yayılıyor ya işte yine aklıma geliyor o gözlerin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qnlll -- 31 Mayıs 2011; 22:44:00 >

Bu hayat benimse eğer kimse karışamaz ve bilirim ki herkesle dost olunmaz.. Aşka gelince bir kere sevdim işte, bir daha işim olmaz.
(C.Süreya)

953 Mesaj
31 Mayıs 2011; 22:46:51 

‎- Hiçbir zaman bilmedin , kırtasiyeden yeni aldığım kalemi ilk senin adınla denerdim .

1488 Mesaj
31 Mayıs 2011; 23:11:01 

sinem kobal okadar para kazanıp parfüm yerine bingo soft kullanıyoda ben korsan windows kullanmışım çokmu

Sol hükümet ameliyata narkozsuz alır, en azından hangi organınızı söktüğünü anlarsınız;
Sağ hükümet ameliyata narkozla alır da, nerenizi kaybettiğinizi dahi anlayamazsınız.
Necmettin Erbakan

644 Mesaj
31 Mayıs 2011; 23:29:05 

RESERVE

24 Mesaj
31 Mayıs 2011; 23:39:27 

'
- Yeryüzünde hala bir çocuk doğuyorsa, ''Allah insanlıktan ümidini kesmemiş demektir..''

'
- Diyorsun ki; 'Zaman herşeyin ilacıdır.' Fazlası İntihar'a Girmez mi?..

'
- Kimseden sevap beklemiyorum, Günaha sokmasınlar yeter..

3712 Mesaj
1 Haziran 2011; 1:46:20 

Kanka,kardeşim,dostum,,, kavramı yoktur. işine yarayan adam vardır işine yaramayan adam vardır.. bunu anlayamassınız.

benim sözümdür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LeanBack -- 1 Haziran 2011; 1:46:50 >

2 Mesaj
1 Haziran 2011; 15:36:40 

Aklıma gelme diye izleyemediğim belgeseller var benim.

.yasin

Konu Dışı

890 Mesaj
1 Haziran 2011; 15:50:24 

Bütün kızlar aynı değildir, kız vardır aşkı için canını verir ve kız vardır 5 dakikalık zevk için kızlığını verir.

İnsanlar pek çok şeyi öğrenmişler; kuşlar gibi uçmayı, balıklar gibi yüzmeyi. Fakat çok basit bir şeyi öğrenememişler: kardeş gibi yaşamayı.

683 Mesaj
1 Haziran 2011; 15:51:20 

ilginç ya

BANA ULAŞMAK SANDIĞINDAN KOLAY BİR PM KADAR YAKINIM EEEE HADİ NE DURUYORSUN

4109 Mesaj
1 Haziran 2011; 16:34:10 

F.Ö ( Facebooktan önce ) ; Çekme lan beni sevmiyorum.
F.S ( Facebooktan sonra ) ; Kanka bi foto çekte faceye koyak

Galaxy S2--> Galaxy Note 2 --> iPhone 5
Apple MacBook Pro Mid 2012 13"
Apple iMac 21.5" Late 2012
Canon 5D Mark II Canon 70-200 f4L USM - Canon 85mm f1.8 USM - MC Carl Zeiss JENA 135mm f3.5 - MC Revuenon 24mm Macro - Tair 3S 300mm - LowePro Hatchback Aw 22L

500px: http://500px.com/MuhammetTeker
Kşisel Portfoliom www.muhammetteker.com

632 Mesaj
1 Haziran 2011; 17:41:34 

quote:

Orijinalden alıntı: Charlestone

Kadınların facebook fotoğraf yorumlarındaki kolektif dayanışmaları Barcelona'da bile yok. Bugün Xavi fotoğraf yüklese, Iniesta o kadar övmez..

DH Motorola ATRIX Kullanıcıları

235 Mesaj
1 Haziran 2011; 18:11:28 

Kız:-Ben senin bildiğin kızlara benzemem
Ben:-Niye?P*pin mi var?

180 beğeni(Arkadaş listesi 185)

Cpu: Intel® Core 2 Duo™ E5300 @ 3.70 Ghz | Cpu Fan: Sunbeam Tuniq Tower | Ekran Kartı: 2 x Sapphire HD4850 Toxic 512 MB 256 Bit GDDR3 | Anakart: Gigabyte EP45C-DS3R | Ram: 2x2 GB Kingston DDR3 1333 Mhz | HDD: Seagate 1 TB | Ses Kartı: Creative Audigy Es @ Audigy 4 | Psu: OCZ 550W Fatal1ty 80+ | Kasa: Feel Hurricane II | Monitör: Acer x193HQ 18.5" Lcd | Klavye: Revoltec FightBoard Advanced | Fare: A4-TECH X7 XL 750BF | Microlab m860 | - Optik Sürücü Bulunamadı - | İşletim Sistemi: Windows 7 Ultimate | Dell Inspiron 1545 | Samsung Galaxy S3 | Sony 106" Full HD Led TV | Canon L310 Fotoğraf Makinası | Apple IPod Shuffle 3G 4GB | Game Star Atari | 1978 Ford Taunus 1.6 GL(Çok yakında enjeksiyonlu ve TURBO'lu)

9445 Mesaj
1 Haziran 2011; 18:19:28 

vaktim varken inceleyeyim :D

ll_renzokuken_ll

4196 Mesaj
1 Haziran 2011; 18:34:33 

quote:

Orijinalden alıntı: EvetNikimBu

Aklıma gelme diye izleyemediğim belgeseller var benim.

Aynen katılıyorum

# MSI GE620DX # i7-2670QM - 2GB GT555M - 8GB DDR3 - 750GB HDD - 15.6' Full HD
# General Mobile # Discovery 16GB Beyaz

229 Mesaj
1 Haziran 2011; 19:22:42 

mesajım bulunsun konu süper

Beni evhamlı sanıyorlardı HAYIR! Ben sadece gafil değildim, o kadar! | Cennet Mekan Sultan Abdülhamid Han

"Evet bende korkuyorum ama yürümemi gerektiren sebepler, korkmamı gerektiren sebeplerden daha fazla" | Bilge Kral Aliya İzzetbegoviç

Cehaletle deha arasındaki gerçek fark nedir biliyor musunuz? Dehanın sınırları var cehaletinse hiçbir sınırı yoktur.

2694 Mesaj
1 Haziran 2011; 20:07:53 

güzel konu thanks

Artık Hyundai ix35 Siyah

606 Mesaj
1 Haziran 2011; 20:53:07 

quote:

Orijinalden alıntı: haka35

Ben anlayamadım ?

Manuel Fernandes...

499 Mesaj
1 Haziran 2011; 21:19:38 

quote:

Orijinalden alıntı: Yve

Ben anlayamadım ?

Güzel yazmış arkadaş ..

Şöyle anlatmak gerekirse çok yakın iki kız arkdaş var iyi anlaşan mesela kızlardan birisi fotoğraf yüklesin.. Öteki arkdaşı hemen yoruma başla Off taş , süpersin , harikasın kızım, falan filan vs..Yüzüne demez faceden takılırlar 20 yorum vardır hepside ikisi konuşmuştur

191 Mesaj
1 Haziran 2011; 21:20:55 

quote:

Orijinalden alıntı: Yve

Ben anlayamadım ?

hiç facede ekli kız yokmu gir onun resimlerine ve onun kız arkadaşlarındna gelen yorumlara bak

. . .
Bi ben çarparım bide C#'ar
. . .

307 Mesaj
1 Haziran 2011; 21:21:38 

quote:

Orijinalden alıntı: This_is_Heavy

Kız:-Ben senin bildiğin kızlara benzemem
Ben:-Niye?P*pin mi var?

180 beğeni(Arkadaş listesi 185)

sebepsizce güldüm

2 Mesaj
2 Haziran 2011; 8:10:34 

Deveye boynun neden eğri diye sormuşlar. "ay lav yu castin bibııır" demiş.

.yasin

Konu Dışı

2097 Mesaj
2 Haziran 2011; 14:33:02 

Annem "kapat artık o bilgisayarı!" dedi "tamam" dedim. 2dk sonra geldi "hala kapamadın mı?" dedi "yok kapadım tekrar açtım" dedim. Eğilmeseydim terlik tam kafama geliyordu.

223 Mesaj
2 Haziran 2011; 14:43:06 

quote:

Orijinalden alıntı: xavi06

Annem "kapat artık o bilgisayarı!" dedi "tamam" dedim. 2dk sonra geldi "hala kapamadın mı?" dedi "yok kapadım tekrar açtım" dedim. Eğilmeseydim terlik tam kafama geliyordu.

Yarıldım buna .
O değilde burdaki yazıların bi kısmı ekşi sözlükte yaran facebook duvar yazıları gibi bi başlığın altındada yazıyor. Hırsızlık yapıp burda havasını atmayın geçler .

2 Mesaj
2 Haziran 2011; 15:05:56 

quote:

Orijinalden alıntı: brs17

Yarıldım buna .
O değilde burdaki yazıların bi kısmı ekşi sözlükte yaran facebook duvar yazıları gibi bi başlığın altındada yazıyor. Hırsızlık yapıp burda havasını atmayın geçler .

konunun açılış tarihine ve amacına bakarsan guzel olur.

.yasin

Konu Dışı

596 Mesaj
2 Haziran 2011; 20:35:16 

Alıntı ama:
Türkiye Cumhuriyeti ciddi bir ülkedir. Gülmek için bile reşit olmanız gerekir...

Game Center: CaPAxA89
PSN: Alper_Yegin

24 Mesaj
2 Haziran 2011; 21:14:02 

'
- *r*spulara kürtaj bedava olsun ki; çocuklarıyla biz uğraşmayalım..

2244 Mesaj
2 Haziran 2011; 22:03:06 

iyi gidiyor

Playstation sosyal medyası olarak beni takip edebilirsiniz :) >>>> https://twitter.com/serhat_oden

Playstation 4 oyunları incelemelerim bir oyun almaya değer mi değmez mi hemen öğrenin:>>>> http://psorigins.tumblr.com/

588 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
MicrosoftluFasulye
2 Haziran 2011; 22:59:13 

quote:

ahahhahahahahhaha

bu hesap 2 kisi tarafindan kullanilmaktadir
alemin gözü yaşlı demba ba beşiktaşlı..

1460 Mesaj
2 Haziran 2011; 23:14:39 

Hayat facebook'a benzemez,arkandan yorum yaparlar bildirim gelmez.....

•••GalataSaray•••
•••R-Y-Z•••

112 Mesaj
2 Haziran 2011; 23:49:02 

Güzel konu Mesaj bulunsun

3284 Mesaj
2 Haziran 2011; 23:55:19 

Durmak yok yola devam , yanlız hocam mümkünse soldan gidelim.

Zaten burdaki kimse bunu ben söyledim demiyor ki ekşide olmasın bu sözler

“There is no Humpty Dumpty, and there is no God. None, not one, no God, never was”.
-George Carlin

1451 Mesaj
3 Haziran 2011; 0:18:03 

herkes öpülmüş bir kurbağa da, prense dönüşenini hiç görmedim.öpen prenses değil demekki.

Mitsubishi Colt CZ3

1930 Mesaj
3 Haziran 2011; 1:02:47 

Son Dakika!17 yaşındaki genç, mizah dergisi okurken yakalandı, daha önce bira almaktan sabıkası olan genç, tutuklanarak hapse gönderildi.

İnceden tık tık,anlayana

Sony Bravia Full Hd 32"

66 Mesaj
3 Haziran 2011; 1:19:44 

1009 Mesaj
3 Haziran 2011; 1:55:38 

quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

Bu süpermiş

Ahahaha.

S A Ü
Metalurji ve Malzeme Mühendisliği

129 Mesaj
3 Haziran 2011; 1:58:21 

konu güzelmiş harbiden

961 Mesaj
3 Haziran 2011; 2:04:35 

quote:

Süper.

1460 Mesaj
3 Haziran 2011; 3:01:37 

Şüphesizki Allah Herşeyi Bilir , Seni Nasıl Sevdiğimide ...

•••GalataSaray•••
•••R-Y-Z•••

229 Mesaj
3 Haziran 2011; 18:18:36 

Beni evhamlı sanıyorlardı HAYIR! Ben sadece gafil değildim, o kadar. ( cennet mekan sultan Abdülhamid Han )

Beni evhamlı sanıyorlardı HAYIR! Ben sadece gafil değildim, o kadar! | Cennet Mekan Sultan Abdülhamid Han

"Evet bende korkuyorum ama yürümemi gerektiren sebepler, korkmamı gerektiren sebeplerden daha fazla" | Bilge Kral Aliya İzzetbegoviç

Cehaletle deha arasındaki gerçek fark nedir biliyor musunuz? Dehanın sınırları var cehaletinse hiçbir sınırı yoktur.

1319 Mesaj
3 Haziran 2011; 18:29:51 

Hepsi kendi yazılarım.

-Herkes farklı olmaya çalıştığı için, herkesten farklı olmaya çalışanlar aslında herkesten farklı değildir. Herkesten farklı olanlar, herkesten farklı olmaya çalışmayanlardır.

-Çaresizseniz, çare sizsiniz. Kalemsizseniz kalem sizsiniz. Fikirsizseniz fikir sizsiniz. Hedefsizseniz hedef sizsiniz. Düşüncesizseniz düşünce sizsiniz. Terbiyesizseniz terbiye sizsiniz. Akılsızsanız akılsızsınızdır o kadar... 

-Deveye sormuşlar "Boynun neden eğri?" diye. "Belkide doğru olan, boynumun doğru olması değildir. Doğru olan eğri olmasıdır. Güzelliğin ölçütü nedir? Eğriliğin kusur olarak sayılmasından önce sorulması gereken, kusurun kime ve neye göre değiştiğidir. Estetik evrensel midir, yoksa değişken midir? Kişinin benimsediği değerlerle başkalarını yargılaması doğru mudur? Yoksa evrensel değerlere ulaşılabilir mi?" demiş.

-Başkalarını dış görünüşüne bakarak yargılamak kadar yanlış bir düşünce varsa o da, başkalarını dış görünüşüne bakarak yargılamanın yanlış bir düşünce olmadığını savunmaktır.

-Eskiden kibirliydim, şimdi tamamen mükemmelim.

-En sevdiğim özelliğim başladığım bir işi tamaml...

- “Paran kadar konuş.” Diyenlere katılmıyorum. Siz öyle istiyorsunuz diye hiç susmayalım mı yani?

--Ekonomik Spekülasyonların yol açtığı devülasyonun öğrencinin mevcut mali durumunda beklenen olumlu etkiyi göstermemesi sonucu ekonomide piyasadaki sermaye sağlayıcıları aracılığıyla dış kaynak kullanımına (Out Sourching) gitmek yada önümüzdeki dönemlerde çift rakamlı enflasyon değerleri görmek kaçınılmazdır. (Kısacası param bitti Anne :D) Öğrenciler kullanabilir.

-Olabiliritesi düşük olan şeylerin peşine düşüp çıkan engellerde ve hedef hakkında söylenen olumsuz yargılardan yılmadan ilerlemek, bunlardan adeta zevk almaktır TUTKU.

Bboy Kenex

953 Mesaj
3 Haziran 2011; 18:41:08 

quote:

Orijinalden alıntı: kenex

Hepsi kendi yazılarım.

-Herkes farklı olmaya çalıştığı için, herkesten farklı olmaya çalışanlar aslında herkesten farklı değildir. Herkesten farklı olanlar, herkesten farklı olmaya çalışmayanlardır.

-Çaresizseniz, çare sizsiniz. Kalemsizseniz kalem sizsiniz. Fikirsizseniz fikir sizsiniz. Hedefsizseniz hedef sizsiniz. Düşüncesizseniz düşünce sizsiniz. Terbiyesizseniz terbiye sizsiniz. Akılsızsanız akılsızsınızdır o kadar... 

-Deveye sormuşlar "Boynun neden eğri?" diye. "Belkide doğru olan, boynumun doğru olması değildir. Doğru olan eğri olmasıdır. Güzelliğin ölçütü nedir? Eğriliğin kusur olarak sayılmasından önce sorulması gereken, kusurun kime ve neye göre değiştiğidir. Estetik evrensel midir, yoksa değişken midir? Kişinin benimsediği değerlerle başkalarını yargılaması doğru mudur? Yoksa evrensel değerlere ulaşılabilir mi?" demiş.

-Başkalarını dış görünüşüne bakarak yargılamak kadar yanlış bir düşünce varsa o da, başkalarını dış görünüşüne bakarak yargılamanın yanlış bir düşünce olmadığını savunmaktır.

- �Paran kadar konuş.� Diyenlere katılmıyorum. Siz öyle istiyorsunuz diye hiç susmayalım mı yani?

--Ekonomik Spekülasyonların yol açtığı devülasyonun öğrencinin mevcut mali durumunda beklenen olumlu etkiyi göstermemesi sonucu ekonomide piyasadaki sermaye sağlayıcıları aracılığıyla dış kaynak kullanımına (Out Sourching) gitmek yada önümüzdeki dönemlerde çift rakamlı enflasyon değerleri görmek kaçınılmazdır. (Kısacası param bitti Anne :D) Öğrenciler kullanabilir.

-Olabiliritesi düşük olan şeylerin peşine düşüp çıkan engellerde ve hedef hakkında söylenen olumsuz yargılardan yılmadan ilerlemek, bunlardan adeta zevk almaktır TUTKU.

Süpersin dostum

297 Mesaj
3 Haziran 2011; 21:06:46 

Birçok insan, dolu ağızla konuşmayacak kadar terbiyelidir; ama boş kafayla konuşmakta sakınca görmezler...

Düşünebilen herkesin insan olması; insan olan herkesin düşünebildiği manasına gelmiyor ne yazık ki...

"İyi insαn lαfın üstüne gelir" demişse eskiler, ve ben sürekli seni konuştuğum halde gelmiyorsan; demek ki iyi bir insan değilsin...

Bir kadın gitar gibidir, ona dokunmayı bildiğinde inanılmaz melodiler duyarsın...

Benim naçiz vücudum nasıl olsa bir gün toprak olacaktır,
Fakat Türkiye Cumhuriyeti ebediyen yaşayacaktır.
----==[ M. Kemal Atatürk ]==----
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
----==[ 0-RH (+) / Karamürsel - KOCAELİ ]==----
----==[Eski Nick: Aytunzaa]==----

284 Mesaj
3 Haziran 2011; 21:56:43 

hayir zaten elimizde; ya evetse?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

4196 Mesaj
4 Haziran 2011; 9:08:18 

quote:

Orijinalden alıntı: brs17

Çok komiksin ayşntayn. zaten bize ait demedik. hayret bi şey ya böyle cins insanlar girmesin konuya. başlıkta ne diyor çok beğeni alan yazılar diyor. Tescili bize ait çok begeni alan yazılar yazmıyor. sinir etmeyin. böyle insanlar yığınla var ama neyse..

Bugün aklıma geldi;
quote:

Aşk nedir? dedim.
"Aşk, halkın kendi kendini yönetmesidir." dedi.
Sustum, bir daha sevdim <3

brs17 bu da sana olsun. bak kendim yazdım. zaten kendim yazdım buldum diyenler öyle yazıyor. bir yerde gördüm begendim diye ekleyen de var. ayar etmeyin adamı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Only Gamer -- 4 Haziran 2011; 9:11:04 >

# MSI GE620DX # i7-2670QM - 2GB GT555M - 8GB DDR3 - 750GB HDD - 15.6' Full HD
# General Mobile # Discovery 16GB Beyaz

571 Mesaj
4 Haziran 2011; 21:54:07 

DH KAFKAS ÇERKES KÖKENLİLER CEMİYETİ
Şerefsizce yaşamaktansa şerefimle ölürüm

953 Mesaj
4 Haziran 2011; 21:59:00 

quote:

Orijinalden alıntı: cetesiz

Senden gıcık kapıyorum. Sen benim charımın gizli cevabını tüm servera vermiştin. Hiç güvenilir biri değilsin.
Char name: cetesiz
Server: Greece
Level: 110

979 Mesaj
4 Haziran 2011; 22:21:24 

Artık bende yanacak ruh ta yok , kırılacak kalp te. Bana istemediğim bir ölümsüzlük verdin.

Y.I.W.A.L.Y

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

2066 Mesaj
5 Haziran 2011; 4:08:51 

Düşünmek acı verir demişler, aslında ben dedim şu an...(Fîrzen)

291 Mesaj
5 Haziran 2011; 19:33:55 

quote:

Orijinalden alıntı: Fîrzen

Düşünmek acı verir demişler, aslında ben dedim şu an...(Fîrzen)

İnsanın elde ettiği kadını asla düşünmemesi komiktir aslında. Unutamadığın kişi daima senden uzakta olandır.

571 Mesaj
5 Haziran 2011; 20:30:47 

quote:

Orijinalden alıntı: Yasin Dayıoğlu

Senden gıcık kapıyorum. Sen benim charımın gizli cevabını tüm servera vermiştin. Hiç güvenilir biri değilsin.
Char name: cetesiz
Server: Greece
Level: 110

Belik bebeğe vermeseydin sende çarını İstediğin kadar gıcık kap senin sorunun. Beni tanıyan biliyor güvenir olup olmadığımı senin demen le hiç bişey olmaz

DH KAFKAS ÇERKES KÖKENLİLER CEMİYETİ
Şerefsizce yaşamaktansa şerefimle ölürüm

1823 Mesaj
5 Haziran 2011; 21:22:49 

‎17 yaşındaki Çinli bir genç iPad 2 alabilmek için böbreğini satmış, iPad 3 çıkınca da beynini satsın, nasıl olsa pek işine yaramıyor.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

128 Mesaj
5 Haziran 2011; 21:55:27 

İnsan Görünüşüyle değil konuşmasıyla olgundur

Priest İle Oynamak Bir Başkadır...

632 Mesaj
6 Haziran 2011; 8:54:53 

quote:

Orijinalden alıntı: kenex

Hepsi kendi yazılarım.

- “Paran kadar konuş.” Diyenlere katılmıyorum. Siz öyle istiyorsunuz diye hiç susmayalım mı yani?

çok süper

DH Motorola ATRIX Kullanıcıları

30 Mesaj
6 Haziran 2011; 18:56:23 

mesajım bulunsun

1336 Mesaj
6 Haziran 2011; 23:22:53 

quote:

Orijinalden alıntı: Viskozite

mesajım bulunsun

129 Mesaj
7 Haziran 2011; 18:38:00 

‎''Kırık Bir Kalbinin Olması, Hiç Değilse Denediğini Gösterir..''

‎''Yalnızlığımı güzelleştiren tek şey,yalnızlığın..''

‎''Hayat daha büyük bir hapishaneymiş ,bana iyi gelmedi..''

‎''Zor olan kararları vermek değil, onlarla yaşamak.''

''Kimi Ne Kadar Düşünürsen Düşün; Düşüncelerin En Derini, Başına Yastığa Koyduğun An Başlar...''

Google'a "Mustafa" yazıldığında Ceceli, Mustafa Kemal ATATÜRK'ten daha önce çıkıyor. Evet gerçekten bir şeyler "Eksik" gidiyor...

‎"Fırtınanın şiddeti ne olursa olsun; Martı sevdiği denizden asla vazgeçmez."

''Hikaye devam edebilir. Geri döneceğim. Seni bulacağım, seni seveceğim, seninle evleneceğim ve utançsızca yaşayacağım!"

Buda benim son paylaştıklarım..