Şimdi Ara

. (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.446
Cevap
577
Favori
1.152.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: PoseDn

quote:

Orijinalden alıntı: Fîrzen

kalbini akıl süzgeçinden geçirme sakın, hayal kırıklarının gözüne batmasını hiç istemezsin..(firzen)

Çok iyi. eline sağlık.

harika..eline sağlık.
  • Sırtından vuranlara kızma ;Onlara güvenip arkanı dönen sensin;Arkandan konuşana darılma; onları insan yerine koyan yine sensin!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: TornadQ

quote:

Orijinalden alıntı: PoseDn

quote:

Orijinalden alıntı: Fîrzen

kalbini akıl süzgeçinden geçirme sakın, hayal kırıklarının gözüne batmasını hiç istemezsin..(firzen)

Çok iyi. eline sağlık.

harika..eline sağlık.

Teşekkür ederim beyler.
  • Rasgele bir evrenin, kazara dünyasında, nafile bir nefes.

emre yılmaz-şeytanın fısıldadıkları kitabından
  • bir up daha :)
  • Eros gel oğlum buraya birini vuracaksın dedim abi vurmak yok artık bende dürtüyorum dedi . Hala şoktayım.
  • ─▀██▀─▄███▄─▀██─██▀██▀▀▀█─
    ──██─███─███─██─██─██▄█──
    ──██─▀██▄██▀─▀█▄█▀─██▀█── ♥➷♥
    ─▄██▄▄█▀▀▀─────▀──▄██▄▄▄█

Liseli paylaşımı oldu ama olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhat_ps3

─▀██▀─▄███▄─▀██─██▀██▀▀▀█─
    ──██─███─███─██─██─██▄█──
    ──██─▀██▄██▀─▀█▄█▀─██▀█── ♥➷♥
    ─▄██▄▄█▀▀▀─────▀──▄██▄▄▄█

Liseli paylaşımı oldu ama olsun

Lise terk olsa iyi
  • mukemmel sozler var
  • anneler gününde Tüm kötülüklerin anası olan "Alkol"ün anneler gunünü canı gönülden kutlarım. Şerefe... yazmıştım baya beğenilmişti
  • İngiltere'de kraliçe olabilirsin ama Türkiye'de sağ elden öteye gidemezsin Elizabeth...
    Saygılar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: adil07

İngiltere'de kraliçe olabilirsin ama Türkiye'de sağ elden öteye gidemezsin Elizabeth...
    Saygılar...

• Deveye 'Merhaba' demişler,'Nerem Doğru ki' demiş.'Nasılsın' demişler,'Nerem Doğru ki' demiş.Kafayı sıyırmış tabi,yazık
  • Bakkala diye çıkıp on yıl kaybolasım var ama müge anlının beni bulmasından korkuyorum

LYS'de 3 kez üst üste yanlış şifre girince kitapcık bloke edilecekmiş..Bu sefer güvenlik çok saglam lan...

• ‎"Oldum olası içimde biri bütün gücüyle hiç kimse olmamaya çalışıyor."
    Albert Camus
  • up
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cünübettin Döşükıllı

Dilin, Şeklin, Şemâlin yoktur önemi, Ha Beyaz ha Siyah teninin rengi... LÂ İLÂHE İLLALLAH demen yeterli..

• quote:

Orijinalden alıntı: +maJoR

quote:

Orijinalden alıntı: Cünübettin Döşükıllı

Dilin, Şeklin, Şemâlin yoktur önemi, Ha Beyaz ha Siyah teninin rengi... LÂ İLÂHE İLLALLAH demen yeterli..

Bu ne şimdi allaseniz?
  • - Aşk için yazılan tüm sözler anlamını yitirir onun yanında. basit kalır, noktalar da taşıyamazdı zaten o kadar duyguyu. Bu dahil...

"Anılarda kalırdı belki de zamanla ince bel, namussuz çay bile ince belli bardakta verilmeseydi eğer"

Can Yücel

- Kurmak bile yasaktı belki de o hayali, masallarda da geçmiyordu zaten adın yada adım...

- Şu yağmurlu günlerin birinde ıslanma diye şemsiyemi sana verip salakca mutlu olduktan sonra, şeker değiliz ya erimeyiz diye kendimi avutarak birkaç km yürüyüp sonrasında hasta olmak istiyorum... Geçmiş olsun demeni beklicem. Her ne kadar o mutluluk geçmiyecek olsada....

- Anasayfamda ki felsefik 4lükleri yazan şairimsi filozoflar sayesinde anladım ki ayrılık güzel şeymiş...

- ile başlayanlar bana ait alın tepe tepe kullanın

• Ona buna degil keyfine bakarim. Gercekler acidir. Gercegim acitirim.
  • 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.