Şimdi Ara

. (466. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.446
Cevap
578
Favori
1.152.277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 464465466467468
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • "Yatağına yakın priz varsa ve tuvalette wifi çekiyorsa, sen seçilmiş kişisin dostum."

"13 yaşındaki kız 'hayatımı kararttın' diye tweet atmış. Babası odasının ışığını söndürdü heralde."

Bir kadın size “Ne istiyorsan onu yap.” diyorsa her şeyi yapın ama o istediğiniz şeyi yapmayının.

Şu hayatta gülmemi isteyen tek kişi fotografçıydı. O da parasını istedi zaten.

Şarkıya bak, “ölürsem kabrime gelme istemem” diyor. Öldün hala trip peşindesin.

Evde böcek görmek sorun değil. Asıl sorun böceği aynı yerde görmeyince başlıyor.

Bugün internet gitti. 2 saat evdekilerle konuştuk, güldük falan. İyi insanlarmış.

Erken kalkan yol alır mı bilmiyorum ama bizim evde erken kalkan ekmek almaya gider.

Türk kadını olmak; eve temizlikçi çağırmadan önce temizlikçiye rezil olmamak için evi temizlemek demektir.

Mutluluktan havaya uçsam kesin üst geçide falan denk gelirim, çarpar geri düşer arabaların altında kalırım. Şanssızlık bizde ata sporu..

Sen hiç parmak arası terlikle yokuş aşağı koştun mu da bana acıdan bahsediyorsun?
    300 kişilik bir düğünde kimin ne takı taktığını unutmayan bir kadından, yaptığın yanlışı unutmasını bekliyorsun. Kıyamam sana.

Heyecanla konuşan arkadaşın tükürüğünün bir damlasının suratına gelmesi ve senin bozuntuya vermeden onu dinlemen. Al sana gerçek dostluk.

Al sana romantik evlenme teklifi. Anana sor bakayım damat lazım mıymış?

Bazı kızlara küpe diye avize satmışlar. Ziyagil yalısının salonu gibi ortalıkta dolaşıyolar.

Dedemin ahıra girerken kullandığı çizmeleri nasıl da kızlara moda diye itelediler aklım almıyor.

3-5 yıl sonra evleneceğim hatun şu an zengin, mavi gözlü, kaslı biriyle evleneceğini düşünüyordur belkide. Yazık lan kıza.

Ben mükemmeliyetçi bir insanım. Bir işin ya en iyisini yaparım, ya da hiç yapmam. Genelde hiç yapmam.

Gecenin vakti tuvalete giderken oda parfümü pıstt demiyor mu, o an en baba ateist bile şehadet getirip imana gelmezse bende insan değilim.

Telefonu ilk aldığı gün 16 saat kurcalamadan şarj eden birini bulursanız evlenin. Kurallara uyar o, aldatma dersen aldatmaz.

Dişini fırçalayan erkeği bulmuş da, macunu ortadan sıkmayanını istiyor. Bak bak lükse bak.

"Kapatıp açarak tamir etme,Türklerin en önemli genetik özellklernden biridir.Atalarımız da çağı kapatıp açarak dünyayı tamir ederdi..."

"ıslak mendille önce yüzünü sonra elini sonra masayı en son da ayakkabısını silen tek milletiz.. "

Allah’ım çok paranın beni değiştirip değiştirmeyeceğini öğrenmem için bana bir şans ver lütfen.

120 kilo olan sevgilisine ‘minik kuşum’ diyeni de gördükten sonra anladım ki aşkın gözü gerçekten körmüş.

Birine derdini anlatırken anlayamadığın bir şekilde onun derdini dinlemeye başlamışsan, sen eşittir ben demektir.

Kızlara '9. senfoniyi senin için besteledim' desen 'ilk sekizi kime besteledin' diye sorar.

"Bir kadına 'işim var' deyip ne işiniz olduğunu söylemezseniz, tebrikler! artık bir işiniz daha var.. "

Kadınların alışveriş mantığı; Ceket almaya çıktım çok güzel bir elbise gördüm o yüzden bu ayakkabıları aldım.

Kapıyı açan anneme o "Geldin mi?" diye sormadan ondan önce davranıp "Evde misin?" diye sordum. Şimdi o düşünsün.

Anneme göre dışardaki bütün insanlar katil, sapık, tinerci. Hepsinin tek bir hedefi var; ben.

Binlerce takipçiniz olmasını istiyorsanız arı kovanına tekme atın.

a4 diyince aklına audi değil de kağıt geliyorsa sen de bendensin. Fakirliğin gözü kör olsun.

Eve gelen misafirin “Tuvalet var mı” deyişine ayar oluyorum. Yok biz poşete yapıp karşı apartmanın damına atıyoruz.

Aşk acısı değil de perde takarken “oğlum düğme atlamışsın” sözü yıkar adamı.

Cafeden ayrılırken masada kalan yarım su şişesini de alıp çıkan kızla evlenin beyler. Ama sakın ayrılmayın donunuza kadar alır valla.

Sen üçlü arkadaş grubuyla yolda yürürken yola sığmayıp arkadan yürümek nedir bilir misin?

Neticede mavi leğende yıkanıp, gerektiğinde kafasına tasla vurulmuş bir nesil olduğumuz halde bu özgüvenin kaynağı nedir çok merak ediyorum.

Ben kumanda uzakta kaldı diye kanalı değiştirmeye üşenip 6 saat Cartoon Network izlemiş adamım. Benden çok bi şey beklemeyin..

Hadi ben iyilik yapar denize atarım da, Ankaralı nereye atacak? Çorumlu nereye atacak?

Annemle kavgamız 30 saniye, kavga bittikten sonra kendi kendine konuşması 5 saat.

Facebook profiline vesikalık koyan amcayla dalga geçiyosunuz da; adam napsın, 55 yaşında aynadan foto mu çeksin? Ben anlıyorum seni amca.

'Babamın 1 atı olsa binse de gelse. Annemin yelkeni olsa açsa da gelse.Kardeşlerim yollarımı bilse de gelse' kızı nereye götürmüşler acaba? -

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bestercan

"Yatağına yakın priz varsa ve tuvalette wifi çekiyorsa, sen seçilmiş kişisin dostum."

"13 yaşındaki kız 'hayatımı kararttın' diye tweet atmış. Babası odasının ışığını söndürdü heralde."

Bir kadın size “Ne istiyorsan onu yap.” diyorsa her şeyi yapın ama o istediğiniz şeyi yapmayının.

Şu hayatta gülmemi isteyen tek kişi fotografçıydı. O da parasını istedi zaten.

Şarkıya bak, “ölürsem kabrime gelme istemem” diyor. Öldün hala trip peşindesin.

Evde böcek görmek sorun değil. Asıl sorun böceği aynı yerde görmeyince başlıyor.

Bugün internet gitti. 2 saat evdekilerle konuştuk, güldük falan. İyi insanlarmış.

Erken kalkan yol alır mı bilmiyorum ama bizim evde erken kalkan ekmek almaya gider.

Türk kadını olmak; eve temizlikçi çağırmadan önce temizlikçiye rezil olmamak için evi temizlemek demektir.

Mutluluktan havaya uçsam kesin üst geçide falan denk gelirim, çarpar geri düşer arabaların altında kalırım. Şanssızlık bizde ata sporu..

Sen hiç parmak arası terlikle yokuş aşağı koştun mu da bana acıdan bahsediyorsun?
    300 kişilik bir düğünde kimin ne takı taktığını unutmayan bir kadından, yaptığın yanlışı unutmasını bekliyorsun. Kıyamam sana.

Heyecanla konuşan arkadaşın tükürüğünün bir damlasının suratına gelmesi ve senin bozuntuya vermeden onu dinlemen. Al sana gerçek dostluk.

Al sana romantik evlenme teklifi. Anana sor bakayım damat lazım mıymış?

Bazı kızlara küpe diye avize satmışlar. Ziyagil yalısının salonu gibi ortalıkta dolaşıyolar.

Dedemin ahıra girerken kullandığı çizmeleri nasıl da kızlara moda diye itelediler aklım almıyor.

3-5 yıl sonra evleneceğim hatun şu an zengin, mavi gözlü, kaslı biriyle evleneceğini düşünüyordur belkide. Yazık lan kıza.

Ben mükemmeliyetçi bir insanım. Bir işin ya en iyisini yaparım, ya da hiç yapmam. Genelde hiç yapmam.

Gecenin vakti tuvalete giderken oda parfümü pıstt demiyor mu, o an en baba ateist bile şehadet getirip imana gelmezse bende insan değilim.

Telefonu ilk aldığı gün 16 saat kurcalamadan şarj eden birini bulursanız evlenin. Kurallara uyar o, aldatma dersen aldatmaz.

Dişini fırçalayan erkeği bulmuş da, macunu ortadan sıkmayanını istiyor. Bak bak lükse bak.

"Kapatıp açarak tamir etme,Türklerin en önemli genetik özellklernden biridir.Atalarımız da çağı kapatıp açarak dünyayı tamir ederdi..."

"ıslak mendille önce yüzünü sonra elini sonra masayı en son da ayakkabısını silen tek milletiz.. "

Allah’ım çok paranın beni değiştirip değiştirmeyeceğini öğrenmem için bana bir şans ver lütfen.

120 kilo olan sevgilisine ‘minik kuşum’ diyeni de gördükten sonra anladım ki aşkın gözü gerçekten körmüş.

Birine derdini anlatırken anlayamadığın bir şekilde onun derdini dinlemeye başlamışsan, sen eşittir ben demektir.

Kızlara '9. senfoniyi senin için besteledim' desen 'ilk sekizi kime besteledin' diye sorar.

"Bir kadına 'işim var' deyip ne işiniz olduğunu söylemezseniz, tebrikler! artık bir işiniz daha var.. "

Kadınların alışveriş mantığı; Ceket almaya çıktım çok güzel bir elbise gördüm o yüzden bu ayakkabıları aldım.

Kapıyı açan anneme o "Geldin mi?" diye sormadan ondan önce davranıp "Evde misin?" diye sordum. Şimdi o düşünsün.

Anneme göre dışardaki bütün insanlar katil, sapık, tinerci. Hepsinin tek bir hedefi var; ben.

Binlerce takipçiniz olmasını istiyorsanız arı kovanına tekme atın.

a4 diyince aklına audi değil de kağıt geliyorsa sen de bendensin. Fakirliğin gözü kör olsun.

Eve gelen misafirin “Tuvalet var mı” deyişine ayar oluyorum. Yok biz poşete yapıp karşı apartmanın damına atıyoruz.

Aşk acısı değil de perde takarken “oğlum düğme atlamışsın” sözü yıkar adamı.

Cafeden ayrılırken masada kalan yarım su şişesini de alıp çıkan kızla evlenin beyler. Ama sakın ayrılmayın donunuza kadar alır valla.

Sen üçlü arkadaş grubuyla yolda yürürken yola sığmayıp arkadan yürümek nedir bilir misin?

Neticede mavi leğende yıkanıp, gerektiğinde kafasına tasla vurulmuş bir nesil olduğumuz halde bu özgüvenin kaynağı nedir çok merak ediyorum.

Ben kumanda uzakta kaldı diye kanalı değiştirmeye üşenip 6 saat Cartoon Network izlemiş adamım. Benden çok bi şey beklemeyin..

Hadi ben iyilik yapar denize atarım da, Ankaralı nereye atacak? Çorumlu nereye atacak?

Annemle kavgamız 30 saniye, kavga bittikten sonra kendi kendine konuşması 5 saat.

Facebook profiline vesikalık koyan amcayla dalga geçiyosunuz da; adam napsın, 55 yaşında aynadan foto mu çeksin? Ben anlıyorum seni amca.

'Babamın 1 atı olsa binse de gelse. Annemin yelkeni olsa açsa da gelse.Kardeşlerim yollarımı bilse de gelse' kızı nereye götürmüşler acaba? -

Supersin dostum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Seni özleyenlerin özleminden habersiz, özleminle özletensin. Sen o özlenenler arasında en çok özlenensin. Seni görmesem de içimde hiç bitmeyecek tek özlemsin…
  • Arkadaşlar mesajları alıntılamak yerine cevapla butonunu kullanalım lütfen. 8yıllık telefonla takip ediyoruz zorlaşıyor asagiya inmek. :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bunu yazdım 20 beğeni 13 yorum aldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patronage -- 28 Ağustos 2014; 0:48:10 >
  • Patronage kullanıcısına yanıt
    Neyi yazdın hocam anlamadım.
  • hocam espri yapıyorum hani yazmışsınız ya alıntı yapmayın diye onu demiştim
  • Patronage kullanıcısına yanıt
    Pardon anlayamamışım hocam.
  • Sen giderken sana gitme demediysem,bu bir dediğini iki etmediğim içindir..
    -Yildiz Tilbe
  • quote:

Orijinalden alıntı: LaD_PLay_Boy

Sen giderken sana gitme demediysem,bu bir dediğini iki etmediğim içindir..
    -Yildiz Tilbe

• bestercan B kullanıcısına yanıt
    Hem fazla bilinmeyen hem de güldürenler var.
  • eskiden nereye baksam sendin, şimdi suriyeli...
  • Ve hazan başlamıştır...

Eylüldür ya;
    Yaprak her tutunduğu daldan
    Önce kurur, sonra düşer

İnsandır ya;
    O da her güvendiği daldan
    Önce kırılır, sonra düşer...!
  • Sen benim acılarımı silmeye silgi olsaydın
    Ben senin mutluluğunu yazmaya kalem olacaktım...

Herkesi yarına götüremezsin
    Bazilari dünde kalmalı...

Hayatta her şeyini bir kişiye bağlama! Çünkü onu kaybedersen, her şeyini kaybedersin.

İki tebessüm bir ask ediyorda
    Binlerce gozyasi gideni geri döndürmuüyor...

Nede guzel demis sair;Secde gormemis bi alna alin yazisi yapma beni.
    Aminnnnnnnn...

Ya acisi ya özlemi denk geliyor bize
    Peki mutluluk aşkin neresinde?
  • quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

Seni özleyenlerin özleminden habersiz, özleminle özletensin. Sen o özlenenler arasında en çok özlenensin. Seni görmesem de içimde hiç bitmeyecek tek özlemsin…

liseli detected

• iki kurusluk adamlari musallat ettik omrumuze bundandir boyle dibe vurusumuz....
  • Bir ağaçtan bir milyon kibrit çıkar.... Bir kibrit, bir milyon ağacı yakar.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozii-34

Türkiye'de beyzbol sporu yapılmamasına rağmen en çok beyzbol sopası alan ülkeler arasında 3. Sıradayız. Neden acaba ? :)

Bildiğim tek sanat şudur : Beğenmemek

Büyükler neden büyüktür, bilir misiniz?
    Biz, dizlerimizin üstüne çökmüşüz de ondan.
    Artık kalkalım!

‎14 şubat 14 şubat oLaLı en güzel , en anLamLı tarihini bu yıl "MevLit KandiLi" ile yaşayacak inşaALLAH..

Yerçekimini anlamak için kafana elma düşmesi gerekmez !
    Mezarlara bakman yeterli ;)

Önemli olan güzel gözlere sahip olmak değil, yaşama güzel bakabilmektir.

Gözleri sürekli gözlerindeyse sana olan merakındandır; ama gözlerini senden kaçırıyorsa, o gözlerde sana ait birşeyler vardır ...

Nüfus artıyor,insanlık azalıyor, Yazık.

Hayatın artık bize birşeyler vermeyi bırakıp geri almaya başladığı yaşlara geldik...

ZeNGiNLeR MeRCeDeS'e,ÇaPKıNLaR BmW'Ye KeNDiNe GüVeNeNLeR İsE; PeUGeot 106 GTI BiNeR . . . :)

Sana Seni Seviyorum Desem Bana Gülermisin Yoksa Sende Beni SEVERMİSİN

Asalet; Boyda değil, soyda.. incelik; belde değil, dilde.. doğruluk; sözde değil, özde.. güzellik; yüzde değil, yürekte olur

Kim olduğun, ne yaptığının yanında önemsizdir...

Bir umuttur yaşamak seveceksin inadına. Yüreğin kan ağlasada güleceksin inadına.

keko alert

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 'Gözlerin ağlıyordu biliyorum istemiyordu,
    Sadece öyle susuyordu.
    Korkuyor söylemiyordu, ayrıldık diyemiyordu,
    Belki de hala seviyordu'
  • quote:

Orijinalden alıntı: NEANDARTEL

SERSERİ OLUPTA YATAKTA UNUTTUKLARIMIZA DEĞİLDE, DELİKANLI OLUPTA ELİNİ BİLE TUTMADIKLARMIZA AŞIK OLDUK!

Aynen hocam
  • 
Sayfa: önceki 464465466467468
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.