Şimdi Ara

. (463. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.445
Cevap
577
Favori
1.152.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 461462463464465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Patronage

Paylaş tabi hocam ne olacak :)

Eyvallah :D
  • İnsanın sevdiğini kaybetmesi, dişini kaybetmesi kadar ilginçtir. Acısını o an yaşar, yokluğunu ömür boyu.

Necip Fazıl Kısakürek
  • einsteinwashere kullanıcısına yanıt
    Çok güzel bir söz. Umarım yokluğunu bir ömür yaşamam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frank Lapidus

eskiden her okuduğum 10 yorumdan 6-7 tanesine gülerdim, şimdi bildiğiniz çöplük olmuş konu..

Kimsenin parada gözü yok, herkesin gözü parayla alabileceğin şeylerde..

Haydi Abbas, vakit tamam; Akşam diyordun işte oldu akşam. Kur bakalım çilingir soframızı; Dinsin artık bu kalp ağrısı...

insanlar gelmeleriyle yalnızlıklarını dağıtanları severler, gitmeleriyle kendilerini yalnız bırakanlara aşık olurlar.

Giden gitsin, sen şarkılar söyle içinden boşver..

Sigarayı bıraksam diyorum; tamamen sana başlasam.. Sen daha çabuk bitirirsin işimi, böyle çok yavaş ölüyorum...

Makyajı akıyor farkının, herkesleşiyorsun..

Herkesin öz¬gürlüğünü alır girerim içeri, hepiniz dışarda tutsak kalırsınız

Bir plak olsam, Zeki Müren çalsam, bozulsam ve aynı yerde takılsam....'ELBET BİR GÜN BULUŞACAĞIZ...''

Hiçkimse sadık degildir. Sadece ihanet için fırsat bulamamıstır.

Hayat alkolun etkisi geçene kadar güzel

Eğer uyku probleminiz varsa bi sevgili bulun , o sizi ayakta uyutsun

türkiye doğuya giden bir gemi biz de güvertede batıya koşan ahmaklarız

Dört tane gerçek dost edin, tabutunu taşısın yeter

Ya buzdolabını kapattıktan sonra ışık sönmüyorsa.?

Hilal Cebeci bile hırka ile poz vermiş, düşünün hava ne kadar soğuk

osuruk çocuk gibidir, herkes kendininkini sever...

ajda pekkan'ın çocuğu olsa şimdi huzurevine yatmıştı, kendisi hala taş gibi...

İstesem bırakırım dediği herşeye bağımlıdır insan

Hatırlamak için bir hafızamız varken , unutmak için elimizde hiçbir şeyin olmaması; hayatın bize attığı en büyük kazıktır .

Kafenin birine gidip 'bana dört tarafı denizlerle çevrili çay getir' desem..Garsonun ada çayı istediğimi anlamasını beklerim ben

bu kadar öküz var memlekette, et hala pahalı...!

Hemoroid hastalarının oturma eylemi kanlı bitti.. :)

Kim bilir kaç kişi ayrı yataklarda, birbirine sarılarak yatıyordur..

Adamsın!

• Şiddet gören kadınlar için Kadın Sığınma Evleri yapılacağına, şiddet uygulayan erkekler için hayvan barınakları yapılsa çok daha iyi olur.

Mesela tipine güvenmeyip kıçını başını açan kızla, arabasına güvenerek ego tatmini yapan erkek birlikte olsun. Tencere kapak olurlar.

Türkler, tuvalette en uzun süre kalan milletlerin başında geliyormuş. E normal çünkü biz içerde sadece sı çmıyoruz düşünüyoruz da.

Kızin boy 1.50 facebook profiline manken yazmış. Hayrola bebek bezi reklamlarinda mi oynuyosun ?

Patronum kovunca sen beni kovamazsın ben istifa ediyorum dedim, tazminat alamazsın deyince o zaman sen kov dedim, artisliğin lüzumu yok.

"Herşey çok güzel olacak" cümlesindeki ç kılığına bürünmüş b’yi bulunuz.

Türk dediğin ; Taksiye bindiğinde yolu değil, taksimetreyi takip eder.

Kız olmuş 110 kilo, hala facede, tivitırda eski sevgilisine
    laf sokma çabasında.
    Neymiş, intikam soğuk yenen bi yemekmiş.
    Bi o kaldı yemediğin, ye onu da ye :)

Camiye terlikle gittim, adidasla geri döndüm. İbadet güzel şey arkadaşlar herkes gitsin nike falanda var.

Hatun 1.50 boyunda ..Kaslı karizmatik erkek istiyomuş , Daha sensörlü apartman lambaları bile seni farkedemiyor sen neyin peşindesin.

Sen mesaj atarsn , beklersin , beklersin sonra o sana mesaj atar ve sen hemen cevap verirsin yine beklersin,beklersin . Yazk lan :)

Sınavdan 90 alıp ağlayan öğrenciden daha itici, sınavdan 15 alıp gülen öğrenciden de daha sevimlisi yoktur.

Gemi Kaptanı Olsaydım Hiç Konuşmazdım. Çünkü ; Konuştukça Batıyorum Ben.

Birbirini tanımayan iki insanın asansörle çıkarken takındığı ciddiyeti,ne bayrak töreninde, ne bir toplantıda ne de cenazede bulamadım hacı.

Erkekler göbeği için 'Türk kası o ya' diyebiliyosa, kızlarda selülitleri için 'bacak gamzesi' diyebilmeli. Eşitlikten yanayım.:)

Elektrik kesilince "acaba sırf bizim ki mi kesildi" diye camdan bakan insandan zarar gelmez.

Çakmak doğada 300 yılda, arkadaşlarımın yanında 10 dakikada kayboluyor.

Bende suç yok. Notlarımın yükseklik korkusu var..

Yatağa girdikten sonra su içmeye, çişe gitmeye üşenen insanlar olarak bir araya gelsek dünyayı ele geçirebiliriz ama ÜŞENİYORUZ.

Kaşarla mutlu olan tek şey faredir

"Almanya’da bir hayvanat bahçesinde; dünyanın en tehlikeli türü diye yazan bir bölüm vardır. İçeriye girdiğinizde sadece 'ayna' vardır."

Türklerin en meşhur yalanları TOP3:
    1- Rehberim silindi yaaa
    2- Burda olsa yüzüne de söylerim :S
    3- Ben de tam seni arıyordum kardşm

Konuşup konuşup muhabbetin sonu geldikten sonra, ''amaaan boşver dedikodu yapmış olmayalım'' diyen kadın, Türk kadınıdır

Mutlu bir olayınıza sizden daha çok sevinmiş gibi görünüp içten içe düşmanınızdan daha çok fesatlanan kişiye AKRABA denir

3 kız bir araya geldiğinde konuşulan 3 mühim şey ;
    - Edebiyat
    - Siyaset
    - Voleybol finalleri
    Yemediniz dimi ?
    - Eski sevgililer
    - Eski sevgililerin yeni sevgilileri
    - Yeni sevgililerin eski sevgilileri
    Evet simdi oldu.

Kız Recep ivedik 4 e gitmiş çıkıştada ya çok küfürlüydü bilseydim gitmezdim diyor. Sanki ilk 3 filminde ilahi okuyordu adam.

Karışık çerez gibidir hayat! Önce bütün fındıkları kırar, bütün fıstıkları yersin, sonra gider bi kabak çekirdeğiyle evlenirsin.

Sınavda kopya vermemek için nazi kampında evladına sarılır gibi sınav kağıdına sarılan mal arkadaşım, seni de unutmadım.

Bütün otobüs şoförlerine sesleniyorum. Arkada 500 dönümlük arazi mi var lan. Hep arka tarafa ilerle diyorsunuz.

Eski sevgilini geri istiyorsan, “hala seni seviyorum” diye mesaj gönder. Dönerse senindir. Dönmezse ‘halama göndermiştim’ dersin..

Laftan Anlamayan İnsanların, Üstüne Basıp “BAK ÜSTÜNE BASA BASA SÖYLÜYORUM” Diyesim Var.

Kız iki ayda faceden 24 kez ilişki degişikliği yaptı, en son durumuna ”benim aşka inancım kalmadı yazmış. Hemen ümidini kesme, daha 6 milyar insan var.

Bir insanın yılda ortaIama 8 sevgilisi oluyormuş, bu duruma göre ben insan değilim.

Millet deri mont giyince Brad Pitt’e benziyo.. Ben giyiyorum bildiğin çiçek abbas

Lütfen sevgililerinizi sokağa atmayın sonra facebook'a gelip kendilerini şair zannediyorlar

Bence kardeşler bakkala göndermek ve çeşitIi ayak işlerinde kullanmak için var. Ara sıra dövüp stress atma oIayı zaten bambaşka güzel.

Adamın telefonu çalıyo, yanımızdan bi uzaklaşmalar, bi şekiller faIan. lan baban arıyo işte gelirken ekmek al diyecek. neyin tribindesin.

KadınIarın kuaförde saç yıkatma olayı çok güzel. Arkaya yaslanıp keyfini çıkarıyoyolar. Berber bizim kafamızı lavaboya sokuyor nefes alamıyoruz lan.

KONU CANLANMALI.

• quote:

Orijinalden alıntı: fatihhilal
    KONU CANLANMALI.

+1907

ama atarlı, tutarlı ergen sözleri olmadan_!
  • quote:

Orijinalden alıntı: XII

Bir çocuğun bir kişi tarafından tecazüve uğramasını engelleyecek gücüm olsaydı, engellerdim. İşte benimle, senin Tanrın arasındaki fark bu.
    Tracie Harris.

Şu mavi küçük toz parçasını görüyor musun? İşte o küçücük nokta bizim herşeyimiz. Hayallerimiz Hayal kırıklıklarımız. doğumumuz ölümümüz mezarımız hastalıklar cinayetler tecavüzler
    Şimdi etrafına bak ve küçücük bir toz parçacığının içinde yaşanan olayların seni ne kadar ilgilendirdiğini söyle. Şahsen beni hiç ilgilendirmezdi.

• öyle evde kedi köpek beslemekle hayvansever olunmaz, hayvansever dedigin benim gibi koynunda yılan besleyecek!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • herkes çekip gidebiliyor, bi biz böyle şey gibi kalıyoz. kaç para ulan bi gitmek?

• Beyler ağır apacisiniz. Bu yazilar ne la.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • üşüdüysen üstüne google earth

insanlar ikiye ayrılır, yeterki testere keskin olsun

insanı 2 şey yıkar; biri su, diğeri sabun

arkadaşlar yardım edin, telefonumu uçak moduna aldım ama uçmuyor..

nasıl olurda renkli sabundan beyaz köpük çıkıyor?

parazitler bağırsakta yaşar bağırmasak da..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Neonight

quote:

Orijinalden alıntı: XII

Bir çocuğun bir kişi tarafından tecazüve uğramasını engelleyecek gücüm olsaydı, engellerdim. İşte benimle, senin Tanrın arasındaki fark bu.
    Tracie Harris.

Şu mavi küçük toz parçasını görüyor musun? İşte o küçücük nokta bizim herşeyimiz. Hayallerimiz Hayal kırıklıklarımız. doğumumuz ölümümüz mezarımız hastalıklar cinayetler tecavüzler
    Şimdi etrafına bak ve küçücük bir toz parçacığının içinde yaşanan olayların seni ne kadar ilgilendirdiğini söyle. Şahsen beni hiç ilgilendirmezdi.

Eminim tanrının da olaya senin basit insan mantığınla baktığın gibi baktığına inanıyorsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Aşıksan vur saza şöförsen baş gaza

• Sevene can feda sevmeyene elveda.
  • Eğer ben seni seviyorsam sen beni seversin ama sen benim sevmezsen ben o zaman çekip giderim ama seni sevmeye devam ederim çünkü sevgi bu dünyadaki en büyük duygulardan biridir.
  • Sen batan bi güneş ben yollarda çilekeş

• Sevenin bahtı kara mazinin gönlü yara.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DT Swiss

Ağustos 2012'den beri durum paylaşmıyorum

niye
  • quote:

Orijinalden alıntı: Masiva95

quote:

niye

Canım istemior

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Masiva95

quote:

niye

Canım istemior

Niye istemiyor?
  • 
Sayfa: önceki 461462463464465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.