- x
Etkili böcek ilacı tavsiyesi
42 Cevap62116 Görüntüleme3 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

3719 Mesaj
9 Şubat 2011; 9:17:40 

İzmite taşınalı 1 yılı geçti, geldiğim hafta evde 60 a yakın kalorifer böceği öldürüp hayatımdan soğumuştum, onları Deltamethrin ile yoketmiştim ilk ay. ondan sonra su böceği denilen mide bulantısı yaratık çıktı ancak kullandığım ilaca daha dayanıklı gibi, ölü olarak çıkıyor ortalara ancak sonuçta çıkıyor diğeri gibi kökünü kazıyamadım malesef.

3-4 ayda bir de (mesela dün akşam) kırkayak gördüm odamda, nefret ettim artık bu evden. Raid sprey böcek yemi falan palavra gibi geliyor, böceğin kafasına sıktım beyefendi sakal traşı oluyormuşta dikkatini dağıtmışız gibi köpüklü köpüklü suratıma bakıyordu .

gelecek ay evden çıkacağım için böcek ilaçlama firması çağırmak mantıksız geliyor. bu akşam yine ilaçlama yapıp eve kaçacağım bir iki saat, bu işi yapanlar, ilaçlar hakkında bilgisi olanlardan fikir rica ediyorum. Deltamethrinden daha etkili piyasada bulabileceğim ne vardır? (DDT olsa keşke )

Deltamethrin olarak BAYER K-othrin ve muadili kullanıyorum. Belki bilirsiniz, bu ilaç böcük efendileri öldürmüyor felç ediyor. hayvanlarında pislik ruhlarında var yuvasında zehirlenen ölmek için dışarı çıkıyor, mide bulandırmaktan başka bir işe yaramıyor. bunlara dokunduğu anda öldüren yuvalarının içinde yok eden komple sülalesini çoluk çocuk, amca, teyze, dede, nene ayırmadan katleden bir ilaç var mı? (biraz vahşice bir tanım oldu sanki )

ayrıca bir soru daha, 3-4 ayda bir tek olarak görülen kırkayak yuva yapmış olabilir mi, yoksa dışarıdan mı gelmiş olabilir, canımı sıkan o, Allah yaratmış tamam falanda ne iğrenç bi hayvandır o yav öyle

Mobil imza versek?

303 Mesaj
9 Şubat 2011; 18:35:25 

K-OTHRİNE diye bir ilaç var bana dua edersin :)

1114 Mesaj
9 Şubat 2011; 22:28:21 

Ev ev değil jurassıc park Neyse,bildiğim kadarı ile haşerelerin yumurtaları zehirden etkilenmiyor.Bu sebeble çoğu işletme (gıda işi ile uğraşanlar) bu ilaçlama işini profesyonel şirketlere devrediyorlar.Bu şirketlerde ilaçlamalarını heşerelerin neviine göre periyodik zamanlarda gerçekleştiriyorlar.Yani sizin ilaçlamanızla kesin sonuç alınmıyor malesef,bu yüzden şu an ne kullanıyorsanız onu kullanmaya devam edin nasıl olsa evden taşınacaksınız.

3719 Mesaj
10 Şubat 2011; 1:07:39 

1 yıldır k-othrine kullanıyorum zaten, çok sağlam bir ilaç. kalorifer böceklerinin kökünü kazıdı. ama yerden biraz yüksek yürüyen yaratıklarda etkilimi deilmi çözemedim. bu akşam 5. meydan muharebesini yaptım kaçtım evden. ortalarda pek ceset göremedim. bi tane garip top gibi bişey yürüyodu mayışmış halde ona da zımba tekniğini uygulayarak bertaraf ettimde, sinirim bozuldu resmen mide bulandırmaktan başka bir şey yaptıkları yok. dünkü kırkayakta kapıdan girdi sanırım.

buraya gelenindeee, bekar evi tutanındaa..... aklıma edeyim

Mobil imza versek?

1114 Mesaj
10 Şubat 2011; 1:33:36 

Sen bakta,evi taşırken o böcek yumurtalarınıda yeni evine taşımayasın eşyalarla beraber.Amannn... tüylerim diken diken oldu

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
10 Şubat 2011; 5:05:26 

quote:

Orijinalden alıntı: janjarre

Sen bakta,evi taşırken o böcek yumurtalarınıda yeni evine taşımayasın eşyalarla beraber.Amannn... tüylerim diken diken oldu

Evet o eşyaların çoğu kirlenmiştir , özellikle koltukları DDT havuzuna batırıp çıkarırsan anca temizlenirler.

4626 Mesaj
10 Şubat 2011; 8:08:57 

Kesinlikle özellikle elektronik eşya içleri tavsiyem o eşyalardan kurtul

3719 Mesaj
10 Şubat 2011; 9:01:35 

ortalığı saran o kadar böcek yok aslında. geçen sene eşyaları yerleştirmeden ilk geldiğim zamanlar kalorifer böcekleri vardı. onları öldürdüm baya. ancak eve yerleşene kadar arada bir çıkıyorlardı. o süre içinde 2-3 kere deltemethrinle koltukların altına ayak kısımlarına kısacası evde duran her şeyin yerden 15 cm yukarısına kadar yıkadım ilaçla, koltuklarda eşyalarda hiç bir sıkıntı yok o konuda içim rahat açıkçası. zaten k-othrine kullandıysanız bilirsiniz, bu vatandaşları ışığa çıkartır ortalıkta zımbalar .

bu işler de ocak şubat aylarına denk gelmişti, dışarıda dolaşmıyorlardı pek yuvalarında gitti elemanlar. ama uyuz ev sahibi yerleri mineflo tarzı bişey yapmış, onların köşe bucaklarından çıkıyorlardı yuva yapmışlar heralde, "bittiniz olm siz" nidalarıyla her odada (salon parke) kenarından kaldırdım o muşamba zımbırtısını altına bastım litrelerce zehri psikopat modda geçen sene . resmen savaş verdim bu yaratıklara. baya da kökünü kazıdım açıkçası, sadece banyoda komşulardan falan gelen su böceği, gümüşcün, silverfish falan deniliyor heralde o tip heyvanlardan var onlarda tek tük.

sokak kapısının altında biraz boşluk var uyuz ev sahibine dedim bi çelik kapı yaptıralım. "ay yok evladım paramız yok bıdı bıdı". bende kirasını 2-3 gün önceden eksiksiz ödeyen tipim sevmem borçlu olmayı, ona rağmen mıy mıy mıy kanser ettiler beni. büyük ihtimal o kapının altından giriyor çoğu böcek. çünkü 1 yıldır düzenli olarak ilaçlıyorum evi en fazla 2.5-3 ayda bir. arada çıkanlarda mefta olarak çıkıyor yani o kırkayak dışardan gelen bir ziyaretçi sanırım daha çok. uzun zamandır yoktu en son yazın kapı baca açıkken görmüştüm 2 tane transit geçiş yapan

dün ilacı yaptım tırsa tırsa yattım pek bir şey yoktu ortalarda şimdi her yer beyaz beyaz iz yaptı, akşam ortalığı süpürüp temizleyip bakayım bi. zaten 1 ay sonra çıkıp askre gideceğim hayırlısıyla eşyalarda önemli değil zaten Ankaraya gitmeyecek onlar geri.

ayrıca o ev sahibine de göstereceğim gününü, gitmeden önce bir kaç tane börtü böcek bulup evden çıkarken salıcam evin içine. dinlemedi beni 1 yıldır gelsin uğraşsın yeni elemanlarla banane

Mobil imza versek?

6942 Mesaj
10 Şubat 2011; 9:03:13 

quote:

Orijinalden alıntı: janjarre

ccaparli'nin yerinde olucam, son üç mesajdan sonra evi öylece bırakıp giderdim.

Steam ID: furkantrojka

Yamaha RBX-360|Seymour Duncan SPB3|Rotosound SH77|SansAmp Bass Driver Di
Minolta X300|Minolta MD Rokkor 50mm 1:1.7|Minolta MC Tele Rokkor 135mm 1:2.8|Sigma UC Zoom 28-70 1:2.8-4
Müzik diye bir şeyin olduğuna inanmıyorum, gerçek olsa teori değil kanun olurdu.
Üç ayaklı bir masanın ayağını eksilttiğinizde yıkılıyor olması, masanın öyle yaratıldığı manasına gelmez.
Teknobiyotik 03.02.2013 tarihinde ellerinde olmayan ürünü sattı, 25.02.2013'te paramı iade etti.

147 Mesaj
10 Şubat 2011; 21:25:21 

Böcekler uzun süre aynı ilaç kullanıldığında o ilaca karşı bağışıklık kazanabilirler. O yüzden kullandığınız ilacı değiştirmenizi öneririm. Bayerin deltamethrin etken maddeli k-othrine kadar etkili Basf ın alphacypermethrin etken maddeli Fendona sc isimli ilacını deneyebilirsiniz.

3719 Mesaj
11 Şubat 2011; 10:16:46 

quote:

Orijinalden alıntı: selta

Böcekler uzun süre aynı ilaç kullanıldığında o ilaca karşı bağışıklık kazanabilirler. O yüzden kullandığınız ilacı değiştirmenizi öneririm. Bayerin deltamethrin etken maddeli k-othrine kadar etkili Basf ın alphacypermethrin etken maddeli Fendona sc isimli ilacını deneyebilirsiniz.

cyphermethrin daha zayıf diye biliyorum. aslında kafamda deltamethrin, biraz tetramethrin, birazda permethrin den oluşan bir kokteyl hazırlamayı düşünüyorum. geniş spktrumlu katliam için ama geçen yaptığımdan sonra pek bir mefta göremedim evde. dünde domestosla fln ilaçlanan kısımlar hariç ortalığın tozunu kirini aldım temizledim heryeri. bugün 9 günlük izne çıkıyorum, haftaya pazar göreceğim artık neler olmuş evde 1 haftada

Mobil imza versek?

79 Mesaj
23 Nisan 2011; 17:13:35 

Kesinlikle tapon ilaç firması çağırmayın iyi böcek ilaçları pahalı adamlar gelip tarım ilacı sıkıp gidiyor.Biz yönetim işleri yaptığımız binalarda artık güvenmediğimizden kendimiz uyguluyoruz.Size tavsiyem önce k-othrine,zinon gibi etkili böcek ilacının etkili yan ilave edicilerle Karaköy den yer altı çarsısından uygun fiyata temin edin.Sonra birde pompa alın ilaçlanacak yerlere karışımı belirtilen şekilde yapıp sıkın.Bir gün müdahale etmeyin .Bir haftada o sıkılan yerleri paspaslamayın.Sonrasında maxforce denilen böcek jelinden veya muadillerinden alın ve yüksek yerlere ara ara bu jellerden bırakın.Bu jeli bir sene boyunca üç ay aralıklarla evin her yerine koyun .Böcekler artık evinize uğrayamaz.

Bina rögar kapakları ,büyük delikler uygulama önce izalasyonları yapılmalıdır.

4376 Mesaj
24 Nisan 2011; 20:22:07 

hiç gerek yok tarım ilaçları satıcısına gidin 5 tl verin çok etkili kokusuz lekesiz ilacı kullanın (ismini hatırlıayamdım)

Yolsuzluk=Yoksulluk

allah, kimseyi yanlışı savunacak kadar cahil,doğruyu inkar edecek kadar nankör yapmasın..

79 Mesaj
30 Nisan 2011; 23:02:59 

quote:

Orijinalden alıntı: computeron

hiç gerek yok tarım ilaçları satıcısına gidin 5 tl verin çok etkili kokusuz lekesiz ilacı kullanın (ismini hatırlıayamdım)

sonra zehirlenip ölürüz böcekler yaşar pehh.

651 Mesaj
19 Haziran 2011; 0:52:25 

herkes k-othrine den bahsediyor ama benim icin tam bir fiyasko bu ilac. evdeki hamamboceklerine onerilenin 5 kati dozajda uyguluyorum hamam bocekleri sanki banyo yapiyormus edasinda hayvanlarin oldugu filan yok. su jellerden denemeyi dusunuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
19 Haziran 2011; 3:18:55 

Hocam bizde de şu kalorifer böceği çok fazla hatta şu an da biri odam da oturduk forumda takılıyoz.Size sorum acaba k.böceği sorununu nasıl hallettiniz bende aynı dertten deli olucam.??

6688 Mesaj
19 Haziran 2011; 20:38:48 

Bu nasıl soru arkadaş ? Sen DH forum okuyucusu değilmisin ? Her foruma girdikçe okumaktan bıktık bir hal olduk.Japonlar senin için böcek ilacı yapmışlar...Falanca yerde sana özel 19 liraya satıyorlar...Sonracıma su buharı ile yayılıyormuş. Böcekler artık sizden saklanamıyormuş.. Kırmızı gökyüzü diye ad koymuşlar..Azıcık reklam okuyun yahu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taşkafa -- 19 Haziran 2011; 21:10:26 >

HİLE İLE İŞ GÖREN MİHNET İLE CAN VERİR,

NAMUSA HÜRMET EDEN NESLİNE ŞEREF VERİR....

80 Mesaj
19 Haziran 2011; 21:05:46 

Dostum biz de aynı dertten muzdariptik denemediğimiz ilaç kalmadı ama tam oturduğun daireden köklerini kazıyorsun komşundan geliyor binadaki koridorlardan geliyor, yada yan binadan, sokaktan falan bi şekilde geliyorlar.
Hiç düşündünüz mü hastanelerde niye böcek olmaz diye ? Daha doğrusu bu yaşınıza kadar gittiğiniz herhangi bir hastanede hiç böcek gören oldu mu?
Yok çünkü onların kullandığu çok farklı zehirler, var Bir hastanede çalışan yakınım vasıtasıyla getirttik şırınga içinde bulanık bişey ama haşerelerin dolaştığı mekanlara iğne ucu kadar bıraksan yeterli, tek bir tane bile kalmaz iki ev değiştirdik ikisinde de bu ilacı kullanmadan böceklerle başedemedik.
İlaçlama şirketleri, sprey ilaçlar fln etkisiz kalıyor. Bi şekilde hastanede çalışan birini bul getirt derim

Varmak değil; sadece gitmek, gitmek...

425 Mesaj
20 Haziran 2011; 1:49:08 

arkdaşlar bakın kafanıza göre ilaçlama ypamyın tamammı sonra oldurusnuz sonra bunları yavruları ılaca dırenc kazanıyo sonra onların yavrulardı o zaman bırseyı yıyosunuz benden demesı kurtlam oyntemı ıse ılk olarak adam akıllı bır jel ıllac alıyoruz sonra evın her tarafına delıık melık cukur fılan sıkıyoruz pırınc kadar sonra evdekı tum delıklerı kapatıroyruz bu cok onemlı kapatmassanız gerı cıkarlar ve evde acıkta asla ve alsa yıyecek bırakmıyoruz ve olen böceklerı dırek atın bekletmeyın ayrıca bu ılaclamyı yaptıktan sonra 20 gun sorna yıne yapın yumurtaları acılcak cunku gaarant ı olsun dıyosanız e. ılaclamayı yapın

246 Mesaj
20 Haziran 2011; 2:30:13 

TOX kullanın.
Eczanelerde bulabilirsiniz.Biz satıyoruz ve çok olumlu yorumlar alıyoruz.
Toz şeklindedir.Zehirlidir.Yani öyle her yere serpiştiremezsiniz.Kökünü kurutur.Evde çocuk varsa çocukların
ulaşamayacağı yerlere dolap arkalarına serpiştiriniz.

Beneath this mask there is more than flesh.Beneath this mas there is an idea.And ideas are bulletproof!
--------------------------------------------------------------
ultrAslan
Sistem: Asus maximus II Formula, İntel Quad q9550 o.c 4.00 ghz, NOCTUA NH-D14 , Mushkin 2x2gb DDR2 1000mhz , OCZ agility 3 120gb SSD ,Saphire HD6850 , Saphire Pure 625W

651 Mesaj
20 Haziran 2011; 13:36:09 

toz mu daha etkili yoksa jel olan mı. genelde herkes jel den bahsediyor. jel olanları eczanelerde bulabilirmiyiz. ?

2797 Mesaj
20 Haziran 2011; 13:41:16 

teyzemlerin bahçeyede tırtıl bastı eve kadar giriyorlar .
bir gün benim ufak kuzen evde basmış tırtıla sonra demiş
- anne ben bi meyveye bastım

Pf Flyers Sneakers Ayakkabı Satılık
Satılık Çeşitli Ürünlerim.
( ͡° ͜ʖ ͡°)

246 Mesaj
20 Haziran 2011; 18:32:07 

quote:

Orijinalden alıntı: architron

toz mu daha etkili yoksa jel olan mı. genelde herkes jel den bahsediyor. jel olanları eczanelerde bulabilirmiyiz. ?

Bulabilirsiniz.
Eğer eczanede satıllan bir ürün ise aradığınız.Elinde olmasa bile 2 saat içinde depodan isteyerek getirtebilir.
ama toz olanı tavsiye ediyorum ben.İsteyene ben gönderebilirim.Ama 7-8 liralık ürün için kargo değmez.Herhangi bir
eczaneden isteyebilir veya istetebilirsiniz.

Bu ürünleri nereye uygulayacam derseniz.Süpürgelik diplerine.Banyolardaki süzgeçlerin etrafına.pencere kenarlarına ve denizliklerine.
Kalorifer tesisatı vb yerlerin oyukların içine.İnsanların yaşamadığı dokunmadığı yerlere dolap arkalarına.Kısaca haşerelerin yollarına.

TOX PİRE TOZU 200 GR
0

Evlerde, konaklanan yerlerde ve evcil hayvanlar ile bunların barınaklarında bulunan
bit, pire ve tahtakurularına karşı kat'i tesirli bir haşere öldürücüdür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrn -- 20 Haziran 2011; 18:41:40 >

Beneath this mask there is more than flesh.Beneath this mas there is an idea.And ideas are bulletproof!
--------------------------------------------------------------
ultrAslan
Sistem: Asus maximus II Formula, İntel Quad q9550 o.c 4.00 ghz, NOCTUA NH-D14 , Mushkin 2x2gb DDR2 1000mhz , OCZ agility 3 120gb SSD ,Saphire HD6850 , Saphire Pure 625W

85 Mesaj
20 Haziran 2011; 19:38:47 

Şimdi arkadaşlar size bir şey tavsiye edeceğim fakat bu gerçekten ÇOK ZEHİRLİ. Borik asit kristal şeklinde satılır. çook az miktarı patates haşla sıvı yağ az da toz ile karıştır. yerlere koy. Veya sulandır(%20) bunu eve sür ve 1 2 gün evden uzaklaş geri dönünce evi havalandır bulaşıkları yıkamadan kullanma ve tekrar ediyorum ÇOK ZEHİRLİ.

3ds friend code: 1075-0845-2103

25 Mesaj
20 Haziran 2011; 19:45:38 

0

Al şampiyon bir koyuşta headshot

651 Mesaj
23 Haziran 2011; 13:30:59 

jel olandan aldım. 2 gündür sabahlar 10-15 tane leş topluyorum bakalım sonu nasıl olacak.

1492 Mesaj
17 Eylül 2011; 12:23:40 

hangi jel? marka nedir? isim?

Satarken, alırken, alacagını isterken kolaylık gösteren kimseye Allahu teala rahmet etsin.

102 Mesaj
17 Eylül 2011; 13:09:52 

DDT

Vatanını en çok seven görevini en iyi yapandır...

"Biz ki Mülük-i Turan, Emir-i Türkistanız: Biz ki Türk oğlu Türküz; Biz ki milletlerin en kadimi ve en ulusu Türkün başbuğuyuz!..." Timur Han

19 Mesaj
9 Temmuz 2012; 15:28:10 

bak arkadaşım aynı sorun bendede var sabah çıkıyorum evc boş kalıyo akşam bi bakıyorum 5-6 tane dolanıyolar halay çekiyolar kafayı çekiyolar ıslak bezle bi yapıştırıyorum ama etkili değil bende ilaç alıcağım şu ilaç çok iyi diyorlar Detan Maxi

0

Ekteki dosya (1)

League Of Legends

224 Mesaj
14 Temmuz 2012; 12:58:36 

Angel ve alfatoks karışımını öneriyorlar, ben de deneyeceğim. Malum İzmit her türlü bereketli bir yer, her taraf böcük kaynıyor.
Seyyar ilaççıların yaptıklarını önermiyorlar, bir bidona bir kapak ilaç katıp gerisini suyla hallediyorlarmış ve yumurtalara etkili
olması için ikinci ilaçlamayı da zaten yapmadıkları için verilen paranın çoğu boşa gidiyor, bir kere yaptırmıştım, yine zuhur etti
böcükler.

548 Mesaj
14 Temmuz 2012; 13:03:39 

bayer k-othrine kullanmıştım baya etkili bir ilaç 2 sene evde böcek görmemiştim bu aralar yine ilaçlamam lazım kokusuz iz bırakmayan bir ilaç

6 Mesaj
28 Eylül 2012; 11:17:39 

Merhaba arkadaşlar Böcek İlaçlama yani PEST KONTROL bizim işimiz en etkili şekilde bu zararlılardan korunmak için mesaj veya mail atarsanız yardımcı olurum, arkadaşların bahsettikleri ilaçlar yani deltametrin aktifli 50 cc ambalajlardaki ürün hamamböcekleri için etkili olmakla birlikte yeterli kontrolü sağlamaz, 1 lt lik ambalajlarda özel ilaçlar var profesyonel kullanım için ve kullanıldığı alandaki tüm zararlıları kesin olarak kontrol ediyor isteyen arkadaşlarımıza set halinde gönderim yapabilirim içeriğinde T.C sağlık bakanlığı ruhsatlı genel etkili 1 lt ilaç + 2 lt özel uygulama pompası +maske + eldiven ve ayrıntılı kullanım tarifi var. 2 lt lik pompaya 1 kapak 50 cc ilaç koyup çalkalayınca kullanıma hazır ürün oluyor , bu seti aldığınızda yıllarca hem siz hemde komşularınız sevdikleriniz haşere sorunlarınızda kullanabilirsiniz çok ekonomik . şimdilik sadece 100 tl.

514 Mesaj
13 Kasım 2012; 9:24:41 

Arkadaşlar merhaba,
kalorifer böcekleri için jel ilaç tavsiye edecek var mı acaba???
benimde başım belada bu canavarlarla...

Birde ankarada nerede satılır bu tür ilaçlar acaba?
alıp evde kendim uygulayacağım...

224 Mesaj
13 Kasım 2012; 23:56:11 

quote:

Orijinalden alıntı: alexdesouza

Arkadaşlar merhaba,
kalorifer böcekleri için jel ilaç tavsiye edecek var mı acaba???
benimde başım belada bu canavarlarla...

Birde ankarada nerede satılır bu tür ilaçlar acaba?
alıp evde kendim uygulayacağım...

Aslında kendi yaptığımız ilaçlamalar sonuç vermiyor pek, ilaççılar yapınca 3-4 sene rahat ediyorsunuz.
Ankara'da zirai ilaç satan iki mağaza vardı Ulus Hali'nin karşısında Eski Belediye binasının yan tarafında.
Onlar hep ilaç satarlar, hem de ilaçlama yapan elemanları da var. Kendiniz yapacaksanız uzun etkili
ilaçla ani etkili ilacı alıp karışım yaparak uygulamanız gerekir, yoksa tek tek ikisinin de pek etkisi yok.
ama siz yaparken elektrikli pompanız yoksa ilacı bir sis bulutu olarak yapamıyorsunuz ancak sağa
sola sıkıyorsunuz, bu da fazla etkili olmuyor.

514 Mesaj
14 Kasım 2012; 8:57:48 

quote:

Orijinalden alıntı: attillam

Aslında kendi yaptığımız ilaçlamalar sonuç vermiyor pek, ilaççılar yapınca 3-4 sene rahat ediyorsunuz.
Ankara'da zirai ilaç satan iki mağaza vardı Ulus Hali'nin karşısında Eski Belediye binasının yan tarafında.
Onlar hep ilaç satarlar, hem de ilaçlama yapan elemanları da var. Kendiniz yapacaksanız uzun etkili
ilaçla ani etkili ilacı alıp karışım yaparak uygulamanız gerekir, yoksa tek tek ikisinin de pek etkisi yok.
ama siz yaparken elektrikli pompanız yoksa ilacı bir sis bulutu olarak yapamıyorsunuz ancak sağa
sola sıkıyorsunuz, bu da fazla etkili olmuyor.

Çok teşekkür ederim,

Peki Ankara'da bana ilaç firması tavsiye edebilir misiniz? internetten çok firma buluyorum ama hangisi daha güvenilir bilemiyorum, yoksa dediğiniz gibi Ulus'taki mağazaların elemanlarına mı yaptırmak daha mantıklı?

224 Mesaj
15 Kasım 2012; 15:35:57 

quote:

Orijinalden alıntı: alexdesouza

Çok teşekkür ederim,

Peki Ankara'da bana ilaç firması tavsiye edebilir misiniz? internetten çok firma buluyorum ama hangisi daha güvenilir bilemiyorum, yoksa dediğiniz gibi Ulus'taki mağazaların elemanlarına mı yaptırmak daha mantıklı?

Ulustaki mağazadaki adamı yeri yurdu belli olduğu için herhangi bir olumsuzlukta bulma imkanın var, ama internette bireysel olarak yapanları bilmem daha çok sarı çizmeli mehmet ağa gibi, bu bulabilirsen. Siz yapmak isterseniz tarif de ederler ayrıntısına kadar.
Tabii siz bilirsiniz.

2234 Mesaj
15 Kasım 2012; 17:12:53 

DDT

514 Mesaj
16 Kasım 2012; 16:57:16 

quote:

Orijinalden alıntı: attillam

Ulustaki mağazadaki adamı yeri yurdu belli olduğu için herhangi bir olumsuzlukta bulma imkanın var, ama internette bireysel olarak yapanları bilmem daha çok sarı çizmeli mehmet ağa gibi, bu bulabilirsen. Siz yapmak isterseniz tarif de ederler ayrıntısına kadar.
Tabii siz bilirsiniz.

Çok teşekkür ederim.

Fiyat konusunda bilginiz var mı acaba?
İnternette yapanlarda aslında firmalar, aramalarım sonucu sayfaları çıkıyor, biri dikmende bir firma 70 TL istedi, ikinci uygulama da 60 TL. toplamda 130 TL.

383 Mesaj
16 Haziran 2013; 23:12:50 

dupont advion jel.. alın rahat edin yuvalarında çocuklarına kadar öldürüyor sizde keyfini sürüyorsunuz

Cowon D2+iriver t60+Sennheizer Cx300+Etymotic ER

Xbox elite + philips lcd= Wow

364 Mesaj
16 Haziran 2013; 23:24:35 

10 liraya komut marka sinek ilacı alın tarım ürünleri satılan yerler de satılıyor , kullanan bana teşekküre geliyor vallahi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Herkesi kendine eşit gör, her kim olursa olsun bir insanı küçümsemek akılsızlık, çok büyük görmekte korkaklıktır.

ŞEMS-İ TEBRİZİ

1189 Mesaj
16 Haziran 2013; 23:54:37 

Geçen yaz evde yakaladım

1

Aslında otu birazda illegal olduğu için kullanıyoduk. C vitamini yasa dışı olsaydı onuda kullanırdık.
Grab your glocks when you see 2pac
Call the cops when you see 2pac

1 Mesaj
29 Nisan 2014; 13:00:16 

http://img.donanimhaber...6-b1f7-6ac33afa4212.jpg kovucuburada.com buradan satın al bitsin derdin
1

1 Mesaj
29 Nisan 2014; 19:00:47 

Sorun böcekse kesinlikle jel öneririm.İnternetten alabilirsiniz.. kovucuburada.com adresi

Bu mesajda bahsedilenler: architron

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı Özel » Etkili böcek ilacı tavsiyesi
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.266