Şimdi Ara

Test Drive Unlimited 2 (2011) [ANA KONU] (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.703
Cevap
32
Favori
243.637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BorgaXxX

beyler oyunun keyini nasıl aktive edebilirim ben ya ? oyunu kurarken cd key aktive etti ama atar.com üyeliğimde oyun gözükmüyo no products yazıyo enter key diyorum giriyorum başka bir sayfaya yönlendirip orda yazıyo keyimi tamam diyorum key hatalı yada kullanılmış hatası veriyor . oyunda da atari.com üyeliğimi açamıyorum zaten hep servers not available at this time diyip yeniden Press Start to play game ekranına dönüyo ? oyunun skidrow versiyonunu denedim reloaded versiyonunu denedim şimdide multi2 clonedvd versiyonunu indiriyorum onunla deniycem ? ne yapmam lazım çıldırıcam ya

aynı şekilde ben de atarinin sitesindn product key i kaydetmeyi denedim hata veriyor. atari hesabımla oyuna girmede sorun yaşamadım. sen girerken invalid nickname diyorsa yeni nick belirlemen gerekiyor. başka çözümü yok. ama serverlarda genel anlamda bir problem var bu günlerde. ona bağlı olarakta bir sıkıntı yaşıyor olabilirsin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SERDAR430 -- 12 Şubat 2011; 13:30:04 >

• Ülkeyi nereden ayarlıyoruz acaba? Amerika gözüküyorum da biraz bakındım göremedim ayarı?
  • Arkadaşlar oyundan bugün itibari ile nefret ettim
    Dün oyuna girememiştim serverların kapalı olması yüzünden oynamak istemedim. Bugün gireyim dedim oyuna fakat save dosyası yok diyor, yeni başlamak zorunda kaldım oyuna
    Acaba sizlerde de böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu?
  • Şu anda oyunda olanınız varmı bilmiyorum ama..Ben havaalanı civarlarındayım.. O taraflara yolunuz düşerse görüşelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Incubuss

Arkadaşlar oyundan bugün itibari ile nefret ettim
    Dün oyuna girememiştim serverların kapalı olması yüzünden oynamak istemedim. Bugün gireyim dedim oyuna fakat save dosyası yok diyor, yeni başlamak zorunda kaldım oyuna
    Acaba sizlerde de böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu?

hadi ya hocam geçmiş olsun...ben de bi problem yok allahtan ben de kafayı yerdim yoksa...neyse iyi ki söyledin yedek alıyım save i bundan sonra ne olur ne olmaz...

bu arada artık can sıkmaya başladı oyundaki problemler,en kısa zamanda düzeltirler inş...özellikle online problemler ile araç içi kameranın sapıtması ve fren pedalının çok hassas olması çok kötü. oyun bazı yerlerde iyiye gitmişken bazı yerlerde de geri gitmiş malesef...

• Hocam benide ekleyin. Nickim OZIIXTR
  • gene girilmiyor oyuna.sabır testi gibi ya bu oyuna girmek.5 dk önce girdim.çıktım şimdi giremiyorum. 1 haftadan önce düzelmeyecek bu anlaşılan.öyle 5-10 saatlik çalışmayla çözülecek şey değil gibi duruyor
  • YAKUZATR OLARAK ACICAM BENDE AMA KEYIDE AKTIF ETTIM AMA

ONLINE GIRMEYE CALISINCA SOLE BI YAZI CIKIYOR _unknown error:logout_

KAPALIMI SERVERLAR ACABA ?
  • aynen kapalı şu an.bi açılıyor bi kapanıyor.başımız döndü iyice.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre544

aynen kapalı şu an.bi açılıyor bi kapanıyor.başımız döndü iyice.

bugun key aldım dedım kendı kendıme aksam bı tur yaparız DH OLARAK ama nasıp olmıcak galıba

bu nickname ı her defasında gırıcem mı ben oyuna gırerken YAKUZATR olarak acıcam ama her defasında gırılmıcektır umarım
  • akşama düzelir belki,deneriz.hayır her defasında girmiyorsun.bi kere yazılıyor nick.
  • Serverlar kapalı dimi bende bir sorun yok unknown error log out falan diyor sonra serverlar kapalı diyor sorun yok dimi ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre544

akşama düzelir belki,deneriz.hayır her defasında girmiyorsun.bi kere yazılıyor nick.

eyw sağol hocam ya tdu dunyasında acemıyım mecburen soruyoruz ıste..

launcher v069 buıld 1 de su anda aksama patch cıkarmı acaba ya
  • Log out u atlattım ama serverlar kapalı diyor galiba kimse giremiyor mesajlara bakılırsa?
  • WENOM HOCA benıde ekle barı onlıne takıma YAKUZATR NİCK

şans yok sans bugun key aldık serverlar goctu ıyımı

aksam dıyodum ne güzel turlarız pehhhh
  • evet kapalı yine serverlar tam düzeltene kadar hiç açmasınlar bence, böyle ara ara kapamaktan iyidir. 1 hafta kapat iyice düzelt herşeyi sonra aç...
  • quote:

Orijinalden alıntı: SERDAR430

quote:

Orijinalden alıntı: BorgaXxX

beyler oyunun keyini nasıl aktive edebilirim ben ya ? oyunu kurarken cd key aktive etti ama atar.com üyeliğimde oyun gözükmüyo no products yazıyo enter key diyorum giriyorum başka bir sayfaya yönlendirip orda yazıyo keyimi tamam diyorum key hatalı yada kullanılmış hatası veriyor . oyunda da atari.com üyeliğimi açamıyorum zaten hep servers not available at this time diyip yeniden Press Start to play game ekranına dönüyo ? oyunun skidrow versiyonunu denedim reloaded versiyonunu denedim şimdide multi2 clonedvd versiyonunu indiriyorum onunla deniycem ? ne yapmam lazım çıldırıcam ya

aynı şekilde ben de atarinin sitesindn product key i kaydetmeyi denedim hata veriyor. atari hesabımla oyuna girmede sorun yaşamadım. sen girerken invalid nickname diyorsa yeni nick belirlemen gerekiyor. başka çözümü yok. ama serverlarda genel anlamda bir problem var bu günlerde. ona bağlı olarakta bir sıkıntı yaşıyor olabilirsin...

invaild nickname demiyor Test Drive Unlimited 2 Servers Not Available At This Time . diye hata veriyor hiç giremedim daha .

• Açıldı serverlar tekrardan galiba oyundayım şuan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cocker

Venomcuğum bensiz grup mu olur? Aşk olsun Yalnız şu aralar para için kasıyorum, lüks araç var altımızda ama hala barakadan çıkamadım. Bildiğin uygun fiyatlı 4 araçlık bir garajı olan ev biliyorsan online'da beni götür oraya.

Dostum kullanıcı ismini yazmamışsın, bir ara yaz da ilk mesaja ekliyeyim Bu arada tam sana göre 4 araç kapasiteli bir ev var elimde Online da buluşalım göstereyim evi

• quote:

Orijinalden alıntı: venom800

quote:

Orijinalden alıntı: Cocker

Venomcuğum bensiz grup mu olur? Aşk olsun Yalnız şu aralar para için kasıyorum, lüks araç var altımızda ama hala barakadan çıkamadım. Bildiğin uygun fiyatlı 4 araçlık bir garajı olan ev biliyorsan online'da beni götür oraya.

Dostum kullanıcı ismini yazmamışsın, bir ara yaz da ilk mesaja ekliyeyim Bu arada tam sana göre 4 araç kapasiteli bir ev var elimde Online da buluşalım göstereyim evi

hocam ılk defa tdu dunyasına katıldım o yzuden yabancıyım bı kac sorum olucak.

şimdi onlıne porfıl olusturdum oyuna gırdım bıraz ılerledım ama bu onlıne oyuncular nerde

offlıne da kı araclar var hep onlıne oyuncu goremedım.

2. kısım ıse sızlerı arkadas lısteme eklemek ıstıyorum ama ısımlerınızı yazarken oyun windows a donuyor yazamıyorum bı turlu ısımlerınızı

oyunu kurarken orjınal key ıle kurdum sonra orjıanl key ıle launcher update geldı onla kontorl ettırdım baska eksık yaptığım bısey varmı acaba ?

cok oldu sorular ama yardımcı olursan sevınırım ıyı forumlar.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.