Şimdi Ara

ekrandaki küçük yeşil nokta

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar merhaba benim dell marka bi notebook um var son bi kaç gündür ekranda küçük yeşil bi tane nokta vardı sonra internetten biraz araştırma yaptım ölü piksel deniyormuş galiba bu doğru mudur? bi de tireal tft test diye bi program indirdim test yaptırdım ve o nokta ekranda hep duruyodu testler sırasında da.şimdi notebook u alalı 15 gün falan oldu vatandan aldım acaba değiştirmeli miyim ilerde bu noktaların çoğalma ihtimali var mıdır başıma dert açıcaksa erken davranmam iyi olur diye sizlere danışmak istedim yardımcı olursanız sevinirim.şimdiden teşekkürler.

• Evet biran önce Vatan Bilgisayara götürün , 15 gün oldu ise değişim yapacaklardır.30 gün içinde değişim garantisi veriyor Vatan.
    Çoğalma şansı var ki çoğalmasa bile yeni alınan bir ürün için büyük sorundur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi procaptain -- 8 Şubat 2011; 20:57:23 >
  • anlıyorum cok teşekkür ederim en yakın zamanda götürüp değiştiricem ilgilendiğiniz için sağolun
  • yeşil olunca sıkışmış piksel deniyor çözümü bazı programlarla falan yapılabiliyor ancak aleti yeni aldıysanız uğraşmaya değmez tabi götürün direkt..
  • Yeşil bnm masaüstündede vard b itane öyle pixel biraz bastırınca çalşmaya başladı :) denememeni tavsiye etmekle birlikte acilen geri götürüp değiştirmeni öneririm :)

Çok uyuz bişey o ölü pixel olayı filmin en güzel yerinde filmi brakp onu izliyorsun
  • yeni aldığım için ben de uğraşmak istemiyorum değiştirmem en mantıklısı olucak sanırım.aslında cok büyük de bişey değil sadece küçük bi nokta ama insanın gözüne takılınca sinirini bozuyo.bi de ben taktım şimdi ona kafayı görmezden gelemiyorum.

suspect arkadaşımın da dediği gibi bastırma olayını bi kaç yerde okudum ama başıma daha büyük bela almamak için denemiyorum.daha büyük bi soruna neden olursam diye korktum zaten.ilgilendiğiniz için teşekkür ederim
  • Değiştirirken bu sefer yenisini mağazada deneyip ölü piksel testi yapabilirsen garanti olur ,tekrar uğraşmak sıkıntı verebilir gene çıkarsa çünkü.
  • evet haklısınız denemem gerek.kurulum işlemi yapıldıktan sonra söylerim uygun bi yerde deneriz.
  • en mantıklısı bu sefer kesınlıkle denemeden alma yıne arızalı cıkarsa bu sefer urunden soguyabılrsın..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.