Şimdi Ara

Leadtek Winfast GTX 570 SLI video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
10.447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Leadtek'in Winfast GTX 570 ekran kartlarından 2 tanesiyle oluşturduğumuz SLI düzeninin hem modern oyunlarda sergilediği performansı hem de 3D Vision düzenine katkılarını inceliyoruz.

• İnceleme için teşekkürler.
  • 3D vision sonuçları berbatmış.
  • elinize sağlık
  • İnceleme için teşekkürler.
    Nvdia güç tüketim konusunda bence çok ama çok çalışmalı.
    GÜç tüketim tablosunu gördüğümde , agzım acık kaldı resmen.
  • incelem için teşekkürler,5970in geçen yıl çıkmasına rağmen hala ayakta durdugunu görmek güzel
  • 3D Vision anlaşılan hiç oturmamış. Mantıken 3D'de oluşturulan bir görüntü bir karta diğeri ise öbür karta yönlendirilebilirse en azından tek kart performansı çift kart ile alınabilirdi. Nvidia gibi yıllardır yazılımlarındaki başarısıyla tanınmış bir firma için bu sene resmen hezimet senesi oldu. Umarım 2011 içinde sorunlarını çözer kullanıcılar da daha yüksek performansla 3D vision kullanabilir.
    İnceleme için teşekkürler. Her zamanki gibi harikasınız
  • inceleme için teşekkürler
  • inceleme içn teşekkürler :D

off güç tüketimi gerçekten uçmuş, 3D de fos çıktı diyebiliriz... 2tane GTX 570 bile 3D ye o ayarlarda dayanamıyorsa 3D benim için fos çıkmış demektir.. HD5970 hala ben burdayım diyebiliyor :D

birde karşılaştırmanın kolay olması açısından HD6970 CF ve HD6950 CF de koyulsa fena olmazdı :D yada elinde olan arkadaşlar varsa paylaşırlarsa iyi olur düşüncesindeyim :))
  • SLI performansı olarak rakiplerine göre geride kalıyor Nvidia. 6950@70 modu, fiyatıyla en üst düzey kart olarak alınırlığını koruyor, tabi bunun yanında güç tüketimindede Amd farkını ortaya koyuyor, Nvidia tam performans için bayağı benzin yakıyor.

Crysis için şimdi bile 100 fps sınırına yaklaşılamıyor deniyorda, 6950@6970 CF düzenekleri 100 fps üstüne çıkmamış mıydı?
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • benim anlamadığım nokta neden leadtek sli düzeni?yani yanlış anlamayın ama leadtekin hiçbir esprisi yok yani ne özelleştirilmiş fanı var ne de ekstra hız aşırtılmış bi versiyonu tamam cok köklü bi firma fakat bunun yerine zotac veya asus markalarıyla oluşturulmuş sli düzeni daha ii olabilirdi kanısındayım bu arada gerçekten nvidianın cok fırın ekmek yemesi lazım 3d vision için
  • 3D olayında bence haksızlık edilmiş çünkü ben gtx295 ile bile her oyunu 40 fps üstü oynuyorum. crysis e bakarak yorum yapmak yanlış zira o oyuna göre gtx 580 sli bile 60 fps yi zor geçiyor. Aslında bu oyun bu listeden çıkarılmalı çünkü saçmalıktan öte bişey değil.
  • bu Crysis nasıl oyundur ya üzerinden kaçsene geçti hayla 100 kare sınırı aşılamadı..
    bence oyunda sorun var :D:D:D
  • inceleme içi teşekkürler galiba tek gtx 570 bile yetiyor uzun süre iş görür ondan sonra çift yapılabilir fiyat biraz uçuyor çift yapınca ama buna bence değer
  • şu siteyi bi düzeltin artık video cok donuyro indirmem 800kb ama video dona dona yükleniyor siteler yavaş yavaş acılıyor bu arada 59702.yaşındada 1.sırada helal olsun gtx 580 boşa cıkmış bi kart oluyor
  • 3d testleriniz de bir hata var gibi geliyor bana. crysis te hem 1920 de hem 1680 çözünürlüktete nasıl 30 fps oluyor bir çelişki var gibi tam bakmadım dikkatli inceleyenler olur elbet...
  • Yeni, yine, yeniden HD 5970 :D
    O güç tüketimi nedir arkadaş öyle yaw:D
  • 6970 crossfire'ı da aynı tabloya dahil etmeniz güzel olurdu
    5970 cok eskidi artık 6990 cıkacak aysonunda..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ONE2Z

benim anlamadığım nokta neden leadtek sli düzeni?yani yanlış anlamayın ama leadtekin hiçbir esprisi yok yani ne özelleştirilmiş fanı var ne de ekstra hız aşırtılmış bi versiyonu tamam cok köklü bi firma fakat bunun yerine zotac veya asus markalarıyla oluşturulmuş sli düzeni daha ii olabilirdi kanısındayım bu arada gerçekten nvidianın cok fırın ekmek yemesi lazım 3d vision için

Amd tarafında da hep referans cozumler uzerine testler yapılıyor buda olması gereken sekilde yapılmıs karsılastırırken daha net gorebilmek adına referans amd ve nvidia cozumleri kullanmak kullanıcıları yanılmasını onlicektir.

SAYGILARLA
  • 3D Vision da 2. kartın getirisi olmaması sadece Crysis içinmi geçerli? Yoksa tüm oyunlardamı böyle? Eğer tüm oyunlarda bu sıkıntı varsa 3D Vision ile oyun oynama zevki sadece tek GTX 580@900MHZ OC. ile yaşamak en mantıklı seçim gibi duruyor
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.