Şimdi Ara

Haxball'da ODAYA GİREMİYORUM. (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
0
Favori
96.754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Haxball olmadan önce napıyordum acaba :D

Şu an çok sıkılıyorum...
  • ne saçma iş ya nasıl giremiorm deli oldum
    hep server ......................
  • bir türlü çözülmedi , kimsenınde olayı çözememesi ilginç yaw
  • ttneti mi arasak acaba ama haxball'a giremiyorum dersem gülerler heralde.
  • 2 gündür bu ne ya giremiyoruz oyuna
  • halen devam ediyor sorun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: padisah07

ttneti mi arasak acaba ama haxball'a giremiyorum dersem gülerler heralde.

evet ya arasak ne diyebilcez ki
  • quote:

ttneti mi arasak acaba ama haxball'a giremiyorum dersem gülerler heralde.

hocam o benim aklıma geldi de bir kişi arasa herifler güler yanitoplu olarak aranması+e-mail yoluyla şikayet edilmesi sonucu kaale alıp bir şey yaparlar.

bu sorun bende her zaman olmuyor biraz şanslıyımancak bendeki sorun da şu ki her zaman oluyor;bir odanın sayısı 5/6 diyelim yani 1 kişilik yer var.tıkladığımda "the room is full" diyor,ben de hâliyle oda listelerine gidiyorum geri,bir bakıyorum o oda hâlâ 5/6,odada 1 kişilik yer var bir daha tıklıyorum gene "the room is full" diyor

• TTNet'i ararsanız Haxball'a giremiyorum demek yerine RTMFP serverine bağlanamıyorum dersiniz fakat sorunun bazı süperonline ve diğer internet sağlayıcılarını kullanan arkadaşlarda da görüldüğünü düşünürsek çözümü TTNET'ten beklemek yanlış olabilir.

Genel olarak araştırdığımda RTMFP serverına bağlanma sorununu Adobe forumlarında incelenen bir sorun. İngilizcesi olan arkadaşlar sorunu Adobe forumlarında araştırabilirse daha net ve işe yarar çözümler ortaya çıkabilir.

http://community.adobe.com/help/search.html?q=rtmfp+connecting+problem&x=0&y=0&lbl=0&hl=en_US&lr=en_US&self=0&area=0

• Yok mudur bir çaresi?
  • Hala giremiyorum arkadaşlar!
  • quote:

Orijinalden alıntı: anka__61

TTNet'i ararsanız Haxball'a giremiyorum demek yerine RTMFP serverine bağlanamıyorum dersiniz fakat sorunun bazı süperonline ve diğer internet sağlayıcılarını kullanan arkadaşlarda da görüldüğünü düşünürsek çözümü TTNET'ten beklemek yanlış olabilir.

Genel olarak araştırdığımda RTMFP serverına bağlanma sorununu Adobe forumlarında incelenen bir sorun. İngilizcesi olan arkadaşlar sorunu Adobe forumlarında araştırabilirse daha net ve işe yarar çözümler ortaya çıkabilir.

http://community.adobe.com/help/search.html?q=rtmfp+connecting+problem&x=0&y=0&lbl=0&hl=en_US&lr=en_US&self=0&area=0

haklı olabilirsin.belkide adobe ile ilgili bir sorundur ama yinede ttneti arayıp dediğin gibi rtmfp serverine bağlanamıyorum dersek belki çözüm işin uğraşabilirler.

http://forums.adobe.com/message/3169241 bu linktede birşeyler anlatılmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi padisah07 -- 9 Şubat 2011; 18:16:34 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: anka__61

TTNet'i ararsanız Haxball'a giremiyorum demek yerine RTMFP serverine bağlanamıyorum dersiniz fakat sorunun bazı süperonline ve diğer internet sağlayıcılarını kullanan arkadaşlarda da görüldüğünü düşünürsek çözümü TTNET'ten beklemek yanlış olabilir.

haklı olabilirsin.belkide adobe ile ilgili bir sorundur ama yinede ttneti arayıp dediğin gibi rtmfp serverine bağlanamıyorum dersek belki çözüm işin uğraşabilirler.

http://forums.adobe.com/message/3169241 bu linktede birşeyler anlatılmış.

TTnet'i arayınca modemi resle dns önbelleğini temizle gibi şeyler söylüyorlar. Yaptım diyince de ilgileneceğiz falan diye geçiştiriyorlar. Yine de aramaktan çekinmeyin. Ne kadar çok arayan olursa işin ciddiyeti o kadar anlaşılır. Fakat bu sorunu çözse çözse Adobe çözer bana kalırsa. Dediğim gibi ingilizcesi yeterli olan arkadaşlar adobe forumlarında bi gezinirse, konu falan açarsa cevap alacaktır.

• Ve sorunun çözümünü bizzat ben buldum !

Adobe Flash Player 10.2.152.26 versiyonunu yükleyin düzeliyor ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: okg53

Ve sorunun çözümünü bizzat ben buldum !

Adobe Flash Player 10.2.152.26 versiyonunu yükleyin düzeliyor ...

Tesadüf. Oyun arada bir gelip, gidiyor böyle Birazdan tekrar bozulur
  • benim düzeldi bir şey yapmadan.
    Darısı başınıza :D
  • benim kendmi bildim bileli hiç girmiyor. modem zyxel. nası düzelticez şu kodumun aletini ya.
  • Yeni tanıştım Haxball'la
    ama oynamak nasip olmadı

Hiç bir masaya girmiyor. Sorun yukarıdakilerle aynı. Çözüm bulan var mıdır?
  • yok çözüm malesef up
  • port açmak çözüm olabilir ama hangi portları açıcaz
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.