Şimdi Ara

Yarın alacagım BMW ıcın tavsıye ıstıyorum

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 3.16 i begendim.2001 model arac 140 binde.triptonik vites,arka park sensoru,deri koltuk,kazasiz genel olarak temiz bir arac.istenen fiyat 26 bin lira.ederi bu mudur ? Tavsiye edermisiniz ?

• aracı görmeden bir yorumda bulunamayız ki.. en azından fotosu olsa bi fikir verir..
  • Suan cepten giriyorum link bulmak tam olum :) en azindan piyasasi bu civardamidir ? Temiz bir arac.
  • aracın opsiyonları ve temizliğine göre 24binle 28bin arasında değişiyor
  • temiz gorunuyor... borusana goturup baktirin derim
  • Benim bildigim E46 316i otomatik vitesli uretilmedi.Engelli aracii olarak ozel gelmis olabilir.Birde arabanin direksiyonu bi acayip geldi bana sanki airbag patlamisda geri toplamislar gibi duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmeta60 -- 8 Şubat 2011; 1:31:32 >
  • Bu gun borusana goturup kontrol edılecek.bır problem varsa ortaya cıkar.gelısmelerı buradan yazarım.
  • hocam haberlerini bekliyoruz...
  • Aracın çamurlukları değişmiş.Kaza geçirmiş ciddi bir şey değil ama insan kıllanıyor.Farklı araçlar bakmaya devam ediyorum.Buradan güncelleyeğim.
  • o yaşta bir 3 kasa için normal bence, bu arada borusan exper hizmeti vermeye başladımı tekrar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmeta60

Benim bildigim E46 316i otomatik vitesli uretilmedi.Engelli aracii olarak ozel gelmis olabilir.Birde arabanin direksiyonu bi acayip geldi bana sanki airbag patlamisda geri toplamislar gibi duruyor.

Otomatik vardı.

Universitenin ilk yılında sahip olmuştum bu araca yalnız benim aracımda dijital klima, fonksiyonel direksiyon ve xenon far mevcuttu.Şuan bu araç boş gibi geldi gözüme.Yalnız yıldız jantlar bu araca gerçekten çok yakışıyor.Daha önce kullandınızmı bilmiyorum ama gerçekten bir hantallığı mevcut.Ayrıca yaktığı benzinle performansının hakkını verememesi sizi üzebilir.Bence e46 da 25-30 gibi seriler tercih edilmeli en azından hem sağlamlığı hem keyfi yaşar ve eşdeğer yakıt tüketimiyle bunu sağlamış olursunuz.Sorun olaraksa ben 100k km üzerini gördüm hiçbir sorun yaşamadım ve sattığım kişide bana hiç şikayette bulunmadı.E39 5 serisinden aman aman etmiş biri olarak gerçekten sorunsuz sayılabilecek araçlar içinde e36, e46 sahibi olarak ve şuan e90 kullanan bazı arkadaşlarımda aynı memnuniyette fakat kullanıma göre değişir.Aracın fiyatıyla ilgili birşey diyemem artık satışlar keyfe kaldı isteyen istediği rakama satıyor yalnız kasko değer listesinden baz alıp biraz fiyatı ona göre kırarsanız sizin için en uygun rakamı yakalamış olursunuz.

• 3,16 otomatik bunu m3 ü yapanlar mı yaptı diye fake mi acaba bizim bmw dedirten bir araç
  • Hocam hevesinizi kırmak gibi olmasın ama 3.16'nın performansı gercekten cok dusuktur.Bunu goz onunde bulundurursunuz umarım almadan önce
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.