- x
aof sınavlarında hesap makinesi serbest mi
12 Cevap6658 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

805 Mesaj
7 Şubat 2011; 15:15:30 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

aof sınavlarında hesap makinesi serbest mi?

38 Mesaj
7 Şubat 2011; 20:32:58 

Serbest hocam

503 Mesaj
21 Mart 2011; 10:58:44 

Slm
Aöf sınavlarına az kaldı, hesap makinesi için bir kriter varmıdır?
Tavsiyeleriniz nedir?
Teşekkürler

Mesela bu olabilirmi?
http://www.makdis.com/site/page.asp?dsy_id=21018
0

"Adaleti çiğneyen devlet adamlarını cezalandırmayan milletler çökmek zorundadır. HZ. MUHAMMED"
"Bir insan taraf tutmaya başlar başlamaz, dünyada da o gerçekleri o kadar az görmeye başlar. HEYWOOD BRAUN"
"İnsanın en büyüğü, en yüksek mevkide iken tevazu gösteren, kudret sahibi iken affeden ve kuvvetli olduğu vakit adaletle hareket edendir. ABDÜLMELİK B. MERVAN"
Dropbox referal adresim

66 Mesaj
21 Mart 2011; 16:01:53 

Dostum tüm hesap makinaları olmuyor. Bir kriterii vardı. Öğrenci klavuzunda yazıyor. Bir fonksiyon tuşu olan makinalar yasaktı. O nedenle bende makina almadım ama basit bir bakkal makinası almayı düşünüyorum.

Her gün yeni bir umut, her aksam yine düş kırıklığı.

666 Mesaj
21 Mart 2011; 18:29:02 

Sınav giriş belgesinde yazan şöyle,

SINAVDA UYULACAK KURALLAR MADDE 8

Sınav sırasında hesap makinesi kullanılabilir. Ancak, alfabetik tuş takımı bulunan hesap makineleri (Databank, taşınabilir bilgisayarlar vb. özel elektronik cihazlar) kullanılmayacaktır.

3459 Mesaj
26 Mart 2011; 4:04:24 

Matematik sınavında öyle hesap makinesi gerektirecek boyutta sayılar çıkmıyor.Sadece köklü sayılarda biraz hız kazandırır.

3303 Mesaj
29 Mart 2011; 13:26:54 

quote:

Orijinalden alıntı: Pcbuilder

Matematik sınavında öyle hesap makinesi gerektirecek boyutta sayılar çıkmıyor.Sadece köklü sayılarda biraz hız kazandırır.

2.sınıfta şart hocam, istatistik dersinde hesap makinesi olmadan soru çözemiyorsunuz.

10612 Mesaj
30 Mart 2011; 10:02:05 

Çok fonksiyonlu olmaması gerekiyordu. Heralde gene öyledir. Yani basit 2-3 liralık bir hesap makinesinde sorun çıkmaz.

Hatasız kul, bugsız oyun olmaz. (Oyuncular Kulübü)
Yalnızlık beni hayatım boyunca izledi. Barlarda ,arabalarda ,kaldırımlarda, dükkânlarda... Kaçış yok. Ben Tanrı'nın yalnız adamıyım. (Taxi Driver)
Hayatta önemli olan ne kadar sert vurabildiğin değil, aldığın darbelere dayanıp devam edebilme dayanıklılığını gösterebilmendir. (Rocky)
Eğer haberler doğru olsaydı, onları güzel kadınlara sundurmak zorunda kalmazdık. (Anonim)

2126 Mesaj
30 Mart 2011; 18:45:23 

quote:

Orijinalden alıntı: Merkur

Slm
Aöf sınavlarına az kaldı, hesap makinesi için bir kriter varmıdır?
Tavsiyeleriniz nedir?
Teşekkürler

Mesela bu olabilirmi?
http://www.makdis.com/site/page.asp?dsy_id=21018
0

Geçen yıl bu tip bir makine götürdüm ama gözetmen el koydu :) Ertesi gün yine götürdüm yine aynı gözetmen denk geldi. Bu sefer kendim teslim ettim :D

3836 Mesaj
31 Mart 2011; 21:24:40 

quote:

Orijinalden alıntı: XR9

Geçen yıl bu tip bir makine götürdüm ama gözetmen el koydu :) Ertesi gün yine götürdüm yine aynı gözetmen denk geldi. Bu sefer kendim teslim ettim :D

Basit makineler yeterli arkadaşlar , bu cihazları almıyorlar.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

0 Mesaj
1 Nisan 2011; 15:35:54 

Basit bakkal makineleri ile standart sapma sorularını çözemezsiniz. dereceli kök alabilen makine olması gerekir elinizde. 5-6 liraya satılan dandik bilimsel hesap makinelerinden götürmenizi tavsiye ederim. Ama gözetmen bu işe ne der bilemem. Ancak üzerinde harf takımı olmadığı için kullanılabileceğini iddia edebilirsiniz...

42 Mesaj
1 Nisan 2011; 21:27:56 

bu tür hesap makineleri gözlemci hocalara göre alınıyor veya alınmıyor. Kurala göre bu tür (bir de captiga diye bir model daha var) hesap makineleri yasak olmaması lazım, çünkü alfabetik değiller, data bank olarak kullanamazlar. Tavsiyem bir normal, bir de bunu götür. Gözlemci bunu almazsa sınava diğerini kullanırsın.

Not: geçen sınavda ben sokabildim, kimse bir şey demedi.

Bol şans.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OkTAlp -- 1 Nisan 2011; 21:28:40 >

3314 Mesaj
2 Nisan 2011; 10:33:05 

0

Bende bu hesap makinesini aldım arkadaşlar bu gecerlımı orda bıde hesap makınesız kalmayalım

Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.188