Trafik İşlemleri için Noter Vekaleti
8 Cevap2325 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

514 Mesaj
6 Şubat 2011; 19:06:13 

Arkadaslar babamla notere gıdıp aracı babamın ustune alacagız..Ardından plaka degısımı ve yenı ruhsat ıslemlerı ıcın trafıge gıdecegız. Bunun ıcın babamın trafıge gelmesıne gerek var mı? Yoksa ben tek basıma halledebılırmıyım..? Gıtmesı gerek dıyorsanız vekalet verme gıbı bır durum soz konusu mu? Bunun noterdekı fıyatı nedır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vanhelcing -- 6 Şubat 2011; 19:07:05 >

18966 Mesaj
6 Şubat 2011; 19:32:03 

Babanın trafiğe gelmesine ve yanında TC Kimlik Numaralı Nüfus Cüzdanı ya da Sürücü Belgesini götürmesi gerek. Tek başına halledemezsin. Mutlaka vekaletname isterler. Aracın satışını noterde babanın üzerine aldıktan sonra baban orada hemen sana bir vekaletname de verebilir. Katip kişiye "Trafik Tescil İşlemleri için" dediğinde hemen anlar, ikinizin kimliği ister, yaklaşık 25-35 TL arasında değişir.

514 Mesaj
6 Şubat 2011; 20:21:13 

Bu mıktara babamın gelmesıne gerek kalmaz yani.. Tesekkurler..

1 Mesaj
18 Nisan 2011; 17:27:30 

Vekalet verenin TC numarası yazan kimlik belgesi, vekaleti alanın da sadece TC numarası yeterli. Vekalet alanın kendisinin ya da kimliğinin olmasına gerek yok. Geçen Gebzeden araç aldım. Bana vekaleti oradan verip posta ile yolladı arkdaşm.

4181 Mesaj
18 Nisan 2011; 23:55:11 

quote:

Orijinalden alıntı: aktasmes

Vekalet verenin TC numarası yazan kimlik belgesi, vekaleti alanın da sadece TC numarası yeterli. Vekalet alanın kendisinin ya da kimliğinin olmasına gerek yok. Geçen Gebzeden araç aldım. Bana vekaleti oradan verip posta ile yolladı arkdaşm.

Aynen bu şekilde. Alım ve satım için derseniz 45TL cik de fiyat...

Megane II HB Faz I
1.5 dCi Authentique

Continental Premium Contact 5 Lastik | Mutlu Akü | Bosch Filtreler | Castrol Edge Turbo Diesel Yağ | Shell V-Power Nitro+ Diesel Yakıt

1 Mesaj
26 Ocak 2012; 23:41:21 

merhaba arkadaslar aracım 06 plaka satıs yapmadan plakayı nasıl 34 yaparım bılgısı olan varmı

1107 Mesaj
27 Ocak 2012; 12:31:38 

quote:

Orijinalden alıntı: aktasmes

Gebzeden ne aldınız bende Gebzede oturuyorum

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
27 Ocak 2012; 12:39:09 

İstanbul / Bayrampaşada geçen gün vekalet aldım. Ücreti 65 lira.

Yer yer değişiyor mu bilmiyorum ama fiyat buydu bende.

15 Mesaj
12 Mart 2012; 23:11:10 

ikametini 34 yaparsan sadece öyle olur

Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.359