Şimdi Ara

Trafik İşlemleri için Noter Vekaleti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
8.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar babamla notere gıdıp aracı babamın ustune alacagız..Ardından plaka degısımı ve yenı ruhsat ıslemlerı ıcın trafıge gıdecegız. Bunun ıcın babamın trafıge gelmesıne gerek var mı? Yoksa ben tek basıma halledebılırmıyım..? Gıtmesı gerek dıyorsanız vekalet verme gıbı bır durum soz konusu mu? Bunun noterdekı fıyatı nedır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vanhelcing -- 6 Şubat 2011; 19:07:05 >

• Babanın trafiğe gelmesine ve yanında TC Kimlik Numaralı Nüfus Cüzdanı ya da Sürücü Belgesini götürmesi gerek. Tek başına halledemezsin. Mutlaka vekaletname isterler. Aracın satışını noterde babanın üzerine aldıktan sonra baban orada hemen sana bir vekaletname de verebilir. Katip kişiye "Trafik Tescil İşlemleri için" dediğinde hemen anlar, ikinizin kimliği ister, yaklaşık 25-35 TL arasında değişir.
  • Bu mıktara babamın gelmesıne gerek kalmaz yani.. Tesekkurler..
  • Vekalet verenin TC numarası yazan kimlik belgesi, vekaleti alanın da sadece TC numarası yeterli. Vekalet alanın kendisinin ya da kimliğinin olmasına gerek yok. Geçen Gebzeden araç aldım. Bana vekaleti oradan verip posta ile yolladı arkdaşm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aktasmes

Vekalet verenin TC numarası yazan kimlik belgesi, vekaleti alanın da sadece TC numarası yeterli. Vekalet alanın kendisinin ya da kimliğinin olmasına gerek yok. Geçen Gebzeden araç aldım. Bana vekaleti oradan verip posta ile yolladı arkdaşm.

Aynen bu şekilde. Alım ve satım için derseniz 45TL cik de fiyat...
  • merhaba arkadaslar aracım 06 plaka satıs yapmadan plakayı nasıl 34 yaparım bılgısı olan varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: aktasmes

Vekalet verenin TC numarası yazan kimlik belgesi, vekaleti alanın da sadece TC numarası yeterli. Vekalet alanın kendisinin ya da kimliğinin olmasına gerek yok. Geçen Gebzeden araç aldım. Bana vekaleti oradan verip posta ile yolladı arkdaşm.

Gebzeden ne aldınız bende Gebzede oturuyorum
  • İstanbul / Bayrampaşada geçen gün vekalet aldım. Ücreti 65 lira.

Yer yer değişiyor mu bilmiyorum ama fiyat buydu bende.
  • ikametini 34 yaparsan sadece öyle olur
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.