Şimdi Ara

Angry Birds'ün 1.51 versiyonu 31 yeni seviye getiriyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
6.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Son dönemin en popüler oyunlarından birisi olan Angry Birds güncellendi. Yapımcı firma Rovio Mobile, Kızgın kuşların 1.51 sürüm numaralı yeni versiyonunda oyunseverler için 31 yeni seviye sunuyor. Yeni sürümde ayrıca, Clint Eastwood'un 1968 yapımı Hang ‘Em High filmine gönderme yapan Vahşi Batı temalı özel bir bölüm de bulunuyor.

Angry Birds'ün son sürümünde, düşük donanım özelliklerine sahip telefonlar için yeni grafik özelliği de sunuluyor. Bu arada yarın yapılacak Super Bowl maçında gösterilmek üzere Angry Birds Rio isimli özel bir tanıtım filmi de hazırlandı. Amerikan Futbol Ligi'nin final karşılaşması olan Super Bowl'da gösterilecek bu tanıtımda, oyundaki özel bir seviyeyi aktive eden gizli bir ipucu da verilecek.

Angry Birds 1.51'i kurmak için; https://market.android.com/details?id=com.rovio.angrybirds

• Güzel ama ben pek oynayamıyorum oyunu bazı böülmlerde 5 dk uğraştığım bile oluyor.
  • yarım saat bi bölüme uğraşmışlığım vardır :D
  • haber için saol... hemen indirdim.. :))
  • Dun gece guncellemesini görür gormez hemen indirdim ama oyun cok zorlasti :)
  • Geceleri uyumadan oynarım ve her bölümü 3 yıldızla geçmeye çalışıyorum bazen bir bölüm 30-40 dakika harcıyorum güzel oyun cidden ve adamlarda çok güzel pazarladı helal olsun.
  • Yeni seviyeler eklenmiş demek :)) Teşekkürler.
  • oyun o kadar çok hayran topladıki ben dahil Artık iyi oyunun 3D ve yüksek kapasite olması gerekmediğini söyletiyor insana .cidden bağımlısı oldum iyi haber sağol.
  • quote:

Orijinalden alıntı: desperadotr

oyun o kadar çok hayran topladıki ben dahil Artık iyi oyunun 3D ve yüksek kapasite olması gerekmediğini söyletiyor insana .cidden bağımlısı oldum iyi haber sağol.

bazı oyunlar 2d daha güzeldir bkz. worms
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgehankalkan

Güzel ama ben pek oynayamıyorum oyunu bazı böülmlerde 5 dk uğraştığım bile oluyor.

Vay anasını Sanki millet her bölümü tek kuş atışıyla bitiriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadtneverdie

quote:

Orijinalden alıntı: desperadotr

oyun o kadar çok hayran topladıki ben dahil Artık iyi oyunun 3D ve yüksek kapasite olması gerekmediğini söyletiyor insana .cidden bağımlısı oldum iyi haber sağol.

bazı oyunlar 2d daha güzeldir bkz. worms

Evet worms vazgeçilmez bir klasik. İlk çıktığında o silahları görünce bu ne dedim yok artık dedim.

• Angry Birds güzel oyun ama bir "Alex" değil ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurkillinc

Angry Birds güzel oyun ama bir "Alex" değil ...

• quote:

Orijinalden alıntı: onurkillinc

Angry Birds güzel oyun ama bir "Alex" değil ...

insan futbolla ilgilenmeyince komik oluyor :D ben alex denince ki konumuz oyunsa "alex kid in..." serisini hatırlıyorum.
  • Fondaki müzik çok hoşuma gitti
  • quote:

Orijinalden alıntı: lnfoman

quote:

Orijinalden alıntı: bilgehankalkan

Güzel ama ben pek oynayamıyorum oyunu bazı böülmlerde 5 dk uğraştığım bile oluyor.

Vay anasını Sanki millet her bölümü tek kuş atışıyla bitiriyor

süpersin

• quote:

Orijinalden alıntı: losthell

Geceleri uyumadan oynarım ve her bölümü 3 yıldızla geçmeye çalışıyorum bazen bir bölüm 30-40 dakika harcıyorum güzel oyun cidden ve adamlarda çok güzel pazarladı helal olsun.

• ÇOk uğraştırıyor bazen sinir oluyorum.
  • oyuna kıl oldum abiii
  • insan hem çileden çıkıyor hem oynamak istiyor.:D
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.