- x
Sizce Kia Sportage 1.6 lt. GDI Benzinli 2WD mi yoksa Hyundai ix35 1.6 GDI 6MT 4x2 ST
115 Cevap62451 Görüntüleme4 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

588 Mesaj
5 Şubat 2011; 20:34:04 

Özet olar sanırım bir haftadır arada gidip geliyorum. Her iki aracı test etme şansım oldu. Şans diyorum çünkü şuanda her iki araç için listeler oluşturulmakta ve güzelim ülkemin hiçbir köşesinde bu aracı bayiden gidip almak mümkün değil, beklenecek.... Beklerken en azından fikirleri, bilgileri ve görüşleri derleyip toplayalım beraber genel olarak araçların artı ve eksilerini vurgulayalı. Bu bağlamda katkı sağlayacak herkese şimdiden teşekkürler.

Önce muhtelif perspektiflerden yanyana görelim:
0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

Jantlar
0

Motorlar
0

0

Bagajları:
0

0

Göstergeler
0

Sürücü
0

0

Sürücü ve yan koltuğu
0

Orta Konsol
0

0

0

0

Vites
0

Direksiyon
0

0

0

Sürücü kapısı iç
0

Ön koltuklar
0

Arka kapılar dış
0

Ön koltuk Arkası
0

Arka koltuklar
0

Teknik detayları da ekleyebilirsek sanırım genel olarak üzerinde konuşmamız mümkün olur. Şimdiden ve tekrar katkı sağlayacak herkese teşekkürler.

bbasaran Türk puro severlerin ortak platformu PuroSeverCom Üyesidir

4944 Mesaj
5 Şubat 2011; 20:39:42 

Tipleri haricinde ikisi de tamamen aynı araçlar. Hoşunuza hangisi gidiyorsa onu alabilirsiniz.

Mercedes-Benz

588 Mesaj
5 Şubat 2011; 20:51:51 

Aynı motoru paylaşıyorlar, fiyatları farklı, görsel olarak farklı tasarımlara sahipler. Ncap sonuçlarına göre güvenlik durumları biraz farklık gösteriyor. Yine Ülkemizde ikinci el satılabilirlik açısından, teknik servis ve destek açısından farklılıkları olabilir. Ağırlıklarından dolayı çok hafif performans farkı da olabilir... vs. vs. yani bunun gibi farklıklıkları dikkate aldığınızda sizin tercihiniz ne olurd?

1393 Mesaj
5 Şubat 2011; 20:52:54 

quote:

Orijinalden alıntı: canozpinar

Tipleri haricinde ikisi de tamamen aynı araçlar. Hoşunuza hangisi gidiyorsa onu alabilirsiniz.

+1

Bence tip olarak ix35 daha güzel.

Ey yükselen yeni nesil, istikbal sizindir. Cumhuriyet'i biz kurduk, O'nu yükseltecek ve sürdürecek sizlersiniz.

4732 Mesaj
5 Şubat 2011; 20:53:09 

Hyundainin içini daha çok beğendim.
Benim tercihim Hyundai olurdu.

4425 Mesaj
5 Şubat 2011; 20:57:23 

sportage'ı beğenseniz dahi nisandan önce alamıyorsunuz sanırım. hatta haziran falan diyorlar artık galiba.

2188 Mesaj
5 Şubat 2011; 20:58:12 

quote:

Orijinalden alıntı: canozpinar

Birde farklı dizel motorları var

Bu halkın mantıksız,akılsız,bilgisiz,araştırmayan,meraksız,soru sormayan,gerçeklerle yüzleşmeyen,egoist,narsist,bencil,kalitesiz,eğitimsiz ve kültürsüz yapısının içine edeyim ben

1409 Mesaj
5 Şubat 2011; 20:58:12 

Hyundai dayanamayacağım kadar çirkin, sırf bu sebepten dolayı Kia diyorum. Zaten yürüyen aksam aynı.

537 Mesaj
5 Şubat 2011; 20:58:33 

Bence Kia almanız daha mantıklı olacaktır çünkü ix35'te görünüm olarak güzel bi yer yok . İç mekanda gösterişli değil . Hem Kia dahada dikkat çekiyor .

Kia Sportage Blue '11
Citroen Berlingo White '12
Samsung Galaxy S III Blue

588 Mesaj
5 Şubat 2011; 20:59:53 

Sportage dış tasarımı gerçekten yeni ve çağdaş geliyor bana. Diğer yandan yanan şu inci gibi dizilmiş ışıklar bir o kadar gereksiz ve anlamsız geldiğini düşünüyorum. Hyundai'nin içi sanki biraz daha ağır ve kullanışlı geliyor örneğin sürücü koltuğunda düğmelerin yukarı doğru konumlanması sanki daha kullanışlı veya klima yönetimi için kullanılan sistemin sportage da çevirmeli olması biraz ilginç bir durum. Hyundai bu buton yerlerinin falan de metalik renklerden oluşması da bana ucuz bir izlenim veriyor. Bilmiyorum siz ne dersiniz.

3367 Mesaj
5 Şubat 2011; 21:10:46 

Fiorino-Nemo gibi

Volkswagen Caravelle BiTDI 180 HP 400 NM
İnceleme için tıklayınız.

595 Mesaj
5 Şubat 2011; 22:52:39 

Hyundai kurbağa gibi duruyor, Sportage kesinlikle 5-0 önde...

2860 Mesaj
5 Şubat 2011; 23:37:26 

Hyundai diyorum.. Bayilerinde ikisinide incelediğimde Genel kalite anlamında çok farkedilmesde bağzı yerlerde daha özenli parçalar kullanılmıştı ix35 de.. Gösterge,Klima Göstergesi,İç mekan alanının daha hoş durması sebepleri yüzünden yine ix35 diyorum.. Türkiyede Hyundainin daha çok tutulan bir marka olması ve Sportagenin arkasının iğrenç olmasından dolayı yine ix35 diyorum.

2008 Volvo S60 2.0T

393 Mesaj
6 Şubat 2011; 0:05:32 

hyundai varken kia out çünü zaten hyundai kianın sahibi 98yılından beri patron varken niye kiayı alayım ki ha şöyle olsa olur örneğin vw de skodanın sahibi ama skoda vw oranla hatırı sayılır bi fiyat avantajı sunuyor ama hyundai kia da bööyle bi durumda yok hatta ix35 daha ucuz ve tasarım on numara

Chevy Cruze

588 Mesaj
6 Şubat 2011; 0:06:08 

Sanırım Kia 5 yıl veya 150.000 Km Hyundai ise 5 yıl veya 100.000 Km. garanti veriyor. Araçların tüketimi ve vergisi aynı. 100Km ile fren mesafesinde 2mt. fark var Hyundai daha kısa(!) mesafede duruyor. Acaba renkler olarak ne düşünüyoruz? Kia da 4 renk var Siyah, Beyaz, kiremit, gümüş. (Antalya da 2 adet mavi araç varmış... artık sadece bu 4 renkten gelecekmiş araçlar...) Hyundai de ise 6 renk var. Hoş gemiden ne ineceği de belli olmaz.
Birde araçların gelmesi bu kadar sürdüyse yedek parça durumunda halimiz her iki araç için yaman diyorum.

Renk olarak Hyundai Füme 5K (metalik) veya Siyah 1K (metalik) sizce nasıl? Sportage için ise Siyah ve Kiremit rengi?

685 Mesaj
6 Şubat 2011; 3:02:43 

Resimler için teşekkürler. Gerçekten zor karar.

Donanım karşılaştırmasını da eklerseniz bu iki araç için referans konu olur.

Edit: Tercihimi yazmayı unutmuşum. ix35

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mosan -- 6 Şubat 2011; 3:04:07 >

1048 Mesaj
6 Şubat 2011; 4:54:55 

KİA

Beyaz renk , filmli camlar düzgün jantlarla cok tatlı görünüyor , KAPUTU ACTIĞINIZDAKİ GÖRÜNTÜ BURASI TR diyor .

Bu aşk değil biz spor yapıyoruz..

1121 Mesaj
6 Şubat 2011; 8:25:41 

Araçalr aynı zaten neredeyse birebir, dış tasarım olarak Kia, iç tasarım olarak da Hyundai benim gözüme daha hoş geldi. Zor karar

Bir imzam diğer imzamı tutmuyor!

588 Mesaj
6 Şubat 2011; 9:26:05 

mosan Umarım fotoğrafların faydası olur. Donanım farklılıklarını yazmak sanırım daha kolay.

ix35 Style Plus da bulunan fazlalıklar ;)

-Supervision gösterge paneli
-Isıtmalı ön ve arka koltuklar
-Deri döşeme

2753 Mesaj
6 Şubat 2011; 9:45:31 

İX35'in ilk fotolarını gördüğümde bayılmıştım, ta ki aracı yan tarafından görene kadar.Şu kapıların eşik kısmına etek altı mı diyorsunuz,orda ki plastik parçalar en üst donanımda bile siyah galiba.Kontrast oluşturmak için mi yapılmış, yoksa plastiği gövde rengine mi boyayamamışlar bilemiyorum ama bence güzelim araç orada taklaya gelmiş.Yahu her şey gövde rengi olsun diye donanıma para veriyoruz(aynalar,tamponlar vs),bu kadar para verip rengi farklı almak da nedir?Bunun dışında Kia Sportage kim ne derse desin İX35'i tasarım olarak sulu getirir susuz götürür.Otomatik vites olsa kesin sportage alırdım,düz vites defterini 10 yıl önce kapattım.

Bu ülkede yaşamanın bedeli bu kadar ağır olmamalı

1255 Mesaj
6 Şubat 2011; 11:41:52 

çok farklı fotoları koyarak güzel bi kıyaslama başlığı olmuş tşkler.. birbirine yakın araçların arasındaki farkı başka şekilde anlamak mümkün olmazdı çünkü..

ben Kia derim dış görünüşünden dolayı.. hyundainin iç dizaynı bir adım önde gibi.. (estetik açısından)

araçların fiyatlarınıda düşünürsek Kia daha ağır basar..

Yorgun düştü düşlerim, sus oldu çıktı bunalımdan.. Bunalım ki aşk ötesi bişey.. Gidersin varamazsın, ölsende kurtulamazsın..

588 Mesaj
6 Şubat 2011; 13:44:16 

Yabancı forumlara da baktım onlar ne diyorlar diye sanırım herkesin fikri ortak dış görünüş olarak Kia ancak iç tasarım için Hyundai. Peki bu noktada ne yapmak lazım? Dış görünüşe göre mi yoksa iç tasarıma göre mi tercihte bulunmalı?

blue night çok önemli bir nokta araçların arasında şuanda bir fark var; biliyorsunuz Kia da Hyundai de araçlar geldikten hemen sonra fiyatlarına zam yapacakları düşünülüyor! Acaba bu zam aradaki farkı koruyacak mı yoksa azalacak mı fark göreceğiz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bbasaran -- 6 Şubat 2011; 13:50:34 >

326 Mesaj
6 Şubat 2011; 14:04:47 

quote:

Orijinalden alıntı: ozans01

Hyundai kurbağa gibi duruyor
, Sportage kesinlikle 5-0 önde...

Çok objektif, bilgi ve akıl dolu ve foruma da oldukça katkı sağlayan bir yorum yapmışsınız...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noveche -- 6 Şubat 2011; 14:13:22 >

326 Mesaj
6 Şubat 2011; 14:11:41 

ix35 Style Plus'da Sportage'dan farklı olarak:

İÇ DONANIM
  • Deri Koltuklar ................................................ (+)
  • Ön ve Arka Koltuk Isıtma Sistemi .................... (+)
  • Ön Kapı İçlerinde Aydınlatma .......................... (+)
  • Supervision Gösterge Paneli ........................... (+)

DIŞ DONANIM
  • UV Korumalı Karartılmış Camlar ....................... (+)
  • Lastik Basınç Kontrol Sistemi ........................... (+)
  • Led Gündüz Farları ............................................ (-)

588 Mesaj
6 Şubat 2011; 14:21:45 

Hyundai de Xenon far takılamıyormuş? Doğruluk payı varmıdır bunun?

1646 Mesaj
6 Şubat 2011; 15:20:58 

quote:

Orijinalden alıntı: bbasaran

Hyundai de Xenon far takılamıyormuş? Doğruluk payı varmıdır bunun?

Farları mercekliyse takılabilir.. Gerçi xenon a fark yıkama da gerekli..

1646 Mesaj
6 Şubat 2011; 15:24:31 

Sportage nin farları mercekli.. Sonradan xenon taktıran arkadaşlar mevcut aramızda.. Ben ise halen kararsızım..

1393 Mesaj
6 Şubat 2011; 15:26:17 

Kullanıcı açısından aracın iç tasarımı,işlevselliği vs. daha önemli değilmi?

Ey yükselen yeni nesil, istikbal sizindir. Cumhuriyet'i biz kurduk, O'nu yükseltecek ve sürdürecek sizlersiniz.

537 Mesaj
6 Şubat 2011; 15:40:11 

quote:

Orijinalden alıntı: ysaglam

Sportage nin farları mercekli.. Sonradan xenon taktıran arkadaşlar mevcut aramızda.. Ben ise halen kararsızım..

Bence taktırın derim . Çünkü bende taktırdım . Mercekli olduğundan dolayı inanılmaz güzel gözüküyor .

Kia Sportage Blue '11

1646 Mesaj
6 Şubat 2011; 16:10:29 

quote:

Orijinalden alıntı: serhatcan007
Bence taktırın derim . Çünkü bende taktırdım . Mercekli olduğundan dolayı inanılmaz güzel gözüküyor .

Dostum nerede taktırdın.. Serviste mi yoksa dışarıda mı.. Kaçlık taktırdın, maliyet vb ne oldu..

588 Mesaj
6 Şubat 2011; 16:26:45 

Almanlara göre Xenon takılamıyor araca. Sebini merak ettim, diğer yandan taktıranlarımız varmış sanırım? ilginç bir nokta.

__éSér__ işte tam bu noktada kararsızım. İç tasarım derken kia da hyundai de hemen hemen aynı özelliklere sahip sadece kullanılan renkler ve butonları yeri falan değişiyor. Örneğin Hyundai de sürücü kapısındaki düğme dağılımı ve duruşu bence çok daha kullanışlı.

1393 Mesaj
6 Şubat 2011; 17:52:45 

quote:

Almanlara göre Xenon takılamıyor araca. Sebini merak ettim, diğer yandan taktıranlarımız varmış sanırım? ilginç bir nokta.

__éSér__ işte tam bu noktada kararsızım. İç tasarım derken kia da hyundai de hemen hemen aynı özelliklere sahip sadece kullanılan renkler ve butonları yeri falan değişiyor. Örneğin Hyundai de sürücü kapısındaki düğme dağılımı ve duruşu bence çok daha kullanışlı.

Daha öncede dediğim gibi bence ix35 daha güzel.Hadi çoğunluk Sportage'ın dış görünüşünün daha güzel olduğunu söylüyor onada tamam ama ix35'in donanımsal olarak özellikleri daha ön planda önceki mesajlarınızdada bunu belirtmişsiniz.

Bkz:
İÇ DONANIM

* Deri Koltuklar ................................................ (+)
* Ön ve Arka Koltuk Isıtma Sistemi .................... (+)
* Ön Kapı İçlerinde Aydınlatma .......................... (+)
* Supervision Gösterge Paneli ........................... (+)

DIŞ DONANIM

* UV Korumalı Karartılmış Camlar ....................... (+)
* Lastik Basınç Kontrol Sistemi ........................... (+)
* Led Gündüz Farları ............................................ (-)

16672 Mesaj
6 Şubat 2011; 17:57:36 

ix35 daha güzel görünüyor

Opel Vectra 1.9 CDDesign Edition
150 ps 320 nm 6 ileri Active Select

537 Mesaj
6 Şubat 2011; 19:06:20 

quote:

Orijinalden alıntı: ysaglam

Dostum nerede taktırdın.. Serviste mi yoksa dışarıda mı.. Kaçlık taktırdın, maliyet vb ne oldu..

Servise taktırmayında neresi olursa farketmez :D Plaka beyaz led lambaları ve xenonlar 100 liraya mal olu . Konyada .

Kia Sportage Blue '11

588 Mesaj
6 Şubat 2011; 20:03:45 

Plaka ve Xenon far için inanılmaz uygun bir fiyat 1.000 olmasın o?

Bu arada hyundai için (gerçi 2.0 olanı için) bir Türkçe test videosu buldum, ilginize;

__http://www.youtube.com/watch?v=ezqqP5CsP3k

537 Mesaj
6 Şubat 2011; 20:54:40 

quote:

Plaka ve Xenon far için inanılmaz uygun bir fiyat 1.000 olmasın o?

Bu arada hyundai için (gerçi 2.0 olanı için) bir Türkçe test videosu buldum, ilginize;

__http://www.youtube.com/watch?v=ezqqP5CsP3k

1.000 lira olsa 1.000 yazardım sanki altın ampul xenon taktırıyoruz 100 lira yazdımsa 100 lira .

Kia Sportage Blue '11

588 Mesaj
6 Şubat 2011; 21:24:30 

serhatcan007 eminim altını olsaydı o da daha pahalı olurdu. Müthiş bir rakama konuyu çözmüşsünüz güle güle kullanın.

537 Mesaj
6 Şubat 2011; 21:31:46 

quote:

serhatcan007 eminim altını olsaydı o da daha pahalı olurdu. Müthiş bir rakama konuyu çözmüşsünüz güle güle kullanın.

Teşekkür ederim .

Kia Sportage Blue '11

3326 Mesaj
6 Şubat 2011; 21:36:08 

İki araçta nerdeyse aynı.Ben olsam hyundai yi alırdım.Bu arada fotoğraflar çok detaylı ve güzel olmuş.

635 Mesaj
6 Şubat 2011; 21:55:38 

Araçlar hakkında ÇOK FAZLA BİLGİM YOK..aMA BURADAKİ RESİMLERE BAKARAK ŞAHSİ BEĞENİM dış tasarım olarak Hyundai daha güzel geldi bana ama iç tasarımda sanki kia biraz daha al benili gibi olmuş birini seçip alacak olsam yinede Hyundai yi seçerdim sanırım.Tabi denk donanımlarda herikisinin fiyatını bilmek lazım ne kadar acaba???..Ayrıca böyle bir araçta otomatik vites bence kesinlikle şart oda bir etken olurdu seçmemde

1646 Mesaj
6 Şubat 2011; 22:00:15 

Fotolarda bir ayrıntı dikkatimi çekti.. İki aracın motoru tamamen aynı.. Ön kaput içerisinde Spo da ses izolasyon döşemesi var fakat IX35 e koymamışlar..

0

175 Mesaj
6 Şubat 2011; 22:17:45 

@ysaglam

Özellikleri verilen araç Style model olduğu için izolasyon yok. TR'deki araçlarda da Style'larda izolasyon yok, Style Plus'larda var...

DH Hyundai ix35 Kulübü

BİLGİ PAYLAŞTIKÇA GÜZELDİR

Hyundai ix35 1.6 GDI STYLE // 2011 // Beyaz Kuğu

588 Mesaj
6 Şubat 2011; 22:20:01 

yavuzhz Hyundai de görünüm olarak hoşunuza giden nedir?

aybasan Kötü haber her iki aracın 1.6 versiyonu aynı motoru kullandığından her ikisi de manuel, otomatik 2.0 motorunda mevcut. Bahsettiğimiz araçlardan sportage 54.750 TL. ve ix35 de 56.900 TL. Bu rakamlar şuan için geçerli ama sanırım stoklara araçlar girmeye başlayınca bu rakamlarda yukarı doğru bir oynama olacaktır..

ysaglam müthiş bir noktayı yakalamışsınız, tebrikler. Acaba ix35 kullan ve durumu teyit edebilecek kullanıcılar varmı aramızda?

175 Mesaj
6 Şubat 2011; 23:20:32 

@bbasaran

Teyidini istediğiniz konu acaba benim yukarıda açıkladığım nokta mıdır? ix35îmi alırken her iki versiyonu da kaputlarına varana kadar incelemiştim de!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neurofuzzy -- 7 Şubat 2011; 0:43:27 >

DH Hyundai ix35 Kulübü

BİLGİ PAYLAŞTIKÇA GÜZELDİR

Hyundai ix35 1.6 GDI STYLE // 2011 // Beyaz Kuğu

1840 Mesaj
7 Şubat 2011; 0:30:57 

Konuya girip resimleri kıyaslayıncaya kadar Sportage, benim gözümde İX35'den önce gelirdi. Ancak araçların iç mekanlarına bakıldığında İX35'in malzemesi çok daha kaliteli duruyor. Sanki Sportage doğal halinde İX35'in görüntülerine Rotuş yapılmış gibi Özellikle direksiyon simitleri ve kontrol tuşları, kapı içleri..

Edit: Unutulan kelime eklendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TeQuiLaS -- 7 Şubat 2011; 10:19:26 >

Yeni Astra Sedan 1.6 Edition + BRC (By Mocan)

588 Mesaj
7 Şubat 2011; 8:11:43 

neurofuzzy yorumunuzu sonradan gördüm: Editlemedim aslında gözden kaçan çok güzel bir notkayı yakalamışsınız. Teyit meselesi, ülkemizdeki araçların durumu aynı mıdır diye. Cevaplamışsınız zaten. Dediğiniz gibi Style Plus araçlarda bu durum yaşanmıyormuş. Tekrar teşekkürler.

TeQuiLaS aslında iç döşeme ve ek özellikler (ne kadar fark yapar bilemiyorum) açısından bende ix35 diyor(-dum). Sanırım sportage daha ağır basacak. Bugün etrafımdan Eskişehir'deki servisleri hakkında bilgi almaya çalışacağım. Bu haftaiçinde artık bir karar vermek lazım diye düşünüyorum. Gerçi her iki araç için sıraya girmekte fayda var sanırım ;)

İleriye dönük gelecek olan araçların ve SUV (2012 yılına kadar bu segmente 20 araç bekleniyor) tasarımlarına baktığımızda daha keskin hatlar ve biraz daha geniş bir görünüm ağırlıkta. Şu anlamda yazıyorum şuanda bir ford focus alacak olursanız mart ayı içerisinde satılacak olan yeni focus nedeniyle aracınız demode görünecek, sadece bu değil aynı zamanda fiyat açısından da kayıplar olacaktır. ix35 de en büyük kaygım önümüzdeki günlerde ortaya çıkacak SUV tasarımlarının yanında eski moda kalacak olması.
Sportage'ın tasarımcısı Audi'den ix35 de BMW'nin tasarımcısı tarafından üretilmiş. Deri koltuk dersek sanırım 1000-2000 TL. ile bu durumun önüne geçebiliriz? Yani iki araç arasındaki fiyat farkı (şuan için!) özellikler farkı dikkate alındığında anlamsız geliyor bana...

771 Mesaj
7 Şubat 2011; 8:42:44 

ikiside gördügüm zaman beni heyecanlandıran araclar gercekten tasarımları cok süper her yerde ilgi cekiyorlar ben hyundai tutkunu oldugum halde sportage bana daha güsel geliyor tasarım olarak bir adım önde ama iç kısımda ix35 daha kullanıslı gibi. birde beyaz renkleri olacak xenon app plaka güsel bir jant tamamdır. :))) gecen gün trafikte i35 in sahibe nasıl diye sordum. niyetin varsa hiç düşünme hemen al cok güsel bir araba dedi.

48 Mesaj
7 Şubat 2011; 9:39:54 

quote:

Orijinalden alıntı: Concrete Jungle

Hyundai dayanamayacağım kadar çirkin, sırf bu sebepten dolayı Kia diyorum. Zaten yürüyen aksam aynı.

Bazı insanlar dayanamadığı için zaten corsaya biniyor.İmzanızdan anladığım kadarıyla corsa sahibisiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haydar01 -- 7 Şubat 2011; 9:41:40 >

48 Mesaj
7 Şubat 2011; 9:47:27 

quote:

Orijinalden alıntı: ozans01

Hyundai kurbağa gibi duruyor, Sportage kesinlikle 5-0 önde...

On numara aydınlatıcı bir açıklama olmuş tebrikler.

588 Mesaj
7 Şubat 2011; 10:16:01 

9997 birşey sormak istiyoruma ama; "app plaka" ne demek?

0

EDIT: Tamam anladım forumda da bununla ilgili bir başlıklar varmış zaten;
_http://forum.donanimhaber.com/m_13847036/tm.htm
_http://forum.donanimhaber.com/m_18046164/tm.htm

Bu plaka tipi yasak falan değil değil mi? Durduk yere ceza yemeyelim :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bbasaran -- 7 Şubat 2011; 10:20:10 >

1840 Mesaj
7 Şubat 2011; 10:22:55 

quote:

9997 birşey sormak istiyoruma ama; "app plaka" ne demek?

0

EDIT: Tamam anladım forumda da bununla ilgili bir başlıklar varmış zaten;
_http://forum.donanimhaber.com/m_13847036/tm.htm
_http://forum.donanimhaber.com/m_18046164/tm.htm

Bu plaka tipi yasak falan değil değil mi? Durduk yere ceza yemeyelim :D

APP plaka yasak, POLİS'ine düşerseniz ceza yiyebilirsiniz

Yeni Astra Sedan 1.6 Edition + BRC (By Mocan)

588 Mesaj
7 Şubat 2011; 10:34:52 

TeQuiLaS bilgilendirme için sağolun, bu durumda hiç gereği yok :D demektir. Az önce Kia bayii ile görüştüm Hazıran başına kadar beklemek gerekir dedi Sportage için martı ayı içerisinde gelecek araba sayısına bağlı olarak kısalıp uzayabilirmiş bu süre....

1904 Mesaj
7 Şubat 2011; 11:04:45 

Güzel konu olmuş sağolasın :) karşılaştırmalı olması bir çok kişinin kafasındaki fikirleri dahada belirginleştirmiştir. Ben herşeyden öte servis ve hizmet fazlalığından dolayı IX35 derim 2 arabada alanı mutsuz edeceğini düşünmüyorum seçim işi sadece kişisel görüş ile alakalı.

PHENOM II x 4 940 - SPPHİRE PURE X790GX - power color HD 4770 - OCZ PLATINUM EDITION 2 GB DDR 1066 RAM - GIGABYTE CHASSIS ISOLO 220 & TT 460 PSU - WD 500 GB CAVIARBLACK

3367 Mesaj
7 Şubat 2011; 11:32:15 

Ben bir çok kişinin aksine Spo'dun dış tasarımını sevmedim, özellikle ön taraftaki ızgara haddinden fazla geniş olmuş, o kısım biraz daha inceltilse çok daha güzel görünecektir kanımca. ix35'in iç tasarımı ise çok basit duruyor, lada/dacia türü araçların kopkitlerine benzemiş, kia kopkiti biraz daha albenili olmuş, siyah/gri uyumu ve kırmızı göstergeler nefis olmuş. Yani birisinin içini, birisinin dışını çok beğeniyorum. Buradan hükümete sesleniyorum, lütfen Güney Kore hükümeti ile irtibata geçip ix35 içine kia kopkitini yerleştirmelerini sağlayınız.

Audi A4 2.0 TDI Füme
Galaxy S4 Beyaz

14666 Mesaj
7 Şubat 2011; 12:12:45 

quote:

Orijinalden alıntı: haydar01

On numara aydınlatıcı bir açıklama olmuş tebrikler.

İlginç insanlar var