- x
Azerbaycanda hayat
93 Cevap18224 Görüntüleme8 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

3417 Mesaj
5 Şubat 2011; 17:45:45 

arkadaşlar azerbaycanda yaşıyorum hayatla,eğitimle diğer şeylerle ilgili sorular sorabilirsiniz çok SS istemeyin ama yinede elimden geldiğince ss koyarım

635 Mesaj
5 Şubat 2011; 18:06:52 

Neden orada yaşıyorsun ? Çok özelse cevaplama.

2082 Mesaj
5 Şubat 2011; 18:25:32 

Türkiye ye nasıl bakıyorlar

595 Mesaj
5 Şubat 2011; 18:27:52 

Sanırım orda lise seviyesinde 4-5 yabancı dil ögretiyorlar ve herkes çok iyi konuşabiliyor o dilleri..
Dogrumu bu?

Egitim olarak çok çok çok çok geriyiz sanırım..

★★★ Fenerbahçe ★★★

3149 Mesaj
5 Şubat 2011; 18:28:17 

su elektrik bedavaydi galiba yada orasi turkmenistan'miydi neyse

steam id :wingsaber3 dota 2

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
5 Şubat 2011; 18:29:12 

Çoğunun dinle alakası yok diyorlar Rusya egemenliğinde kaldığı için doğru mu?
Sokaklar v.s. güvenli mi?
Rüşvet olayları devam ediyor mu?
Bayanları burdaki gibi mi

454 Mesaj
5 Şubat 2011; 18:29:57 

kızlar nasıl

452 Mesaj
5 Şubat 2011; 18:35:39 

xbox,ps3 ne kadar :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

653 Mesaj

[6 Kasım 2014; tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

5 Şubat 2011; 18:35:43 

Kızlarını merak ediyorum.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

18 Mesaj
5 Şubat 2011; 18:38:19 

kızlari rus kızları gibimi

Uzaklaştırılmış
5 Şubat 2011; 23:23:40 

bi ev ne kadar ?

vurun daha ölmedi

417 Mesaj
5 Şubat 2011; 23:26:17 

Tvde hep Türkiyenin dizileri oynuyormuş.Doğrumu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blizzard Days -- 5 Şubat 2011; 23:27:14 >

425 Mesaj
5 Şubat 2011; 23:27:54 

madem cevap vermicen o zaman niye konu açıyon hiç

AkVaRiSt

3417 Mesaj
5 Şubat 2011; 23:32:31 

herkes türk kanallarını izliyo
bi ev 1400-3000 arası daha ucuzda ola bilir
kızlar orta iyi ruslar kadar dğil ama
ps3 600 tl xbox 800 oyunlar pahalı
din orta düzeyde sokaklar çok çok güvenli sabaha kadar cebinde iphone 4 le dolaşsan kimse bişi demez rüşvet var
su elektrik bedava değil
devlet okullarında rusça ve ingilizce özel okullarda rusça ingilizce+alman ispanaca ve ya fransızca(3 den biri)
okuyan olursa eğitim iyi

3417 Mesaj
5 Şubat 2011; 23:34:36 

baküde yaşıyorum

3417 Mesaj
6 Şubat 2011; 11:30:42 

quote:

Orijinalden alıntı: turkerdamaray

milliyetçi parti % kaç alıyor demokrasi varmı neden hep aliyev seçiliyor. , sen AZERİ TÜRK'ÜMÜSÜN ? karabağa nezman girecek Azerbaycan. internet kafe ordada varmı ? otobüslerde ayakta yollcu alıyormu?

55-60% alıyor en iyi aliyev başkası olsa daha kötü olur int cafe var 1 saat 80 kuruş karabağı ruslar aldı azerbaycan rusya ile savaşa girerse olacakları sen düşün otobüsler iyi ayakta yolcu olayı az

1932 Mesaj
6 Şubat 2011; 11:42:00 

kızlar evlenene kadar kıllarını almıyorlarmış doğrumu?

Uzaklaştırılmış
6 Şubat 2011; 11:43:23 

Özel üniversite fiyatları ne kadar sınav vs var mı?

1369 Mesaj
6 Şubat 2011; 11:52:09 

Bizim burda 1.sınıfta 3 sene üst üste kalan bir Azeri arkadaş orada direk 4.sınıftan başlamıştı. Sanırım rüşvetle. Böyle şeyler oluyor mu cidden?

610 Mesaj
6 Şubat 2011; 11:52:09 

quote:

Orijinalden alıntı: Dupp

kızlar evlenene kadar kıllarını almıyorlarmış doğrumu?

Orada rahibe varmı?

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

303 Mesaj
6 Şubat 2011; 12:37:51 

asgari ücret ne kadar??
en düşük devlet memuru ne kadar alıyor??
ekmek ne kadar?
sanayisi gelişmişmi??genel olarak nasıl??ağır sanayimi? tekstilmi? otomotivmi??

azerilerin en çok kullandığı haber sitesi ve insan kaynakları sitesi adresi verebilirmisin??

62 Mesaj
6 Şubat 2011; 12:43:56 

bnm kuzen evlendi azeri kızla orda yaşıyolar.kızda 9 dil var

1169 Mesaj
6 Şubat 2011; 12:51:15 

nefes alıyolarmı

472 Mesaj
6 Şubat 2011; 13:11:08 

Azeri kızları, Türk erkeklerine karşı nasıl bakıyor ?

Türkleri ne kadar seviyorlar ?

Tatil ve gezi için tavsiye edermisin ?

Uzaklaştırılmış
12 Şubat 2011; 11:04:32 

Adam yazmış kaçmış beyler

2577 Mesaj
12 Şubat 2011; 11:38:27 

quote:

Orijinalden alıntı: et3rn4l

bnm kuzen evlendi azeri kızla orda yaşıyolar.kızda 9 dil var

sallama ziya

stanbolmedia havalandırma sorumlusu
cam açılır, cereyan yapması sağlanır
istanbul değil stanbol

1491 Mesaj
12 Şubat 2011; 11:51:58 

Bilip bilmeyen atıp tutmuş. İmkanınız varsa gitmeyin ! Babam baküde çalışıyor 2 senedir. Herşey RÜŞVETLE. Polis devleti. Neden böyle ? Çünkü devlet polisi kontrol edebilir. Bütün rüşvetlerin bir zinciri var, aliyeve kadar gidiyor. İnsanlar polis olmak için 50 bin TL yatırıyorlarmış bir nevi yatırım. Otoyollarda sırf rüşvet almak için saçma hatalardan insanları durduruyorlar,ve rüşvetlerini alıyorlar ( Babam böyle 400 TL sini kaybetti.) Türkiyenin 30 yıl öncekini halini düşün. Herşey Ruslardan kalma. Gram gelişme yok. Millet fakir. Orda ya süper zenginsin ya ÇOK FAKIR. ( Normal takılmalık kız yok, ya fahişeye ya evlenmeye ) Fakirlerin sağlık sigortası yok. Millet hastalanınca ÖLÜYOR. Bunların hepsini yaşamış birinden dinledim !

PS : Türklere tapıyorlar. Türk mallarına, türk yaşantısına. Türksen biraz ayrıcalığın var orda. + Doktor 200 manat maaş alıyor. Düşünün 400 LIRA. Polis ? 700 manat.. Böyle bir ülke

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hypocrites -- 12 Şubat 2011; 11:53:36 >

Uzaklaştırılmış
13 Şubat 2011; 12:51:06 

quote:

Orijinalden alıntı: Hypocrites

Bilip bilmeyen atıp tutmuş. İmkanınız varsa gitmeyin ! Babam baküde çalışıyor 2 senedir. Herşey RÜŞVETLE. Polis devleti. Neden böyle ? Çünkü devlet polisi kontrol edebilir. Bütün rüşvetlerin bir zinciri var, aliyeve kadar gidiyor. İnsanlar polis olmak için 50 bin TL yatırıyorlarmış bir nevi yatırım. Otoyollarda sırf rüşvet almak için saçma hatalardan insanları durduruyorlar,ve rüşvetlerini alıyorlar ( Babam böyle 400 TL sini kaybetti.) Türkiyenin 30 yıl öncekini halini düşün. Herşey Ruslardan kalma. Gram gelişme yok. Millet fakir. Orda ya süper zenginsin ya ÇOK FAKIR. ( Normal takılmalık kız yok, ya fahişeye ya evlenmeye ) Fakirlerin sağlık sigortası yok. Millet hastalanınca ÖLÜYOR. Bunların hepsini yaşamış birinden dinledim !

PS : Türklere tapıyorlar. Türk mallarına, türk yaşantısına. Türksen biraz ayrıcalığın var orda. + Doktor 200 manat maaş alıyor. Düşünün 400 LIRA. Polis ? 700 manat.. Böyle bir ülke

Hadi ya üniversiteyi orada okumayı düşünüyodum

2577 Mesaj
13 Şubat 2011; 23:08:22 

up

istanbul değil stanbol

11 Mesaj
13 Şubat 2011; 23:59:12 

saçı başı tarz yapıp gitsem azeri kızlar bakarmı :D erkekler bizim 90 lı yıllardaki gibimi giyiniyor... ? azerbaycanlı kızlar türkiyeye gelin olmak istiyorlarmı?

Bazen Ölüm En iyi çözümdür.

2944 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
TRansilvania*
14 Şubat 2011; 0:01:51 

Gıda ucuz mu orada

Jason Becker

2142 Mesaj
14 Şubat 2011; 0:02:10 

Olm şuraya yazarken dikkatli olun google aramalarında ilk burası cıkıyor sonra adımız cıkacak

Asosyallik Üzerine

Nedir bu dünyadaki yahudi egemenliği ?

2577 Mesaj
14 Şubat 2011; 13:39:14 

up

istanbul değil stanbol

105 Mesaj
14 Şubat 2011; 13:55:18 

İlgi çekıci yerler varmı

228 Mesaj
14 Şubat 2011; 14:18:13 

sorular süper miş haa :D bende orda ünv. bitirdim uzak durulması gereken bi yer. Hayat kesinlikle pahalı fiyatlar neredeyse istanbul ile aynı. Devletin her kurumunda rüsvet dönmekte. ama zorlama yok sadece işini hızlandırmak prosedürlerle ugrasmak istemiyorsanız. Ögrenciye ev cok zor kiralanıyo (okumaya filan gitmeyin zaten ben gittim bana akıl veren olmadı cünkü. yok sole ucuz yok bole güzel kanmayın) kiralarda merkezlere yakın olmak isterseniz ki istenir yüksek tek artısı evi eşyalarıyla beraber kiralıyosunuz. İçki ucuz hele vokta neredeyse sudan ucuz :D (köpek öldüren hesabı). En son vize süreleri 6 aya düsmüs 6 ayda bir vize alınmak zorunda (öğrenciler için nasıl olmuştur bilemiyorum otorum veriyolardı 2 sene oncesine kadar) Yurt imkanı yok gibi 2 tane yurt var, biri referans olmadan almıyo (2side cemaat yurdu). universitelerde de rüsvet var ama artık cok zorlaştırıyolardı ama yine yapan yapıyo. Ünv. derslere devamiyet mecburiyeti var eğitimi olarak cok gerideler. dısarıdan kurslarla güncel egitimleri alabilirsiniz (dil olara fono filan var, bunların haricinde bircok dil merkezi var hemn her dili uygun fiyatlarla ögrenebilirsiniz, bilgisayar olarak microsoft ve cisco nun kendi yerleri vTeknik üniversitesinde Türklerin kendi sınıfları var Azerilerle karısık değilsiniz bi üniversite daha vardı onlarda karısık okumuyolardı fakat unuttum.Sehir ici ulaşım ucuz metro var zaten sıkıntı olmuyo. Yukarida bi arkadas geceleri güvenli diyordu her yer öle deil arkadaşlar kaçkın deden vatandasları var bunların karabagdan kacıp baku ye gelenler onların oldugu yerler pek güvenli değil. Genel olarak kimseye karışmazsanız kimsede size karısmaz. bu kadar yeter hala gitmek isteyen varsa diğer kısımlarıda süpriz olsun ona :D:D

LG Optimus G Pro Kullanıcıları Kulübü
401ppi True Full HD IPS Plus+ Gorilla Glass 2 Ekran | Qualcomm APQ8064T Snapdragon 600 Çipset | Quad-core 1.7 GHz Krait 300 | Adreno 320 GPU | 16GB Depolama |2 GB RAM | Bluetooth v4.0 A2DP, EDR | 13 MP 4208x3120 Piksel, Autofocus, LED Flaş Kamera | 360° Gerçek Panaroma | 1080p@30 Fps HD Video Kayıt | 2.1MP Ön Kamera | Wi-Fi a/b/g/n | NFC | 4G LTE | TV - Out MHL | Android v4.1 İşletim Sistemi

280 Mesaj
14 Şubat 2011; 14:21:42 

quote:

Orijinalden alıntı: _Right_

Hadi ya üniversiteyi orada okumayı düşünüyodum

Orada rüşvetsiz eğitim alamayacağını anlayıpta Türkiyeye gelen insanlar tanıyorum. Duyduklarımda beni şu noktaya götürüyor: oraya sadece gezmeye gidilir. Eğitime, yaşamaya, çalışmaya gidilmez. Gidilir, gezilir, görülür, gelinir.

Legen..Wait For It...Daryy!!

2577 Mesaj
14 Şubat 2011; 16:19:57 

up

istanbul değil stanbol

2577 Mesaj
15 Şubat 2011; 0:17:03 

up

istanbul değil stanbol

1 Mesaj
20 Mart 2011; 2:25:33 

quote:

Orijinalden alıntı: kittyhunter

up

2425 Mesaj
26 Mart 2011; 5:32:10 

yukarı. (:

1181 Mesaj
26 Mart 2011; 6:48:30 

bi türkiyedeki türkler düzgün

ilk önce nerede yaşadığınıza bakın !

açın haberleri istanbulda veya türkiyede kaç kişi ölmüş, kaçtane tecavüz yaşanmış .

komşusunun oğlunu sobada yakan insanlar var bu ülkede ki azerbaycana laf atmışsınız.

Azeriler türk değilde , bir siz rum yunan devşirmeleri türksünüz zaten.

ilk önce kendinize bakın derim ! kırıma gidersiniz, sevmezler
azerbaycana gidersini sevmezler
kazakistana gidersiniz sevmezler
kırgızistanda aynı
türkmenistanda aynı

ee ? bütün bu türk olmayan milletler kırma ve geri kalmış ama sizler orjinal türk ve ilerisiniz . bir sizde böyle olaylar yok !

hiç olmazsa oralarda gece yolda yürüyene pek hıl demezler. ama türkiyede telefon için, 10 lira para için adam canından oluyor.

2441 Mesaj
26 Mart 2011; 7:20:54 

Konu tamamı ile sallama, dh nin yaş ortalamasını çıkarıyor resmen, allah bilir azerbaycanı rus sananlar var, bilip bilmeden atmalar, orada okumuşsun ama yaşantısina ayak uyduramamışsın, azerbaycanda türk, türkiye nasıl türkse, türmenide, azeriside ve nice türk devleti gibi sapına kadar, dilinde, adetine kadar azerbaycan en türk geleneyine sahip ülkedir ve oldukca gelişen, oldukca tarihi degerleri olan ülkedir

311 Mesaj
26 Mart 2011; 12:36:55 

quote:

Orijinalden alıntı: Bluedevil86

bi türkiyedeki türkler düzgün

ilk önce nerede yaşadığınıza bakın !

açın haberleri istanbulda veya türkiyede kaç kişi ölmüş, kaçtane tecavüz yaşanmış .

komşusunun oğlunu sobada yakan insanlar var bu ülkede ki azerbaycana laf atmışsınız.

Azeriler türk değilde , bir siz rum yunan devşirmeleri türksünüz zaten.

ilk önce kendinize bakın derim ! kırıma gidersiniz, sevmezler
azerbaycana gidersini sevmezler
kazakistana gidersiniz sevmezler
kırgızistanda aynı
türkmenistanda aynı

ee ? bütün bu türk olmayan milletler kırma ve geri kalmış ama sizler orjinal türk ve ilerisiniz . bir sizde böyle olaylar yok !

hiç olmazsa oralarda gece yolda yürüyene pek hıl demezler. ama türkiyede telefon için, 10 lira para için adam canından oluyor.

ne diyosun dostum sen Allah aşkına

2232 Mesaj
1 Temmuz 2013; 6:37:57 

google aramasin da en üste çıktıgi icin su konu silinmeli yazik

zorradamla müziğe bakış
Dh şarkı yarışması kazanan parçalar

2211 Mesaj
14 Kasım 2013; 15:00:46 

Up

946 Mesaj
14 Şubat 2014; 21:15:22 

2 ay kalacağim, 2. günüm. Kendi aralarında bazen rusca konuşmaları dışında ıyı her sey.
Baş mühendise 350 manat veriyorlar, bana geceliği 300 manata yer ayarlıyorlar. Hayat burdakilere pahalı (kalma, giysi, yeme içme) ama dısarıdan gelen Türkse el üstündesiniz.

3417 Mesaj
14 Şubat 2014; 21:26:23 

Herkes up up demiş ama konuyu açtığm zaman konu dışına cevap yaza biliyordum.Sonra ne olduya 2 yıla yakın süre yazamadım.3-4 ay önce tam üyelik aldım.Sorularınız varsa cevaplarım.

946 Mesaj
15 Şubat 2014; 16:35:39 

quote:

Orijinalden alıntı: ps_hero

Herkes up up demiş ama konuyu açtığm zaman konu dışına cevap yaza biliyordum.Sonra ne olduya 2 yıla yakın süre yazamadım.3-4 ay önce tam üyelik aldım.Sorularınız varsa cevaplarım.

Hocam dün bi gece çıkayım dedim. İşim gereği baya ülke gezerim ve gece çıkmayı severim.

alt katlarda laleli tarzı saçma sapan barlar var, barzolar oturuyor ucuz kızlar yanında filan. en az 10 yere girdim hep aynı. Ulan striptiz kulübüne bile razıyım ortam madem böyleyse.

Neyse birinden çıkarken bir abla, çiçekçi. Derdimi anlattım, harbiden eğlenmek istiyorum dedim. Beni biyere götürdü, Aysel diye kadını aradı sana Türk oglan getiririrem diyor Girdim mekana, aysel değil başka biri aldı beni, biyere oturalım dedi. Hay dedim ortam aynı...
Sonra Aysel geldi bunlar adam benimdi, senindi diye kavga ediyolar. 50 manat sabaha kadar dedi kadın ama tipi görsen bana 5000 manat verse on tane de şeyim olsa bir tanesini kullanmam yani. Leş gibi sarımsak kokuyor, öpmeye çalışıyor filan.
Dedim ben çıkıyorum, o kadar da ölmedik. Gidiyorum diyorum, yolda iki üç kadın daha getirdiler.
En son Çiçekçi kadın tuttu kolumdan, bana 3 manat ver taksiyle gidicem diyor. Ulan nereye düştüm dedim kaçarak uzaklaştım.
Yolda 10 tane masaj salonu, içeride mini etekli ablalar. Bu nasıl bir olay anlamadım.

1-Gece hayatı kavramı Azerilerde hep böyle mi?
2-Adam gibi "normal" kızların da eğlendiği mekan önerin var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi natbolad -- 15 Şubat 2014; 16:40:23 >

241 Mesaj
15 Şubat 2014; 17:00:36 

quote:

Orijinalden alıntı: natbolad

Hocam dün bi gece çıkayım dedim. İşim gereği baya ülke gezerim ve gece çıkmayı severim.

alt katlarda laleli tarzı saçma sapan barlar var, barzolar oturuyor ucuz kızlar yanında filan. en az 10 yere girdim hep aynı. Ulan striptiz kulübüne bile razıyım ortam madem böyleyse.

Neyse birinden çıkarken bir abla, çiçekçi. Derdimi anlattım, harbiden eğlenmek istiyorum dedim. Beni biyere götürdü, Aysel diye kadını aradı sana Türk oglan getiririrem diyor Girdim mekana, aysel değil başka biri aldı beni, biyere oturalım dedi. Hay dedim ortam aynı...
Sonra Aysel geldi bunlar adam benimdi, senindi diye kavga ediyolar. 50 manat sabaha kadar dedi kadın ama tipi görsen bana 5000 manat verse on tane de şeyim olsa bir tanesini kullanmam yani. Leş gibi sarımsak kokuyor, öpmeye çalışıyor filan.
Dedim ben çıkıyorum, o kadar da ölmedik. Gidiyorum diyorum, yolda iki üç kadın daha getirdiler.
En son Çiçekçi kadın tuttu kolumdan, bana 3 manat ver taksiyle gidicem diyor. Ulan nereye düştüm dedim kaçarak uzaklaştım.
Yolda 10 tane masaj salonu, içeride mini etekli ablalar. Bu nasıl bir olay anlamadım.

1-Gece hayatı kavramı Azerilerde hep böyle mi?
2-Adam gibi "normal" kızların da eğlendiği mekan önerin var mı?

İyi daha gelmemiş "memleket eyiye gidiy" geyikçileri.

Bizim ülkemizde artık rüşvet yok denecek kadar az, trafik polisine rüşvet verdim diyeni uzun zamandır duymadım, 90' lara kadar baya popülerdi ülkemizde halbuki.

Gezip tozup sonra karar vermek lazım...

Onuncu köyün yolcusu...

3417 Mesaj
15 Şubat 2014; 19:29:29 

quote:

Orijinalden alıntı: Wi Fi

İyi daha gelmemiş "memleket eyiye gidiy" geyikçileri.

Bizim ülkemizde artık rüşvet yok denecek kadar az, trafik polisine rüşvet verdim diyeni uzun zamandır duymadım, 90' lara kadar baya popülerdi ülkemizde halbuki.

Gezip tozup sonra karar vermek lazım...

tarif ettiğin yerlerde en ucuz insanlar takılıyorlar.Her anlamda seviyyesiz insanlar.Paran varsa ve eğlenmek istiyorsan bu yerlere gide bilirsin: Pasifico,Opera Sky,Eleven,Otto Club,Sea Breeze.Bu gibi yerlerde zengin kesimin insanlarını göre bilirsin.Düzgün kızlar düzgün adamlar eğlenmek için buralara gidiyorlar.

946 Mesaj
17 Şubat 2014; 21:45:23 

Teşekkür ederim, İstanbul'da bazı mekanlar gibi damsız almam muhabbeti varsa önceden bir şeyler yerim madem lounge tarzı yerler.
O muhabbet var mı hocam.

3417 Mesaj
17 Şubat 2014; 21:47:53 

quote:

Orijinalden alıntı: natbolad

Teşekkür ederim, İstanbul'da bazı mekanlar gibi damsız almam muhabbeti varsa önceden bir şeyler yerim madem lounge tarzı yerler.
O muhabbet var mı hocam.

Opera Skyda var diye biliyorum diğerlerinden emin değilim.Arayı.

0 Mesaj
21 Nisan 2014; 18:04:56 

Rusça öğrenmek istiyorum. Azerbeycan nasıl bu konuda? Kazakistan ı da düşünüyorum. Bi karşılaştırma yapabilir misiniz rusça ve bir de ucuzluk konusunda???

402 Mesaj
12 Mayıs 2014; 21:25:19 

Anlamadığım nokta Doktor 500 TL aylık kazanıyorsa nasıl oluyord kiralık evler 1200-1500 TL civarı oluyor ? insanların açlıktan ölmesi gerekmez mi ? nasıl bir dengedir bu..

Acaba siz mi eksik ya da yanlış anlatıyorsunuz ? çok garip gerçekten..

Uzaklaştırılmış
19 gün cezanın,
8 gün 8 sa. 34 dk. kadarı kaldı.
12 Mayıs 2014; 22:31:55 

quote:

arkadaşlar azerbaycanda yaşıyorum hayatla,eğitimle diğer şeylerle ilgili sorular sorabilirsiniz çok SS istemeyin ama yinede elimden geldiğince ss koyarım

kardes iş olanakları nasıl ,

3417 Mesaj
13 Mayıs 2014; 11:18:29 

quote:

Orijinalden alıntı: okaaaaaan

Anlamadığım nokta Doktor 500 TL aylık kazanıyorsa nasıl oluyord kiralık evler 1200-1500 TL civarı oluyor ? insanların açlıktan ölmesi gerekmez mi ? nasıl bir dengedir bu..

Acaba siz mi eksik ya da yanlış anlatıyorsunuz ? çok garip gerçekten..

O maaşı olanlar kirada kalmiyor ki. Veya ek iş yapiyorlar, kari-koca calisiyorlar. Maaşlar cok düşük emin olun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

3417 Mesaj
13 Mayıs 2014; 11:20:46 

quote:

Orijinalden alıntı: anteplee35

kardes iş olanakları nasıl ,

Turkiyeden daha kotu

1721 Mesaj
13 Mayıs 2014; 11:21:59 

quote:

hala ordamisiniz hayat nasi gidiyo

3417 Mesaj
13 Mayıs 2014; 11:23:22