Şimdi Ara

tektaş pırlanta fırsatı , foruma özel !!! (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.350
Cevap
361
Favori
536.762
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sstriderr

birde bütün bunların ustune tasta catlak olması ve bu catlagın gorunur olmasıda tasın fiyatını bir hayli degistiriyor sanırım.

tabi bu tarz hataların olması taşın değerini düşürür genelde kırık sayılabilecek kadar hatalı taşlar kesilmez zaten birde taşın traşlanması esnasında oluşan ısının kontrolün dışında artması ile de çatlak ve kırık görüntüsünde hatalar oluşabilir bariz değilse gözle görünmüyorsa SI sınıfında pazarlanır bariz derecede ise daha alt sınıflarda yerini alır ona göre işlem görür
  • @Mydiamond bilgilendirme için teşekkür ederim. HUNTER06 arkadaşımızın konusunu baltalamamak adına bundan sonra sizin hakkınızda herhangi bişi yazıyı bu konu altında yazmayacağımı bildiriyorum. Herkese hayırlı işler dilerim efendim.
  • Ferhat Bey, 0.46 I VS1 için mail attım. ilgilenirseniz sevinirim. teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bstsn

Ferhat Bey, 0.46 I VS1 için mail attım. ilgilenirseniz sevinirim. teşekkürler.

mail geldi, pazartesi detaylı bir şekilde cevap yazarım ben size.
  • fiyatlar güncellendi , yüksek beyazlığa sahip sertifikalı taşlar eklendi . ayrıntılar ilk mesaj da.
  • Sayın hunter, kargo ulaştı. Yüzük beklediğimden de güzel. İlginiz ve hızlı kargolama için teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bstsn

Sayın hunter, kargo ulaştı. Yüzük beklediğimden de güzel. İlginiz ve hızlı kargolama için teşekkür ederim.

hayırlı olsun güle güle kullansınlar .

@Mydiamond
    @gemmologist
    arkadaşlar herkes söyleyeceğini söyledi, lütfen konu dışında mesaj yazmazsak sevinirim.

veya özelden çözebilirsiniz.
  • Merhabalar,

Bende evlenme teklifi için bir tektaş almayı düşünüyorum, 700-800 civarında, düzgün, kaliteli ve taşı büyük olacak şekilde. Nedir, nasıl yardımcı olabilir misiniz?

Tşk ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: erturul16

Merhabalar,

Bende evlenme teklifi için bir tektaş almayı düşünüyorum, 700-800 civarında, düzgün, kaliteli ve taşı büyük olacak şekilde. Nedir, nasıl yardımcı olabilir misiniz?

Tşk ederim

700-800 civarına 0.18 0.22 gibi boylarda olur ,büyüklük bütçe ile alakalı malum ne kadar büyük o kadar pahalı oluyor .

elimdeki modellerden yardımcı olabilirim ankara içi ise mağazadan bakabilirsiniz, ankara dışı ise mail ile yollayabilirim modellerin fotoğraflarını bakarsınız.
  • Mailini bekliyorum hocam, ben Bursa'dayım. Dediğim gibi teknik özelliklere çok gerek yok, taşı büyük olması iyi oluyomuş, onu gözönüne alarak verebileceğin en iyi fiyatlı tektaşları gösterirsen sevinirim.

İlgin için tşk ederim
  • @hunter06 hocam ben ve forumdaki çoğu kişi anadolu çocuğu tektaş pek bize hitap etmiyor.tabi forumda alıcısı arkadaşlar vardır..malum nişan düğün yapacak birsürü kişi var benim gibi forumda.. nişan yüzükleri için bir kampanya yapma şansınız varmı? eminin çoğu kişi faydalanacaktır..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Christopher Moltisanti

@hunter06 hocam ben ve forumdaki çoğu kişi anadolu çocuğu tektaş pek bize hitap etmiyor.tabi forumda alıcısı arkadaşlar vardır..malum nişan düğün yapacak birsürü kişi var benim gibi forumda.. nişan yüzükleri için bir kampanya yapma şansınız varmı? eminin çoğu kişi faydalanacaktır..

mağazamda bir miktar nişan yüzüğü var hatta fazla makine detayı içermeyen modelleri kendim yapıyorum , ve forumdan yardımcı olduğum kişilerde oldu daha önce.

ama bu nişan yüzüğü modelleri o kadar çok ki ve tüketici alyans konusunda o kadar detaycı ki , insanlar günlerce mağaza geziyor binlerce model görüyor olmadı sipariş üzerine modellerin üzerinde oynama yapılıyor . şimdi ben hangi bir modeli resimleyip hangisine kampanya yapayım . gramajı ağır isteyeni oluyor taşlı isteyeni taşsız isteyeni ... oluyor da oluyor

yine de mağazamda ki modellerden talep eden olursa veya bana beğendikleri bir modelin resmini gönderip şu modeli istiyorum diyen olursa aynısını olabilecek en iyi fiyatla temin ederim piyasasına göre yine uyguna gelir bu da bir nevi kampanya olmuş olur

• quote:

Orijinalden alıntı: erturul16

Mailini bekliyorum hocam, ben Bursa'dayım. Dediğim gibi teknik özelliklere çok gerek yok, taşı büyük olması iyi oluyomuş, onu gözönüne alarak verebileceğin en iyi fiyatlı tektaşları gösterirsen sevinirim.

İlgin için tşk ederim

tamam ctesi yani yarın, elimdeki modellerle ilgili bir mail atarım ben size .
  • tektaş pırlanta  fırsatı , foruma özel  !!!

tektaş pırlanta  fırsatı , foruma özel  !!!

çift alyans fiyatı alabilirmiyim..favorim bu..

bunları bulabilirmiyim hocam sende uygun fiyat verirseniz elden almak istiyorum hemde tanışmış oluruz..şimdiden teşekkürler..

• tektaş pırlanta  fırsatı , foruma özel  !!!

bunlar hoşuma gitti baya..fiyat verirmisiniz acaba..
  • şimdi @Christopher Moltisanti ilk mesajındaki favorim dediğiniz ve ilk mesajdaki son resim makine işi

diğerlerinin hepsi el işidir üretimler
    el işi olanlar için işçilik ücreti 300 tl dir çifti, (3 gram has altın karşılığı) yani gram*67 tl (14 ayar fiyatı)+300 tl şeklinde temin ederim

makine işi olanlar da ise işçilik ücreti çifti 100 tl dir (1 gram has altın karşılığı) yani gram *67 tl + 100 tl yine bu şekilde temin ederim çift olarak

mesela favorim dediğiniz 5 gram yazan çifti 10 gram olsa 10*67+100=770 tl tutar çifti

eğer bu şekilde olur derseniz resimlerden bire bir aynısı yapılır kalınlığı ve gramı istediğiniz gibi değiştirilebilir fakat alyansta taş tavsiye etmiyorum sürekli kullanıldığı için çabuk dökülmeye başlıyor dökülmeye başlayınca düzen tutmuyor özel bir ısrar yoksa bayanlardan taşla ilgili hiç girmeyin taşlı modellere veye aynısını taşsız yaptırın

• quote:

Orijinalden alıntı: hunter06

şimdi @Christopher Moltisanti ilk mesajındaki favorim dediğiniz ve ilk mesajdaki son resim makine işi

diğerlerinin hepsi el işidir üretimler
    el işi olanlar için işçilik ücreti 300 tl dir çifti, (3 gram has altın karşılığı) yani gram*67 tl (14 ayar fiyatı)+300 tl şeklinde temin ederim

makine işi olanlar da ise işçilik ücreti çifti 100 tl dir (1 gram has altın karşılığı) yani gram *67 tl + 100 tl yine bu şekilde temin ederim çift olarak

mesela favorim dediğiniz 5 gram yazan çifti 10 gram olsa 10*67+100=770 tl tutar çifti

eğer bu şekilde olur derseniz resimlerden bire bir aynısı yapılır kalınlığı ve gramı istediğiniz gibi değiştirilebilir fakat alyansta taş tavsiye etmiyorum sürekli kullanıldığı için çabuk dökülmeye başlıyor dökülmeye başlayınca düzen tutmuyor özel bir ısrar yoksa bayanlardan taşla ilgili hiç girmeyin taşlı modellere veye aynısını taşsız yaptırın

çok teşekkür ederim en yakın zamanda yanınıza uğrayacağım..

• ürün seçimi ve fiyat bilgisi için tarafınıza PM attım, bilginize..
  • quote:

Orijinalden alıntı: amiras

ürün seçimi ve fiyat bilgisi için tarafınıza PM attım, bilginize..

yanıtladım
  • sayın hunter hafta sonu yanına uğrıcam.benim sorum şu 6-7 sene önce bi yüzük aldım ZEN pırlanta 0,19 karat alırken h vs diye almıştım yanılmıyorsam.asker kişiyim ben bu arada 4-5 defa ev taşıdım sertifika falan hak getire kayboldu gitti tabii:)geçen sene tunceliden geldim ankaraya ve bu yüzüğü biraz büyütmek istiyorum.elimdeki taş ne kadar eder 0,40 karat alsam üstüne ne öderim kısa bi bilgi alabilirmiyim.teşekkürler...
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.