Şimdi Ara

tektaş pırlanta fırsatı , foruma özel !!! (106. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.349
Cevap
361
Favori
536.857
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mebust

1- Hocam ölçü bilmeden nasıl alacagiz bu yüzüğü :)
    veya
    2- ölçü verdik olmadı ne yapcaz

kullandığını bir yuzugun halkasinin icten ice capini olcerseniz ayarlariz veya olmazsa buyultme kucultme yapilir o kolay bir islem . veya soyleyin bulundugu yerde bir kuyumcuda olcu aldirsin size soylesin ayarlanir kolay bir islem :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunter06

quote:

veya

kullandığını bir yuzugun halkasinin icten ice capini olcerseniz ayarlariz veya olmazsa buyultme kucultme yapilir o kolay bir islem . veya soyleyin bulundugu yerde bir kuyumcuda olcu aldirsin size soylesin ayarlanir kolay bir islem :)

Işte o iş öyle olmuyor :) bi tane yuzugunu istedim alamadım :)

• quote:

quote:

quote:

veya

o zaman tahmini yollanir , sonrasinda ya bulundugunuz ilde bir yer ayarlarim yada bize tekrar yollarsiniz ayarlanir .

• quote:

quote:

quote:

quote:

veya

o zaman tahmini yollanir , sonrasinda ya bulundugunuz ilde bir yer ayarlarim yada bize tekrar yollarsiniz ayarlanir .

• Merhaba Dr.AzmiCansever isimli kullanicinin sorununa cozum bulabildiniz mi? Kullanici taşının sahte olduğunu ve taşta sertifika numarası olmadığını iddia etmişti. Son durum nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: bahodilo

Merhaba Dr.AzmiCansever isimli kullanicinin sorununa cozum bulabildiniz mi? Kullanici taşının sahte olduğunu ve taşta sertifika numarası olmadığını iddia etmişti. Son durum nedir?

ben kendisine numarayı görebileceği adresi verdim , aksi bi durum yok yani .

bizde zaten numarasız tas yok satmıyoruz da, sattığımız tüm taşlarda ve numara var ve kontrol edilip gönderiliyor :)
  • Benimde o konudan beri suphem var biraz, ya da baska bir deyisle direkt 4-5 milyar EFT yapip, elimizde ne oldugunu bilmedigimiz ya da dogru ozelliklerde olup olmadigini bilmedigimiz bir urun almaktan korkuyorum biraz, insan guvenemiyor kimse yanlis anlamasin yani sonucta az para degil, memnun olanlarda var ama insan ikilemde kaliyor iste.

@bahodilo
  • Guzelyali kullanıcısına yanıt
    Merhaba, ben Aralık ayında Ferhat Bey'den kargo ile yüzük aldım. Sonrasında büyük geldiği için kendisinin yönlendirmesi ile Cağaloğlu'nda (İstanbul) küçültme işlemini sorunsuz şekilde yaptırdım. Kendisi oldukça ilgili, alım aşamasında bir çok soruma bıkmadan hızlıca cevap verdi. Şahsi tecrübem sıkıntı yaşamayacağınız yönünde. Ben de kargoyu alana kadar biraz tedirgindim fakat forumdaki yorumlara güvendim. Fiyatın uygunluğunu düşününce alınası bir risk =)

Sizinle tecrübemi paylaşırken bu vesileyle kendisine de teşekkür etmiş olayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guzelyali

Benimde o konudan beri suphem var biraz, ya da baska bir deyisle direkt 4-5 milyar EFT yapip, elimizde ne oldugunu bilmedigimiz ya da dogru ozelliklerde olup olmadigini bilmedigimiz bir urun almaktan korkuyorum biraz, insan guvenemiyor kimse yanlis anlamasin yani sonucta az para degil, memnun olanlarda var ama insan ikilemde kaliyor iste.

@bahodilo

iciniz rahat olsun , sattigim tum taslarda numara var ve kontrol edilmeden yollanmiyor :) bu sistemin dünyanın en saglam sistemi oldugunu daha oncede yazdim :) zaten beyler bir ard niyetim olsa ne uluslararasi belgeli tas satarim , ne bu sistemi israrla tavsiye ederim , ne acik sekilde yayinlarim , ne de boyle herseyin konusuldugu bir platformda paylasim yaparim :) ard niyet olsa belgeli tas satmam zaten, ben tr ye bu taslari getirtigimde tr deki kuyumcularin %90 i bu sistemden habersizdi. ki hala yarisindan fazlasi habersiz. cogu kez soyluyorum benden yana yanlis varsa otobus biletiniz ucak biletiniz benden bu kadar net :) oyle uc gunluk bir firma da degiliz isletmemiz 31 yildir ayakta :) pirlantayi gorerek alsaniz da, aa bak gordum diyebileceginiz bisey degil onun icin israrla uluslararasi sertifikali diyoruz. bunu da tuketici lehine oldugu icin yapiyoruz. velhasil iciniz rahat olsun :)

• quote:

Orijinalden alıntı: noGret

Merhaba, ben Aralık ayında Ferhat Bey'den kargo ile yüzük aldım. Sonrasında büyük geldiği için kendisinin yönlendirmesi ile Cağaloğlu'nda (İstanbul) küçültme işlemini sorunsuz şekilde yaptırdım. Kendisi oldukça ilgili, alım aşamasında bir çok soruma bıkmadan hızlıca cevap verdi. Şahsi tecrübem sıkıntı yaşamayacağınız yönünde. Ben de kargoyu alana kadar biraz tedirgindim fakat forumdaki yorumlara güvendim. Fiyatın uygunluğunu düşününce alınası bir risk =)

Sizinle tecrübemi paylaşırken bu vesileyle kendisine de teşekkür etmiş olayım.

rica ederim hayırlı olsun gule gule kullansinlar :)

• 0.40c düz sade bi yüzük fiyatı ne olur acaba? hatta bide buna ek küpe ve kolyesiyle takım olarak ne olur
  • Hunter06 samsunda alisverise aracilik edebilecek bir kuyumcu var midir?

• quote:

Orijinalden alıntı: bdurmus

0.40c düz sade bi yüzük fiyatı ne olur acaba? hatta bide buna ek küpe ve kolyesiyle takım olarak ne olur

fiyatlar ilk sayfa ilk mesjada var oradaki taslardan secebilirsiniz model fark etmiyor tasa gore degisiyor:)

• quote:

Orijinalden alıntı: bahodilo

Hunter06 samsunda alisverise aracilik edebilecek bir kuyumcu var midir?

samsunda aracilik yapacak birileri yok istanbulda var sadece, samsuna guvenli kargo ile yollariz :)

• Bir kez daha tesekkurler Ferhat. Esim dogum yaptigi icin yine Ferhat in kapisindaydim dogum surecinde cok buyuk ugras gosterdigi icin ve bana bir cocuk verdigi icin ben de ona bir hediye vermek istedim. Artik pirlanta konusunda bir cok kuyumcuya nazaran cok daha iyi bir noktada oldugumu dusunuyorum. Ferhattan 5 tas aldim bu sefer artik hizmet ve esnaflik konusunda %100 memnuniyet olusturan Ferhat icin tekrar tekrar ayni seyi yazmiycam sadece ayni kalite ve fiyat uygunlugunu korudugunu belirtmek istedim. Piyasadan en az %50 indirimli aldim ayni kalitede yuzugu.

• Ferhat Bey'le ben de sadece whatsapp ve telefon üzerinden görüşerek alışveriş gerçekleştirdim. Değme esnaflara, kuyumculara taş çıkartacak cinsten işine ve müşterisine saygılı bir beyefendi, tüm soruları sabırla yanıtlıyor ve gerçekten yardımcı olmaya çalışıyor. Kendi modellerini beğenmediğimi, istediğim modeli yapıp yapamayacağını sorduğumda ise herhangi bir ücret farkı olmadan sadece 3 fotoğraftan gördüğü yüzüğü birebir yaptı kendisi ve bana mükemmel bir ürün gönderdi. Normalde herhangi bir marka ya da kuyumcudan alacak olsam en az 1000-1500 lira daha fazla para verecekken, yüzüğü kendisinden tedarik etmem gerçekten çok mantıklı bir karar oldu.

Şimdi, ya o kadar parayı göndereceğim ya yüzük gelmezse, ya sertifika sahteyse gibi düşünceleri olan arkadaşlara söylüyorum; Arkadaşlar isterseniz bana özelden yazın telefon numaramı vereyim, anlatayım. Ferhat Bey'e her türlü referans olurum. Hiçbir şekilde pişman olmazsınız emin olun! Gönderdiği sertifika ise öyle basit kendisinin yaptırabileceği bir sertifika değil, elinize ulaştığında anlarsınız. Sertifikanın, özel bir kurumdan çıktığı üzerindeki bandrolünden tutun da, kağıdının kalitesine kadar aşikar.

Sözün özü, ben bundan sonra Ferhat Bey'in gönüllü reklamını yapacağım çevreme. Hem böyle dürüst esnaflar kazansın, hem eşim dostum diğer fahiş fiyatların kurbanı olmasın diye...

Tekrardan teşekkürler Ferhat Bey.

• güle güle kullansınlar gokhancım :)

uk1990 , cok teşekkür ederim güle güle kullansınlar :)
  • Bende, herhangi bir sözlü iletişime ihtiyaç duymadan siparişimi verenlerdenim. Herşeyin başında bence mesleğini sevmek lazım insanın. DH gibi bir yerde yıllarca ticari bir topici güncel tutmak, ilk günkü gibi referans almak hiç kolay iş değil. Tebrik ederim.

Ps:referans olan ve bu başlığa yorum yazan arkadaşların yorumları bana göre ayrıca değerli. Çünkü burada sevdiğine jest yapmak isteyen onları mutlu etmek isteyen insanların yorumları.. Güzel insanların.. Yoksa, yüzük yok diye evlenmeyecek, yada mutlu olmayacak değil kimse..

Teşekkürler, sevgiler..

Özer.
  • Biraz önce bende siparişimi verdim ürün elime ulaştıktan sonra yorumlarımı paylaşacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Özgür Can

Biraz önce bende siparişimi verdim ürün elime ulaştıktan sonra yorumlarımı paylaşacağım

Çarşamba öğlen sipariş verdim 1 saat önce elime ulaştı çok teşekkür ederim
  • 
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.