Şimdi Ara

tektaş pırlanta fırsatı , foruma özel !!! (97. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.349
Cevap
361
Favori
536.819
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu işlemi geldiğimizde hemen yapar mısınız peki?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Boyle bir seye ihtiyacim oldugu gunler bunlar :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ravenous

Bu işlemi geldiğimizde hemen yapar mısınız peki?

elimdeki modellerden begenirseniz yapariz :)

• Bugün Ferhat beyden bende tektaş alımı yaptım ilgisi için teşekkürler

• meraba iyi akşamlar.
    0.25 crt 18 ayar g renginde vs1-vs2 kaça çıkar hocam
  • Ferhat beyden geçen hafta ben de bir tane tektaş aldım. Kendisi çok ilgili, alakalı, güvenilir bir arkadaş. Çok yardımcı oldu gerçekten. Her bütçeye göre yüzük bulmak mümkün. Gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz kendisinden. Kendisine çok teşekkür ederim.
  • Hocam merhaba. Siz taksit yapıyormusunuz acaba? Yerinize gelsek beğensek görsek size de danışarak bütçemize uygun bir yüzük alsak nasıl olur? Yakın zamanda bir evlilik aksiyonuna adım atıcaz inşallah.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oscar Heykeli

Hocam merhaba. Siz taksit yapıyormusunuz acaba? Yerinize gelsek beğensek görsek size de danışarak bütçemize uygun bir yüzük alsak nasıl olur? Yakın zamanda bir evlilik aksiyonuna adım atıcaz inşallah.

gelin buyrun yardimci olurum :) taksit icin %8 komisyon oluyor yanliz. 4 taksit

• merhaba,
    cumartesi olacak teklif için yetişme şansı nedir?

istanbulda yaşıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mes_tur -- 2 Eylül 2015; 12:21:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mes_tur

merhaba,
    cumartesi olacak teklif için yetişme şansı nedir?

istanbulda yaşıyorum

pm attim

• hunter06 kullanıcısına yanıt
    Hocam siz hangi şehirde yaşıyorsunuz? Yüzük lazım olunca yanınıza gelmek için sordum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jckl35

Hocam siz hangi şehirde yaşıyorsunuz? Yüzük lazım olunca yanınıza gelmek için sordum.

ankara kızılaydayız
  • Merhaba,

Öncelikle şu modeli inceliyorum bir kaç sorum olacak. aynı renk ve berraklığa sahip modeller markalar arasında ciddi farklar gösteriyor. bunun nedeni nedir.

Birde bu marka ve model için yorum rica edecektim.

hunter06, sizin elinizde bu tarz modeller var mı. Pm atabilir misiniz bana.

http://www.sevvapirlanta.com/Tektas-Yuzuk/TES-749.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: srdr8

Merhaba,

Öncelikle şu modeli inceliyorum bir kaç sorum olacak. aynı renk ve berraklığa sahip modeller markalar arasında ciddi farklar gösteriyor. bunun nedeni nedir.

Birde bu marka ve model için yorum rica edecektim.

hunter06, sizin elinizde bu tarz modeller var mı. Pm atabilir misiniz bana.

http://www.sevvapirlanta.com/Tektas-Yuzuk/TES-749.html

simdi dogru duzgun laboratuvar sertifikasi olmayan taslarin siniflamalari saticilari tarafından yapiliyor bu da atmasyon oluyor haliyle . fark olmasi dogal yani. laboratuvar olarak hrd ve gia var bu ikisi arasinda bile fark var tuketici lehine olan gia dir .

biz gia disindaki sertifikalari kaale almiyoruz guvenilir bulmuyoruz. bu is gerekli ekipman olmadan yapilan siniflamalar atmasyondur. o yuzden piyasada ayni ozellikte olan taslar goruntu olarakta farkli olabilir fiyat olarak farkli olabilir . defolu tas olabilir hersey olabilir.

modele gelince biz bu sekilde resmi olan butun modelleri yapariz .ilk sayfadan gia belgeli olan taslarin listesi var oradan orta tasi secersiniz ayni kalitede yan taslari da ilave eder yapariz . yan taslar icin ek masraf cikar.

kullanima gelince yan tasli olan modelleri pek tavsiye etmem . alacaginiz bayan illa yani tasli olsun diye diretmiyorsa hic girmeyin derim eni sonu dusuyor yan taslar .

bayanlar icin evlilik yuzugu olan bu tektaslar manevi olarak cok kiymetli siz biraz yuklu paralar veriyorsunuz ama onlar icin manevi degeri daha cok :) ve evli kaldiginiz surece takmak istiyor bayanlar ve hal boyle olunca yanlardan asinma oluyor . tektasin yuvasi saglam oldugu icin pek dusmez ama yan taslar sorun cikarir .

ücretsiz takilir tamiri yapilir sorun olmaz ama bazi bayanlar dunya baslarina yikilmis gibi bir psikoloji yasiyor . boyle bisey olacaksa kenari bos olsun daha iyi.

model icin yorum yaptim , ayrica marka icin bisey soylemem. genel yorumum gia belgesi olmayan hicbir tasin dolayisi ile markanin benim icin kiymeti yok :)

bu modelden yok elimde, net bu olsun derseniz yapariz . baska kenari tasli modeller var gormek isterseniz ozelden watsapp veya mail yazin size atayim resimlerini:)

• Sizin listeden hic bir sey anlayamadigim icin hergun basliga girip cikiyorum oyle :) @hunter06

Ilk sayfada yer alan listede mesela ornek olarak;

0.40 H VS1 1030 usd 5176947698

0.40 H VS1 863 USD 2186498693

Bu iki cumle icerisinde 10 haneli sayilar ne ifade ediyor? (digerlerini biliyorum)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guzelyali

Sizin listeden hic bir sey anlayamadigim icin hergun basliga girip cikiyorum oyle :) @hunter06

Bu iki cumle icerisinde 10 haneli sayilar ne ifade ediyor? (digerlerini biliyorum)

anlasilmayan bisey olursa sorabilirsiniz :) listedeki taslardan begendiginizi seciyorsunuz, modeli belirliyoruz yapi yolluyoruz bu :) iki tas arasinda kesim kalitesi farki var o yuzden fiyat farki var . yandaki on haneli numara tasa ait sertifikanin numarasi . bu numara ile tasin detaylarini görebilirsiniz. www.gia.edu adresine ilgili numarayi girip kontrol edebilirsiniz .

• Ferhat Bey sitenizden bir şey anlayamadım hangi pırlanta yüzük ne kadar çözemedim doğrusu. Benhttp://www.zenpirlanta.com/pirlanta-yuzukler/tektas-yuzukler/urun/3685 yadahttp://www.zenpirlanta.com/pirlanta-yuzukler/tektas-yuzukler/urun/3981 bunları beğendim siz ne kadara yaparsınız?

• şimdi bu işlerden hiç anlamayanlara tabiri caizse bilale anlatır gibi anlatsanız. mesela 1300 lira dediğiniz 14 ayar yüzük kaç gr. öyle modele göre farklılık gösteriyor diye yuvarlak cevaplar vermeyin lütfen, birde aynı yüzükte üzerine koyduğunuz taşın gramajı ve gramaj değeri nedir.

tane tane tek tek anlatın lütfen, zira ben ortada ucuz yada fırsat birşey göremedim ama belki vardır hepimizin anlamadığı birşeyler.

• quote:

Orijinalden alıntı: hunter06

quote:

Orijinalden alıntı: Guzelyali

Sizin listeden hic bir sey anlayamadigim icin hergun basliga girip cikiyorum oyle :) @hunter06

anlasilmayan bisey olursa sorabilirsiniz :) listedeki taslardan begendiginizi seciyorsunuz, modeli belirliyoruz yapi yolluyoruz bu :) iki tas arasinda kesim kalitesi farki var o yuzden fiyat farki var . yandaki on haneli numara tasa ait sertifikanin numarasi . bu numara ile tasin detaylarini görebilirsiniz. www.gia.edu adresine ilgili numarayi girip kontrol edebilirsiniz .

Bilgilendirme icin tesekkurler.

Yuzuk olcusunu bilmeden aldigimiz yuzuklerde daha sonra nasil yapiyoruz ayarlamasini peki?

• quote:

Orijinalden alıntı: messi100

Ferhat Bey sitenizden bir şey anlayamadım hangi pırlanta yüzük ne kadar çözemedim doğrusu. Benhttp://www.zenpirlanta.com/pirlanta-yuzukler/tektas-yuzukler/urun/3685 yadahttp://www.zenpirlanta.com/pirlanta-yuzukler/tektas-yuzukler/urun/3981 bunları beğendim siz ne kadara yaparsınız?

aynı özellik ve aynı modelde hangisiniz secerseniz seçin fark etmez 0.21 h vs olarak 1150 tl ye yaparız :)

• 
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.